کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-25 ساعت 12:26)Manamehr نوشته:  اینا یسری اطلاعاته که دوست عزیزی بمن داده برای تازه وغردین تاپیک کپی میکنم:
هزینه مدیکال برای بزرگسال شامل معاینه عکس قفسه سینه و ازمایش خون ۴۵۰۰۰ درام و برای زیر ۱۵ سال ۳۱۵۰۰ درام که برای اطفال ۱۰۰۰ درام هم برای تستPPD گرفته میشه،البته بدون واکسن/
00 374 94 408992
اين تلفن جنيس منشي دكتر هستش باهاش تماس بگيريد هم فارسي بلده و جوابتونو ميده . تاريخ مصاحبتون رو در ايميل براشون بزنيد و اعلام كنيد كه بچه داريد . بهتون وقت ميدن
هر درام هم معادل حدود ۷.۵ تومن ماست
با تشکر دوست عزیز از اطلاعاتتون. منظورتون هفتادو پنج تومنه یا هفتادو پنج ریال؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-25 ساعت 13:05)M.Gh1393 نوشته:  سلام دوستان
من یه سوالی برام پیش اومده . لطفا جواب بدید .
دیپلم من مربوط به نظام جدید اموزش و پرورشه ( یعنی 11 سال ) . پیش دانشگاهی هم دارم . که با پیش دانشگاهی می شه 12 سال .
به نظرتون رزومه کاری و سابقه بیمه هم باید روز مصاحبه داشته باشم یا نه ؟
ممنون می شم اگه جواب بدید .
با آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یک ضرب واسه همه دوستان
دوست عزیز شما با داشتن دیپلم 11 ساله و پیش دانشگاهی دیگه نیازی به دیگر موارد ندارید ومانند بقیه دوستان دیپلمه عمل کنید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi
دیپلم من مربوط به نظام جدید اموزش و پرورشه ( یعنی 11 سال ) . پیش دانشگاهی هم دارم . که با پیش دانشگاهی می شه 12 سال .

در حدي كه من ميدونم مدارك ١٢ سال تحصيل يا دو سال سابقه كاري ،كه براي شما ١٢ سال تحصيل كفايت ميكنه كه حتمأ حتمأ مدرك ديپلم هم سواي پيش دانشگاهي همراه داشته باشين،كه ميخوان ازتون،و جهت محكم كاري رزومه كاري ببرين اگر خودشون خواستن تحويل بدين
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: bahar101 ، ed2008
دوستان به سوال من هم جواب بدین. برای دانشجوها گواهی اشتغال به تحصیل می خان؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 13:11)hamed shayan نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 12:26)Manamehr نوشته:  اینا یسری اطلاعاته که دوست عزیزی بمن داده برای تازه وغردین تاپیک کپی میکنم:
هزینه مدیکال برای بزرگسال شامل معاینه عکس قفسه سینه و ازمایش خون ۴۵۰۰۰ درام و برای زیر ۱۵ سال ۳۱۵۰۰ درام که برای اطفال ۱۰۰۰ درام هم برای تستPPD گرفته میشه،البته بدون واکسن/
00 374 94 408992
اين تلفن جنيس منشي دكتر هستش باهاش تماس بگيريد هم فارسي بلده و جوابتونو ميده . تاريخ مصاحبتون رو در ايميل براشون بزنيد و اعلام كنيد كه بچه داريد . بهتون وقت ميدن
هر درام هم معادل حدود ۷.۵ تومن ماست
با تشکر دوست عزیز از اطلاعاتتون. منظورتون هفتادو پنج تومنه یا هفتادو پنج ریال؟
هفتادوپنج ریال
بعبارتی هر ۱۰۰۰ درام حدود ۷۵۰۰ تا ۸۰۰۰ تومن
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، hamed shayan

سلام،خیر نیاز به رزومه کاری وسابقه بیمه نیست
مدرک دیپلم،پیش دانشگاهی همراه با کپی و ترجمه برای برنده اصلی لازم است

در ضمن کپی پاسپورت به تعداد 4 عدد همراهتون یاشه.
تشکر کنندگان:
دوستانی که مشگل صدور ویزا در ایروان دارن این مشگل هنوز حل نشده من نیم ساعت پیش سفارت بوذم
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان:
دوست عزيز كي حل ميشه؟

تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 17:05)omid_andera نوشته:  دوستانی که مشگل صدور ویزا در ایروان دارن این مشگل هنوز حل نشده من نیم ساعت پیش سفارت بوذم

دوست عزیز ، من و چند نفر دیگه از دوستان امروز ویزا گرفتیم ، دیروز چاپ شد !!
فکر کنم هنوز ویزای توریستی چاپ نمیشه
اما ویزاهای مهاجرتی اوکیه
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، الناز٢ ، laleht ، bahar101 ، hamed shayan
دوستان كسي واسه مديكال پيش دكتر أنوش رفته؟
دكتر خوبي هست؟

عقيق
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 18:14)SomeOneX نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 17:05)omid_andera نوشته:  دوستانی که مشگل صدور ویزا در ایروان دارن این مشگل هنوز حل نشده من نیم ساعت پیش سفارت بوذم

من ویزای لاتری گفت سیستم درست نشده , شما پاسپورتها بعد از صدور ویزا گرفتین؟
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 18:14)SomeOneX نوشته:  

فقط مختص کسانیست که قبلا گفته شده باید تا اخر این هفته بیایند.سیستم هنوز حاضر نیست.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
تشکر کنندگان:
دیروز ویزا پرینت شده بود ، از دو هفته پیش پیششون مونده بود ، امروز زنگ زد بیایید ببرید
پس به احتمال زیاد به طور محدود دارن چاپ میکنن
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: الناز٢ ، bahar101
(2015-06-25 ساعت 18:18)عقيق نوشته:  دوستان كسي واسه مديكال پيش دكتر أنوش رفته؟
دكتر خوبي هست؟

عقيق

بله خیلی هم عالی
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: الناز٢ ، bahar101
مرسي،آخه همه پيش كريستين ميرن! اما اون موقع كه من كي خوام برم كريستين رفته تعطيلات و نيست

عقيق
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان