کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-25 ساعت 15:17)mohad00 نوشته:  دوستان به سوال من هم جواب بدین. برای دانشجوها گواهی اشتغال به تحصیل می خان؟؟

اگر إمضاء داشته باشين راحت تر ميشه راهنماييتون كرد،من كه همراه كيس أصلي بودم گرفتم اشتغال ولي ازم نخواست،اگر كه برنده أصلي هستين به نظرم بايد داشته باشين،شايدم يه درصد نخوان ولي با توجه به زمان مصاحبتون به ريسكش نمي ارزه
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 19:01)عقيق نوشته:  مرسي،آخه همه پيش كريستين ميرن! اما اون موقع كه من كي خوام برم كريستين رفته تعطيلات و نيست

عقيق
ما هم با انوش هستیم کریسیتن مرخصی بود نگران نباشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-06-25 ساعت 13:16)hamed shayan نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 13:05)M.Gh1393 نوشته:  سلام دوستان
من یه سوالی برام پیش اومده . لطفا جواب بدید .
دیپلم من مربوط به نظام جدید اموزش و پرورشه ( یعنی 11 سال ) . پیش دانشگاهی هم دارم . که با پیش دانشگاهی می شه 12 سال .
به نظرتون رزومه کاری و سابقه بیمه هم باید روز مصاحبه داشته باشم یا نه ؟
ممنون می شم اگه جواب بدید .
با آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یک ضرب واسه همه دوستان
دوست عزیز شما با داشتن دیپلم 11 ساله و پیش دانشگاهی دیگه نیازی به دیگر موارد ندارید ومانند بقیه دوستان دیپلمه عمل کنید

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین . در ضمن مدرک کاردانی هم دارم . پس مطمئن باشم که نمی خوان ازم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 13:18)الناز٢ نوشته:  
دیپلم من مربوط به نظام جدید اموزش و پرورشه ( یعنی 11 سال ) . پیش دانشگاهی هم دارم . که با پیش دانشگاهی می شه 12 سال .

در حدي كه من ميدونم مدارك ١٢ سال تحصيل يا دو سال سابقه كاري ،كه براي شما ١٢ سال تحصيل كفايت ميكنه كه حتمأ حتمأ مدرك ديپلم هم سواي پيش دانشگاهي همراه داشته باشين،كه ميخوان ازتون،و جهت محكم كاري رزومه كاري ببرين اگر خودشون خواستن تحويل بدين

از شما هم ممنونم واسه اینکه جواب دادین . من بازم در موردش تحقیق می کنم و ممنون می شم اگه شما و بقیه دوستان هم در این مورد کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 15:44)Masoud.hm نوشته:  

سلام،خیر نیاز به رزومه کاری وسابقه بیمه نیست
مدرک دیپلم،پیش دانشگاهی همراه با کپی و ترجمه برای برنده اصلی لازم است

در ضمن کپی پاسپورت به تعداد ۴ عدد همراهتون یاشه.
آقا ممنون از جوابت Smile
تشکر کنندگان: bahar101
سلام
یه سوال داشتم، پرینت فرم ویزا که از سایت سفارت ارمنستان میگیریم باید حتما رنگی باشد یا سیاه و سفید هم اشکالی ندارد؟
و سوال دوم: نرخ چنج دلار به درام در فرودگاه مناسب تر است یا در داخل شهر؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 22:58)babak 2000 نوشته:  سلام
یه سوال داشتم، پرینت فرم ویزا که از سایت سفارت ارمنستان میگیریم باید حتما رنگی باشد یا سیاه و سفید هم اشکالی ندارد؟
و سوال دوم: نرخ چنج دلار به درام در فرودگاه مناسب تر است یا در داخل شهر؟

با سلام شما میتونین با فرم سیاه و سفید هم کارتون و راه بندازین مشگلی نیست , قیمت درام معمولا داخل شهر بهتره قیمت امروز درام در ارمنستان 469 تا 470 بود به ازای هر دلار. موفق باشید
برنده شده : سال 2015 سفارت مصاحبه شونده : ارمنستان تاریخ مصاحبه : may 2015 ویزای یک ضرب ورود به آمریکا : oct 22 2015 نیویورک
تشکر کنندگان: babak 2000 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، ed2008 ، hamed shayan
(2015-06-25 ساعت 18:18)عقيق نوشته:  دوستان كسي واسه مديكال پيش دكتر أنوش رفته؟
دكتر خوبي هست؟

عقيق

سلام ،من به همراه خانم و دخترم روز ٩ june پيش دكتر أنوش بوديم
دكتر بسيار خوبي هستن و يك خانمي هم همراهشون هست كه فارسي بلده و كمك ميكنند به ايرانيا
در ضمن دكتر أنوش خانم هستند نه آقا
ما كه هيچ مشكلي نداشتيم
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101
مرسي از جوابتون خيلي هم خوب خيالم راحت شد،اكثرا پيش كريستين رفته بودن و كسي از دكتر أنوش چيزي ننوشته بود...

عقيق
تشکر کنندگان: Masoud.hm ، bahar101
(2015-06-25 ساعت 19:34)houshym نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 19:01)عقيق نوشته:  مرسي،آخه همه پيش كريستين ميرن! اما اون موقع كه من كي خوام برم كريستين رفته تعطيلات و نيست

عقيق
ما هم با انوش هستیم کریسیتن مرخصی بود نگران نباشید
دوست عزیز از کجا متوجه شدید دکتر کریستین مرخصی هستند؟ اینا را باید چطوری چک کنیم؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
وقتي به دكتر كريستين با أنوش ايميل ميدي كه واسه مديكال ازش وقت بگيري خودشون اگه در مرخصي باشن در جواب ايميل بهتون مي گن كه نيستن

عقيق
تشکر کنندگان: ed2008 ، bahar101
آيا كسي مصاحبه اش روز چهارشنبه تو ايروان بوده تا حالا؟
تشکر کنندگان:
[quote='عقيق' pid='629072' dateline='1435298450']
وقتي به دكتر كريستين با أنوش ايميل ميدي كه واسه مديكال ازش وقت بگيري خودشون اگه در مرخصي باشن در جواب ايميل بهتون مي گن كه نيستن

سپاس
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-06-26 ساعت 12:02)Shahram914 نوشته:  آيا كسي مصاحبه اش روز چهارشنبه تو ايروان بوده تا حالا؟

ما مصاحبمون سه شنبه بود ولي روز جمعه كه رفتيم ويزا بگيريم ٣كيس لاتاري و يك كيس توريستي بودند كه اونجا آشنا شديم چهارشنبه مصاحبشون بود
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: bahar101 ، Shahram914
(2015-06-25 ساعت 19:20)الناز٢ نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 15:17)mohad00 نوشته:  دوستان به سوال من هم جواب بدین. برای دانشجوها گواهی اشتغال به تحصیل می خان؟؟

اگر إمضاء داشته باشين راحت تر ميشه راهنماييتون كرد،من كه همراه كيس أصلي بودم گرفتم اشتغال ولي ازم نخواست،اگر كه برنده أصلي هستين به نظرم بايد داشته باشين،شايدم يه درصد نخوان ولي با توجه به زمان مصاحبتون به ريسكش نمي ارزه
سلام الناز خانم
تبریک میگم بابت ویزاتون
ما مصاحبمون ایروانه. امکانش هست اسم آژانس هواپیمایی که بلیط تهیه کردین برامون بزارین.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان