کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام
من ارسالهام 10 تا شد اما بازم امضاء نمیتونم بزنم
خیلی بده بعده این همه دعوا سر امضاء من خودم امضا ندارم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
سلام به همه دوستان
بهتر این بحث همین جا تمومش کنیم
........................................
دوست عزیزم تشریف ببرید داخل کنترل پنل ---->سمت راست ---->تغییر امضا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Samia ، babisondes ، mehdiii82 ، rbrb-2015 ، jupiterx ، Mahboy ، farrokh1675 ، bahar101 ، oldman ، Iaccept ، R-AL
دوستان یک سوالی داشتم، خانم بنده برنده هستن و تمام احتمالات اینکه ایشون یکضرب بگیرن شامل حالش میشه( خونه دار با مدرک فوق دیپلم) ، حالا اگه به بنده کلیرنس بخوره عاقلانه ترین کار از نظر دوستان چیه ، که همونجا بگیم ویزای خانم رو صادر کنن یا بگیم که باشه زمانی که کلیر کردن ۲تاشو صادر کنن? من خودم سرباز ارتش و شغل ازاد Shy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-02-09 ساعت 01:39)babisondes نوشته:  دوستان یک سوالی داشتم، خانم بنده برنده هستن و تمام احتمالات اینکه ایشون یکضرب بگیرن شامل حالش میشه( خونه دار با مدرک فوق دیپلم) ، حالا اگه به بنده کلیرنس بخوره عاقلانه ترین کار از نظر دوستان چیه ، که همونجا بگیم ویزای خانم رو صادر کنن یا بگیم که باشه زمانی که کلیر کردن ۲تاشو صادر کنن? من خودم سرباز ارتش و شغل ازاد Shy

دوست عزیز از نظر من عاقلانه ترین کار اینه که ایشان ویزاشون را بگیرند چون ممکنه ایشان هم این موقعیت را از دست بدهند. چون این ویزا هم محدودیت دارد و ممکن است باطل شود در ضمن اگر خدایی ناکرده به شما ویزا نرسد ایشان حداقل ویزا دارند و بعدا کار شما را هم درست خواهند کرد. البته این نظر شخصی منه و این وسط چیزهای دیگه ای هم ممکن است برای افراد مهم باشه که هرکس خودش میدونه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: babisondes ، m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، farrokh1675 ، bahar101 ، kaamiran
(2015-02-08 ساعت 17:14)Habib120 نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 16:50)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 16:41)Habib120 نوشته:  سلام دوستان ...ممنون میشم اگه کسی‌ کمک کنه و بگه باید چه امیلی‌ به سفارت بزنیم و چی‌ بگیم بهشون .. تشکر می‌کنم

این لینک رو مطالعه بفرمایید همه موارد دستتون میاد

http://www.mohajersara.com/thread-7028.html
اینم ادرس سفارت انکارا:
CA-ankara@state.gov
webmasterankara@state.gov
سلام ...ممنون از جوابتون .. ولی‌ چیزی رو که می‌خواستم اینجا پیدا نکردم ... اگه محبت کنید فقط اشاره کنید که چی‌ بنویسیم و چی‌ ازشون بخواییم ممنون میشم ..به فارسی بگید ممنون میشم....مثلا بنویسیم که پروسهٔ ما در چه مرحله‌ای هستش ?

خواهش میکنم. شما باید خیلی خلاصه و مفید بگید که در روز مصاحبه افیسر به ما گفته مراحل اداری حدودآ اینقدر طول میکشه حالا خیلی بیشتر شده و کلییر نشدیم.میخواستم ببینم مشکل خاصی وجود داره یا پروندمون در چه مرحله ای هستش. در ضمن میتونید تماس تلفنی هم بگیرید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101 ، Habib120
(2015-02-09 ساعت 01:51)Radwin نوشته:  
(2015-02-09 ساعت 01:39)babisondes نوشته:  دوستان یک سوالی داشتم، خانم بنده برنده هستن و تمام احتمالات اینکه ایشون یکضرب بگیرن شامل حالش میشه( خونه دار با مدرک فوق دیپلم) ، حالا اگه به بنده کلیرنس بخوره عاقلانه ترین کار از نظر دوستان چیه ، که همونجا بگیم ویزای خانم رو صادر کنن یا بگیم که باشه زمانی که کلیر کردن ۲تاشو صادر کنن? من خودم سرباز ارتش و شغل ازاد Shy

دوست عزیز از نظر من عاقلانه ترین کار اینه که ایشان ویزاشون را بگیرند چون ممکنه ایشان هم این موقعیت را از دست بدهند. چون این ویزا هم محدودیت دارد و ممکن است باطل شود در ضمن اگر خدایی ناکرده به شما ویزا نرسد ایشان حداقل ویزا دارند و بعدا کار شما را هم درست خواهند کرد. البته این نظر شخصی منه و این وسط چیزهای دیگه ای هم ممکن است برای افراد مهم باشه که هرکس خودش میدونه

همينطور كه دوستمون گفتن عاقلانه ترين راه اينه كه همسرتون ويزاشو بگيره فقط يه نكته كه مهمه اينه كه چون هر دو نفر شما قبل از مصاحبه براي مديكال يك زمان مراجعه كردين و اعتبار ويزا بر اساس اعتبار مديكال مي باشد كه معمولاً 6 ماهه است اعتبار ويزاي ايشون 6 ماهه بوده ولي زماني كه شما مثلاً چند ماه بعد از همسرتون مراحل اداري چك شدن را طي ميكنيد و ميريد براي ويزا اعتبار ويزاي شما زمانش محدودتره ولي دوستاني كه ويزا را نميگيرن و ميزارن كه هر دو نفر بعد از طي شدن چك امنيتي ويزا بگيرن زماني كه تشريف ميبرن براي گرفتن ويزا يه مديكال مجدد ميدن و ميبرن سفارت و ار تاريخ مديكال مجدد براشون اعتبار ميزنن كه خوب طبعاً زمان بيشتري براي جمع و جور كردن و رفتن به خاك آ م ر ي ك ا دارن
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: babisondes ، farrokh1675 ، bahar101
با سلام دوستان عزیز، یه خبری رو میخواستم خدمتتون عرض کنم، و اینم اینه که دوستانی که این هفته و هفته بعد قصد دارن تشریف ببرن آنکارا برای دریافت ویزاشون، تعطیلیه دوشنبه هفته بعد سفارت، یعنی (27بهمن برابر با 16Feb) رو در نظر داشته باشن، تولد جورج واشنگتنه و سفارت تعطیله، بازم تاکید میکنم، هفته بعد سفارت 3 روز تعطیله،شنبه،یکشنبه و دوشنبه، اینو گفتم که برنامه هاتون رو ایشالله طوری بچینید که خدایه ناکرده متحمل هزینه اضافی نشید و کاراتون خدایه ناکرده بهم نریزه، به امید موفقیت و شادی پاینده همتون. (امروز دوشنبه 20 بهمن برابر با 9Feb)

در ضمن تقویم تعطیلات سفارت رو هم واستون میزام، امیدوارم مفید باشه

[عکس: 519151e9-fb21-4633-a776-c62fd89f6cfe.JPG]
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...
امیدوارم هرکسی که منتظره خیلی زود به اون چیزی که میخواد برسه
ارزوی موفقیت دارم برای همگی
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...

مبارکهBig Grin
شیرینی مارو همین الان نقدی بده دوست عزیزRolleyes
گودلاک
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675 ، nazanin_nmk
امیدوارم امشب و یا فردا شب و شاید هر دو شب نیز کلی از دوستان کلیر شن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-02-09 ساعت 18:11)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من همین الان issued شدم و بلاخره بعد 8 روز ویزا صادر شد...

ضمن عرض تبریک لطفآ شیرینی بچه های فروم رو در قالب یک سفرنامه خلاصه و مفید و جامع بدین لطفآ. ممنون
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675 ، Man10 ، nazanin_nmk ، soruosh
====================
نازنین گل خیلی خوشحالم که تونستی ویزا بگیری . امیدوارم گرین کارت امریکا همراه با موفقیتهای زیاد و زندگی عالی همراه بشه.
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahar101 ، farrokh1675 ، nazanin_nmk

هورااااااا هوراااااااااااا
تبریک میگم نازنین جون Smile
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: MASTAN1 ، bahar101 ، goliii ، ramin5589 ، fa15 ، ALIARAD ، nazanin_nmk ، R-AL

تبريك و آرزوي موفقيت روز افزون ، دست راستتون رو سر ما ???
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ofrfar ، نیلان ، bahar101 ، m.ghoreishi ، goliii ، nazanin_nmk

خدا رو صد هزار مرتبه شکر,شرایط سخت و مبهمی بود, من خیلی نگران شما بودم , خیلی خیلی مبارک باشه, با ارزوی شادی ها و موفقیت های اتی, تندرست و پاینده باشید
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، goliii ، bahar101 ، nazanin_nmk ، R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان