کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان عزیز باز شرایط فشار کلیرنس مشکل آفرین داره میشه و متاسفانه در اینموارد درگیریها بالا میره. در مورد مطالبی که دوستان در 20 صفحه گذشته بیان فرمودند لازم دانستم نکاتی را بگویم:
یکی از دوستان که البته حق هم دارند نگران باشند فرمودند کسیکه موفقه نیازی به لاتاری و شانس ندارد. نه دوست عزیزم اینگونه نیست هر فرد موفقی بسته به مراحل زندگیش دیر یا زود و به اشکال مختلف از شانس استفاده کرده و شانس آوردن مسئله منفی نیست و خداوند به افراد عنایت میکند.
در مورد پروسه لاتاری هم ما خودمان از اول با شرایط سالهای گذشته آشنا بودیم و با چشم باز به استقبال آن آمدیم پس الان گلایه کردن جز اینکه فشار اضافی به شما وارد شود سودی ندارد. در ضمن این پروسه مثل بقیه کارهایی که در آمریکا الان انجام میشود و انشاء الله وقتی تشریف آوردید میبنید اشکالات عدیده ای دارد. اینجا اصولا اگر از کارمندی یا مسئولی سوالی پرسیدید نباید صددرصد اطمینان کنید و باید بروید و خودتان مطالعه بفرمائید بنابراین لاتاری هم قطعا مشکلات زیادی دارد و نحوه کلیر کردنها هم این موارد را نشان میدهد ولی نکته اساسی اینست که اینها که با ما دشمنی ندارند که مثلا بگویند 4000 نفر بعد 2000 تا بدهند میتوانستند از اول بگویند 2000 و اصولا لاتاری را برای دادن امتیاز به کشورهای دیگر نگذاشته اند بلکه نیازهای تنوع جمعیتی و برنامه های دیگر علت دادن این ویزاست. ما نباید کاستی های لاتاری را به خودمان و یا ایرانی بودنمان ربط دهیم.
در کل هنوز بیش از یکماه تا انتهای پروسه امسال زمان مانده و یقین داشته باشید که آمریکا نهایت تلاش خود را خواهد کرد که تعداد زیادی در این زمان ویزا بگیرند و اگر قصدشان این نبود یا قصدشان منافع مال بود، دوستان عزیز ما که بالای 7650 بودند را هم برای مصاحبه دعوت میکردند. پس وقتی میبینید که عده ای را حتی کارنت نمیکنند یعنی قصدشان دادن ویزا به حداکثر افراد باقیمانده است. لذا دوباره تکرار میکنم با امید به ادامه لاتاری نگاه کنید و زندگی و افکار خود را خراب نکنید فقط انرژی مثبت به هم بدهید و سعی کنید بد به دلتان راه ندهید.
همگی شاد و پیروز باشید
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
[عکس: c279156d77559252b1fbb0c2a419a3e3.jpg]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-25 ساعت 20:40)mr_mo نوشته:  منم هستم. ۵ آگوست
(2015-08-25 ساعت 15:25)mordad نوشته:  تا جایی که من متوجه شدم اینایی که اسمشون و مینویسم آنکارا بودیم و منتظر کلیری هستیم. اگه نفر دیگه ای هم هست بیاد خودش اعتراف کنه Wink
mordad مصاحبه ۱۰ دسامبر
SAMBAR مصاحبه ۹ دسامبر
sunn789 مصاحبه 25 ژانویه
دریای خروشان مصاحبه فوریه
2015reza مصاحبه ۴می
mehrdad123 مصاحبه ۵می
آزاده-امین مصاحبه ۸جولای
mahyaa مصاحبه ۹ جولای
homayoon1972 مصاحبه ۹ جولای
nimanoush مصاحبه 11 آگوست
hamidrezamg
ali-bf1
siamak.k

دیگه نبود؟ بریم؟

ما هم هستيم اكتبر
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ehsan_pars ، SAMBAR ، samane1363 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mordad
من برگشتم و همگی رو دعا کردم، اتفاقا امین جان به یاد شما خیلی بودیم چون هم اسم همسر هم میباشید و دوستای آنکاراییمون رو خیلی دعا کردم چون این انکارا علائم حیاتیش قطع شده یه مدته...
به امید کلیر شدن همگی، اینم کلی انرژی مثبت +++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، sunn789 ، Marmad ، 2015reza ، ehsan_pars ، 357_Rezaa ، sasanoush ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، samirakn ، M.d ، mfte.teacher ، mahyaaa ، Pariba
(2015-08-25 ساعت 20:06)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان
ما دو نفر هستيم و همسرم برنده هستش و اكتبر مصاحبه مون بود و به خاطر سربازي همسرم كه س بود تا الان كليرنسمون طول كشيده توي سايت سيس دو بار ١١ و ١٢ آگوست آپديت شديم به نظرتون تا الان كه ٢٥ آگوست هست نبايد جوابي مياومد واسمون؟
آيا اين روال طبيعيه؟!

المیرا جان من نمیدونم طبیعی یا غیر طبیعی ولی منم ۱۲اگوست اپدیت شدم و تا حالا هیچ خبری نیست خوشبینانش اینه که دارن پرونده ما رو سر و سامون میدن که بهمون ویزا بدن بدبینانش هم اینه که پرونده رو نگاه کردن گفتن ولش کن نمیخواد به این س. پ ا ه ی ها ویزا بدیم.اگه اشتباه نکنم همسرتون تو ب.س.ی.ج خدمت کرده نه؟؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ehsan_pars ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 01:30)آزاده_امین نوشته:  من برگشتم و همگی رو دعا کردم، اتفاقا امین جان به یاد شما خیلی بودیم چون هم اسم همسر هم میباشید و دوستای آنکاراییمون رو خیلی دعا کردم چون این انکارا علائم حیاتیش قطع شده یه مدته...
به امید کلیر شدن همگی، اینم کلی انرژی مثبت +++++++++++++++++++++++++++

ممنون خواهرم. من هنوز اعتقاد دارم كيس شما كلير شده و بي صبرانه منتظر اعلام توسط سفارت هستم. اميدوارم خيلي زود هممون ويزامون رو بگيريم. امشب قصد دارم تك و تنها يه مراسم ويژه دعا براي خودم برگزار كنم. براي همه دوستان دعا مي كنم. امشب يكي از شبهاي بزرگه. موفق باشيد و كلير
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: sunn789 ، Marmad ، ehsan_pars ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، bahar101
(2015-08-26 ساعت 01:36)SAMBAR نوشته:  
ما دو نفر هستيم و همسرم برنده هستش و اكتبر مصاحبه مون بود و به خاطر سربازي همسرم كه س بود تا الان كليرنسمون طول كشيده توي سايت سيس دو بار ١١ و ١٢ آگوست آپديت شديم به نظرتون تا الان كه ٢٥ آگوست هست نبايد جوابي مياومد واسمون؟
آيا اين روال طبيعيه؟!

المیرا جان من نمیدونم طبیعی یا غیر طبیعی ولی منم ۱۲اگوست اپدیت شدم و تا حالا هیچ خبری نیست خوشبینانش اینه که دارن پرونده ما رو سر و سامون میدن که بهمون ویزا بدن بدبینانش هم اینه که پرونده رو نگاه کردن گفتن ولش کن نمیخواد به این س. پ ا ه ی ها ویزا بدیم.اگه اشتباه نکنم همسرتون تو ب.س.ی.ج خدمت کرده نه؟؟

فرهاد جان. شما خودت كدوم نيرو خدمت كردي؟ من ب س ي ج

تشکر کنندگان: SAMBAR ، 2015reza ، ehsan_pars ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-08-26 ساعت 01:44)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 01:36)SAMBAR نوشته:  
آيا اين روال طبيعيه؟!

فرهاد جان. شما خودت كدوم نيرو خدمت كردي؟ من ب س ي ج
من تو دا ن ش گ اه ام .ام ح س ین بودم.من خیلی خطرناکم.Big GrinB-)
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
امین جان عکسی که گذاشتی و شعری که نوشته شده خیلی زیباست.کلا من با نوشته های تو خیلی حال میکنم دستت درد نکنه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ehsan_pars ، ARSAMNEW ، Alex 2014
آزاده خانم دستت درد نکنه ازت واقعا ممنونم که به فکر بچه های این تاپیک هستید.
[hr
ریحانای عزیز از شما به خاطر انرژی مثبتتون و حرفهای قشنگتون که باعث شادی همه دوستان میشه بی نهایت سپاسگذارم و دعامیکنم که شما و همسرتون از هم دور نشید حتی برای مدت کوتاه.
دوستان کسی از لیداخبر داره؟کلیر شد؟چند روزه نیست.
(2015-08-25 ساعت 21:48)Siamak.k نوشته:  سلام دوباره خدمت دوستان عزیز پیشکسوت
یه سوال داشتم فقط ببخشید که تو تاپیک مربوط به خودش نمیپرسم
میخواستم بدونم که آیا نامه های دوم همه کارنتی ها یکجا جایگزین میشه یا نوبت به نوبت؟
چون یکی از دوستان در انجمن بچه های ۲۰۱۶ همین الان اعلام کرد که نامه دومش اومده ولی من چک کردم واسه من هنوز نیومده میشه راهنمایی کنید

ممنون

سیامک جان به نوبت میفرستند و خیلی بستگی به زمان ارسال فرم ۲۶۰داره مثلا من با اینکه کیس ۳رقمی دارم و فکر میکردم اکتبر مصاحبه برم ولی دسامبر دعوت شدم. یعنی کارنتی سری اول بودم ولی نامه دوم نوامبر اومد.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین
دوستان ،العهد و الوفاء ،دعاي من هم تموم شد و با خلوص نيت ، براي هممون بدون استثنا دعا كردم و مهم اينكه بعد از دعا ، يك حس عالي و مملو از اطمينان از برآورده شدن حاجتمون بهم دست داد كه البته اين حس در مواقعي در من ايجاد ميشه كه اون نياز ، اجابت شده باشه. پس انشا... همه كلير هستيم اگر به صلاحمون باشه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-08-26 ساعت 02:15)2015reza نوشته:  دوستان ،العهد و الوفاء ،دعاي من هم تموم شد و با خلوص نيت ، براي هممون بدون استثنا دعا كردم و مهم اينكه بعد از دعا ، يك حس عالي و مملو از اطمينان از برآورده شدن حاجتمون بهم دست داد كه البته اين حس در مواقعي در من ايجاد ميشه كه اون نياز ، اجابت شده باشه. پس انشا... همه كلير هستيم اگر به صلاحمون باشه.

ممنون آقاي دكتر. انشالله كه هممون به زوديه زود كلير مي شيم. موفق باشيد

تشکر کنندگان: 2015reza ، samane1363 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آسماني ، Pariba
(2015-08-26 ساعت 02:18)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 02:15)2015reza نوشته:  دوستان ،العهد و الوفاء ،دعاي من هم تموم شد و با خلوص نيت ، براي هممون بدون استثنا دعا كردم و مهم اينكه بعد از دعا ، يك حس عالي و مملو از اطمينان از برآورده شدن حاجتمون بهم دست داد كه البته اين حس در مواقعي در من ايجاد ميشه كه اون نياز ، اجابت شده باشه. پس انشا... همه كلير هستيم اگر به صلاحمون باشه.

ممنون آقاي دكتر. انشالله كه هممون به زوديه زود كلير مي شيم. موفق باشيد

رضای عزیز بی نهایت سپاسگذارم.به امید خدا هممون کلیر میشیم و زندگی خوب و جدیدی رو شروع میکنیم.
تشکر کنندگان: 2015reza ، 1362amin1362 ، samane1363 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، nora ، آزاده_امین ، Pariba
سلام بر شب زنده داران
با ارزوی کلیری زودنر شما عزیزان
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، mordad ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان