کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
یه جا میخوندم که تو شرایط سخته که افراد خودشون رو نشون میدن وگرنه تو شرایط خوب که همه خوبن ....
خانم Parsab
پیام خصوصیتون را غیر فعال کردید
خواستم جواب پیامتون را بدم نشد
منتظر روزای خوب باشید
بازم تشکر
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، moj21 ، sunn789 ، SAMBAR ، Alex 2014 ، A2000
(2015-08-25 ساعت 21:48)Siamak.k نوشته:  سلام دوباره خدمت دوستان عزیز پیشکسوت
یه سوال داشتم فقط ببخشید که تو تاپیک مربوط به خودش نمیپرسم
میخواستم بدونم که آیا نامه های دوم همه کارنتی ها یکجا جایگزین میشه یا نوبت به نوبت؟
چون یکی از دوستان در انجمن بچه های ۲۰۱۶ همین الان اعلام کرد که نامه دومش اومده ولی من چک کردم واسه من هنوز نیومده میشه راهنمایی کنید

ممنون
نوبتی میاد برادر
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ebrahim1e ، Siamak ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 21:47)آزاده_امین نوشته:  دوستااای خوبم سلاااام،من دارم میرم حرم امشب شب تولدش هست مطمئنم یه نظری به ماها میکنه، همتون رو دعا میکنم، ایشالا همگی کلیر شیم و اعصابامون راحت شه و دلمون آروم بگیره...آاااامین

التماس دعاي ويژه آزاده خانم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Pariba ، آزاده_امین ، SAMBAR ، Alex 2014 ، لطف اله
(2015-08-25 ساعت 20:44)satan نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 20:40)mr_mo نوشته:  منم هستم. ۵ آگوست
(2015-08-25 ساعت 15:25)mordad نوشته:  تا جایی که من متوجه شدم اینایی که اسمشون و مینویسم آنکارا بودیم و منتظر کلیری هستیم. اگه نفر دیگه ای هم هست بیاد خودش اعتراف
در این لیست جای مارچ خالی هست که میتونی امنو اضافه کنی

منم هستم ali1350 سوم مارچ
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 21:18)ebrahim1e نوشته:  یک خبر خوب
تبریک میگم به بهار خانم که ویزاشون امروز ایشود شد
البته خودشون هنوز اعلام نکردن اما من از همینجا بشون تبریک میگم و آروزی موفقیت میکنم براشون
برادر بزرگوارم از اینکه پیگیر وضعیت کیس ها و از جمله کیس ما هستید سپاس گزارم
امیدوارم خدا حس امروز من رو نصیب شما دوستان کند. و خبر موفقیت های آینده شما عزیزان را بشنوم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
از ابوظبی خبری نیست؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 21:58)aria802 نوشته:  از ابوظبی خبری نیست؟

همچنان 10 اگوست یا بهتر بگم 28 جولای ....
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sinapco ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 21:58)aria802 نوشته:  از ابوظبی خبری نیست؟

ابوظبي چيه برادر من. اصلاً بگو از لاتاري خبري هست????
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

لعنت به 10 آگست
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، sinapco ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، Alex 2014 ، mfte.teacher
(2015-08-25 ساعت 22:11)میثم هاشملو نوشته:  لعنت به ۱۰ آگست
سلام ایمیل من هم اومد ، امیدوارم انتظار برای همه تموم بشه ، آیا همین فردا میتونم برم سفارت آخه کیس ما هنوز تو سایت سفارت آنکارا نیومده ؟ روز های مراجعه دوشنبه تا چهارشنبه هستش یا من پنجشنبه هم میتونم مراجعه کنم سفارت ؟
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
(2015-08-25 ساعت 22:23)parsab نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 21:49)ebrahim1e نوشته:  خانم Parsab
پیام خصوصیتون را غیر فعال کردید
خواستم جواب پیامتون را بدم نشد
منتظر روزای خوب باشید
بازم تشکر

این اصرار بر "خانم" و آقا خطاب کردن کسی وقتی کسی را نمیشناسیم هم کار زشت و سخیفی است. نکته اینجاست که فکر هم میکنید کسی متوجه نمیشود چقدر بامزه هستید. دوست عزیز من نمیخاهم مثل شما با کنایه و متلک صحبت کنم، باور کنید خیلی بهتر از شما هم بلدم مثل خودتان صحبت کنم. و درثانی باور کنید درک میکنم میزان استرس و فشار کلیرنس کیس تان را که ازقضا شماره بالایی هم دارد. آرزو میکنم سی سپتامبر من شرمنده و روسیاه باشم و شما برنده و بیاید پست مرا بچسبانید سردر این تاپیک. بدرود

این بحث تموم بشه خواهشن بنده توی این پست تا کار سخیفی نمیبینم . خواهشن برگردید به موضوع اصلی دوست گرامی پارسا جان از توجه شما بعد ی سال به ما من ممنونم

(2015-08-25 ساعت 22:21)doyar2004 نوشته:  
سلام ایمیل من هم اومد ، امیدوارم انتظار برای همه تموم بشه ، آیا همین فردا میتونم برم سفارت آخه کیس ما هنوز تو سایت سفارت آنکارا نیومده ؟ روز های مراجعه دوشنبه تا چهارشنبه هستش یا من پنجشنبه هم میتونم مراجعه کنم سفارت ؟

کی آپ شبانه داشتید؟
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، parsab ، ریحانا ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، SAMBAR ، Alex 2014 ، A2000
با درود فراوان به همه همقطاران عزیز شبتون بخیروشادی،ازصمیم قلب برا همه منتظران آرزوی ایشود شدن ویزاشون رو دارم مخصوصا نصفه نیمه ها که خانواده هاشون منتظرن.ازتمامی اساتید محترم وهمه مربیان باهوشی که لحظه به لحظه خبرهای خوش و انرژی زا رو انتشارمیدن هم نهایت سپاسگذاری را دارم و بازدرآخرحرفام"دعای همگانی اثربسیاربالائی دارد"همدیگرو فراموش نکنیم.درود به همه چشم انتظاران کلیر2015،خدائیش امریکا باید اضافه بر ویزا بلیط امریکا رو هم روش هدیه بهمون بده چون واقعا چندین ماهه که کارمون شده استرس و فکرو اگر و اما.برای همه دوستان عزیز که درغم وشادی درکنارهم بوده و هستند ازصمیم قلب از درگاه خدای توانا آرزوی پیروزی وموفقیت دارم." شاد زی مهر افزون پاینده ایران"
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي

نه یه بار ، هزار بار
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، میثم هاشملو ، Alex 2014 ، mordad
فکر کنم برای 20 تا 25 کیس جون و جولای همین یکی دو روزه نامه کلیری بیاید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان