کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هورا 2015as2059
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
دوستان این چند روزه اخر هم تحمل کنیم تا انشالا با خاطره خوش یا بریم سر کارهای قبلمون یا بریم دنبال بلیط وفراهم کردن سفر سرنوشت.اینجا تا حالا جایی بوده که یا ازش راهنمایی گرفتیم یا آرامش از دوستان بهمون منتقل شده.این چند روز رو هم استرس رو تو تاپیک نیاریم تا حداقل اینجا بشه ارامش و تحمل انتظار تا پایان.ریحانا خانم وقتی وارد تاپیک شد انقدر مثبت و با انرژی وارد شد که تو دلم گفتم با 2ماه زودتر مصاحبه رفتنم من تا بخواد تکون بخورن کلیرم.اما این نیروی مثبت باعث چاپ ویزا تو پاسشون شد.حداقل انرژی مثبت دور شدن از استرس و عدم انتقال اون به اطرافیانه.پس کنار هم این چند روز رو هم با ارامش سپری کنیم تا خدا ببینیم چی رقم میزنه به سرنوشت.
با یه یا امام رضا تو شبه میلادشمدد میطلبم از اونی که هروقت دلم گرفت و گره تو زندگیم بود ازش خواستم و حاجتم رو بی پاسخ نذاشت.
یا ضامن آهو مددی
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
کیس 2015AS1068
احتمالا ی نامه براتون اومده از سفارت ندید . ی ایمیل به سفارت در اولین فرصت بزنید
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
٢٠ روز انتظار بعد از مصاحبه كمه؟!؟!?? الان من هم مي تونم شاكي بشم؟؟!!! صرفا جهت مزاح با عزيزانِ ٢٠٠ روز منتظر??
ببخشید دوستان. یک سوال. این داستان میل ار اویلبل چی هست؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 23:07)آسماني نوشته:  ٢٠ روز انتظار بعد از مصاحبه كمه؟!؟!?? الان من هم مي تونم شاكي بشم؟؟!!! صرفا مزاح با عزيزانِ ٢٠٠ روز منتظر??

٢٠ روز انتظااااااااار؟ خدا بهت صبر بده. TongueTongue
اينم جواب قديمي ها. ديگه با ما شوخي نكنBig GrinBig Grin
حالا جدا از شوخي. شانس كلير شدن شما خيلي بيشتر از ماست. ايشالله همين روزا كلير بشي كه به شاكي شدن نرسي. يا علي
رتبه هم تقديم شد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، آسماني ، areb1356 ، moj21 ، آزاده_امین ، lighthouse ، 2015reza ، Alex 2014 ، mahyaaa ، Pariba
(2015-08-25 ساعت 16:50)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 16:44)hiboy نوشته:  دوستان ألان از سفارت در ابوظبي زنگ زدن من خواب بودم چيكار كنم زنگ ميزنم ميگه ما ألان روي خط در دسترس نيستيم إيميل بزنيد إيميل زدم چيكار كنم نكنه ديگه زنگ نزنن

يعني تو يكي ديگه آخره شانسي????
نگران نباش با ايميل هم بهت اعلام مي كنن و يا سايت ابوظبي متنت عوض مي شه. نگران نباش. رديفه

تشكر ممنون
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، moj21 ، نیلوفرآبی ، arveen100 ، Alex 2014 ، mordad
بچه ها امشب هم کاسب نیستیم ....بریم بخوابیم زودتر فردا بشه شاید فردا فرجی بشه و این سفارت ها علایم حیاتی نشون بدن ... تا حالا هیچ وقت دوست نداشتم زمان اینقدر زود بگذره
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-25 ساعت 23:18)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 23:07)آسماني نوشته:  ٢٠ روز انتظار بعد از مصاحبه كمه؟!؟!?? الان من هم مي تونم شاكي بشم؟؟!!! صرفا مزاح با عزيزانِ ٢٠٠ روز منتظر??

حالا جدا از شوخي. شانس كلير شدن شما خيلي بيشتر از ماست. ايشالله همين روزا كلير بشي كه به شاكي شدن نرسي. يا علي
رتبه هم تقديم شد

ممنون بابت ديد مثبت شما. اميدوارم همه باهم كلير بشيم. اينكه مي فرماييد شانس حقير بيشتر از شماست فقط از زاويه ديد زمان مصاحبه با توجه به آمار اخيره كه آگوستي ها نسبتا تغييرات بيشتري داشتن، غير از اين، بستگي به نوع كيس و بك گراند ما داره. درسته؟
ضمنا ممنون بابت رتبه...?
دوستان عزیز
همانطور که می دانیم آزمون و خطا روشی اساسی برای حل یک مسئله یا مشکل است.این روش با تکرارهای مختلف که تا رسیدن به موفقیت ادامه می‌یابد مشخص می‌شود.
یکسال در انتخاب برندگان مشکل ایجادشد دوباره اعلام کردند
یکسال ویزا کم آمدو کلیرشده ها بدون ویزا ماندند واما امسال....
امسال کارنتی ها با یک فاصله متفاوتی از پارسال پیش میرفت و کات آف آخرهم که خارج ازانتظاربود .
این کارنتی لاک پشتی هم بنظرم نشانه خوبی برای مصاحبه شده هاست که آنها درصدد حل مشکل پارسال هستند.
آمار تهیه شده دوستانمون هم که میگه ویزا به قدر کافی هست . دوستانی هم بودند که از دهان آفیسرها شنیدند که ویزا برای ایرانی ها زیاده .
پس ما چرا طبق روال پارسالی ها و قبلی ها نگران باشیم .؟!؟!؟
اطمینان دارم امسال بهترین سال لاتاری میشه و روش امسال اینقدر کارآمد میشه که برای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و الی آخر همین روش ونحوه کارنت کردن اجرامیشه .
واقعا نمیخوام فقط انرژی مثبت بدون هیچ اساسی بدهم بلکه واقعا به این حرفهایم اعتقاددارم . من صرفا اضطرابی که ازبابت نزدیک شدن به روزهای پایانی لاتاریست را قبول دارم ولی نتیجه برای همه مان عالی خواهدبود شک نکنیدSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
از اونجاييكه فعلا در مورد استفاده از ابزارهاي اين سايت ناشي هستم، قبلا از الطاف دوستان نسبت به جملات زيبا قدرداني مي كنم.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، smpf ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-25 ساعت 23:30)آسماني نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 23:18)1362amin1362 نوشته:  

رتبه هم تقديم شد

ممنون بابت ديد مثبت شما. اميدوارم همه باهم كلير بشيم. اينكه مي فرماييد شانس حقير بيشتر از شماست فقط از زاويه ديد زمان مصاحبه با توجه به آمار اخيره كه آگوستي ها نسبتا تغييرات بيشتري داشتن، غير از اين، بستگي به نوع كيس و بك گراند ما داره. درسته؟
ضمنا ممنون بابت رتبه...?

بله دوست عزيز. كساني كه آگوست مصاحبه شدن با شرايط سربازي س و تحصيلات حساس هم خيلي زود كلير شدن. شما هم هر شرايطي داشته باشي كلير مي شي به زودي توكل به خدا. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-25 ساعت 22:40)khalilkhah نوشته:  فکر کنم برای 20 تا 25 کیس جون و جولای همین یکی دو روزه نامه کلیری بیاید

یکی از دوستان ما که ۱۵جولای ابوظبی مصاحبه داشتن از سفارت تلفن زدن که پاس ببرن وویزا بگیرن تا یکشنبه وقت دارن پس ویزا آگوست تمام نشده .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
(2015-08-25 ساعت 23:22)hiboy نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 16:50)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 16:44)hiboy نوشته:  دوستان ألان از سفارت در ابوظبي زنگ زدن من خواب بودم چيكار كنم زنگ ميزنم ميگه ما ألان روي خط در دسترس نيستيم إيميل بزنيد إيميل زدم چيكار كنم نكنه ديگه زنگ نزنن

يعني تو يكي ديگه آخره شانسي????
نگران نباش با ايميل هم بهت اعلام مي كنن و يا سايت ابوظبي متنت عوض مي شه. نگران نباش. رديفه

تشكر ممنون
حتما سابت سفارت رو هر چند ساعت بکبار چک کن. و همینطور mail box رو هم همینطور.
موفق باشی. ضمنا دیگه بیموقع نخوابBig GrinTongue
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ریحانا ، smpf ، maryam-mah ، آزاده_امین ، lighthouse ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، A2000 ، M.d ، mordad
دوستان و رفقا كه تولدم رو تبريك گفتن دم همه تون گرم و سَر همه تون خوش بااد.
خيلى لطف كرديد،
از رتبه و اينا (كه بهونه ايه واسه دور هم بودن) ممنون!
ايشالا هرچى خير و خوبيه واستون پيش بيااااد.
شب همه خوش،

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ریحانا ، nora ، sunn789 ، smpf ، lighthouse ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، M.d ، hamed shayan ، mordad ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان