کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-26 ساعت 18:27)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 18:14)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه
سفارت ایروان در روزهای آخر آگوست سیاست خیلی هوشمندانه را در نظر گرفت
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
جالب اینجاست که این سه کیس هر سه نصفه نیمه بودند
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
این در حالی است که از اول کلیرهای آگوست این موضوع در دستور کار آنها بوده است
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

یعنی اینا میدونن همه کلیر نمیشن برای همین نفرات نصفه نیمه رو روزهای آخر دارن سریع تر کلیر می کنن ؟ و گرنه اگه ویزا برای همه هست چه عجله ای برای کلیر کردن نصفه نیمه ها هست و از اونطرف سوالی که برام پیش اومده اینه که نفرات دوم کیس های نصفه نیمه که به علت سربازی کلیر خوردن رو چطوری زودتر کلیر می کنن ولی بقیه که شیش ماه یا بیشتر منتظرن رو نمیتونن ؟ واقعا دیگه هنگ کردم از دست اینا.. هیچی انگار حساب کتاب نداره یا حساب کتاب دقیقی داره که ما سر در نمیاریم .
خدا آخر عاقبت همه ما رو بخیر کنه
ای کاش انکارا هم این کار رو انجام می داد نصف نیمه ها واقعا تو برزخن نمی دونید چقدر سخته بعد چند سال زندگی و دور نبودن از هم حالا با یه لاتاری برنده شدن از هم دور شدیم ما حاضر نبودیم برای کانادا این کارو انجام بدیم حالا این لاتاری بی قانون با قانون زد همه ی ما رو از هم جدا کرد خدا آخر و عاقبت همه ی مارو ختم بخیر بکنه ای خدا تنها امید ما تو هستی یه نگاهی به همه ی بچه ها نصفه نیمه تمام منتظر ما رو فراموش نکن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
(2015-08-26 ساعت 19:10)hilda60 نوشته:  سلام به همه دوستان
ما همین الان از سفارت اومدیم .
خیلی حس خوبیه وقتی پشت در سفارت وایمیستی و منتظری تا همسرت با پاسپورت و پاکت زرد بیاد بیرون..
انشاالله به حق همین روزای قشنگ و به حق امام رضا تک تک تون تا 30 سپتامبر ویزای یو اس تو پاسپورتاتو زده شده باشه
الهی آمین
انشاالله همین حس خوب امروز ما هرچه سریع تر نصیب همتون بشه به حق لطف و بزرگیه خداوند
به هیچ عنوان نگران نباشید و توکلتون به خدا باشه فقط و فقط
خودش بهترین ها رو نصیبتون میکنه بهش ایمان داشته باشید
مبارک باشه هیلدا خانم امیدوارم موفق باشید خوشحالم که از هم جدا نشدید امیدوارم بقیه دوستان هم از هم جدا نشن زودتر کلیر بشن تمام بشه برا ماهم دعا کنید ممنون مبارک باشه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 1362amin1362 ، آسماني ، hilda60 ، SAMBAR ، m.ghoreishi
(2015-08-26 ساعت 19:22)SAMBAR نوشته:  بعد از گذشت اینهمه زمان من تقریبا با یقین۹۵درصد میتونم بگم کل پروسه کلیرنس دست سفارت هست و وقتی میگن منتظر جواب از فلان جا هستیم حرف .... واین موضوع از کلیر شدن دوستان تو سفارتهای دیگه بجز انکارا مشخصه.مگه میشه کیسهای مشابه یه جا کلیر بشن یه جا دیگه نشن؟؟؟؟

آره بابا دست خودشونه مگه میشه این همه کیسو تو آگوست باAP های یک هفته ای کلیر کنند بعد یه سری رو از 7 ماه پیش کلیر نکنن . معلومه دست خودشونه بستگی داره افیسر روز مصاحبه شب قبلش حالش خوب بوده یانه!!!! .خاک بر سرتون آخه یکی نیست بهشون بگه اگه نخبه های ایرانی نبودن که الان باید غاز می چروندین ، با این ام ری ک ا تون والا........
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آسماني ، mahyaaa
(2015-08-26 ساعت 19:26)sunn789 نوشته:  
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

یعنی اینا میدونن همه کلیر نمیشن برای همین نفرات نصفه نیمه رو روزهای آخر دارن سریع تر کلیر می کنن ؟ و گرنه اگه ویزا برای همه هست چه عجله ای برای کلیر کردن نصفه نیمه ها هست و از اونطرف سوالی که برام پیش اومده اینه که نفرات دوم کیس های نصفه نیمه که به علت سربازی کلیر خوردن رو چطوری زودتر کلیر می کنن ولی بقیه که شیش ماه یا بیشتر منتظرن رو نمیتونن ؟ واقعا دیگه هنگ کردم از دست اینا.. هیچی انگار حساب کتاب نداره یا حساب کتاب دقیقی داره که ما سر در نمیاریم .
ای کاش انکارا هم این کار رو انجام می داد نصف نیمه ها واقعا تو برزخن نمی دونید چقدر سخته بعد چند سال زندگی و دور نبودن از هم حالا با یه لاتاری برنده شدن از هم دور شدیم ما حاضر نبودیم برای کانادا این کارو انجام بدیم حالا این لاتاری بی قانون با قانون زد همه ی ما رو از هم جدا کرد خدا آخر و عاقبت همه ی مارو ختم بخیر بکنه ای خدا تنها امید ما تو هستی یه نگاهی به همه ی بچه ها نصفه نیمه تمام منتظر ما رو فراموش نکن

دوستان عزیز من مشکلم با نصفه نیمه ها نبود ایشالا همشون کلیرن بزودی ..شک کردم که اینها اگه این کار رو دارن میکنن ایا ویزا برای همه و جود نداره ؟ که ابراهیم جان توضیح دادند بازم ممنون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 1362amin1362 ، آسماني ، ebrahim1e ، hamed shayan ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 19:16)Alex 2014 نوشته:  با درود به دوستان
این یارو افیسر ایروان به قول یکی از بچه ها کله باباش باقالی بکارم ، نمیدونم چه خاکی تو سر خودش کرده که این پرونده مارو نمی خوان باز کنن ببینن چه خبره توش . خاک بر سرا !بعد از یک ماه کیس مارو اگه ایمیل نزنیم نمی خوان یه نگاه بکنن . الهی تو رو به بزرگواریت قسمت میدم یه وسیله ای یه نیرویی یه انرژی چیزی بابا این همه جماعت دارن ازت می خوان ، یه کاری بکن دیگه .نجاتمون بده اگه خدایی نجاتمون بده نجات .........
اینم انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

عاااالي بود، خيلي وقت بود اينجوري نخنديده بودم، از صميم قلب آرزو ميكنم تو همين چند روز كلير بشين???
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 1362amin1362 ، hamed shayan ، آزاده_امین ، SAMBAR
استادخليلخواه وهمه اساتيدسلام وعرض ادب بنده را پذيرا باشيد، بقول بعضي دوستان كه ميفرمايندتايه يي ميل به سفارت نزنيم اونا تكاني بخودشون نميدن منم بعد از٦٥ روزديشب واردسايت ابوظبي شدم وفرم وسوالم پركرده ونوشتم وامروزيي ميل دليوري وبعدش هم يي ميل پاسخ اومد كه پرونده شما درمرحله پندينگ مراحل اداريه وبزودي سايت آپديت ميشه وچك كن، نكته جالب برام اينه كه واقعا اين آخريه سفارت ها گيج ميزنن، درسايت سيس خانمم كه برنده اصلي بودند و ٢ ماه پيش ويزاشون بهمراه دو دخترام پرينت شدند فقط همسرمو آپديت ٢٦ آگوست زدند وحتي دو دخترام هم تاريخ همگاني ١٠ آگوست بودند وخودمم هم از ١٠ آگوست تكاني نخورده، خواهشمندم تحليلتون بفرماييد، مگه يي ميلي كه بسفارت ميزنيم يه نسخه هم به امريكا ارسال ميشه چون ميفرماييد سيس ازامريكا آپ ميشه، ممنون از پاسخهاتون منتظرراهنماييتون هستم
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، آسماني ، 1362amin1362 ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 19:03)mamal amrikaei نوشته:  سلام دوستای عزیزم. بالاخره دیروز رسیدیم آمریکا. برای همه تون دعا میکنم و از لطف همه تون تو این مدت ممنونم. خصوصا آقا رضای گل.

اقا یه عکس بده ببینیم واقعی هستی ؟ می خوام ببینم کلیرشده ها چه شکلین ؟دیگه قاط زدم رفت Big Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-26 ساعت 19:33)آسماني نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 19:16)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود به دوستان
این یارو افیسر ایروان به قول یکی از بچه ها کله باباش باقالی بکارم ، نمیدونم چه خاکی تو سر خودش کرده که این پرونده مارو نمی خوان باز کنن ببینن چه خبره توش . خاک بر سرا !بعد از یک ماه کیس مارو اگه ایمیل نزنیم نمی خوان یه نگاه بکنن . الهی تو رو به بزرگواریت قسمت میدم یه وسیله ای یه نیرویی یه انرژی چیزی بابا این همه جماعت دارن ازت می خوان ، یه کاری بکن دیگه .نجاتمون بده اگه خدایی نجاتمون بده نجات .........
اینم انرژی مثبت ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

عاااالي بود، خيلي وقت بود اينجوري نخنديده بودم، از صميم قلب آرزو ميكنم تو همين چند روز كلير بشين???

خواهش میکنم گفتیم یه کم فضا رو عوض کنیم .ملتو شاد کنیم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: آسماني ، 1362amin1362 ، آزاده_امین ، SAMBAR
(2015-08-26 ساعت 19:34)Jefferson نوشته:  استادخليلخواه وهمه اساتيدسلام وعرض ادب بنده را پذيرا باشيد، بقول بعضي دوستان كه ميفرمايندتايه يي ميل به سفارت نزنيم اونا تكاني بخودشون نميدن منم بعد از٦٥ روزديشب واردسايت ابوظبي شدم وفرم وسوالم پركرده ونوشتم وامروزيي ميل دليوري وبعدش هم يي ميل پاسخ اومد كه پرونده شما درمرحله پندينگ مراحل اداريه وبزودي سايت آپديت ميشه وچك كن، نكته جالب برام اينه كه واقعا اين آخريه سفارت ها گيج ميزنن، درسايت سيس خانمم كه برنده اصلي بودند و ٢ ماه پيش ويزاشون بهمراه دو دخترام پرينت شدند فقط همسرمو آپديت ٢٦ آگوست زدند وحتي دو دخترام هم تاريخ همگاني ١٠ آگوست بودند وخودمم هم از ١٠ آگوست تكاني نخورده، خواهشمندم تحليلتون بفرماييد، مگه يي ميلي كه بسفارت ميزنيم يه نسخه هم به امريكا ارسال ميشه چون ميفرماييد سيس ازامريكا آپ ميشه، ممنون از پاسخهاتون منتظرراهنماييتون هستم

دوست عزيز. مي شه خواهش كنم متن ايميل ارسالي از سفارت رو برامون بزاري. متشكرم
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Alex 2014 ، آسماني ، SAMBAR ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 19:18)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 19:16)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  با درود به دوستان

انبه هم میشه کاشت
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

آقا حیف از انبه و باقالي نیس،مثلا انبه این همه خاصیت داره..

*انبه تميز كننده خون مي باشد.

*انبه حرارت بدن را كاهش مي دهد و تب را پائين مي آرود .

*براي رفع اسهال مفيد است .

*خوردن انبه ، سردرد ، تنگي نفس و سرفه را از بين مي برد .

این افيسرا همه شون رو جمع کنی اپسیلون خاصیت ندارن.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Shaft ، آسماني ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi
(2015-08-26 ساعت 18:48)ebrahim1e نوشته:  
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
موفق باشید

ممنون آرسام جان
من معذرت میخام از اینکه شاید اصل مطلب را درست بیان نکردم دوست خوبم
منظورم این بود که به فرض مثال سفارت در روز آخر فقط ۳ عدد سهمیه ویزا از آگوست براش مونده بوده و تعداد زیادی هم کلیر شده باشند که 18 آگوستیها از نظر من جزء همون دسته هستن
بجای اینکه یک کیس سه نفره که کلیر شده است را اسمشون را تو سایت بزنه اومده و ۳ تا کیس نصف نمیه را کلیر کرده تا خانواده های بیشتری زودتر تکلیفشون روشن بشه و نیاز به تمدید مدیکال و یا دو تکه شدن خانواده برای مهاجرت نباشه
موفق باشید
ما هم آپ 18 آگست داشتیم و ایروان اما هنوز کماکان پا در هواییم

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: hilda60 ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW
[عکس: 56c1b2e5-c501-45fa-81c8-d64926c3f784-medium.jpeg]
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
لیدا جان نگران نباش بخدا همه چه روبراه میشه امروز دم سفارت شلوغ بود
همه رو تند تند دارن کلیر میکنن
به امید خدا هرچه سریعتر شماره شما و همه دوستان منتظر اعلام میشه
فقط توکل کنید به خدا
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
(2015-08-26 ساعت 19:44)لیدا59 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 18:48)ebrahim1e نوشته:  
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
موفق باشید

ممنون آرسام جان
من معذرت میخام از اینکه شاید اصل مطلب را درست بیان نکردم دوست خوبم
منظورم این بود که به فرض مثال سفارت در روز آخر فقط ۳ عدد سهمیه ویزا از آگوست براش مونده بوده و تعداد زیادی هم کلیر شده باشند که 18 آگوستیها از نظر من جزء همون دسته هستن
بجای اینکه یک کیس سه نفره که کلیر شده است را اسمشون را تو سایت بزنه اومده و ۳ تا کیس نصف نمیه را کلیر کرده تا خانواده های بیشتری زودتر تکلیفشون روشن بشه و نیاز به تمدید مدیکال و یا دو تکه شدن خانواده برای مهاجرت نباشه
موفق باشید
ما هم آپ 18 آگست داشتیم و ایروان اما هنوز کماکان پا در هواییم

لیدا خانم سلام
من امروز ظهر یک پست ارسال کردم و خدمت دوستان عرض کردم سهمیه آگوست تمام شده
اصلا جای نگرانی نداره انشالله گروه 18 آگوست که من احتمال زیادی میدهم کلیر شده اند و شما هم در این گروه هستید و جمعا 34 نفر هستند با شروع سپتامبر جزء اولین کلیر شدگان خواهند بود.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-08-26 ساعت 19:48)hilda60 نوشته:  لیدا جان نگران نباش بخدا همه چه روبراه میشه امروز دم سفارت شلوغ بود
همه رو تند تند دارن کلیر میکنن
به امید خدا هرچه سریعتر شماره شما و همه دوستان منتظر اعلام میشه
فقط توکل کنید به خدا
مرسی هیلدا جان به امید خدا

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hilda60 ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان