کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
محضرمبارك امين جان وبقيه اساتيدمحترم تحليل خودتونوبفرماييد متن يي ميل ارسالي سفارت:
Your case remains pending under AP, we will update the website we gave you as soon as its been concluded
متن نامه من به سفارت اين بود كه آفيسرمحترم چون دخترم امسال ميره كلاس اول و ميخوام زودتر اونجا ثبت نام بشه كي جواب من مياد كه اين متن فرستادن، ممنون از پاسخهاي همه اساتيد????????????????
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: آسماني ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، میثم هاشملو ، ARSAMNEW ، Pariba
آقا آنکارا تکون خورد ، من فک کردم گاز نشت کرده همه خفه شدن، والااا
الان همسرم به تاریخ ۲۶ آگست آپدیت شد ولی or نداره :-(
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آسماني ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، mordad ، bahar101 ، 2015reza ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، mel ، M.d
من نمیدونم چرا ما هی آپ میخوریم الکی... تحلیل نداره دوستان؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آسماني ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، mel
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، آسماني ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
دوستان ایروان این اواخر در صدور ویزا سرعت عمل بالایی پیدا کرده من صبح پاسم رو دادم ساعت 3ایشود شد و فکر میکنم فردا تماس بگیرن در حالی که وقتی پاس بقیه اعضای خانواده رو ماه پیش گرفتن 48 ساعت طول کشید
#*68 محل مصاحبه رو به ایروان تغییر دادن
مصاحبه هفته آخر جولای
کیس اصلی و فرزند ویزای یک ضرب
سربازی ا ر ت ش
شغل دولتی
آپدیت 4aug کیس اصلی و خودم
18aug همه کیسها
19aug فقط خودم
(2015-08-26 ساعت 20:05)Jefferson نوشته:  محضرمبارك امين جان وبقيه اساتيدمحترم تحليل خودتونوبفرماييد متن يي ميل ارسالي سفارت:
Your case remains pending under AP, we will update the website we gave you as soon as its been concluded
متن نامه من به سفارت اين بود كه آفيسرمحترم چون دخترم امسال ميره كلاس اول و ميخوام زودتر اونجا ثبت نام بشه كي جواب من مياد كه اين متن فرستادن، ممنون از پاسخهاي همه اساتيد????????????????

دوست خوبم. اين متن بسيار عاليه. بهتون قول مي دم در سپتامبر ويزا مي گيريد به اميد خدا.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-08-26 ساعت 20:13)آزاده_امین نوشته:  من نمیدونم چرا ما هی آپ میخوریم الکی... تحلیل نداره دوستان؟

تحليل داره. چرا نداره آزاده جان. هي مي خوان كليرت كنن هي مي گن كلير كنيم ؟ كلير نكنيم؟ ديشب هم كه رفته بودي حرم احتمالاً امام رضا رديفت كرده مي خوان كليرت كنن. اين هم آپه شبانه ست. ديگه رفتني هستي. حالا يا از سهميه آگوست مي گيري يا از سهميه سپتامبر. من كه پيشاپيش بهت تبريك مي گم.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

دوستان عزیز امروز همسر من ویزاها را گرفت ایشالا که همه شما دوستان این حس و حال زیبا را تجربه کنید سوالی که دارم اینه که وقتی عکس ویزاها را برای من فرستاد متوجه شد قسمت سمت راست بعد از شماره کیس نامبر که واسه برنده01 و بهمین ترتیب اضافه میشه واسه دختر بزرگ من 04 خورده و برای دختر کوچکترم 03 یعنی جابجا . ولی بقیه مشخصاتشون درسته؟ به نظر اساتید فن این موضوع اهمیتی داره؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
(2015-08-26 ساعت 20:45)bahar101 نوشته:  دوستان عزیز امروز همسر من ویزاها را گرفت ایشالا که همه شما دوستان این حس و حال زیبا را تجربه کنید سوالی که دارم اینه که وقتی عکس ویزاها را برای من فرستاد متوجه شد قسمت سمت راست بعد از شماره کیس نامبر که واسه برنده01 و بهمین ترتیب اضافه میشه واسه دختر بزرگ من 04 خورده و برای دختر کوچکترم 03 یعنی جابجا . ولی بقیه مشخصاتشون درسته؟ به نظر اساتید فن این موضوع اهمیتی داره؟

نه دوست عزیز، مشکلی نیست. شماره بچه های منم به ترتیب سنشون نبود و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. موفق باشید.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
(2015-08-26 ساعت 20:45)bahar101 نوشته:  دوستان عزیز امروز همسر من ویزاها را گرفت ایشالا که همه شما دوستان این حس و حال زیبا را تجربه کنید سوالی که دارم اینه که وقتی عکس ویزاها را برای من فرستاد متوجه شد قسمت سمت راست بعد از شماره کیس نامبر که واسه برنده01 و بهمین ترتیب اضافه میشه واسه دختر بزرگ من 04 خورده و برای دختر کوچکترم 03 یعنی جابجا . ولی بقیه مشخصاتشون درسته؟ به نظر اساتید فن این موضوع اهمیتی داره؟

مبارك باشه بهار جان. به نظر من چون مشخصاتشون درسته هيچ اهميتي نداره. حساس نشو. لطفاً براي خودت دغدغه خاطر درست نكن. تمومه. اميدوارم در ادامه اين راه بزرگ موفق باشيد

تشکر کنندگان: bahar101 ، آزاده_امین ، Alex 2014 ، آسماني ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، mohammad.n
دوست عزیز اگه ممکنه لطفا متن ایمیلی که فرستادید رو برای من میفرستید
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Jefferson ، Alex 2014 ، ARSAMNEW
ممنونم امين جان فداي شما، انشااله شما وبقيه چشم انتظارا اول كليرشدين بعدش بنده، دعاااااااااااااي همگانيييييييييييييييي خواهش ميكنم بالاخره ازبين اين همه مناجات كننده حتما و دقيقا، افرادي هستن كه نفسشون حقه و دعاش هم گيرا و بدون بروبرگرد مستجاب، خدايا دل همه دوستان منتظر منو شادكن آخرسرهم اگه ويزايي موند براي كوچيك همتون، شاد باشيد وپراز انرژي هاي مثبت ونيروافزا
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
فکر کنم این ابوظبی تصمیم گرفته جواب ایمیل بچه های س رو هم نده. من خیلی منطقی هر دو سه هفته ای یکبار ایمیل پیگیری میزدم و جواب میدادن. الان جواب چهار ایمیل اخیرم رو ندادن و آپدیت هم نشدیم. فریز شدیم آیا ؟
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، ehsan_pars ، Alex 2014 ، SAMBAR ، ARSAMNEW
(2015-08-26 ساعت 20:54)bidaad نوشته:  فکر کنم این ابوظبی تصمیم گرفته جواب ایمیل بچه های س رو هم نده. من خیلی منطقی هر دو سه هفته ای یکبار ایمیل پیگیری میزدم و جواب میدادن. الان جواب چهار ایمیل اخیرم رو ندادن و آپدیت هم نشدیم. فریز شدیم آیا ؟

نه انشالله بيداد جان. من خودم دو تا ايميل زدم جواب اوليش رو بيست روز بعد داد و دوميش رو نداد. مثبت فكر كن. انشالله كه به خاطر اينكه مي خوان كليرمون كنن جواب ايميلا رو نمي دن. اين فقط مختص بچه هاي س نيست. به نظرم اين روزا براي جمع و جور كردن الباقي پرونده هاي در انتظار حسابي مشغول هستن. يكي از بچه ها مي گفت از يكي از آفيسرهاي سفارت در مورد بچه هاي س پرسيده بود و ايشون هم در جواب بهش گفته بود بگو نگران نباشن. امسال همه ويزا مي گيرن. اندكي صبر...

جناب هاشملوي عزيزباسلام و شب بخير آفرين بشما با اين ابتكارتون، متن نامه ارسالي اين بود آفيسرعزيز، همسرم ودخترام منتظر وضعيت من هستند، چه مدت ديگه بررسي پرونده من طول ميكشه؟ چون دخترم امسال برا باراول كه ميره مدرسه وميخوام اونجا ثبت نام بشه از بررسي پرونده ام سوال نمودم. با آرزوي بهترينها براتون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان