کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
فداي امين جان با اين خبرخوش، منم س بودم، انشاالله امسال سال بي نظير وطلايي لاتاري باشه مخصوصا برا مخلصتون كه بعد از١٨ سال برنده شده ايم اونم از صدقه سر همسربانوي عزيزم با آرزوي قلبهاي لبريزازشادي براي همتون وآخرسرم برا كوچيكتون بنده منتظر
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2015-08-26 ساعت 20:30)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:13)آزاده_امین نوشته:  من نمیدونم چرا ما هی آپ میخوریم الکی... تحلیل نداره دوستان؟

تحليل داره. چرا نداره آزاده جان. هي مي خوان كليرت كنن هي مي گن كلير كنيم ؟ كلير نكنيم؟ ديشب هم كه رفته بودي حرم احتمالاً امام رضا رديفت كرده مي خوان كليرت كنن. اين هم آپه شبانه ست. ديگه رفتني هستي. حالا يا از سهميه آگوست مي گيري يا از سهميه سپتامبر. من كه پيشاپيش بهت تبريك مي گم.

خدا از دهنت بشنوه امین جان، ایشالا به خاطر این انرژی مثبتت و این روحیه ای که داری کلیر شی همین روزااا
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، آسماني ، ehsan_pars ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، hamid99
(2015-08-26 ساعت 18:14)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه
سفارت ایروان در روزهای آخر آگوست سیاست خیلی هوشمندانه را در نظر گرفت
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
جالب اینجاست که این سه کیس هر سه نصفه نیمه بودند
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
این در حالی است که از اول کلیرهای آگوست این موضوع در دستور کار آنها بوده است
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

نتیجه دیگش اینه که پس خیلی کسا الان کلیر هستند ولی اولویت بندی شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-26 ساعت 21:15)آزاده_امین نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:30)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:13)آزاده_امین نوشته:  من نمیدونم چرا ما هی آپ میخوریم الکی... تحلیل نداره دوستان؟

تحليل داره. چرا نداره آزاده جان. هي مي خوان كليرت كنن هي مي گن كلير كنيم ؟ كلير نكنيم؟ ديشب هم كه رفته بودي حرم احتمالاً امام رضا رديفت كرده مي خوان كليرت كنن. اين هم آپه شبانه ست. ديگه رفتني هستي. حالا يا از سهميه آگوست مي گيري يا از سهميه سپتامبر. من كه پيشاپيش بهت تبريك مي گم.

خدا از دهنت بشنوه امین جان، ایشالا به خاطر این انرژی مثبتت و این روحیه ای که داری کلیر شی همین روزااا

تبریک بنده رو هم بپذیرید پیشاپیش
برای بچه های س شرایط خاص و.... دعا کنید
(2015-08-26 ساعت 21:42)khalilkhah نوشته:  
آخرین سری کلیر شدگان که روز جمعه در سایت اسمشون را سایت اعلام کرد کیسهای زیر بودند
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
نکته هوشمندانه ای که خدمتتان عرض کردم در این بود که سفارت قصد داشت زودتر تکلیف خانواده های بیشتری را معلوم کند و به جای اینکه یک خانواده سه نفری را کلیر کند سه خانواده ای که یک نفرشان گیر بود را کلیر کرد
نتیجتا می توان پی برد که روندی که امسال در پیش میباشد با یک پروتکل بسیار هوشمندانه و انسان محور در جریان میباشد
موفق باشید

به نظر شما اصل حرف من درست هست تا بشه این نتیجه را ازش گرفت؟؟؟؟
این برداشت من از پیگیریهای اخیر و ثبت اپدیتهای ایروان هست
ممنون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، 1362amin1362 ، آسماني ، Jefferson ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 21:45)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 21:42)khalilkhah نوشته:  
2015AS4243
2015AS4192
2015AS4708
موفق باشید

به نظر شما اصل حرف من درست هست تا بشه این نتیجه را ازش گرفت؟؟؟؟
این برداشت من از پیگیریهای اخیر و ثبت اپدیتهای ایروان هست
ممنون

انشاللله که درسته
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، 1362amin1362 ، آسماني ، hamed shayan ، Jefferson ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 20:45)bahar101 نوشته:  دوستان عزیز امروز همسر من ویزاها را گرفت ایشالا که همه شما دوستان این حس و حال زیبا را تجربه کنید سوالی که دارم اینه که وقتی عکس ویزاها را برای من فرستاد متوجه شد قسمت سمت راست بعد از شماره کیس نامبر که واسه برنده01 و بهمین ترتیب اضافه میشه واسه دختر بزرگ من 04 خورده و برای دختر کوچکترم 03 یعنی جابجا . ولی بقیه مشخصاتشون درسته؟ به نظر اساتید فن این موضوع اهمیتی داره؟

سلام بهار خانم
صمیمانه به شما تبریک میگویم و برایتان آرزوی موفقیت در یو اس دارم
با سلام، شاید چون بنده تازه‌وارد هستم، دوستان، تازه واردین را جدی نمی گیرند، اما از عزیزانِ باتجربه خواهشمندم جواب سوالِ مهمِ مرا در در پست 23298 (صفحۀ 1554) بدهند، چون پاسخ آن می تواند پاسخِ به شرایط خیلی از دوستان در همینجا باشد. با سپاس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 22:10)Erwin نوشته:  با سلام، شاید چون بنده تازه‌وارد هستم، دوستان، تازه واردین را جدی نمی گیرند، اما از عزیزانِ باتجربه خواهشمندم جواب سوالِ مهمِ مرا در در پست 23298 (صفحۀ 1554) بدهند، چون پاسخ آن می تواند پاسخِ به شرایط خیلی از دوستان در همینجا باشد. با سپاس

سلام
سوالتون چی بود؟
راستی شما از سیمون با همین اسم سوال کرده بودید؟؟؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، ARSAMNEW ، Alex 2014
دوستان اين هفته تا چه روزي و چه ساعتي ممكنه اپديت شوند كيس ها

٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 22:18)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:10)Erwin نوشته:  با سلام، شاید چون بنده تازه‌وارد هستم، دوستان، تازه واردین را جدی نمی گیرند، اما از عزیزانِ باتجربه خواهشمندم جواب سوالِ مهمِ مرا در در پست 23298 (صفحۀ 1554) بدهند، چون پاسخ آن می تواند پاسخِ به شرایط خیلی از دوستان در همینجا باشد. با سپاس

سلام
سوالتون چی بود؟
راستی شما از سیمون با همین اسم سوال کرده بودید؟؟؟

من خوندم اون سوالتون را که از سیمون پرسیده بودید
سیمون گفته بود که تعداد ویزا ها از KCC اختصاص پیدا میکنه برای افراد
که خب KCC میتونه بعد از کلیر کردن افراد براشون ویزا اختصاص بده و این موضوع فکر نمیکنم مشکلی در سپتامبر برای کلیر شده ها ایجاد کنه
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، آسماني ، mahyaaa ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Erwin ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 22:22)صابري نوشته:  دوستان اين هفته تا چه روزي و چه ساعتي ممكنه اپديت شوند كيس ها

تا جمعه نصفه شب.یا بهتر بگم تا ۴صبح شنبه
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، Jefferson ، Alex 2014
(2015-08-26 ساعت 22:36)SAMBAR نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:22)صابري نوشته:  دوستان اين هفته تا چه روزي و چه ساعتي ممكنه اپديت شوند كيس ها

تا جمعه نصفه شب.یا بهتر بگم تا ۴صبح شنبه
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
شد 140 روز
دوستان عزیز، یعنی من تا صبح شنبه صبر کنم و یه ایمیل بزنم? تا حالا فقط یه بار ایمیل زدم، اونم 7 جون بود که قبل از کليري خودم بود.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، SAMBAR ، آسماني ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، Jefferson ، Alex 2014
دوستان عزیزم یک خبری رو اعلام کنم که خیلی ها رو ممکنه خوشحال کنه من 77 روز کلیرنس بودم و امروز ساعت ده اپ و یک ایمیل کلیر دریافت داشتم . و خبر مهم اینه که من برنده لاتاری نیستم و سهمیه شما رو کم نکردم . هووووووررررررررررااااااااا
من فکر میکنم بالاترین تعداد اپ رو دریافت کردم و شاید رکورد زدم .ته دلم دیگه خالی شده بود. نمیدونم دیشب که حرف دل بچه ها با خدا رو می خوندم اشکم دراومد من بلد نیستم پس کلاه من پس معرکس .شدیدا دل نگران بودم و هاج و واج.
لحظه به لحظه از شش صبح چک کردم و...
(2015-08-26 ساعت 22:43)nora نوشته:  دوستان عزیزم یک خبر
می رو اعلام کنم که خیلی ها رو ممکنه خوشحال کنه من 77 روز کلیرنس بودم و امروز ساعت ده اپ و یک ایمیل کلیر دریافت داشتم . و خبر مهم اینه که من برنده لاتاری نیستم و سهمیه شما رو کم نکردم . هووووووررررررررررااااااااا
من فکر میکنم بالاترین تعداد اپ رو دریافت کردم و شاید رکورد زدم .ته دلم دیگه خالی شده بود. نمیدونم دیشب که حرف دل بچه ها با خدا رو می خوندم اشکم دراومد من بلد نیستم پس کلاه من پس معرکس .شدیدا دل نگران بودم و هاج و واج.
لحظه به لحظه از شش صبح چک کردم و...
تبریک. انشالله در تمام مراحل زندگی موفق و تندرست باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آسماني ، ARSAMNEW ، Memolk ، nora ، Jefferson ، Alex 2014 ، SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان