کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ما آپدیت شدیم جفتمون، آپدیت با or ....یعنی میشه؟؟؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
(2015-08-27 ساعت 11:06)آزاده_امین نوشته:  ما آپدیت شدیم جفتمون، آپدیت با or ....یعنی میشه؟؟؟

بادرود میشه لطف کنید بفرمایید دقیقا کی آپدیت شدین ؟ممنون
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، ebrahim1e ، farrokh33 ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 11:10)Alex 2014 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 11:06)آزاده_امین نوشته:  ما آپدیت شدیم جفتمون، آپدیت با or ....یعنی میشه؟؟؟

من همسرم دیشب آپدیت شد، امروز صبح هم حدود ۱۰ جفتمون آپدیت شدیم...امیدوارم اپ کلیری باشه به امید خدا
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
با درود به دوستان عزیز
آرسام جان وابی جان از ایروان چه خبر ؟ سیگنال های مثبت از ایروان داره میادا ...... میگین نه حالا نگاه کنین ............

(2015-08-27 ساعت 11:15)آزاده_امین نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 11:10)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  

من همسرم دیشب آپدیت شد، امروز صبح هم حدود ۱۰ جفتمون آپدیت شدیم...امیدوارم اپ کلیری باشه به امید خدا
مبارک باشه تبریک میگم .از الان شیرینی رو سفارش بدین البته نه مثل رحمت ناپلونی ره...........Big Grin
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]

يكم ديگه ايميل كليري دستتون مي رسه. مبارك باشه
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

5 هم کلیر شد مبارکش باشهههه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، آزاده_امین ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، 2015reza ، HERMES7 ، farrokh33 ، mahyaaa

سلام
تبریک فراوان که کلیر شدید
مبارکتون باشه دوست گرامی
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
[quote='آزاده_امین' pid='653626' dateline='1440657417']
ما آپدیت شدیم جفتمون، آپدیت با or ....یعنی میشه؟؟؟
[/quote
مبااااارکه ، حواستون به موبایل و تلفن خونه باشه که انشالله زنگ میزنند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
آقا ابوظبی رو باید از هفته بعد چک کنیم آیا؟؟!!!!
این ماه تمومه؟!
❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، آسماني ، farrokh33 ، mahyaaa ، ARSAMNEW
2015AS4534 کلیر شد
2015AS4511 کلیر شد
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
الکس جان سلام
من فکر کنم کسایی که فردا یا دوشنبه دو تا آپ پشت سر هم بخورن کلیر شدن و اول سپتامبر اسمشون تو سایته
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: لطف اله ، Shaft ، 1362amin1362 ، farrokh33 ، آسماني ، mahyaaa ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، Alex 2014
من از همین تریبون میخاستم از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن و به سوالهام جواب دادن تشکر کنم و ارزوی کلیر شدن دوستان منتظر .
من دیروز پاسمو که مزین به ویزا بودو تحویل گرفتم و از دبی برگشتم مشهد. Rolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
سلام دوستان نفر اصلي كيس ما ديشب اپديت خورد ، احتمال كلير شدن هست يعني ؟ سفارت ابوظبي
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، لطف اله ، ebrahim1e ، farrokh33 ، آسماني ، mahyaaa ، ali_bf1 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، sunn789
(2015-08-27 ساعت 11:58)Pishool نوشته:  سلام دوستان نفر اصلي كيس ما ديشب اپديت خورد ، احتمال كلير شدن هست يعني ؟ سفارت ابوظبي

اگه ایمیل نزدید بله
کی مصاحبتون یوده آخرین آپدیتون کی بوده ؟ آپ ۱۰ آگوست هم داشتین؟
شرایطتون چی بوده؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ebrahim1e ، farrokh33 ، آسماني ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Alex 2014

مبارکه به سلامتی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان