کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-27 ساعت 03:01)Erwin نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 02:45)yesorno نوشته:  الف. اگر به تعداد مصاحبه شونده ها ویزا دریافت می کرد، با توجه به تعداد کم مصاحبه در ماه آخر نهایت 150 ویزا داشت
ب. اگر میانگین ماه های قبل دریافت می کرد 122 ویزا داشت
ج. در خوش بینانه ترین حالت اگر برابر بیشترین ویزای ماه های قبلش رو می گرفت 200 ویزا داشت

اما
در ماه سپتامبر ۲۰۱۳ آنکارا برای ایرانیان (اروپا رو در نظر نگیریم) 455 ویزا صادر شده.این همون ماه پایانی هستش که شما بخاطرش مضطرب هستین. میشه بیشتر از این هم بحث کرد و توضیح داد که اگه دوستان مایل بودن صحبت می کنیم.

ممنون از پاسخ امیدوارکننده تان. راستش من بهیچ وجه توجیه سایمون را درک نمی کنم و قلباً دوست دارم فکر کنم، او در اشتباه است. (هرچند او را فردی بسیار باتجربه و آگاه می دانم) به نظرم توجیه شما منطقی است و KCC می داند که عدۀ کثیری از این هزار و خرده ای نفر در ماه آخر کلیر خواهند شد و منطقی نیست که بگویند «چون شماها در همان ماه مصاحبه تان، ویزا نگرفتید، پس بروید پی کارتان!). راستش من و همسرم و پسر کوچکم، در 25 آگوست کلیر شدم، اما نامه ای گرفتم که گفته است: شما را در یک Waiting list قرار میگیرید تا «اگر ویزای [برای سپتامبر] موجود بود»، ویزا صادر شود و وقتی من شماره های قبلی در سفارتمان را چک کردم، به نظرم دوستان دیگر هم کلیر شده اند (کلاً 30 نفر) و منتظر صدور ویزا هستند. حال اگر در سفارت کوچک ما، ویزای کافی برای ماه سپتامبر موجود نباشد (فرض کنید فقط ۵ یا ۱۰ نفر مصاحبه داشته باشند)، فقط عده خیلی کمی از این 30 نفرِ کلیرشده، ویزا خواهند گرفت (با این فرض که همه افراد مصاحبه شونده در سپتامبر، یکضرب نگیرند و ویزایشان مصرف نشود). بازهم ممنون که بزرگواری کردید، وقت صرف کردید، و نظرتان را نوشتید.

چون سفارتتون بین سه سفارت نیست جای شک باقی می زاره و حساسیت به همراه داره. اگه زحمتی نیست اسم سفارت رو واسم بزارین (اگه تمایل به عمومی بودن ندارین، به صورت خصوصی بفرستین) تا اگه واقعاً تعداد مراجعاتش به همون ماهی 30 نفر ختم میشه (امشب که نه در توانم نیست ) فردا آخرین تغییراتش رو استخراج کنم و واستون ارسالش کنم. اینجوری بهتر می تونین وضعیتتون رو تفسیر کنین.
امیدوارم بهترین ها واستون اتفاق بیفته و لبخند همیشه بر لبتون باشه.Wink
(2015-08-27 ساعت 03:07)yesorno نوشته:  چون سفارتتون بین سه سفارت نیست جای شک باقی می زاره و حساسیت به همراه داره. اگه زحمتی نیست اسم سفارت رو واسم بزارین (اگه تمایل به عمومی بودن ندارین، به صورت خصوصی بفرستین) تا اگه واقعاً تعداد مراجعاتش به همون ماهی 30 نفر ختم میشه (امشب که نه در توانم نیست ) فردا آخرین تغییراتش رو استخراج کنم و واستون ارسالش کنم. اینجوری بهتر می تونین وضعیتتون رو تفسیر کنین.

مرسی از بزرگواری تون، دوست عزیز. من نمی تونم پیغام خصوصی بفرستم، چون تعداد ارسال هام به 25 نرسیده؛ اما فرقی هم نمی کنه و چیزِ پنهان کردنی ندارم! ما در «سفارت مونترال» مصاحبه داشتیم. طبق آخرین فایل سایمون، نزدیک به 30 نفر AP داشتن که فکر می کنم؛ همگی در هفتۀ آخر آگوست، کلیر شده اند. (با توجه به آپدیت های بسیار مشابه)
(2015-08-27 ساعت 03:10)Erwin نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 03:07)yesorno نوشته:  چون سفارتتون بین سه سفارت نیست جای شک باقی می زاره و حساسیت به همراه داره. اگه زحمتی نیست اسم سفارت رو واسم بزارین (اگه تمایل به عمومی بودن ندارین، به صورت خصوصی بفرستین) تا اگه واقعاً تعداد مراجعاتش به همون ماهی 30 نفر ختم میشه (امشب که نه در توانم نیست ) فردا آخرین تغییراتش رو استخراج کنم و واستون ارسالش کنم. اینجوری بهتر می تونین وضعیتتون رو تفسیر کنین.

مرسی از بزرگواری تون، دوست عزیز. من نمی تونم پیغام خصوصی بفرستم، چون تعداد ارسال هام به 25 نرسیده؛ اما فرقی هم نمی کنه و چیزِ پنهان کردنی ندارم! ما در «سفارت مونترال» مصاحبه داشتیم. طبق آخرین فایل سایمون، نزدیک به 30 نفر AP داشتن که فکر می کنم؛ همگی در هفتۀ آخر آگوست، کلیر شده اند. (با توجه به آپدیت های بسیار مشابه)

امشب واستون میزارمش احتمالاً 20 دقیقه دیگه میشه

نتیجه ی کار با چیزی که فکر می کردم متفاوت بود. یا جایی رو دارم اشتباه می کنم یا نکته ای رو فراموش کردم!! تمامی آسیایی ها و اروپایی ها ویزاهاشون چاپ شده!Rolleyes

دریافت فایل
(2015-08-27 ساعت 03:20)yesorno نوشته:  امشب واستون میزارمش احتمالاً 20 دقیقه دیگه میشه

نتیجه ی کار با چیزی که فکر می کردم متفاوت بود. یا جایی رو دارم اشتباه می کنم یا نکته ای رو فراموش کردم!! تمامی آسیایی ها و اروپایی ها ویزاهاشون چاپ شده!Rolleyes

دریافت فایل

در این فایل، فقط issued شده‌های "آسیا" آمده. آنهایی که AP هستند یا استاتوس های دیگر دارند (در آسیا)، نیامده...... اما بسیار از شما دوست گرامی ممنونم که از وقت خواب و استراحتتان زدید و این فایل را تهیه کردید. شاد و پاینده باشید.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، AliReza.Sh ، Alex 2014 ، 1362amin1362 ، yesorno ، آسماني ، SAMBAR ، Arshia2000
(2015-08-27 ساعت 02:52)yesorno نوشته:  بررسی پروسه لاتاری ۲۰۱۳ فقط مختص کیس های ایرانی سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ارمنستان

نکته قابل عرض به دلیل زمان بر بودن استخراج داده ف ی ل ت ر ی ن گ آخرین فایل سیمون سال مذکور فقط و فقط برای تعیین کیس نامبر های سه سفارت استفاده شد. فایل سیمون مربوط به سال ۲۰۱۳ در بخش تاریخ ها تماماً نادرست بوده و تنها وضعیت نهایی نفر اول رو در اختیار می زاره. فقط امیدوارم سفارت ها رو درست استخراج کرده باشه.

[عکس: gcVmL.jpg]

دریافت عکس فوق به صورت PDF

استخراج سه سفارت ۲۰۱۳ در یک فایل اکسل

با تشکر بابت زحمتی که کشیدید
فقط یک سوال, خود آمارهای آمریکا حکایت از 3800 ویزا برای ایرانیان دارد ولی فایل شما فقط 3300 تاست یعنی بیش از 500 نفر در سفارت های دیگر گرفته اند که رقم قابل توجه ای است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-08-27 ساعت 01:37)ehsan_pars نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 01:04)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 00:46)ehsan_pars نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 23:44)raminvet نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺑﺎ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ س ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﻛﻠﻴﺮ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﻣﺪﺕ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻩ و ﻛﻠﻴﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ,ﻣﺜﻼ اﻧﺘﻆﺎﺭ ﺑﺎﻻﻱ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ,ﻟﻂﻔﺎ اﮔﻪ ﻛﺴﻲ اﻃﻼﻋﻲ ﺩاﺭﻩ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺑﮕﻪ.

بله همسر
hilda60
lida59

احسان جان کیس هیلدا خانم رو درست گفتی و همسر ایشون بعداز 150 روز با سربازی س کلییر شدن. ولی لیدا جان هنوز منتظر هستن.
در ضمن همسر ایشون معافیت دارن ولی بدلایل دیگه ای مشمول کلیرنس شدند
اﺯﻳﻦ ﺟﻬﺖ ﻣﻴﭙﺮﺳﻢ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻦ ﻛﻴﺴﻬﺎﻱ ﻣﺜﻞ ﻣﺎ ﺑﺎ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ س ﻛﻪ ﻣﺪﺕ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﻣﻨﺘﻆﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﻳﮕﻪ اﻣﻴﺪﻱ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﻛﻴﺴﻬﺎﺷﻮﻥ ﻓﺮﻳﺰ ﺷﺪﻩ
با تشکر
به امید خدا ایشونم به زودی کلیر میشن
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
سلام دوستای گلم. صبحتون بخیر. دلم نمیاد از این تاپیک نقل مکان کنم اما چاره ای نیست. دیگه باید شروع کنم تاپیک های ضروری دیگه رو مطالعه کنم. دلم براتون تنگ میشه. تا آخر سپتامبر همش میام اینجا سر میزنم. آرزو میکنم تا نیمه سپتامبر اینجا همه ویزا گرفته باشن. آمین
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
دوستان
انشالله جواب این کم کاری چند روز هاشون بیان همه رو کلیر کنن بگن تا 30 سپتامبر هم وقت دارین بیایین

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-08-27 ساعت 02:45)yesorno نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 02:32)Erwin نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 23:26)yesorno نوشته:  چون این سؤالیه که ممکنه یکم اضطراب ایجاد کنه من سکوتم رو میشکنم و پاسخ می زارم.

دوست گرامی، اول اینکه سیمون پاسخ هاش بر حسب حدسیات هستش و خطاهای بسیاری در کاراش وجود داره (امروز شدیداً با تمام وجود دیدم و اگه بتونم آخر شب یا فردا واستون آپلودش می کنم)

دوم عرضم خدمتتون فرض بر اینکه تعداد ویزاهایی که به هر سفارت داده میشه برابر با تعداد افرادی باشه که در ماه جاری به منظور مصاحبه به سفارت تشریف می برن. خب این در اصل قضیه اصلا تأثیری نداره چون من که در ماه May به مصاحبه رفتم خب همون ماه یک کد از آمریکا و یک ویزا به من تعلق گرفته و به سفارت ارسال شده، پس دست آخر هم برای همه ویزا فرستاده شده و کم نمیاد اینجوری.

نهایتاً فردی بخواد توجیه کنه که نه منظور اینه واسه هر کسی که کلیر میشه ویزا بفرستن خب بازم بعد کلیر شدن ویزا میدن خدمتت.

حتی ویزای هر ماه هم که تعداد ثابتی باشه بازم مشکلی رو به وجود نمیاره چون یک سری ها چک می خورن و سهمیه ی اونا به نفرات قبلی می رسه و خیلیا هم نمیرن مصاحبه که بازم سهمیشون میرسه به قبلیا.

در کل من قبلاً بحث ویزا رو کردم و به این مسئله کاملاً باور دارم که اصلاً ویزا کم نخواهد آمد.

منتظر ارسال بعدم باشین. حالا که سراغمو نمیگیرین منم میرم تو تنهاییام محو می شمSad

ممنون از پاسختان، ولی من کمی گیج شدم:

نقل قول:دوم عرضم خدمتتون فرض بر اینکه تعداد ویزاهایی که به هر سفارت داده میشه برابر با تعداد افرادی باشه که در ماه جاری به منظور مصاحبه به سفارت تشریف می برن. خب این در اصل قضیه اصلا تأثیری نداره چون من که در ماه May به مصاحبه رفتم خب همون ماه یک کد از آمریکا و یک ویزا به من تعلق گرفته و به سفارت ارسال شده، پس دست آخر هم برای همه ویزا فرستاده شده و کم نمیاد اینجوری.

چرا تأثیری نداره؟ ویزاهای اختصاص یافته در یک ماه، مثلاً ماه May به تعداد مصاحبه شونده ها (نه دقیقاً افراد) هست. یعنی نام و نام خانوادگی نداره و مختصِ فردّ بخصوصی نیست. حالا اگه در انتهای ماه (25 ام تا 28 ماه) اضافه بیاد و به هر دلیل استفاده نشه، به NVC برگردونده میشه یا برای فرد یا افرادی که از ماه های قبل موندن استفاده می شه. گرفتاری اینجاست که اگه مثلاً ۳ تا ویزا اضافه اومده و الان 30 نفر کلیر شده و دست به نقد هست، فقط ۳ نفر از اون قبلی ها ویزا میگیرن و 27 نفر دیگه باز می مونن.

نقل قول:حتی ویزای هر ماه هم که تعداد ثابتی باشه بازم مشکلی رو به وجود نمیاره چون یک سری ها چک می خورن و سهمیه ی اونا به نفرات قبلی می رسه و خیلیا هم نمیرن مصاحبه که بازم سهمیشون میرسه به قبلیا.

من دقیقاً به همین دلیل مزاحم دوستان شدم و نگرانی ام همین بود: اگر اینطوری باشه، مفهومش این که مثلاً در سفارتهای کوچکی چون کوالالامپور و مونترال و امثالهم، برای ماه سپتامبر، مثلاً ۱۰ تا مصاحبه (=۱۰ تا ویزا) اختصاص پیدا میکنه. حالا اگه ۵ نفر یکضرب بگیرن و ۵ تا اضافه بیاد، این ۵ تا به نفرات کلیر شده قبلی می رسه و اگه در اون ماه، 30 نفر کلیرشده باشن، فقط ۵ نفرشون ویزا میگرن و 25 نفر بعدی ویزا نخواهند گرفت. این مسأله در مورد ماه های قبلی، چندان مهم نبود، چون افراد کلیسر شده، از ویزاهای اضافه اومودۀ ما های بعد استفاده می کردن، ولی خالا که فقط سپتامبر باقی مونده و به پایان رسیدیم، اگه ویزاهای سپتامبر فقط به تعداد مصاحبه شونده های سپتامبر باشه، اون موقع است که باید نگران شد. شاید به همین دلیله که در نامه ارسالی به من تصریح کرده که «اگر ویزا موجود بود» به شما (ماهایی که کلیر شدیم و حدود 30 نفر هستیم) به ترتیب الویت تعلق می گیره. من تصورم این بود که این ماجرایی که سایمون می گه منطقی نیست، مگه NVC نمی دونه که در «سفارت ایکس» برای ماه سپتامبر، ۱۰ تا مصاحبه وجود داره و 30 نفر هم از قبل، کلیرشده و دست‌به‌نقد هست؟ چرا باید همون ۱۰ تا برای سفارت بفرسته؟ مگه دوستان باتجربه نمی گن، ویزا در آسیا زیاده و کم نیومده؟ تکلیف افراد فراوونی که در آخر آگوست و همچنین ماه سپتامبر (از اون هزار و خرده ای نفر) کلیر خواهند شد، چی میشه؟ سهمیه ویزاشون چی میشه؟ از کجا میاد و چه کی درخواست می کنه؟

من حس می کنم کسایی که سفارت به اونها این پاسخ رو میده که اگر ویزایی موجود بود به شما تعلق می گیره، کسایی هستن که بعداً به پروسه اضافه شده اند و برنامه ریزی روی اونها از قبل نبوده. البته به احتمال زیاد در خصوص کیس شما صادق نیست.

در رابطه با این جمله «ویزای اضافی به NVC بازگردونده میشه» من باشما و سیمون هم عقیده نیستم. ویزای ارسالی به سفارت عموماً یا در سفارت تا حد ممکن استفاده می شه که دقیقاً در ماه قبل شاهد این نکته بودیم و ویزاها در آخرین روزها حتی با اعتبار ۶ ماهه بدون در نظر گرفتن مدت مدیکال صادر شد و یا در بایگانی سفارت نگه داری میشه
باگردوندن ویزا بسیار هزینه بر هستش. اما یکم حوصله کنین و فایل هایی که الان تموم شدن رو مشاهده کنین (در پاسخ بعد ارسال می کنم یک شبانه روز زمان بردن) اگه حرف شما دوست بسیار عزیز و سیمون صحت داشته باشه آنکارا باید سال ۲۰۱۳ در ماه آخر اگر تمام هنر خودش رو در اختیار می گرفت:
الف. اگر به تعداد مصاحبه شونده ها ویزا دریافت می کرد، با توجه به تعداد کم مصاحبه در ماه آخر نهایت 150 ویزا داشت
ب. اگر میانگین ماه های قبل دریافت می کرد 122 ویزا داشت
ج. در خوش بینانه ترین حالت اگر برابر بیشترین ویزای ماه های قبلش رو می گرفت 200 ویزا داشت

اما
در ماه سپتامبر ۲۰۱۳ آنکارا برای ایرانیان (اروپا رو در نظر نگیریم) 455 ویزا صادر شده.این همون ماه پایانی هستش که شما بخاطرش مضطرب هستین. میشه بیشتر از این هم بحث کرد و توضیح داد که اگه دوستان مایل بودن صحبت می کنیم.
از زحمات شما بخاطر تهیه فایلها از روی سیس متشکرم
منم با شما موافقم حتتما همیطوره
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-08-27 ساعت 07:38)mojgan m نوشته:  سلام دوستای گلم. صبحتون بخیر. دلم نمیاد از این تاپیک نقل مکان کنم اما چاره ای نیست. دیگه باید شروع کنم تاپیک های ضروری دیگه رو مطالعه کنم. دلم براتون تنگ میشه. تا آخر سپتامبر همش میام اینجا سر میزنم. آرزو میکنم تا نیمه سپتامبر اینجا همه ویزا گرفته باشن. آمین
خانم مژگان چه پزی دادی بهمووووون Smile ما روحیمون خرابه همینجا باشین

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
سلام
خدائیش KCC سال بعد باید بیاد با این بچه ها قرارداد ببنده براش آمار اطلاعات تهیه کنند و بهش مشاوره بدن چی کار کنه.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
سلام
YES OR NO خیلی ممنون بابت این همه زحمتی که کشیدی داداش
انشالله ویزاتو بگیری تا خستگی این کار پر زحمتت از تنت در بیاد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
دوستان اینها کیسهای ایروان است که همگی ژولای کارنت شدن و همگی اخرین اپدیت معنادارشون همون ژولای بوده نمیدونم چرا به ژولای نمیرسن Sad اخرین اپدیت تقریبی معنا دار عمده کیسهای زیر همون 28 ژولا ی است کسی تحلیلی داره؟
2015AS5954
2015AS6149
2015AS6171
2015AS6207
2015AS6401
2015AS6460
2015AS6658
2015AS6663
2015AS6671
2015AS6693
2015AS6706
2015AS6719
2015AS6733
2015AS6736
2015AS6746
2015AS6763
2015AS6764
2015AS6780
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 1362amin1362 ، Jefferson ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، mahyaaa
دوستان
یه سوال داشتم توی سفارت ایروان موقعی میل میزنید فقط نفر اصلی رو اپدیت میکنن یعنی در مورد من که فقط این بوده( البته هم به کی سی سی و هم سفارت ) فقط خودم اپدیت شدم کسی نظر دیگه ای داره؟
سروران گرامی میخواستم بپرسم کسی به تاریخ امروز آپ داشته. واسه اینکه بدونم گروهی بوده یا نه. آپ بخوین کلیر بشین همتون از اینحا زودتر برین فداااااااات قربونت ..........
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ به تعداد همتون
کتگوری: F2A
تارخ مصاحبه: مارچ ۲۰۱۵
محل مصاحبه: ابوظبی
نتیجه: دریافت برگه سفید A.P
آپدیت: ۲ بار تا کنون- 》17 آپریل》۲۰ آگوست با ایمیل 》27 آگوست》
کلیرنس: بلاخره 27 آگوست تو سایت سفارت ابوظبی
ویزا: 10 سپتامبر 2015
عزیمت : اکتبر 2015
4 اکتبر 2015 ورود از مرز هوایی تگزاس به شهر مقدس سن آنتونیو
همش همین بود کلاغه هم به خونه اش رسید Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان