کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-27 ساعت 06:45)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 02:52)yesorno نوشته:  بررسی پروسه لاتاری ۲۰۱۳ فقط مختص کیس های ایرانی سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ارمنستان

نکته قابل عرض به دلیل زمان بر بودن استخراج داده ف ی ل ت ر ی ن گ آخرین فایل سیمون سال مذکور فقط و فقط برای تعیین کیس نامبر های سه سفارت استفاده شد. فایل سیمون مربوط به سال ۲۰۱۳ در بخش تاریخ ها تماماً نادرست بوده و تنها وضعیت نهایی نفر اول رو در اختیار می زاره. فقط امیدوارم سفارت ها رو درست استخراج کرده باشه.

[عکس: 0LnyO.jpg]

دریافت عکس فوق به صورت PDF

استخراج سه سفارت ۲۰۱۳ در یک فایل اکسل

با تشکر بابت زحمتی که کشیدید
فقط یک سوال, خود آمارهای آمریکا حکایت از 3800 ویزا برای ایرانیان دارد ولی فایل شما فقط 3300 تاست یعنی بیش از 500 نفر در سفارت های دیگر گرفته اند که رقم قابل توجه ای است

نکته توی دوتا قسمته:
1. ایرانی هایی که در جاهای دیگه غیر از این سه سفارت ویزا گرفتن
2. اول پاسخ هم در این خصوص توضیح دادم بازم می گم، عرض کنم که خاطرت باشه من فایل 2013 سیمون رو ف ی ل ت ر کردم و سه سفارت رو از فایل ایشون بیرون کشیدم.
یعنی منظورم اینه که مثلاً کیس 2013AS**** رو شما داخل سیس وارد می کنی بهت می گه که این کیس سفارت X هستش، درست؟ خب من زمانم اجازه نمیده که تمام کیس ها رو وارد سیس کنم، میام از فایل سیمون فقط و فقط شماره کیس ها رو بر می دارم. ببینین فقط شماره ی کیس. بعد اونها رو داخل سیس وارد می کنم. خودت هم می بینی که فایل 2013 سیمون بجز همین شماره کیس ها بقیه کاملاً نادرستن.Big Grin
حالا مشکل کجاس؟ ممکن کیس 2013AS**** توی فایل سیمون مثلاً سفارت CRO خورده باشه در صورتی که اشتباهه و سفارتش ABU بوده و اینجا از قلم افتاده.
خب امروز زمان داشته باشم احتمالش رو بررسی می کنم.
سلام دیروز که من داشتم تعداد افراد AP ایروان را محاسبه میکردم ب عدد 135 نفر رسیدم
تشکر میکنم از YES OR NO عزیز که اظلاعات سال 2013 را برامون استخراج کرد و به صدور 156 ویزا در ماه سپتامبر ایروان رسید که البته ایروان میتوانست بیش از این ویزا هم صادر کنه اگه سهمیه ایرانیها در حدود 22 سپتامبر تمام نشده بود حالا اگه ملاک را همون عدد 156 نفر هم قرار دهیم سفارت ایروان دچار هیچگونه مشکلی برای صدور ویزای افراد کلیر شده که حداکثر 135 نفر می شوند نخواهد شد
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: yesorno ، ariana80 ، 1362amin1362 ، hamed shayan ، Alex 2014 ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، mahyaaa
(2015-08-27 ساعت 10:09)houshym نوشته:  دوستان
یه سوال داشتم توی سفارت ایروان موقعی میل میزنید فقط نفر اصلی رو اپدیت میکنن یعنی در مورد من که فقط این بوده( البته هم به کی سی سی و هم سفارت ) فقط خودم اپدیت شدم کسی نظر دیگه ای داره؟

روزهای 25 و 26 آگوست به هیچ وجه هیچ کسی آپ واقعی نخورده
تعداد 4 نفر 25 آپ خوردن و 2 نفر هم 26 که یکی از این دوستان گفتند آپ ایمیل بوده و همگی نفرات اصلی آپ شده اند
25 آگوست 6719 و 7517 و 7534 و 7563
26 اگوست 6671 و 6733
به نظرم شما هم یکی از اینها باشید
موفق باشید
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، mahyaaa
چه پنجشنبه زیبایی خواهد بود
وقتی بهترین ها را برای دیگران بخواهید
افکارتان بکر است و زلال!
افکار از جنس انرژی اند و
انرژی، کار انجام می دهد.
در کلام آسمانی آمده است:
دعا قضا را بر می گرداند،
هر چند آن را محکم کرده باشند !
به همین سادگی ،
کمترین مهربانی این است!
که برای هم دعاکنیم!
با تمام وجود،
بهترینها را از خداوند برایتان طلب میکنم
و یک روز از روزهای زیبای خدا را آغاز میکنیم
آمین...

با آرزوی پنجشنبه ای زییا
و سرشار از شوق زندگی
براى شما عزیزان
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، samirakn ، nora ، Jefferson ، kimfar ، آسماني ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، mahyaaa ، bahar101 ، sunn789
دوستان ابوظبى اى [emoji51]
كجا رفتيد بابا؟!
بيايد يه حال و احوال كنيم و از آپهاى نخورده و ده آگست فريز شده گپ بزنيم [emoji4][emoji16]
ما نشسته بوديم شعر بخونيم، شاعر گفت:
برخيز و مخور غم جهان گذران
اومديم برخيزيم مصرع بعد گفت:
بنشين و دمى به شادمانى گذران [emoji52][emoji52]
خلاصه الان نيم خيز مونديم منتظر بيت بعدى ايم [emoji16]
خلاصه دوستاى گلم:
برخيز و مخور غم جهان گذران
بنشين و دمى به شادمانى گذران
+++++++++++++
+++++++++++++

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، nora ، 1362amin1362 ، Jefferson ، khalilkhah ، AliReza.Sh ، آسماني ، Alex 2014 ، SAMBAR ، M.d ، mahyaaa ، bahar101 ، areb1356 ، sunn789
(2015-08-27 ساعت 10:20)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 10:09)houshym نوشته:  دوستان
یه سوال داشتم توی سفارت ایروان موقعی میل میزنید فقط نفر اصلی رو اپدیت میکنن یعنی در مورد من که فقط این بوده( البته هم به کی سی سی و هم سفارت ) فقط خودم اپدیت شدم کسی نظر دیگه ای داره؟

روزهای 25 و 26 آگوست به هیچ وجه هیچ کسی آپ واقعی نخورده
تعداد ۴ نفر 25 آپ خوردن و ۲ نفر هم 26 که یکی از این دوستان گفتند آپ ایمیل بوده و همگی نفرات اصلی آپ شده اند
25 آگوست 6719 و 7517 و 7534 و 7563
26 اگوست 6671 و 6733
به نظرم شما هم یکی از اینها باشید
موفق باشید
خیر قربان اخرین اپدیت من مال 10 روز پیش( مربوط به میل ) است ولی تا جایی که یادم است موقعی کسی اپ ایمیل میشود فقط خودش میشود و مابقی اپدیت نمیشوند خواستم چک کنم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، 1362amin1362 ، Jefferson ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
سلام دوستان ایروانی
با این اتفاقات و آمار هایی که دوستان دادند و اینکه سهمیه آگوست تمام شده میتوان پیش بینی کرد که سفارت ایروان کیسهای کلیر شده را برای ماه بعد حتما ظرف فردا یا دوشنبه آماده خواهد کرد و متعاقب این کار این کیسها یک آپدیت خواهند داشت
پس خوش به حال اونهایی که فردا یا دوشنبه آپ بخورند
موفق باشید
(2015-08-27 ساعت 10:16)ebrahim1e نوشته:  سلام دیروز که من داشتم تعداد افراد AP ایروان را محاسبه میکردم ب عدد 135 نفر رسیدم
تشکر میکنم از YES OR NO عزیز که اظلاعات سال ۲۰۱۳ را برامون استخراج کرد و به صدور 156 ویزا در ماه سپتامبر ایروان رسید که البته ایروان میتوانست بیش از این ویزا هم صادر کنه اگه سهمیه ایرانیها در حدود 22 سپتامبر تمام نشده بود حالا اگه ملاک را همون عدد 156 نفر هم قرار دهیم سفارت ایروان دچار هیچگونه مشکلی برای صدور ویزای افراد کلیر شده که حداکثر 135 نفر می شوند نخواهد شد
موفق باشید

دوستان
مشکل اینجاست که ایروان و انکار در سپتامبر مصاحبه برای اروپایی ها دارند ولی ابوظبی ندارد( بسیار کم است) و بنابراین صرفا این نیست که باید 135 ویزا صادر کند که میشود روزی حدود 7 ویزا ولی حدود 180 نفر هم اروپایی دارد یعنی یه چیزی حدود 300 تا ویزا باید در 22 روز کاری اینده صادر کند که میشود روزی 15 ویزا

ایروان 1370 تا ویزا برای اروپا صادر کرده انکار 1023 تا
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
(2015-08-27 ساعت 10:11)yesorno نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 06:45)khalilkhah نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 02:52)yesorno نوشته:  بررسی پروسه لاتاری ۲۰۱۳ فقط مختص کیس های ایرانی سه سفارت ابوظبی، آنکارا و ارمنستان

نکته قابل عرض به دلیل زمان بر بودن استخراج داده ف ی ل ت ر ی ن گ آخرین فایل سیمون سال مذکور فقط و فقط برای تعیین کیس نامبر های سه سفارت استفاده شد. فایل سیمون مربوط به سال ۲۰۱۳ در بخش تاریخ ها تماماً نادرست بوده و تنها وضعیت نهایی نفر اول رو در اختیار می زاره. فقط امیدوارم سفارت ها رو درست استخراج کرده باشه.

[عکس: gcVmL.jpg]

دریافت عکس فوق به صورت PDF

استخراج سه سفارت ۲۰۱۳ در یک فایل اکسل

با تشکر بابت زحمتی که کشیدید
فقط یک سوال, خود آمارهای آمریکا حکایت از 3800 ویزا برای ایرانیان دارد ولی فایل شما فقط 3300 تاست یعنی بیش از 500 نفر در سفارت های دیگر گرفته اند که رقم قابل توجه ای است

نکته توی دوتا قسمته:
۱. ایرانی هایی که در جاهای دیگه غیر از این سه سفارت ویزا گرفتن
۲. اول پاسخ هم در این خصوص توضیح دادم بازم می گم، عرض کنم که خاطرت باشه من فایل ۲۰۱۳ سیمون رو ف ی ل ت ر کردم و سه سفارت رو از فایل ایشون بیرون کشیدم.
یعنی منظورم اینه که مثلاً کیس 2013AS**** رو شما داخل سیس وارد می کنی بهت می گه که این کیس سفارت X هستش، درست؟ خب من زمانم اجازه نمیده که تمام کیس ها رو وارد سیس کنم، میام از فایل سیمون فقط و فقط شماره کیس ها رو بر می دارم. ببینین فقط شماره ی کیس. بعد اونها رو داخل سیس وارد می کنم. خودت هم می بینی که فایل ۲۰۱۳ سیمون بجز همین شماره کیس ها بقیه کاملاً نادرستن.Big Grin
حالا مشکل کجاس؟ ممکن کیس 2013AS**** توی فایل سیمون مثلاً سفارت CRO خورده باشه در صورتی که اشتباهه و سفارتش ABU بوده و اینجا از قلم افتاده.
خب امروز زمان داشته باشم احتمالش رو بررسی می کنم.

احتمالا جز کارهای اولیه سیمون بوده سوتی داده, چون فکر کنم اصولا سیس از 2013 شروع به کار کرده
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، آسماني ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، yesorno
(2015-08-27 ساعت 04:26)Erwin نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 03:20)yesorno نوشته:  امشب واستون میزارمش احتمالاً 20 دقیقه دیگه میشه

نتیجه ی کار با چیزی که فکر می کردم متفاوت بود. یا جایی رو دارم اشتباه می کنم یا نکته ای رو فراموش کردم!! تمامی آسیایی ها و اروپایی ها ویزاهاشون چاپ شده!Rolleyes

دریافت فایل

در این فایل، فقط issued شده‌های "آسیا" آمده. آنهایی که AP هستند یا استاتوس های دیگر دارند (در آسیا)، نیامده...... اما بسیار از شما دوست گرامی ممنونم که از وقت خواب و استراحتتان زدید و این فایل را تهیه کردید. شاد و پاینده باشید.

سلام

فایل جدید رو دانلود کنین Big Grin

لینک دانلود
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ebrahim1e ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، 1362amin1362 ، SAMBAR ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، sadaf44 ، Erwin
(2015-08-27 ساعت 10:41)houshym نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 10:16)ebrahim1e نوشته:  سلام دیروز که من داشتم تعداد افراد AP ایروان را محاسبه میکردم ب عدد 135 نفر رسیدم
تشکر میکنم از YES OR NO عزیز که اظلاعات سال ۲۰۱۳ را برامون استخراج کرد و به صدور 156 ویزا در ماه سپتامبر ایروان رسید که البته ایروان میتوانست بیش از این ویزا هم صادر کنه اگه سهمیه ایرانیها در حدود 22 سپتامبر تمام نشده بود حالا اگه ملاک را همون عدد 156 نفر هم قرار دهیم سفارت ایروان دچار هیچگونه مشکلی برای صدور ویزای افراد کلیر شده که حداکثر 135 نفر می شوند نخواهد شد
موفق باشید

دوستان
مشکل اینجاست که ایروان و انکار در سپتامبر مصاحبه برای اروپایی ها دارند ولی ابوظبی ندارد( بسیار کم است) و بنابراین صرفا این نیست که باید 135 ویزا صادر کند که میشود روزی حدود ۷ ویزا ولی حدود 180 نفر هم اروپایی دارد یعنی یه چیزی حدود 300 تا ویزا باید در 22 روز کاری اینده صادر کند که میشود روزی 15 ویزا

طبق فایل سیمون ایروان 220 نفر READY واسه اروپا داره و 1 نفر واسه آفریقا
که وقتی دوباره به تعداد AP اروپا واسه این سفارت نگاه میکنیم با این همه ویزایی که واسه اروپایی ها صادر کرده فقط 10 نفر AP هستند و این نشان دهنده این میباشد که اونها همه یکضربی هستند و ویزاهاشون از قبل براشون تخصیص داده شده و از نظر من اصلا جای نگرانی نداره
موفق باشید
سلام صبح همگی بخیر و کلیری
من نمیخوام 2015 رو با 2014 مقایسه کنم به هزار و یک دلیل که همگی می دونین چه تفاوتی داره با 2014 ولی وقتی داشتم کامنت های 2014 رو می خوندم دقیقا پارسال همین موقع به کامنتی بر خورد کردم که فرضیه تموم شدن سهمیه آگوست و موندن توی Waiting List رو پر رنگ می کنه :
اینم از کامنت پارسال همین موقع :
سلام دوستان
صدای من رو از ایروان میشنوید:

اگه خاطرتون باشه 8Aug که آخرین آپدیتم بود , گفتم دارم میرم ایروان. با چند روز تاخیر بالاخره اومدیم و رفتیم تمدید مدیکال رو انجام دادیم و پاس ها رو دیروز بردم و تحویل سفارت دادم , الان باهام تماس گرفتن که شما پروسه اداریتون به پایان رسیده و مشکلی ندارید , فقط سهمیه برای این ماه نداریم و تا 2SEP میتونید صبرکنید , ما شما رو در Waiting List ماه سپتامبر میذاریم. ولی اگه نمیخواید میتونید پاس هاتون رو فردا بیاید ببرید و سپتامبر مجددا بیارید. پس ویزا هست و مشکلی نیست .ShyShyShyShy
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
(2015-08-27 ساعت 10:48)ebrahim1e نوشته:  
موفق باشید

دوستان
مشکل اینجاست که ایروان و انکار در سپتامبر مصاحبه برای اروپایی ها دارند ولی ابوظبی ندارد( بسیار کم است) و بنابراین صرفا این نیست که باید 135 ویزا صادر کند که میشود روزی حدود ۷ ویزا ولی حدود 180 نفر هم اروپایی دارد یعنی یه چیزی حدود 300 تا ویزا باید در 22 روز کاری اینده صادر کند که میشود روزی 15 ویزا

طبق فایل سیمون ایروان 220 نفر READY واسه اروپا داره و ۱ نفر واسه آفریقا
که وقتی دوباره به تعداد AP اروپا واسه این سفارت نگاه میکنیم با این همه ویزایی که واسه اروپایی ها صادر کرده فقط ۱۰ نفر AP هستند و این نشان دهنده این میباشد که اونها همه یکضربی هستند و ویزاهاشون از قبل براشون تخصیص داده شده و از نظر من اصلا جای نگرانی نداره
موفق باشید
این قضیه مصاحبه های اروپا چیه؟
وای خدا چقد باید نگرانی بکشیم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
موفق باشید

دوستان

که وقتی دوباره به تعداد AP اروپا واسه این سفارت نگاه میکنیم با این همه ویزایی که واسه اروپایی ها صادر کرده فقط ۱۰ نفر AP هستند و این نشان دهنده این میباشد که اونها همه یکضربی هستند و ویزاهاشون از قبل براشون تخصیص داده شده و از نظر من اصلا جای نگرانی نداره
موفق باشید

این نوید رو بدم که امسال خیلی بهتر از سال 2013 و 2014 فرآیند مدیریت شده و تعداد ویزاهای صادره خیلی بیشتر بوده مثلاً ابوظبی آگوست امسال تا الان نزدیک به 300 ویزا صادر کرده. که سال 2013 تعدادش 212 عدد بوده.

ایشالا هرچی قسمت باشه... یکی واسه منم کیسمو چک کنه، جواب ایمیلمو ندادن منم قهر کردم الان یه هفتس چکشون نمی کنم Big GrinBig Grin

ابراهیم جون امروز روز خودته Cool بگو چیکار کنم واست داداش
(2015-08-27 ساعت 10:57)Manamehr نوشته:  
موفق باشید

دوستان

موفق باشید
این قضیه مصاحبه های اروپا چیه؟
وای خدا چقد باید نگرانی بکشیم

اصلا نگران نباشید و آماده سفر مجدد برای دریافت ویزا باشید
موفق باشید

(2015-08-27 ساعت 10:58)yesorno نوشته:  
موفق باشید

دوستان

موفق باشید

این نوید رو بدم که امسال خیلی بهتر از سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ فرآیند مدیریت شده و تعداد ویزاهای صادره خیلی بیشتر بوده مثلاً ابوظبی آگوست امسال تا الان نزدیک به 300 ویزا صادر کرده. که سال ۲۰۱۳ تعدادش 212 عدد بوده.

ایشالا هرچی قسمت باشه... یکی واسه منم کیسمو چک کنه، جواب ایمیلمو ندادن منم قهر کردم الان یه هفتس چکشون نمی کنم Big GrinBig Grin

ابراهیم جون امروز روز خودته Cool بگو چیکار کنم واست داداش

مخلیصیم داداش شما کارت خیلی درسته
واقعا نمیدونم چه شکلی بابت این همه زحمتی که میکشید تشکر کنم