کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-30 ساعت 00:10)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 00:04)ebrahim1e نوشته:  اولین باری بود تونستم قبل از ایمن لایک کنم (در پست بالایی)
ماشالله با سرعت نور لایک میکنه خخخخخخخخخخخخخ

بیا حالا هم که لایک کردیم تا اومدیم یک چیزی بنویسیم امین ۶ تا مطلب گذاشته

دعوا نکنید من ی پست میزارم هر کی زود تر لایک کرد
123

من?????
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: A2000 ، behzadsh ، M.d ، ARSAMNEW ، 2015reza ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 00:13)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 00:10)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 00:04)ebrahim1e نوشته:  اولین باری بود تونستم قبل از ایمن لایک کنم (در پست بالایی)
ماشالله با سرعت نور لایک میکنه خخخخخخخخخخخخخ

بیا حالا هم که لایک کردیم تا اومدیم یک چیزی بنویسیم امین ۶ تا مطلب گذاشته

دعوا نکنید من ی پست میزارم هر کی زود تر لایک کرد
123

من?????
بعلههههههههههههه برنده اقا امین
یعنی رضا بیاد ببینه ما اینجا داریم چیکار میکنیییییییییییییییییییم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، behzadsh ، M.d ، 2015reza ، بابراس ، ARSAMNEW ، violets ، Alex 2014 ، APOLO5321 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
تمام خوبی ها را برایتان آرزو می کنم، نه خوشی ها را...
زیرا خوشی آن است که شما می خواهید
و خوبی آن است که خدا برایتان می خواهد…
2015AS74xx/ NO VISA
يكشنبه و دوشنبه ابوظبي تعطيله؟

٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 00:38)صابري نوشته:  يكشنبه و دوشنبه ابوظبي تعطيله؟

نه. جمعه و شنبه تعطيله
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samane1363 ، 2015reza ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
پس چرا از سه شنبه دوستان مينويسند

٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 02:03)صابري نوشته:  پس چرا از سه شنبه دوستان مينويسند

چون سپتامبر از سه شنبه شروع میشه دوست خوبم. البته ممکنه از دوشنبه اپدیت شروع بشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، 2015reza ، areb1356 ، بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
سلام به سفارت ابوظبي
منتظريم امروز به اميد خدا ،گوش شيطون كر ، يه حركتي از سمت شما ببينيم
......
خدا خيرتون بده
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، areb1356 ، 2015reza ، Alex 2014 ، aria802 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
به یاد ندارم تا حالا که توی تاپیک کلیرنس 2015، اون پایین، کاربران در حال بازدید فقط و فقط خودم باشم!! Cool
ایشالله سفر آمـــ ــریکــ ـاتون Wink
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، Manamehr ، HERMES7 ، areb1356 ، 2015reza ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، ebrahim1e ، SAMBAR ، nimashariat ، ehsan_pars ، mahyaaa ، M.d
(2015-08-29 ساعت 22:05)soshimohajer نوشته:  
(2015-08-29 ساعت 21:54)homayoon1972 نوشته:  سلام بچه ها کی میدونه کیسهای نیمه کاره تموم شده یا نه البته من خودم دوست داشتم کیسهای نیمه کاره به سرانجام برسه چون سالهای گذشته باعث جدا شدن خیلی از خانواده ها شد ولی خوشبختانه امسال بهتر شد و به نیمه کاره ها که زن و شوهر و بچه ها رو از هم جدا میکرد بیشتر دارن رسیدگی میکنن حالا کسی میدونه تموم شد به ما هم برسه یا نه؟

دوست عزیز ما هم نصفه نیمه ایم از جولای ابوظبی

منم همینطور
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: بابراس ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-29 ساعت 14:36)بابراس نوشته:  كسي ميدونه چند درصد از كيس هايي كه ۱۰ آگوست آپديت شدن ،كليرشدن؟
آيا نقطه مشتركي بين كيس هايي كه ۱۰ آگوست آپديت شدن وجود داره؟
تاريخ ۱۰ آگوست فقط مربوط به سفارت ابوظبيه ؟

جواب نداره اين سئوالات آيا.......Cool
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، SAMBAR ، mahyaaa
دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیردWink
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behzadsh ، violets ، 2015reza ، mordad ، Alex 2014 ، sunn789 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Pariba ، mahyaaa ، asal1372
(2015-08-30 ساعت 08:22)ریحانا نوشته:  دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیردWink

من که الان مرخصی زایمانم میخوام بگم مرخصی بدون حقوق میخوام که پیش دخترم باشم فعلا.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ریحانا ، بابراس ، 2015reza ، mordad ، Alex 2014 ، farrokh33 ، rashidchavosh ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 08:07)AliReza.Sh نوشته:  به یاد ندارم تا حالا که توی تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵، اون پایین، کاربران در حال بازدید فقط و فقط خودم باشم!! Cool
ایشالله سفر آمـــ ــریکــ ـاتون Wink

ممنونم برامون دعا کنید
میدونم که به شما خیلی سخت گذشت و واقعا حس بدی رو تجربه کردید ولی لطفا با قلب بزرگتون دعا کنید حالا که شماها رو محروم کردن لااقل بقیه هم وطنانتون که کلی هزینه مادی و روحی برای قضیه کردن موفق بشن ویزا بگیرن.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، بابراس ، areb1356 ، 2015reza ، mordad ، Alex 2014 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Pariba ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان