کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-08-30 ساعت 08:34)Manamehr نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 08:07)AliReza.Sh نوشته:  به یاد ندارم تا حالا که توی تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵، اون پایین، کاربران در حال بازدید فقط و فقط خودم باشم!! Cool
ایشالله سفر آمـــ ــریکــ ـاتون Wink
ممنونم برامون دعا کنید
میدونم که به شما خیلی سخت گذشت و واقعا حس بدی رو تجربه کردید ولی لطفا با قلب بزرگتون دعا کنید حالا که شماها رو محروم کردن لااقل بقیه هم وطنانتون که کلی هزینه مادی و روحی برای قضیه کردن موفق بشن ویزا بگیرن.

آمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــین
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-08-30 ساعت 08:22)ریحانا نوشته:  دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
به برترین پاسخ جایزه تعلق میگیردWink

اول از هرچيز و مهمترين مطلب اينه كه بدونيد مهاجرت در صورتي با موفقيت همراهه كه با همه وجود انجام شه و همه تفكر انسان براي شروع يك زندگي تازه همراه با تلاش بسيار براي رسيدن به موفقيت باشه يعني درسته كه يه نيم نگاهي بايد به بازگشت باشه ولي 99 درصد بايد به دنياي جديد معطوف شه پس خيلي مهم نيست كه اينور در حوزه كاري كه ميخايم رها كنيم چه اتفاقي ميوفته ....ولي حالا اگر براتون مهمه بايد عرض كنم خدمتتون توي اين دوره زمونه خوب يا بد ،آدم ها خيلي تغيير كردن بعضيها جلوي روي آدم از شنيدن خبر خوب و موفقيت، خوشحال ميشن ولي قلبن ناراحت ،بعضي ها حتي جلوي روي آدم هم خوشحال نميشن ....بعضي خنثي هستن و بعضي چون واقعن به معني واقعي دوست هستن از رفتنت دلگير ميشن ولي دوست دارن موفق باشي...واكنش هاي مختلفي ميتونه در رابطه با آدم هاي مختلف براي آدم پيش بياد ....يعني همه چيز برميگرده به آدم هاي اطرافتون...
من خودم در محيط كار چون با يك نفر از دوستانم خيلي صميمي هستم و با هم لاتاري ثبت نام كرديم فقط ايشون در حال حاضر از موضوع خبر داره ،خبر دار شدن بقيه رو هم گذاشتم در دقيقه 90....شايد هم اصلاً به هيچكدومشون نگم و از شركت با يه استعفا خارج شم
بازمانده لاتاري 2015
کاربران در حال بازدید این موضوع: بابراس*
Big GrinWinkBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، 2015reza ، ریحانا ، mordad ، Alex 2014 ، sunn789 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 08:22)ریحانا نوشته:  دوستان حالا که تا فردا واشنگتن تعطیله ، یک سئوال میگذارم که انتظار امروزمونو راحتترکنه و در عین حال اگر همه نظرشونو بدهند میتونه همفکری خوبی باشه و هرکدام آماده تر باشید که چگونه با این موضوع برخوردکنید:
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.
خيلي موضوع مهميه. لطفا همه شركت كنين در اين نظر سنجي.
من خودم موندم ولي به احتمال زياد نميگم ميخوام عمه ريكا برم ميگم ميخوام برم مالزي يا استراليا. تازه بدي كار من اينه كه خانمم هم با من همكاره. يعني غيبت دو تامون كه خيلي شك برانگيز ميشه.
تشکر کنندگان: Manamehr ، ریحانا ، mordad ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 08:43)بابراس نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: بابراس*
Big GrinWinkBig Grin
فقط من حاضرم اينجا ....خدايا يعني هيشكي نيست.....مگه ميشه مگه داريم
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: violets ، 2015reza ، areb1356 ، ریحانا ، mordad ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 00:01)1362amin1362 نوشته:  دوستان عزيز. براي خريد بليط هواپيما (جهت دريافت ويزا) و براي اينكه هزينه زيادي پرداخت نكنيد مي تونيد از سايتهايي كه چارتر مي كنن خريد رو انجام بديد كه ارزونتر براتون در بياد. مثلاً بليط رفت به دبي ١٥٠ هزار تومن. اسم سايت رو خواستيد خصوصي بپرسيد كه اينجا تبليغات نشه. موفق باشيد.

آقا امين گل لطف كنيد براي من بفرستيد ممنون
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 08:51)بابراس نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 00:01)1362amin1362 نوشته:  دوستان عزيز. براي خريد بليط هواپيما (جهت دريافت ويزا) و براي اينكه هزينه زيادي پرداخت نكنيد مي تونيد از سايتهايي كه چارتر مي كنن خريد رو انجام بديد كه ارزونتر براتون در بياد. مثلاً بليط رفت به دبي ١٥٠ هزار تومن. اسم سايت رو خواستيد خصوصي بپرسيد كه اينجا تبليغات نشه. موفق باشيد.

آقا امین بی زحمت برا من هم بفرستید، ممنون
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 08:41)بابراس نوشته:  
و اما سئوال اینکه موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟

اول از هرچيز و مهمترين مطلب اينه كه بدونيد مهاجرت در صورتي با موفقيت همراهه كه با همه وجود انجام شه و همه تفكر انسان براي شروع يك زندگي تازه همراه با تلاش بسيار براي رسيدن به موفقيت باشه يعني درسته كه يه نيم نگاهي بايد به بازگشت باشه ولي 99 درصد بايد به دنياي جديد معطوف شه پس خيلي مهم نيست كه اينور در حوزه كاري كه ميخايم رها كنيم چه اتفاقي ميوفته ....ولي حالا اگر براتون مهمه بايد عرض كنم خدمتتون توي اين دوره زمونه خوب يا بد ،آدم ها خيلي تغيير كردن بعضيها جلوي روي آدم از شنيدن خبر خوب و موفقيت، خوشحال ميشن ولي قلبن ناراحت ،بعضي ها حتي جلوي روي آدم هم خوشحال نميشن ....بعضي خنثي هستن و بعضي چون واقعن به معني واقعي دوست هستن از رفتنت دلگير ميشن ولي دوست دارن موفق باشي...واكنش هاي مختلفي ميتونه در رابطه با آدم هاي مختلف براي آدم پيش بياد ....يعني همه چيز برميگرده به آدم هاي اطرافتون...
من خودم در محيط كار چون با يك نفر از دوستانم خيلي صميمي هستم و با هم لاتاري ثبت نام كرديم فقط ايشون در حال حاضر از موضوع خبر داره ،خبر دار شدن بقيه رو هم گذاشتم در دقيقه 90....شايد هم اصلاً به هيچكدومشون نگم و از شركت با يه استعفا خارج شم

راستي يه چيز رو يادم رفت كار اينجا كه سفارت نيست بخوان براساس صداقت كليرمون كنن خيلي چيزا ميشه گفت:
مثلاً بگين از دانشگاههاي اونجا اپلاي گرفتين واسه ادامه تحصيل يا بگين دارين توريستي يه مدتي ميرين يا .....WinkBig GrinBig GrinBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ریحانا ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، mahyaaa ، asal1372
(2015-08-30 ساعت 08:48)ican2015 نوشته:  
و اما سئوال اینکه اگر بخواهید مرخصی بگیرید موضوع لاتاری ، مهاجرت و داستانتونو به چه نحوی در محل کارتان و به مدیرو همکاران صمیمی و غیرصمیمی میگید چون نمیشه موضوع را تفکیک کرد باید به همه یکجورگفت با درنظرگرفتن اینکه باید به گونه ای عمل کرد که پل پشت سرت را هم خراب نکنی و موقعیت کاریت را به خطرنیندازی ؟؟؟؟؟
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.
من خودم موندم ولي به احتمال زياد نميگم ميخوام عمه ريكا برم ميگم ميخوام برم مالزي يا استراليا. تازه بدي كار من اينه كه خانمم هم با من همكاره. يعني غيبت دو تامون كه خيلي شك برانگيز ميشه.

اگه کارتون دولتیه اصلا درباره خارج چیزی نگید.
میتونید بگید مسائل خانوادگی یا مثلا به توصیه پزشک دارید میرید شمال زندگی کنید و از این مدل حرفا!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
سلام.راستش نمیدونم درسته من دیگه الان که داره پروسه 2015 تموم میشه بیام اینجا و سوالمو بپرسم یا نه؟اما چون تو 2016 ای ها این تاپیکو پیدا نکردم میخوام اینجا بپرسم.
برای اون هایی که باز نشسته هستن(سنین بالای 50) هم،شغل دولتی یا سربازی در سپاه میتونه منجر به کلیرنس بشه؟سن تاثیری نداره که راحت تر بگیرن قضیه رو؟
ممنون
تشکر کنندگان: بابراس ، 2015reza ، Alex 2014 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 09:01)parnazpar نوشته:  سلام.راستش نمیدونم درسته من دیگه الان که داره پروسه ۲۰۱۵ تموم میشه بیام اینجا و سوالمو بپرسم یا نه؟اما چون تو ۲۰۱۶ ای ها این تاپیکو پیدا نکردم میخوام اینجا بپرسم.
برای اون هایی که باز نشسته هستن(سنین بالای 50) هم،شغل دولتی یا سربازی در سپاه میتونه منجر به کلیرنس بشه؟سن تاثیری نداره که راحت تر بگیرن قضیه رو؟
ممنون

تا اونجایی که من میدونم سربازی رو در هر صورت حتما AP میزنن.
تو دوستان کسی هستن که زمان پهلوی سربازی رفتن بازم AP شدن!!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، farrokh33 ، ریحانا ، bahar101 ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mahyaaa

امین جان ممنون میشم برای منم بفرستی
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

تشکر کنندگان: madira ، Alex 2014 ، farrokh33 ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa
(2015-08-30 ساعت 09:05)SINA FALL نوشته:  

امین جان ممنون میشم برای منم بفرستی

آقا امین گل. همینجا بگو همه رو راحت کن داداش. Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، farrokh33 ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، mahyaaa

مرسي ريحانا، سوال جالب و مهميه و خوبه كه همگي در موردش نظر بديم. به نظرم خيلي مهمه كه شما در چه مجموعه اي كار مي كنيد. در مجموعه هاي دولتي، به نظرم اصلا نبايد اطلاعات زيادي داد و هر چي اطلاعات ناقص تر اطلاعات بديم به نفعمونه، مخصوصا اگه هنوز مطمئن نيستيم كه مي تونيم اونجا دووم بياريم. مي دونيد كه در سيستم هاي دولتي بايد هر نوع مسافرت خارجي رو به ح ر ا س ت اطلاع داد. اما در سيستم خصوصي مي شه راحت تر بود .من خيلي از دوستانم ( شايد بيشتر از ٨٠ درصد) نتونستن دوام بيارن و دو باره برگشتن ايران . حداكثر دارن هر ٦ ماه رفت و آمد مي كنن يا با re entry permit فعلا بين آسمون و زمين هستند. از اونجايي كه من خودم خيلي محتاط هستم، هنوز نه چيزي رو مي فروشم و نه كارم رو براي هميشه تعطيل مي كنم. بار اول فقط ٢٠ روز مي رم كه شرايط رو بررسي بكنم. تصميم دارم به همكارام بگم كه ميرم ام ر ي كا كنفرانس كاري. يا مي رم يه دوره ببينم و برگردم. اينطوري استرس خيلي كمتري بهم وارد مي شه. بعضي وقتها وقتي با دوستها و همكار هايي كه اونجا مشغول به كار هستن يا رفتن و نتونستن دوام بيارن صحبت مي كنم، به اين نتيجه مي رسم كه شايد ايران با همه نواقصش ، هنوز جاي بهتري براي كسب درآمد باشه. اگر هم رنج مهاجرت رو تحمل كنم، صرفا براي آينده پسرم هست، والا ما كه ديگه جزو نسل سوخته هستم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-08-30 ساعت 08:48)ican2015 نوشته:  
سلام ريحانه جان
جانا از دل ما گفتي.

اگه ایشالا به امید خدا ( خدااااااااااااااااا ویزاااااااااااااااا ) جور بشه تا وقت سفر که حدودا برای ما که باید مدیکال تمدید کنیم میشه 4 یا 5 ماه دیگه چیزی نمیگم. بعدشم میگم شوهر منتقل شده عسلویه منم باید برم Big Grin
همسرمم هم که ماشالا از روز اول از ذوقش که دید برنده شده کل دنیا رو خبر کرده دیگه الان مشکلی نداره Smile
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان