کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-26 ساعت 18:07)Radwin نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 17:39)visa2015 نوشته:  با سلام

دوستان فکر می کنم کسایی که 20 فوریه اپدیت شدن مربوط به کار دولتی بوده. تا انجایی که چک کردم حتی تو کیس های چند نفره فقط اعضایی که کار دولتی داشتن اپدیت شدن.
یه مطلب دیگه کسی از بین شما هس که ایمیل زده به سفارت و اونا جوابی که دادن پندینگ باشه و مدت پروسه رو ننوشته باشه؟

بله من ایمیل زدم ولی مدت پروسه را بیان نکردند. اصولا زمان دقیق ذکر نمیکنند و 4 تا شش ماه ذکر میکنند و تا شش ماه میگویند پاسخی داده نمیشود. و این ایمیلهایی که به ما جواب داده اند اتوماتیک است و جواب محسوب نمیشود. در ضمن اینکه آپدیتی که شده مربوط به چیست و اصولا نشاندهنده چیست هم مشخص نیست. تجارب سالهای گذشته نشان داده که روی این اپدیتها نمیتوان زیاد حساب کرد و تحلیل جامعی ارائه کرد چون مواردی بوده اند که تنها یک آپدیت داشته اند و آنهم تنها در هنگام صدور ویزا و افراد دیگری هم بوده اند که آپدیتهای مکرر داشته اند که حتی منجر به صدور ویزا هم نشده است. چیزی که مشخصه که اگر حدود سه تا چهارماه از کلیرنس فرد گذشته باشد و آپدیتی در اینزمان رخ دهد میتوان امید داشت که در آستانه صدور ویزاست ولی همین هم قطعی نیست.

البته برای ایمیل من 4 تا 6 ماه رو ذکر نکرده اند. افیسر هم گفته بود حداکثر دوماه طول میکشه. البته 10 روز مونده دو ماه تموم شه. یعنی منم باید 4 ماه منتظر باشم؟
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-02-26 ساعت 18:10)visa2015 نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 18:07)Radwin نوشته:  

دوستان فکر می کنم کسایی که 20 فوریه اپدیت شدن مربوط به کار دولتی بوده. تا انجایی که چک کردم حتی تو کیس های چند نفره فقط اعضایی که کار دولتی داشتن اپدیت شدن.
یه مطلب دیگه کسی از بین شما هس که ایمیل زده به سفارت و اونا جوابی که دادن پندینگ باشه و مدت پروسه رو ننوشته باشه؟

بله من ایمیل زدم ولی مدت پروسه را بیان نکردند. اصولا زمان دقیق ذکر نمیکنند و 4 تا شش ماه ذکر میکنند و تا شش ماه میگویند پاسخی داده نمیشود. و این ایمیلهایی که به ما جواب داده اند اتوماتیک است و جواب محسوب نمیشود. در ضمن اینکه آپدیتی که شده مربوط به چیست و اصولا نشاندهنده چیست هم مشخص نیست. تجارب سالهای گذشته نشان داده که روی این اپدیتها نمیتوان زیاد حساب کرد و تحلیل جامعی ارائه کرد چون مواردی بوده اند که تنها یک آپدیت داشته اند و آنهم تنها در هنگام صدور ویزا و افراد دیگری هم بوده اند که آپدیتهای مکرر داشته اند که حتی منجر به صدور ویزا هم نشده است. چیزی که مشخصه که اگر حدود سه تا چهارماه از کلیرنس فرد گذشته باشد و آپدیتی در اینزمان رخ دهد میتوان امید داشت که در آستانه صدور ویزاست ولی همین هم قطعی نیست.

البته برای ایمیل من 4 تا 6 ماه رو ذکر نکرده اند. افیسر هم گفته بود حداکثر دوماه طول میکشه. البته 10 روز مونده دو ماه تموم شه. یعنی منم باید 4 ماه منتظر باشم؟

باز از روی تجارب خوانده شده و تجارب عینی خودم خدمتتان عرض میکنم روی حرف آفیسر نمیتوان حساب کرد مثلا به یکی از دوستان گفتند بعد از چهار هفته چک کنید ولی الان 100 روزه حتی آپدیت هم نشده. عکس آن هم بوده که گفتند چهارماه و بعد از دو نیم ماه کلیر شده اند. در اینموارد اصلا قطعیتی وجود ندارد. انشاء الله که شما سر همان دوماه کلیر بشوید ولی اگر نشدید نگرانی به دلتان راه ندهید که اتفاقی افتاده است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، visa2015
[دوستان منم ایمیل زدم هفته پیش ولی هنوز جواب منو ندادن ماله شما چقدر طول کشید تا جواب بدن
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان:
(2015-02-26 ساعت 21:00)fariborzzzzzz80 نوشته:  [دوستان منم ایمیل زدم هفته پیش ولی هنوز جواب منو ندادن ماله شما چقدر طول کشید تا جواب بدن

حدود یک هفته و نیم به ایمیل من جواب دادند و همانموقع هم یک آپدیت در سیس زدند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy
عزیزانی که دارید در این قسمت کلیرنس پست میگذارید لطف کنید و در منتظرسرا هم عضو شوید و امضاء هم بگذارید. توی منتظرسرا میتوانید هم وضعیت خودتان را نسبت به دیگران ببینید و کمتر استرس بگیرید هم به دیگران هم بابت وضعیت یاری برسانید.
تشکر کنندگان: goliii ، حاجی واشنگتن ، R-AL

بالاخره يه تحليل از ٢٠ feb شنيديم، Rolleyes
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Mahboy ، nikoo2468
سلام دوستان

یکی‌ از اقوام من از کسانی‌ هستند که کلیر شدند. شرایط خانوم برنده خانه دار، آقا شغل خصوصی سربازی معاف. سوال من از دوستان این است که زمانی‌ که برای دریافت ویزا به آنکارا میروند آیا باید دوباره در سایت پستی ثبت نام کنند یا همان یک دفعه اول کافی‌ هست؟

ممنون از راهنمایی شما و به امید سر آمدن انتظار برای همگی‌ شما عزیزان.
تشکر کنندگان:
همان اولي كافيست
تشکر کنندگان: Mahboy ، goliii
(2015-02-26 ساعت 23:27)Smos نوشته:  سلام دوستان

یکی‌ از اقوام من از کسانی‌ هستند که کلیر شدند. شرایط خانوم برنده خانه دار، آقا شغل خصوصی سربازی معاف. سوال من از دوستان این است که زمانی‌ که برای دریافت ویزا به آنکارا میروند آیا باید دوباره در سایت پستی ثبت نام کنند یا همان یک دفعه اول کافی‌ هست؟

ببخشيد خانومشون كه برنده بودن و خانه دار هم شامل دوره ي كليرنس شدن؟
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-02-26 ساعت 23:43)sahar nafisi نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 23:27)Smos نوشته:  سلام دوستان

ببخشيد خانومشون كه برنده بودن و خانه دار هم شامل دوره ي كليرنس شدن؟
خیر، خانوم شامل مراحل اداری نشدند اما صبر کردند تا با هم ویزا بگیرند.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما براي بارچهارم آپديت شديم امروز ولي پسر ١٣ ساله ام درآپديت قبلي است ما دوهفته پيش مصاحبه داشتيم همسرم داراي سوء پيشينه ژاپن بود با اينكه فرد برنده نبود ازمون خواستن وقتي به اون خانوم كه مداركو جمع مي كرد داديم خيلي خوشحال شد كه مداركتون كامله حتي الفيسر هم بهمون گفت مداركتون كامله وهيچ مشكلي نيست دو تا سه ماه مراحل اداري داري البته همسرم سربازي در ارتش در ٣٠ سال پيش بودند
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: goliii
اقا من يه توضيح راجع به سربازي و كليرنس بدم
ببينيد طبق قانون كنگره هركسي كه دوره اموزش نظامي ديده باشه از هر كشوري بايد كلير بشه
حالا خيلي از كشور ها قرارداد هاي ن ظ ا م ي دارن و خوب اونها توي سيستم اون كشور حضور دارن و خيلي سادهكلير اون طرف قبل از مصاحبه امارش در مياد
حالاچون ما مراوده كه هيچ! اين ارگانها هم هزار تا كار ديگه ميكنن اين ها كلا زير و بم تون رو چك ميكنن !حالا اون كه زود كلير ميشه احتمالا به ته بررسي رسيدن و نتايجش در اومده.
حالا فرض كنيد اينها يه كيس معمولي رو سرچ كنن ببينن از طرف هيچ اطلاعاتي در اينترنت نيست طبعا براشون حساس تر ميشه داستان ،حالا اون بنده خدا ممكنه اصلا سواد كار با اينترنتم نداشته باشه ها.
تشکر کنندگان: Mahboy ، farrokh33 ، bahar101
(2015-02-27 ساعت 00:30)رضا2015 نوشته:  اقا من يه توضيح راجع به سربازي و كليرنس بدم
ببينيد طبق قانون كنگره هركسي كه دوره اموزش نظامي ديده باشه از هر كشوري بايد كلير بشه
حالا خيلي از كشور ها قرارداد هاي ن ظ ا م ي دارن و خوب اونها توي سيستم اون كشور حضور دارن و خيلي سادهكلير اون طرف قبل از مصاحبه امارش در مياد
حالاچون ما مراوده كه هيچ! اين ارگانها هم هزار تا كار ديگه ميكنن اين ها كلا زير و بم تون رو چك ميكنن !حالا اون كه زود كلير ميشه احتمالا به ته بررسي رسيدن و نتايجش در اومده.
حالا فرض كنيد اينها يه كيس معمولي رو سرچ كنن ببينن از طرف هيچ اطلاعاتي در اينترنت نيست طبعا براشون حساس تر ميشه داستان ،حالا اون بنده خدا ممكنه اصلا سواد كار با اينترنتم نداشته باشه ها.

ولی اگر قانون کنگرشون هم این باشه باز چیز عجیب غریبیه. چون خود آمریکا که سلاح از انواع و اقسامش ریخته دیگه اینکه کسی مثلا 20 سال قبل یک ماه آموزش نظامی دیده اونم ماگزیمم در حد باز و بسته کردن کلاشینکف باید بررسی بشه از اون حرفاست ولی در هرصورت چاره ای نیست. کاری هست که باید بشه ولی من حالا نه بعدا باید ته و توشو در بیارم ببینم من که یکماه اونم درحقیقت دو هفته آموزشی رفتم اونم در حد استراحت در خوابگاه. بعدشم اصلا توی ارتش نبودم و امریه داشتم دارند سه ماه و نیم چیو بررسی میکنن؟ خدائیش اینو بفهمم جان خودم شیرینی میدم. بدم نمیاد اگه قسمت شد رفتم آمریکا برم ببینم این عزیزان دل الان دارند چی رو از کجا بررسی میکنند
تشکر کنندگان: Mahboy ، jupiterx ، farrokh33 ، Aghaman ، bahar101 ، fa15 ، mfte.teacher ، Abdorrezaa
(2015-02-27 ساعت 01:24)Radwin نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 00:30)رضا2015 نوشته:  اقا من يه توضيح راجع به سربازي و كليرنس بدم

ولی اگر قانون کنگرشون هم این باشه باز چیز عجیب غریبیه. چون خود آمریکا که سلاح از انواع و اقسامش ریخته دیگه اینکه کسی مثلا 20 سال قبل یک ماه آموزش نظامی دیده اونم ماگزیمم در حد باز و بسته کردن کلاشینکف باید بررسی بشه از اون حرفاست ولی در هرصورت چاره ای نیست. کاری هست که باید بشه ولی من حالا نه بعدا باید ته و توشو در بیارم ببینم من که یکماه اونم درحقیقت دو هفته آموزشی رفتم اونم در حد استراحت در خوابگاه. بعدشم اصلا توی ارتش نبودم و امریه داشتم دارند سه ماه و نیم چیو بررسی میکنن؟ خدائیش اینو بفهمم جان خودم شیرینی میدم. بدم نمیاد اگه قسمت شد رفتم آمریکا برم ببینم این عزیزان دل الان دارند چی رو از کجا بررسی میکنند
سلام .سربازی یعنی کلیرنس من دو بار برای مصاحبه رفتم (البته توریستی) هر دو بار کلیرنس خوردم البته بار اول بعد از حدود سه ماه کلیر شدم و بار دوم کمی کمتر حدود دو ماه .جالب اینه که من زمان شاه سربازی رفتم و سپاهی دانش بودم وقتی آفیسر ازم پرسید سربازی کجا بودی گفتم سپاهی دانش .وقتی کلمه سپاهی رو شنید یکهو به من خیره شد بلافاصله گفتم زمان شاه بود و سرباز معلم بودم و درس میدادم کمی آرام شد و برگه صورتی رو به من داد شانس اوردم ریجکت نشدم .در هر صورت بالای نود درصد سربازی یعنی ap ممکنه استثنا هم داشته باشه .شاد باشید
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahboy ، bahar101 ، goliii ، Abdorrezaa
دوستان سلام
امروز تا آخر شب منتظر اخبار هیجان انگیز از همین پیج هستیم
لطفا با ما باشید
هورا و دست و جیغ و رتبه خواهد بود
امیدوارم کلی کلیرنس در راه باشه
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟