کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-02-27 ساعت 17:49)Radwin نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 16:32)reza.h نوشته:  منم تو یه گروه موبایلی هستم که دوتا کیس براشون نامه اومده و کلیر شدن سه هفته ای!!!
علت : سربازی همسر - کار دولتی همسر ، واقعا عجیبه!

دوست عزیز این خیلی غیرقابل باوره چون ما پیش چشممون کاملا عکس این را میبینیم این گروههای موبایلی زیاد قابل اعتماد نیستند مگر اینکه شما خودتان نفرات را بشناسید. چون من بعضیها را میشناسم که انگار خوششان می آید دیگران را نگران کنند یا کانون توجه باشند. البته نمیدانم این نفراتی که شما میگویید چقدر قابل اطمینان هستند و قصد تعمیم ندارم ولی با وجود سربازی سه هفته ای کلیر شدن از آن حرفهاست چون من خودم بالای 100 روزه که برای همین سربازی منتظرم و هنوز هم هیچ خبری نیست و حتی آپدیت هم برای دل خوش کنک نمیکنند. تازه بروید منتظرسرا را ببینید من خوبه هستم دوستمان اول اکتبر مصاحبه داشته هنوز خبری نیست فکر کنم حدود هفت نفر فقط توی منتظرسرا بالای چهارماه از مصاحبشون گذشته
زیادم سخت نیست ، اینکه درسته یا نه تا ۲-۳ روز دیگه تو سایت سفارت معلوم میشه. در مورد گروه موبایلی من این شخص رو مستقیم نمیشناسم همونطور که شما رو نمیشناسم ولی در مورد بحث اعتماد اونجا حداقل یه شماره موبایل از طرف هست ولی اینجا همونم نیست پس این بحث مقایسه غیر قابل اعتماد بودن اینجا و اونجا اشتباس. به هر جهت امیدوارم خبر درست باشه
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: Mahboy ، goliii ، bahar101 ، R-AL
جالبه سه شماره:
2015AS1172
2015AS1617
2015AS2975
بیشتر از یک ماه که در CEAC حالت AD دارن ولی سایت ابوظبی اونارو نمیشناسه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 20:15)Radwin نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 19:42)reza.h نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 17:49)Radwin نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 16:32)reza.h نوشته:  منم تو یه گروه موبایلی هستم که دوتا کیس براشون نامه اومده و کلیر شدن سه هفته ای!!!
علت : سربازی همسر - کار دولتی همسر ، واقعا عجیبه!

دوست عزیز این خیلی غیرقابل باوره چون ما پیش چشممون کاملا عکس این را میبینیم این گروههای موبایلی زیاد قابل اعتماد نیستند مگر اینکه شما خودتان نفرات را بشناسید. چون من بعضیها را میشناسم که انگار خوششان می آید دیگران را نگران کنند یا کانون توجه باشند. البته نمیدانم این نفراتی که شما میگویید چقدر قابل اطمینان هستند و قصد تعمیم ندارم ولی با وجود سربازی سه هفته ای کلیر شدن از آن حرفهاست چون من خودم بالای 100 روزه که برای همین سربازی منتظرم و هنوز هم هیچ خبری نیست و حتی آپدیت هم برای دل خوش کنک نمیکنند. تازه بروید منتظرسرا را ببینید من خوبه هستم دوستمان اول اکتبر مصاحبه داشته هنوز خبری نیست فکر کنم حدود هفت نفر فقط توی منتظرسرا بالای چهارماه از مصاحبشون گذشته
زیادم سخت نیست ، اینکه درسته یا نه تا ۲-۳ روز دیگه تو سایت سفارت معلوم میشه. در مورد گروه موبایلی من این شخص رو مستقیم نمیشناسم همونطور که شما رو نمیشناسم ولی در مورد بحث اعتماد اونجا حداقل یه شماره موبایل از طرف هست ولی اینجا همونم نیست پس این بحث مقایسه غیر قابل اعتماد بودن اینجا و اونجا اشتباس. به هر جهت امیدوارم خبر درست باشه

اصلا قصد مقایسه گروه موبایلی با اینجا نبوده، این حرف غیرقابل باوره. قرار هم نیست کسی بره سراغ افراد و صحت وسقمشو بسنجه که شماره موبایل کمکی بکنه. در ضمن اینکه شما بخواهید به این حرف امید داشته باشید یا نداشته باشید هم در اختیار شماست. اینکه من گفتم با توجه به شرایط خودم و دیگر افرادیست که مدتها در این سایت فعالیت داشته اند امضاء دارند و عضو منتظرسرا هستند. در انتها عزیز من خودتان در مطلب اولیه تان نوشتید واقعا عجیبه، بعد من که همان را میگویم شما میگوئید زیاد هم باورش سخت نیست. این را هم روشن کنید که بالاخره از نظر شما این قابل باوره یا نیست
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101
thank God; Wink

The Senate has voted to fund the Department of Homeland Security through Sept. 30, providing the agency with full funding.

Related Link
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، jupiterx
(2015-02-27 ساعت 21:18)Mahboy نوشته:  thank God; Wink

The Senate has voted to fund the Department of Homeland Security through Sept. 30, providing the agency with full funding.

Hope they are talking about Sep 2014 not 2015 or even later , besides if what we are experiencing is full funding & improvement then God help us indeed! [emoji6]
As till now for Diversity Visas , my personal sense is we are much more slower, fingers crossed & let's see & be positive [emoji120]

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Mahboy ، goliii ، jupiterx ، bahar101
(2015-02-27 ساعت 19:42)nikoo2468 نوشته:  باز کیس ما بعد از 16 روز از مصاحبه برای با 5 ام آپدیت شد!

من موندم اخه اینا مگه آزار دارن بیخودی به شما ای پی میزنن. خوشتون میاد خودتون رو الکی علاف کنین و ملت رو منتظر بذارین. خوب یه ضرب میدادی تموم شه بره پی کارش. شمام دعا می کردین به جون اموات شون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: goliii ، nikoo2468 ، bahar101 ، somayeh1363
روح اموات البته Wink
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: mfte.teacher
(2015-02-27 ساعت 22:46)negar6043 نوشته:  روح اموات البته Wink
خخخخخخ درست می فرمایین نگار خانم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، p00ya2001 ، goliii
Case:2015as28XX. Interview:4 feb. Status: 27 feb daryaft email prosses compelate Inam emaili ke zadam. Further instructions regarding the status of visa case 2015AS28XX are detailed below.

Applicant Status Details

Applicant 1: xxxxxx xxxxxx
Status: Processing Completed; Expiration Date: 3/30/2015
Documents and/or Actions Required: None at this time.
Applicant 2: Xxxxxxx xxxxxxx
CASE STATUS: Processing Completed

We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. Your case number will also be announced on our website within the week.

تشکر کنندگان: behjat ، jupiterx ، turadjk ، rbrb-2015 ، bahar101
(2015-02-28 ساعت 02:24)Moha1367 نوشته:  Case:2015as28XX. Interview:4 feb. Status: 27 feb daryaft email prosses compelate Inam emaili ke zadam. Further instructions regarding the status of visa case 2015AS28XX are detailed below.

Applicant Status Details

Applicant 1: xxxxxx xxxxxx
Applicant 2: Xxxxxxx xxxxxxx
CASE STATUS: Processing Completed

We are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. Your case number will also be announced on our website within the week.

با تبریک فراوان اگه ممکنه شرایط کیس خودتون رو بگید
ممنون
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
(2015-02-28 ساعت 01:00)Moha1367 نوشته:  Salam b hame man emroz bad 3 hafte clear shodam motahelam hastam baram email omad bavar konid mishe aghay radwin

دوست عزیز اولا که مبارکتان باشد. بعدش هم مگر من گفتم غیرممکنه که شما به اینصورت من را خطاب میکنید. تازه من که غیبگو نیستم که کارهای عجیب و غریب این عزیزان را پیش بینی کنم. ثالثا اون چیزی که دوستمان گفت این بود که فردی که سربازی رفته بود و کار دولتی هم داشت سه هفته ای کلیر شده من گفتم غیرقابل باوره. شما بگید نیست؟ وقتی خود من تازه شغل دولتی هم نداشتم و سربازی 15 سال پیش رفتم و تازه سربازیم هم خارج از نیروهای نظامی بوده و شعلهای در لیست مشکوک هم ندارم الان سه ماه ونیمه کلیر نشدم وهیچ خبری هم نیست. و یکسری دوستان که یکماه و نیم بیش از من هم هستند هنوز در انتظارند. اینکه کسی با دو ریسک فاکتور سه هفته ای کلیر بشه غیرقابل باور نیست؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy ، goliii
سلام منم اومدم خبر كلير سه هفته اي اين دوستمون رو اينجا بذارم كه همه خوشحال شين خودش اومده گذاشته ????
بازم بهت تبريك ميگم داداش ايشالا منم مثل خودت ٣ هفته اي كلير شم (حميد لك) ??

راستي خودمم آپديت چهارمم اومد به ترتيب : ١٧ و ١٩ و ٢٦ و ٢٧ فوريه
فك كنم منم مثل خودت مي خوان ٣ هفته اي كلير كنن ايشالااااااااااا
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: sce ، arash.hs ، Mahboy ، farrokh33 ، mehdiii82 ، bahar101 ، somayeh1363 ، SAAM_60 ، goliii
(2015-02-26 ساعت 11:47)behdadK نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 11:32)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 21:15)afshin.as نوشته:  سلام به همه
با اجازه یه جام به ما بدید مام اومدیم
خدارو شکر مصاحبه مام تموم شد 11feb بود
اول بگم خانومم کیس اصلی بود یه ضرب گرفت من AP خوردم
شرایط خانومم
لیسانس حسابداری شغل یه شرکت خصوصی
خودم:
لیسانس سخت افزار
خدمت ارتش پشتیبانی
این و بگم روز قبل ما آقایی بود که خدمتم کرده بود ولی یه ضرب گرفت کیس اصلی خانومش بود
پس امید به یه ضرب داشته باشید
من کلا زیاد تایپم خوب نیست سوالی باشه در خدمتم

کاربر Afshin.as یکی از دوستانی بودن که خبر دادن امسال کیسی در آنکارا با وجود سربازی ـ نیروی انتظامی ـ ویزا یکضرب گرفتن. حالا اینکه خودشون مستقیم با این شخص ارتباط داشتن و یا از دیگری شنیدن رو نمیدونم.
خوب همین رو ازشون بپرسید. شما اگر به همچین موردی برخورد میکردید اینجا تو فروم دقیق تر با اطلاعات بیشتر نمینوشتید. به نظر میاد از پستشون که یکی رو میشناختن که این رو میشناخته. بله در زمان مصاحبه ما هم در ابوظبی از این شایعه ها بود بین مصاحبه شوندگان خیلی زیاد. ما هم به همه لبخند میزدیم.

سلام به همه
آقا بهداد عرض کنم خدمت شما من قصد ندارم اولا کسی رو بیخودی امیدوار کنم ولی این چیزی بود که من روز قبل مصاحبه از یکی از دوستام که اونم 10 feb مصاحبه داشت شنیدم و خبر اون رو به سایت منتقل کردم ثانیا این اخبار پس از پیگیری های بنده از دوستان کاملا درست بود و داخل سفارت پاسشون و تحویل دادن ولی روزی که به پست رفتن کاغذ صورتی و پاسشون و تحویل گرفتن که من تا امروز از اون بی خبر بودم ضمنا حتی اگر ایشون یک ضرب هم میگرفت دلیل بر این نمیشه که حتما همه یک ضرب بشن یا نشن پس از همه خواهش میکنم روی این قضیه اصلا حساس نشید بنده با تمام اطلاعاتی که داشتم مطمئن به APبودم ولی باز هم میگم تمام اینها دست آفیسر هست و ایشون حرف اول و آخر و در ضمینه AP میزنه و اگر به قول یکی از دوستان سربازی رفتن دلیل AP خوردن میشد اونوقت اون رو قانون میکردن و میگفتن کسایی که سربازی رفتن حتما AP میخورن.
در آخر تشکر میکنم که اطلاعات خوب شما همیشه کمک حال ما بوده
ممنون
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: nikoo2468 ، farrokh33 ، bahar101 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان