کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ینی خداییش اینقدر بچه ها فعالن، آدم فکر میکنه اینجا یه شرکت 24 ساعتس، بابا 1 صبح پست میذارن، 2 صبح پست میذارن، 3 صبح پست میذارن، 4 صبح پست میذارن، 5 صبح پست میذارن، ینی عالییییییین شماها، بعضی ها باید سرمشق بگیرن Wink از این پشتکار، فک میکردم فقط خودم خواب و خوراک ندارم، اصلا تازگیها موقعی که لپ تاپم رو روشن میکنم بعد از پسورد یه پیغام عجیب میاد دو تا گزینه داره:
1- میخوای به پیج سفارت آنکارا، CEAC و مهاجر سرا(تاپیک کلیرنس برندگان 2015) بری؟
2- میخوای به جایی غیر از موارد نامبرده شده بری؟
اگه گزینه (1) رو انتخاب کنم، بدون اینکه کاری بکنم خودش میره تویه اون پیج ها و اعلام میکنه سایت سفارت آپدیت نشده، تویه CEAS هم هنوز تویه حالت AP هستی، بنده خدا اینقدر هزار بار این کارا رو انجام داده دیگه خودش اتوماتیک شده جل الخالق Tongue به حق چیزایه ندیده و نشنیده Big Grin.

اینقدر آب و هوا و حس و حال این روزایه بچه ها خوبه و همه پر انرژی و با توکل به خدا منتظر خبر های خوب هستند که دلم نیومد یه شوخی صبحگاهی نکنم ، همش که نباید آمار و ارقام اعلام کنیم، هی تحلیل، هی تحلیل، یه ذره هم سیل و بهمن و طوفانه انرژیه مثبت.

خوب از ته دل امیدوارم امروز خبرایه شاد و بسیار خوب به همه ما برسه، مهم نیست که منه نوعی از AP خارج شم، همینکه کلیرهایه گروهی شروع شه و دوستان گلی که زودتر رفتن مصاحبه، اوکی شن، موجب مسرت و خوشحالیه.

یه آدینه خوب و به یادموندنی واسه هممون آرزو میکنم، یادتون نره در طول روز انرژی هامون رو هدر ندیم چون ساعت 5 تا 7 غروب امروز، همه با هم باید کلی جیغ و فریاد بکشیم .
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: Aghaman ، Siavash-M ، HERMES7 ، آلیس-1980 ، mick ، Mahboy ، bahar101 ، somayeh1363 ، Ali2020 ، goliii ، fa15 ، jupiterx ، farrokh33 ، milad.nas ، behjat ، Leila18 ، arezoue
(2015-02-26 ساعت 17:39)visa2015 نوشته:  با سلام

دوستان فکر می کنم کسایی که 20 فوریه اپدیت شدن مربوط به کار دولتی بوده. تا انجایی که چک کردم حتی تو کیس های چند نفره فقط اعضایی که کار دولتی داشتن اپدیت شدن.
یه مطلب دیگه کسی از بین شما هس که ایمیل زده به سفارت و اونا جوابی که دادن پندینگ باشه و مدت پروسه رو ننوشته باشه؟

سلام من کارم دولتی نیست ولی اپ خوردم
تشکر کنندگان: solid_mercury ، R-AL
سلام
دوستان گلم بهترین جایی که با خودم گفتم این پست رو بذارم اینجاست.ازتون یه خواهش دارم برای کسایی که تنها میان یا کسانی که توی امریکا کسی رو ندارن و از همه مهمتر کسایی که پول زیادی نداااااارن.من خودم 8 ماه معطل و الاف بودم تا شماره مو تو سایت دیدمو و رفتم و ویزامو به لطف خدا گرفتم.ازتون خواهش میکنم الکی نچرخید.زبانتون رو حسابی تقویت کنید و بخونید. 1 2 3 یا 10 حرفه بلد بشید تا اینجا اذیت نشید و راحتتر کار پیدا کنید.اگر حرفه خاصی دارین زبانتون رو تو شغلتون تقویت کنین که راحتتر اینجا کار پیدا کنین.من خودم 2 سال زبان خوندم اینجا که اومدم قفل کردم.لطفا به خنده و شوخی نگیرید.تا راه بیوفتین و شروع به کار کنین یکم سختتون میشه.زمان و اتمام پولتون مشکل ساز میشه براتون. آرزو میکنم به آرزوهاتون برسین
(2015-02-26 ساعت 21:02)Radwin نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 21:00)fariborzzzzzz80 نوشته:  [دوستان منم ایمیل زدم هفته پیش ولی هنوز جواب منو ندادن ماله شما چقدر طول کشید تا جواب بدن

حدود یک هفته و نیم به ایمیل من جواب دادند و همانموقع هم یک آپدیت در سیس زدند.
من ایمیل زدم ساعت 11 صبح و حدود 5 بعدازظهر جوابش امد
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx ، farrokh33
یه سری امروز ایمیل گرقتند ظاهرا اکثرا متاهل
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh33 ، bahar101
[quote='arash.hs' pid='582431' dateline='1425035148']
خوب نتیجه ش چی شد؟ لطفا هر کی ایمیل واسش اومده که ایشالا کلیر شدن شرایط شون و تعداد آپدیت هاشون رو بگن.
منتظر شنیدن خبرای خوش هستیم شدیدا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، farrokh33 ، bahar101 ، goliii
[quote='arash.hs' pid='582431' dateline='1425035148']
خوب نتیجه ش چی شد؟ لطفا هر کی ایمیل واسش اومده که ایشالا کلیر شدن شرایط شون و تعداد آپدیت هاشون رو بگن. منتظر شنیدن خبرای خوش هستیم شدیدا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، goliii
(2015-02-27 ساعت 15:35)arash.hs نوشته:  یه سری امروز ایمیل گرقتند ظاهرا اکثرا متاهل

لطفا ميگيد از كجا و كي شنيديد ؟ كسي از مهاجرسرا هست كه ايميل گرفته باشه ؟

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 15:38)mfte.teacher نوشته:  [quote='arash.hs' pid='582431' dateline='1425035148']
خوب نتیجه ش چی شد؟ لطفا هر کی ایمیل واسش اومده که ایشالا کلیر شدن شرایط شون و تعداد آپدیت هاشون رو بگن.
منتظر شنیدن خبرای خوش هستیم شدیدا

ببخشيد شما از كجا متوجه شديد؟
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
منم تو یه گروه موبایلی هستم که دوتا کیس براشون نامه اومده و کلیر شدن سه هفته ای!!!
علت : سربازی همسر - کار دولتی همسر ، واقعا عجیبه!
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، farrokh33
(2015-02-27 ساعت 16:32)reza.h نوشته:  منم تو یه گروه موبایلی هستم که دوتا کیس براشون نامه اومده و کلیر شدن سه هفته ای!!!

دوست عزیز این خیلی غیرقابل باوره چون ما پیش چشممون کاملا عکس این را میبینیم این گروههای موبایلی زیاد قابل اعتماد نیستند مگر اینکه شما خودتان نفرات را بشناسید. چون من بعضیها را میشناسم که انگار خوششان می آید دیگران را نگران کنند یا کانون توجه باشند. البته نمیدانم این نفراتی که شما میگویید چقدر قابل اطمینان هستند و قصد تعمیم ندارم ولی با وجود سربازی سه هفته ای کلیر شدن از آن حرفهاست چون من خودم بالای 100 روزه که برای همین سربازی منتظرم و هنوز هم هیچ خبری نیست و حتی آپدیت هم برای دل خوش کنک نمیکنند. تازه بروید منتظرسرا را ببینید من خوبه هستم دوستمان اول اکتبر مصاحبه داشته هنوز خبری نیست فکر کنم حدود هفت نفر فقط توی منتظرسرا بالای چهارماه از مصاحبشون گذشته
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، mick ، goliii ، farrokh33 ، bahar101 ، R-AL
با Radwin كاملا موافقم .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: mick ، goliii ، bahar101
سلام به همگی؛
آقایون و خانوما "اینجا جای آدمای نااااااااااااامید نیستش ها"! قووووووووووی باشین و دوزار به شایعه هایی که از این به بعد بیشترم پخش میشه تو تاپیک ، توجه نکنید، امریکا خوب جاییه آقااااااا خوووووب!
قربون همتون، شب خوش

تشکر کنندگان: jupiterx ، Mahboy ، somayeh1363 ، goliii ، farrokh33 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، R-AL ، behjat ، Abdorrezaa ، tandis_n_m ، varchandi
(2015-02-27 ساعت 17:49)Radwin نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 16:32)reza.h نوشته:  منم تو یه گروه موبایلی هستم که دوتا کیس براشون نامه اومده و کلیر شدن سه هفته ای!!!

دوست عزیز این خیلی غیرقابل باوره چون ما پیش چشممون کاملا عکس این را میبینیم این گروههای موبایلی زیاد قابل اعتماد نیستند مگر اینکه شما خودتان نفرات را بشناسید. چون من بعضیها را میشناسم که انگار خوششان می آید دیگران را نگران کنند یا کانون توجه باشند. البته نمیدانم این نفراتی که شما میگویید چقدر قابل اطمینان هستند و قصد تعمیم ندارم ولی با وجود سربازی سه هفته ای کلیر شدن از آن حرفهاست چون من خودم بالای 100 روزه که برای همین سربازی منتظرم و هنوز هم هیچ خبری نیست و حتی آپدیت هم برای دل خوش کنک نمیکنند. تازه بروید منتظرسرا را ببینید من خوبه هستم دوستمان اول اکتبر مصاحبه داشته هنوز خبری نیست فکر کنم حدود هفت نفر فقط توی منتظرسرا بالای چهارماه از مصاحبشون گذشته

آقای Radwin کاملا درست میفرمایید. گروه های موبایلی و حتی تا حدودی اطلاعات سایت ها هم اگر با منطق قضیه جور در نیاد به نظر من قابل استناد نیست من دارم به 5 ماه نزدیک میشم و بجز یکبار که بخاطر ایمیل زدن بوده اصلا آپ نداشتم. فکر نمی کنم 3 هفته با اون شرایط بخونه
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
باز کیس ما بعد از 16 روز از مصاحبه برای با 5 ام آپدیت شد!
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان: HERMES7 ، somayeh1363 ، goliii ، mfte.teacher ، bahar101 ، R-AL ، fariborz63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان