کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-02 ساعت 16:38)aria802 نوشته:  Dear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery will expedite at the end of lottery" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september ۲۰۱۵.we a
re truly concerned about our uncertain situation.
Thank you for your great help
Sincerely

دست گلت درد نکنه آريا. آقا کسايي هم انگليسيشون مثل من خيلي خوب نيست، مي تونند تغييراتي تو اين متن بدن و بفرستنش به سارا خانوم، شايد که کليرنسي نزديکتر شود.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: aria802 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-02 ساعت 17:00)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:55)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:46)aria802 نوشته:  دوستان عزیز شاید یک تیر در تاریکی باشه ، اما بیایید این تیرها را بزنیم همین امروز ، خدارا چه دیدین شاید دلشون سوخت و خواستن به ایرانی ها کمک کنن
ممکنه فردا دیر باشه و یک دست صدا نداره
فقط هرایوایمتن متفاوتی را پیام بده جمله بندیشو عوض کنید
بالاخره وقتی یک نفر جلو تلوزیون یک حرفی را با قاطعیت میزنه ، حتما برای حرفش پشتوانه ای داره
هرچند ته دلم میگه موج کلیری در راهه اما کاتالیزور لازم هست در این وقت کم که موج بیشتری بیاد به امید خدا
من تو فیس بود پیام فرستادم براشون چون توییتر بلد نبودم شما اگه توییتر هم دارید و میدونید بهتره توییتر باشه
https://mobile.twitter.com/podocnjace
https://www.facebook.com/sarah.k.grow?fref=ts&__nodl

کاتالیزور؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟
الان ینی من پیام بدم باعث واکنش کاتالیستی میشم؟
می خوای بگی شیمی خوندی؟
وای کاش جناب خان اینجا بود: ککاطالیییییییزور؟

حالا که یا عصبانی شدی یا خندیدی باهات موافقم.
آدما دو دستن یا میشینن اتفاقه بیاد دنبالشون، اتفاقه هم بیکار نیست نمیاد
یا می دون و خودشون حادثه می سازن. عاقاجون یه بار به خودت زحمت بده دوست گلم شیراز بازی در نیار (ینی من عاشق شیرازم بگم، اما شیزازی نیستم) بدو و یه حادثه بساز. عاقا جلوتو نگاه کن تو دیوار نخوری فقط! پاشو پیام بده پاشو (خشیار موستوفی)

[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
خدايا اين جماعتو كلير كن. كلير نكني بايد شفا بدي ها. به اسمت قسم كلير كردن راحت تر از شفا دادنه[emoji3][emoji3]

ینی می خوای بگی من خلم؟ عه؟ دوستان من شناسایی شدم Cool خودتونو نجات بدین

رفتم لینکو باز کردم بعد دیدم عکس جدیدم گذاشته خوشم اومد (الان یه شونصد هزار نفر میرن عکسه رو ببینن، حالا که رفتی پیامو بده آفرین)

بعد دیدم اون بالا نوشته (جای Phil عکس فیل گذاشته ) I Phil Good شصتم خبر دار شد که ای داد بیداد! چه نشستی که این جمله از دو حالت خارج نیست!
1. یا صفحه رو ایرانیا ساختن ملتی رو هم جای این بنده خودا ساراهه (که نارگیله) گذاشتن سر کار چون عاخه انگلیسیا و آمریکاییا که به فیل نمی گن فیل می گن Elephant گفتم ای ول
2. بعد گفتم نکنه فرهنگ امریکاییا با ایرانیا قاطی شده و ما چیز فرهنگی کردیم چی بود؟ آها تهاجم فرهنگی. طفلیا کلمه ی Elephant رو نتونستن درست تلفظ کنن یارو که تهاجم کرده هم شیرازی بوده خلاصه دیده Elephant سخته گفته بگین فیل! Phil
دست بر قضا رفتم تحقیق کردم دیدم عه
من سواتم قد نمیداده این خارجیا تهاجمی شدن و به فیل هم می گن Elephant هم می گن Phil
خولاصه این ساراهه باعث شد ما یه لغت هم یاد بگیریم Phil والا

حالا اگه خندیدی که هیچBig Grin، اگرم مثل امین فوش دادی خوتی Sad

یه دوبارم گفتن بیا خندوانه خندانده ی برترت کنیما من دیدم راهش دوره نرفتمBig Grin
(ایشالا خندیده باشین روحیتون یکم بهتر بشه، ببخشین اگه کسی ناراحت شد)
تشکر کنندگان: 2015reza ، ebrahim1e ، ریحانا ، sunn789 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، farrokh33 ، aria802 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، A2000 ، SAAM_60 ، kimfar
(2015-09-02 ساعت 17:12)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 17:00)1362amin1362 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:55)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 16:46)aria802 نوشته:  دوستان عزیز شاید یک تیر در تاریکی باشه ، اما بیایید این تیرها را بزنیم همین امروز ، خدارا چه دیدین شاید دلشون سوخت و خواستن به ایرانی ها کمک کنن
ممکنه فردا دیر باشه و یک دست صدا نداره
فقط هرایوایمتن متفاوتی را پیام بده جمله بندیشو عوض کنید
بالاخره وقتی یک نفر جلو تلوزیون یک حرفی را با قاطعیت میزنه ، حتما برای حرفش پشتوانه ای داره
هرچند ته دلم میگه موج کلیری در راهه اما کاتالیزور لازم هست در این وقت کم که موج بیشتری بیاد به امید خدا
من تو فیس بود پیام فرستادم براشون چون توییتر بلد نبودم شما اگه توییتر هم دارید و میدونید بهتره توییتر باشه
https://mobile.twitter.com/podocnjace
https://www.facebook.com/sarah.k.grow?fref=ts&__nodl

کاتالیزور؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟
الان ینی من پیام بدم باعث واکنش کاتالیستی میشم؟
می خوای بگی شیمی خوندی؟
وای کاش جناب خان اینجا بود: ککاطالیییییییزور؟

حالا که یا عصبانی شدی یا خندیدی باهات موافقم.
آدما دو دستن یا میشینن اتفاقه بیاد دنبالشون، اتفاقه هم بیکار نیست نمیاد
یا می دون و خودشون حادثه می سازن. عاقاجون یه بار به خودت زحمت بده دوست گلم شیراز بازی در نیار (ینی من عاشق شیرازم بگم، اما شیزازی نیستم) بدو و یه حادثه بساز. عاقا جلوتو نگاه کن تو دیوار نخوری فقط! پاشو پیام بده پاشو (خشیار موستوفی)

[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
خدايا اين جماعتو كلير كن. كلير نكني بايد شفا بدي ها. به اسمت قسم كلير كردن راحت تر از شفا دادنه[emoji3][emoji3]

ینی می خوای بگی من خلم؟ عه؟ دوستان من شناسایی شدم :cool: خودتونو نجات بدین

رفتم لینکو باز کردم بعد دیدم عکس جدیدم گذاشته خوشم اومد (الان یه شونصد هزار نفر میرن عکسه رو ببینن، حالا که رفتی پیامو بده آفرین)

بعد دیدم اون بالا نوشته (جای Phil عکس فیل گذاشته ) I Phil Good شصتم خبر دار شد که ای داد بیداد! چه نشستی که این جمله از دو حالت خارج نیست!
۱. یا صفحه رو ایرانیا ساختن ملتی رو هم جای این بنده خودا ساراهه (که نارگیله) گذاشتن سر کار چون عاخه انگلیسیا و آمریکاییا که به فیل نمی گن فیل می گن Elephant گفتم ای ول
۲. بعد گفتم نکنه فرهنگ آمریکاییا با ایرانیا قاطی شده و ما چیز فرهنگی کردیم چی بود؟ آها تهاجم فرهنگی. طفلیا کلمه ی Elephant رو نتونستن درست تلفظ کنن یارو که تهاجم کرده هم شیرازی بوده خلاصه دیده Elephant سخته گفته بگین فیل! Phil
دست بر قضا رفتم تحقیق کردم دیدم عه
من سواتم قد نمیداده این خارجیا تهاجمی شدن و به فیل هم می گن Elephant هم می گن Phil
خولاصه این ساراهه باعث شد ما یه لغت هم یاد بگیریم Phil والا

حالا اگه خندیدی که هیچ:D، اگرم مثل امین فوش دادی خوتی :(

یه دوبارم گفتن بیا خندوانه خندانده ی برترت کنیما من دیدم راهش دوره نرفتم:D
(ایشالا خندیده باشین روحیتون یکم بهتر بشه، ببخشین اگه کسی ناراحت شد)

واي ده ده. Y/n جون، كاش يه دو سه روزي از اعداد و ارقام فاصله بگيريD
.................. مرسي از انرژي مثبتت.
متن عاليه. به درد ما هم نخوره ، باقيه الصالحاتي ميشه براي ٢٠١٦ ها.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: yesorno ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، A2000 ، SAAM_60
سلام
دو کیس 7579 و 7634 از ایروان امروز آپ شدند البته فقط نفرات اصلیشون
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ehsanalavy ، hamed shayan ، ریحانا ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، 2015reza ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR ، A2000 ، mel
(2015-09-02 ساعت 17:28)ebrahim1e نوشته:  سلام

اینا هم ابوظبی آپ خوردن
2015AS4264
2015AS5100
2015AS7351

از چه دلتنگ شدی؟
دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید

پشت کاجستان، برف
برف، یک دسته کلاغ
جاده یعنی غربت
باد، آواز، مسافر، و کمی میل به
خواب
شاخ پیچک، و رسیدن، و حیاط

من، و دلتنگ، و
این شیشه خیس
می نویسم، و فضا
می نویسم، و درو دیوار، و چندین
گنجشک

یک نفر دلتنگ است
یک نفر می بافد
یک نفر
می شمرد
یک نفر می‌خواند

زندگی یعنی: یک سار
پرید
از چه دلتنگ شدی؟
دلخوشی‌ها کم نیست: مثلا این خورشید
کودک
پس فردا
کفتر آن هفته

و هنوز،
نان گندم خوب است
و هنوز، آب می‌ریزد پایین، اسب‌ها می‌نوشند
قطره‌ها در جریان،
برف بر دوش سکوت
و زمان روی ستون
فقرات گل یاس

[عکس: t2oPY.jpg]
(2015-09-02 ساعت 17:33)yesorno نوشته:  

اینا هم ابوظبی آپ خوردن
2015AS4264
2015AS5100
2015AS7351

اینا هم از ایرووان هستند
4670 نفر اصلی
5954 سه روز پشت سر هم نفر اصلی آپ خورده 31 و 1 و 2 سپتامبر
6693 نفر دوم 1و 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، mahyaaa ، sunn789 ، Alex 2014 ، mordad ، hamed shayan ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، mel
احتمال داره آپ ایمیلی باشن؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، آزاده_امین ، SAMBAR
(2015-09-02 ساعت 17:47)hamed shayan نوشته:  

احتمالش خیلی زیاده
یکیشون از دوستان هست بش اس دادم هنوز جوابمو نداده
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، 2015reza ، hamed shayan ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، SAMBAR
(2015-09-02 ساعت 17:49)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 17:47)hamed shayan نوشته:  

احتمالش خیلی زیاده
یکیشون از دوستان هست بش اس دادم هنوز جوابمو نداده

دوستمون جواب دادند و گفتند که از آپ 14 آگوست خسته شده بودند و برای همین ایمیل زده بودند
من این چند روزه متوجه شدم که در آپدیتهای ایمیل فقط نفر اصلی آپدیت می شود
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، mordad ، 2015reza ، hamed shayan ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، SAMBAR
دوستان سلام و عصر به خیر
چند روزی فقط می خوندم و انرژی خوبی از محیط نمی گرفتم .راستش می خوام عرض کنم خدمتتون از امشب منتظر آپ باشین . بچه های ایروان اماده باشن که طوفان امشب به ایروان میرسه .فردا خبری خواهد بود مطمئن باشین .
مثبت فکر کنید حتی تا لحظه آخر امید هست .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: mordad ، hamid99 ، 2015reza ، Siamak ، farrokh33 ، ebrahim1e ، sunn789 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، آزاده_امین ، M.d ، SAMBAR ، A2000 ، mel ، kimfar
دوستان من الان متوجه شدم دولت امريكا در تعطيلات تابستاني تا سه شنبه هفته بعد به سر ميبرند احتمالا اصلي ترين عامل اينكه كار سفارت ها كم شده و مثل نيمه دوم اگوست نيستند همين باشه..
تشکر کنندگان: yesorno ، Siamak ، farrokh33 ، sunn789 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-02 ساعت 18:20)Aliparto نوشته:  دوستان من الان متوجه شدم دولت امريكا در تعطيلات تابستاني تا سه شنبه هفته بعد به سر ميبرند احتمالا اصلي ترين عامل اينكه كار سفارت ها كم شده و مثل نيمه دوم اگوست نيستند همين باشه..

اونی که من در جریانم اینه :
کنگره آمریکا تا ۸ سپتامبر در تعطیلات تابستانی است.
نمیدونم دولت مردان هم تشریف میبرن تعطیلات یا نه
هنوزم سر حرفم هستم 7-10 منتظر باشین
تشکر کنندگان: 2015reza ، farrokh33 ، Memolk ، behzadsh ، sunn789 ، ARSAMNEW ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، SAMBAR ، A2000 ، SAAM_60 ، kimfar ، samane1363
سلام وعصربخيربه تمامي همقطاران عزيز، دوستم به همراه همسرشون از كلرادو ميهمان ما بودند و ازپيشرفتهاي جامعه ايراني در امريكا ميگفتند بعنوان مثال شهرلس آنجلس را كه ايراني ها رونق بخشيدندويا بهترين پزشكان كه همه ايراني تبارهستند من واقعا موندم كه اينا براي چه اينقدر مارو درانتظارنگه ميدارند، واقعا خدا عذابشون زيادكنه اگه به همه ما ٢٠١٥ هاي منتظر ويزا ندن، لياقتشون همون سياهاي افريقاهستن كه بيارنشون توامريكا وبعدم همين سياها خودشونو بكشن درست مثل چند روز پيش كه خانم آليسون پاركر خبرنگاريك شبكه محلي در ويرجينيا وهمكارفيلمبردارش بدست يكي ازهمين سياها هدف چندين گلوله قرارگرفتند و تمام. دوستاني كه ميخواين به امريكاييها ومخصوصا اين سارا گرو پيام بدن به اين موضوعاتي كه گفتم هم نظرداشته باشند، به اميد كليري همه دوستان عزيزم نهايتا تا نيمه سپتامبر، خدايا دلهاي همه اين جمع مهربان و با ادب ومنتظرراشادبفرما الهي آمين
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: yesorno ، 2015reza ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Manamehr ، Alex 2014 ، mordad ، M.d ، SAMBAR ، kimfar ، samane1363
(2015-09-02 ساعت 18:29)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 18:20)Aliparto نوشته:  دوستان من الان متوجه شدم دولت امريكا در تعطيلات تابستاني تا سه شنبه هفته بعد به سر ميبرند احتمالا اصلي ترين عامل اينكه كار سفارت ها كم شده و مثل نيمه دوم اگوست نيستند همين باشه..

اونی که من در جریانم اینه :
کنگره آمریکا تا ۸ سپتامبر در تعطیلات تابستانی است.
نمیدونم دولت مردان هم تشریف میبرن تعطیلات یا نه
هنوزم سر حرفم هستم ۷-۱۰ منتظر باشین

نه دوستان فقط دوشنبه تعطيل هستش كه اونم روز كارگر هست.

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-02 ساعت 18:18)Alex 2014 نوشته:  دوستان سلام و عصر به خیر
چند روزی فقط می خوندم و انرژی خوبی از محیط نمی گرفتم .راستش می خوام عرض کنم خدمتتون از امشب منتظر آپ باشین . بچه های ایروان اماده باشن که طوفان امشب به ایروان میرسه .فردا خبری خواهد بود مطمئن باشین .
مثبت فکر کنید حتی تا لحظه آخر امید هست .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

الکس خان ( عجب ترکیبی)
به این جماعت اینطوری انرژی میدی و نشه همه مردن هااا

جریانه اون سربازه بودکه هر شب توی سرما نگهبانی میداد و طوریش هم نمیشد ولی یک شب پادشاه رد میشد گفت تو توی این سرما چطوری طاقت میاری میگم برات پتو بیارن بعد یادش رفت بگه و صبح که رفتن دیدن سربازه مرده

ولی خداییش خیلی بده یک اپ هم نمیزنن دلمون خوش بشه
ولی چون تو گفتی منم انرژِی میدم امشب خبری بشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان