کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اقایون خانوما
اونایی که موافقن دیگه اپ نزنن یک ضرب توی سایت اعلام کنن هیبیب هوراااااااااااااااااااااااااااااااا من دیگه اپ نمیخواااااااااااااااااااااااااام
+++++++++++++++++++++++++++++++++
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
جالبه که تمامی سفارت ها تقریبا مصاحبه را تعطیل کردن الا آنکارا که داره مصاحبه می کنه, امروز دو تا مصاحبه داشته هر دو رو چک زده از اول سپتامبر تا حالا کسی را یک ضرب ندادن, فکر کنم هنوز سهمیه سپتامبر را بهشون اختصاص ندادند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-02 ساعت 18:29)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 18:20)Aliparto نوشته:  دوستان من الان متوجه شدم دولت امريكا در تعطيلات تابستاني تا سه شنبه هفته بعد به سر ميبرند احتمالا اصلي ترين عامل اينكه كار سفارت ها كم شده و مثل نيمه دوم اگوست نيستند همين باشه..

اونی که من در جریانم اینه :
کنگره آمریکا تا ۸ سپتامبر در تعطیلات تابستانی است.
نمیدونم دولت مردان هم تشریف میبرن تعطیلات یا نه
هنوزم سر حرفم هستم ۷-۱۰ منتظر باشین

خدا از زبونت بشنوه
پستاتو که میخونم لبخند میاد رو لبام ، تو این حالت دپرسی ارزشمنده داداش دست گلت درد نکنه
از خدا میخوام تا ۱۰ سپتامیر هممون کلیر بشیم
من کلی نذر کردم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، sunn789 ، yesorno ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، SAMBAR ، A2000
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، sunn789 ، yesorno ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، A2000 ، kimfar
(2015-09-02 ساعت 18:33)Jefferson نوشته:  سلام وعصربخيربه تمامي همقطاران عزيز، دوستم به همراه همسرشون از كلرادو ميهمان ما بودند و ازپيشرفتهاي جامعه ايراني در امريكا ميگفتند بعنوان مثال شهرلس آنجلس را كه ايراني ها رونق بخشيدندويا بهترين پزشكان كه همه ايراني تبارهستند من واقعا موندم كه اينا براي چه اينقدر مارو درانتظارنگه ميدارند، واقعا خدا عذابشون زيادكنه اگه به همه ما ٢٠١٥ هاي منتظر ويزا ندن، لياقتشون همون سياهاي افريقاهستن كه بيارنشون توامريكا وبعدم همين سياها خودشونو بكشن درست مثل چند روز پيش كه خانم آليسون پاركر خبرنگاريك شبكه محلي در ويرجينيا وهمكارفيلمبردارش بدست يكي ازهمين سياها هدف چندين گلوله قرارگرفتند و تمام. دوستاني كه ميخواين به امريكاييها ومخصوصا اين سارا گرو پيام بدن به اين موضوعاتي كه گفتم هم نظرداشته باشند، به اميد كليري همه دوستان عزيزم نهايتا تا نيمه سپتامبر، خدايا دلهاي همه اين جمع مهربان و با ادب ومنتظرراشادبفرما الهي آمين

واقعا هر چی آدم سرشناسه دکتر معروف ریس شرکتهای قدر عمه ریکا همه ایرانین خداوکیلی نژاد ایرانی خیلی باهوش و اصیله ( تعریف از خودمون نباشه)
یعنی خودشون اینارو نمیدونن ، باعث افتخارشون باشه ماها رو ویزا بدن
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، mordad ، SAMBAR
سلام دوستان
من واسه سارا گرو تو صفحه فیسبوکش مسیج دادم
اینم توییتر الن ایر
https://twitter.com/AlanEyre1
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: sunn789 ، hamed shayan ، aria802 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، 2015reza ، mordad ، SAMBAR ، kimfar
ایمیل نهایی ارسالی با خانم سارا . از دوستان دلسوزی که ایمیل میزنن خواهشمندم ما را در جریان جواب ایشون بگذارین ، ان شالله زودتر کلیر بشین ا ( با چند نفر مشورت کردم گفتن حتما تاثیر داره ، حداقل یک پی گیری میکنن ببینه این قولی که با جامعه ایرانی دادن چقدر عملی شده، سارا خانم بخدا ما چه گناهی کردیم که در مملکتی متولد شدیم که حتی شانس استفاده از لاتاری نصف بقیه کشورهاست ، خودتون میدونین مردم ایران نه تنها بی خطر هستن بلکه طرفدار صلح و دوستی هستن.

Dear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery 2015 will be expedited at the end of lottery's months" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september 2015.we are truly concerned about our uncertain situation. Because no case has been current in september and enough DV visas remain for Asia,I hope all irainian can get their DV lottery visa this year and no DV visas will be wasted.
Thanks a lot for your great help and considrations to iranians
Sincerely
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، mordad ، A2000 ، kimfar
کیس 2015AS4526 از بچه های نصفه نیمه آوریل ابوظبی کلیر شده, جالبه که آپش روی 10 آگست مانده, فکر کنم سفارت لنگ ویزاست چون نفر دوم را ردی زده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Daneshjo ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، 2015reza ، aria802 ، M.d ، SAMBAR ، A2000 ، m.ghoreishi ، mel ، AliReza.Sh ، samane1363
سلام دوستان اميدوارم به زودي همگي كلير بشين
من پيامهاي صفحات قبل رو نخوندم
سوالم اينه كه سيستم ويزا دهي سفارت مثل ماه جون به مشكل خورده ؟
يا نه روال عاديش رو داره طي ميكنه؟
ممنون
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، mordad ، SAMBAR
(2015-09-02 ساعت 20:14)Daneshjo نوشته:  سلام دوستان اميدوارم به زودي همگي كلير بشين
من پيامهاي صفحات قبل رو نخوندم
سوالم اينه كه سيستم ويزا دهي سفارت مثل ماه جون به مشكل خورده ؟
يا نه روال عاديش رو داره طي ميكنه؟
ممنون

نه دوست عزيز روال عاديش هستش،ولي چون اول ماه هست گويا هنوز سهميه سپتامبر رو بهشون ندادن كه شروع به اعلام كلير شده ها بكنن

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، SAMBAR ، A2000
کیس 2015AS7385 که اول سپتامبر در ابوظبی مصاحبه شده امروز ایشود شد, پس می توان گفت که هنوز ویزا هست, و مشکل فقط و فقط کلیر شدن می باشد.
(2015-09-02 ساعت 18:29)yesorno نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 18:20)Aliparto نوشته:  دوستان من الان متوجه شدم دولت امريكا در تعطيلات تابستاني تا سه شنبه هفته بعد به سر ميبرند احتمالا اصلي ترين عامل اينكه كار سفارت ها كم شده و مثل نيمه دوم اگوست نيستند همين باشه..

اونی که من در جریانم اینه :
کنگره آمریکا تا ۸ سپتامبر در تعطیلات تابستانی است.
نمیدونم دولت مردان هم تشریف میبرن تعطیلات یا نه
هنوزم سر حرفم هستم ۷-۱۰ منتظر باشین

اقا تو تقویم من هفت سپتامبر تعطیله یعنی این هفته اگه نشد باید تا سه شنبه هفته بعد صبر کنیم ...
واقعا تو این وضعیت خیلی انتظار سخته
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mahyaaa ، Alex 2014 ، 2015reza ، mordad ، ebrahim1e ، SAMBAR
(2015-09-02 ساعت 18:18)Alex 2014 نوشته:  دوستان سلام و عصر به خیر
چند روزی فقط می خوندم و انرژی خوبی از محیط نمی گرفتم .راستش می خوام عرض کنم خدمتتون از امشب منتظر آپ باشین . بچه های ایروان اماده باشن که طوفان امشب به ایروان میرسه .فردا خبری خواهد بود مطمئن باشین .
مثبت فکر کنید حتی تا لحظه آخر امید هست .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

الکس جان چنتا پیغام قبل تر سراغتو گرفتم... اقا تو این وضعیت به انرژی مثبت خیلی احتیاج داریم
ایشالا ایروان از فردا بتروکنه دوباره +++++++++++++++++++++++++++
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Alex 2014 ، آزاده_امین ، hamid99 ، farrokh33 ، mordad ، ebrahim1e ، SAMBAR
این پرونده من انگار داره هی بین ارمنستان و آمریکا بده بستون میشه. 4 روز کاری پشت هم آپ. یکی در میون یکی شب یکی ظهر

(2015-09-02 ساعت 14:30)aria802 نوشته:  کسی به خانم سارا پیام نداد؟

من فرستادم.

(2015-09-02 ساعت 21:15)saeed_k17 نوشته:  این پرونده من انگار داره هی بین ارمنستان و آمریکا بده بستون میشه. ۴ روز کاری پشت هم آپ. یکی در میون یکی شب یکی ظهر

خوش بحالتون
ان شا الله بزودی کلییرید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان