کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-02 ساعت 21:15)saeed_k17 نوشته:  این پرونده من انگار داره هی بین ارمنستان و آمریکا بده بستون میشه. ۴ روز کاری پشت هم آپ. یکی در میون یکی شب یکی ظهر

كي مصاحبه رفتيد؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس
2 جولای

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sinapco ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، A2000
(2015-09-02 ساعت 20:45)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 18:18)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  دوستان سلام و عصر به خیر
چند روزی فقط می خوندم و انرژی خوبی از محیط نمی گرفتم .راستش می خوام عرض کنم خدمتتون از امشب منتظر آپ باشین . بچه های ایروان اماده باشن که طوفان امشب به ایروان میرسه .فردا خبری خواهد بود مطمئن باشین .
مثبت فکر کنید حتی تا لحظه آخر امید هست .++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

الکس جان چنتا پیغام قبل تر سراغتو گرفتم... اقا تو این وضعیت به انرژی مثبت خیلی احتیاج داریم
ایشالا ایروان از فردا بتروکنه دوباره +++++++++++++++++++++++++++

آرسام جان داداش ممنون که به فکرمی .حتما همینطوره که می فرمایین ، بچه ها نا امید نشین فقط مثبت فکر کنید .اینکه به ما ویزا بدن یا نه رو خدا میدونه ولی تو این شرایط یادتون باشه که ما مستحق ویزا گرفتن هستیم ، اینو همه ما میدونیم .پس کسی که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است . راستش نمی دونم ایمیل یا پست گذاشتن توی فیسبوک این جماعت امریکایی آیا فایده ای دارد یا نه ؟ که اگه فایده داشت حتما این کارو میکردم .
فقط باید منتظر بود ، انگار ناف مارو با انتظار تو این دنیا بریدن .
به امید موفقیت دوستان با تمام نیرو پیش میریم .حداقل توی یک لحظه هم که بشه فکر کنیم ویزا رو گرفتیم ، با تمام وجود حسش کنیم و لذت این شانس رو حس کنیم .پس ما ویزا رو می گیریم مطمئن باشید که می گیریم دوستان .+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: 2015reza ، areb1356 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، farrokh33 ، homayoon1972 ، mordad ، mahyaaa ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Manamehr ، بابراس
من مذهبی نیستم متاسفانه ولی ادم تو بالا و پایین روزگار بعضی چیزارو به مرور متوجه میشه ... تازگیا حس عجیبی به این ایه دارم .... و تواصعوا بالحق و تواصعوا بالصبر ....
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، 123a ، sunn789 ، aria802 ، farrokh33 ، mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، Manamehr ، m.ghoreishi ، لطف اله ، yesorno ، بابراس
دوستان از دعا کردن دیگر دوستان منتظر توی نیایشتان دریغ نکنید .خیر خواهی برای دیگران انرژی مثبت و حس رضایت در شمارو بیشتر میکنه .من از صمیم قلب آرزوی کلیر شدن تک تکتون رو دارم و از خدا بهترین ها رو براتون ارزو میکنم . امیدوار باشید و ثابت قدم که به زودی ( این به زودی که میگم چند ساعت دیگه است ) تا فردا بعد از ظهر تکلیف خیلی ها روشن میشه .انشالله دل من که روشنه .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
روز شماری سخته.
جواب ایمیل هم که نمیدن بیشتر نگران میشم.
دوشنبه هم که تعطیله.
اگه همه خوشحال بشیم چقدر عالی میشه.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، ARSAMNEW ، sunn789 ، homayoon1972 ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، بابراس
سلام دوستان هیچ کس حق نداره ناامید بشه ما که این همه انتظار کشیدیم این چند هفته هم روش اما با دید مثبتتر باید انتظار کشید امیدوارم که اینا هم یه دست بجنبونن و سریعتر کار انجام بدن ما دو سال از زندگیمون رو رو این برنامه گذاشتیم پس فقط +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++این جواب میدهبعد هم هورااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، farrokh33 ، mahyaaa ، M.d ، ebrahim1e ، SAMBAR ، mel ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس
من دوباره ايميل زدم...اگه جواب بدن اينجا كپي ميكنم جوابشونو...

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: sunn789 ، homayoon1972 ، farrokh33 ، mahyaaa ، SAMBAR ، mel ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، بابراس
(2015-09-02 ساعت 19:59)khalilkhah نوشته:  کیس 2015AS4526 از بچه های نصفه نیمه آوریل ابوظبی کلیر شده, جالبه که آپش روی ۱۰ آگست مانده, فکر کنم سفارت لنگ ویزاست چون نفر دوم را ردی زده

جالبه سایت سفارت ابوظبی هنوز نمیشناستش
آپش هم رو ۱۰ آگوست مونده
یعنی میشه ماهم یوهو با آپ ۱۰ آگوست ایشود بشیم؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، homayoon1972 ، mahyaaa ، hamid99 ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014 ، آزاده_امین
(2015-09-02 ساعت 22:59)aria802 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 19:59)khalilkhah نوشته:  کیس 2015AS4526 از بچه های نصفه نیمه آوریل ابوظبی کلیر شده, جالبه که آپش روی ۱۰ آگست مانده, فکر کنم سفارت لنگ ویزاست چون نفر دوم را ردی زده

آپش هم رو ۱۰ آگوست مونده

تو فایل 14 آگست سیمون این کیس به تاریخ 10 آگست، ایشود شده.
حتی تو فایل 1 آگست سیمون هم به تاریخ 13 آپریل ایشود هست.
پس قبلا ایشود بوده و فقط 10 آگست یک آپدیت خورده.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
نمیدونین بچه ها داره انتظار دیوونم میکنه جدی خیلی داغون شدم ولی وقتی به تاپیک سر میزنم انگار یه انرژی عجیب دوباره میگیرم از همه بچه ها تشکر میکنم که نه فقط به من بلکه به همه بچه ها انرژی میدن و همه رو امیدوار میکنن زیاد نموندیم فکر کنم هر سه سفارت 137 کیس اگه اشتباه نکنم انشااله همگی کلیر میشیم همه میریم آمریکا بعد به این تاپیک میخندیم. کاری هم به آنکارا و ابوظبی و ایروان ندارم فقط میخوام بگم ما ایرانی ها باعث افتخار انسان رو زمینیم پس همگی امید داریم هوررررررررررا میریم آمریکا
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
(2015-09-02 ساعت 23:16)APOLO5321 نوشته:  
(2015-09-02 ساعت 22:59)aria802 نوشته:  

آپش هم رو ۱۰ آگوست مونده

تو فایل 14 آگست سیمون این کیس به تاریخ ۱۰ آگست، ایشود شده.
حتی تو فایل ۱ آگست سیمون هم به تاریخ 13 آپریل ایشود هست.
پس قبلا ایشود بوده و فقط ۱۰ آگست یک آپدیت خورده.

آقا فقط شايد يک نفرش به مصاحبه رفته ، نفر دوم اصلاً (به هر دليلي) مصاحبه نرفته! اگر کسي يک ضرب بگيره که ابوظبی اصلاً نمي شناسدش. سنوات قبل هم بودن کيس هايي که بعضي از افراد کيس به مصاحبه نرفته اند. اشتباه نکنم يک مورد هم امسال بود، که خانم رفته و ويزا را گرفته ولي آقا اصلاً به مصاحبه نرفت.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-09-02 ساعت 16:38)aria802 نوشته:  Dear sarah
As you said in irainian TV channel "iraninian administrative process for DV lottery will expedite at the end of lottery" ,I kindly would like to ask you help us , not to let irainian's lottery to be lost and give us a chance to use this opportunity that the U.S has given us by accelerating iranian administrative process to be checked this month please. Based on ceac site more than 640 of iraninans are still in administrative process till 2nd september ۲۰۱۵.we a
re truly concerned about our uncertain situation.
Thank you for your great help
Sincerely

آفرین. ایمیلت عالی بود. باشد که تکوونی به خودشون بدن و همرو از دلنگروونی و معلق بودن در فضا نجات بدن.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، Jefferson ، Alex 2014
(2015-09-02 ساعت 23:28)homayoon1972 نوشته:  نمیدونین بچه ها داره انتظار دیوونم میکنه جدی خیلی داغون شدم ولی وقتی به تاپیک سر میزنم انگار یه انرژی عجیب دوباره میگیرم از همه بچه ها تشکر میکنم که نه فقط به من بلکه به همه بچه ها انرژی میدن و همه رو امیدوار میکنن زیاد نموندیم فکر کنم هر سه سفارت 137 کیس اگه اشتباه نکنم انشااله همگی کلیر میشیم همه میریم آمریکا بعد به این تاپیک میخندیم. کاری هم به آنکارا و ابوظبی و ایروان ندارم فقط میخوام بگم ما ایرانی ها باعث افتخار انسان رو زمینیم پس همگی امید داریم هوررررررررررا میریم آمریکا

به به شما که اقا همایون خودمونی
اره ایشالا میریم امریکا کباب و سیزده بدرو ابجو همه چی براه
هنوز تا پايان سپتامبر وقت خيلي زياده. سپتامبر ماهي هست كه تو لاتاري ، هر ساعتش سرنوشت سازه. دوستان عزيزي كه روحيه شون متزلزل شده ، در نظر داشته باشن كه كل ماهاي انتظار به يه طرف، سپتامبر به يه طرف. بازم كفه سپتامبر سنگينتره. تو سپامبر هر لحظه ، حتي بعد از ماهه ها بي آپي ، با دو دوتا آپ پشت سر هم يا حتي بدون اون ورق بر مي گرده. ضمنا كات ديت ، مات ديت هم نداريم. خواهشا از خودتون اصطلاح درست نكنين. يه كات آف داريم، اونم كه دو ماه پيش تموم شد و رفت. خدا رو شاكريم كه ويزا موجوده واين يعني يه دنيا اميد. تا سي سپتامبر همه اميدوار و پر از انرژي مثبت. امين جان ، تيچر جان، بقيه دوستان قديمي كه اين روزا فقط پست ها رو مي خونين، منتظريم بابا، بيايين دو باره فعال بشين تو تاپيك.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان