کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان نازنین و عزیزم
من فایل Excel حاوی اسم . شماره کیس . وضعیت کیس . سربازی. تعداد نفرات و تاریخ مصاحبه رو تا جایی که تونستم کامل کردم و برای yesorno عزیز فرستادم
از این بع بعد هر کسی که مایله میتونه به ایشون خصوصی پیام بده و شماره کیس نامبرش و بگه که ایشون این فایل و با خروجی های خودشون تطبیق بدن تا بتونیم آمار دقیق و کاملی از همه مهاجرسرایی ها و شرایط کیس ها داشته باشیم.
من صرفا یه بار دیگه فقط اسامی رو اینجا برای دعای 11 شب میزارم.
دوستون دارم دوستای خوب و پر انرژی و امیدوارم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، Arshia2000 ، babak90 ، homayoon1972 ، ebrahim1e ، humsun ، samirakn ، yesorno ، بابراس ، areb1356 ، Janilla ، غنچه ، hamed shayan ، Alex 2014 ، nara ، sunn789 ، M.d ، Pariba ، moj21
yesorno عزيز تو رو خدا يه آمار از آنكارا بده.چرا مرده؟؟
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، homayoon1972 ، mordad ، بابراس ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
اون مخفيا رو ك كلير كردي قبلا
اون مهمونا رو هم كلير نكن تا بيان ثبت نام كنن والا

Sad من؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، babak90 ، hamid99 ، marya.1 ، mordad ، بابراس ، Siamak ، teele ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
جناب NO JUST YES!!!!!! خیلی مرد مستحکمی هستی........جدا........
فقط خواهشا جمعه که طوفان میاد محکم نباش بذار ببرد ..................
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: babak90 ، homayoon1972 ، بابراس ، mordad ، Janilla ، mahyaaa ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
دوستان
متن پیشنهادی من

مسئول محترم بررسی پرونده های لاتاری
با سلام و احترام
همانگونه که در مطلع هستید داریم به زمان پایان مهلت قانونی لاتاری نزدیک میشویم و هنوز کیسهای زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند. توجه شما را به موارد ذیل جلب میکنم:
1. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشتر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.
2. ما الزام به دادن ویزا را حق خودمان نمیدانیم ولی بعد از تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه برای خود این حق را قایلیم که بدانیم مشکل پرونده ما کجاست.
3. ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه همه در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی این مهم انجام نمیشود
4. ما به بررسی امنیتی پرونده ها احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در امریکا و موفقیت ایرانی ها در جامعه امریکا به لحاظ اماری احتمال اینکه در این برندگان کسی وجود داشته باشد که تهدید امنیتی داشته باشد بسیار بسیار کم است.
لذا خواهشمندیم از منظر عملکرد بشردوستانه در خصوص کلیر شدن و صدور ویزا تسریع مقتضی صورت گیرد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، hamid99 ، homayoon1972 ، ebrahim1e ، بابراس ، mordad ، Siamak ، A2000 ، 2015reza ، areb1356 ، Janilla ، violets ، mahyaaa ، غنچه ، teele ، SAMBAR ، vahid.sa ، ben123 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، moj21
سلام دوستان
همه بریدیم همه. اما این دوهفته هم روی این 11 ماه. من از نوامبر منتظرم. اما دیگه آخراشه. امید بخدا همه می گیریم نشد فدای سرتون دنیا به آخر نرسیده.
اما خدائیش خیلی تو این 17 ماه اذیت شدیم. از قبولی و 260و واکسن و مدارک و مصاحبه و بعدش هم این پروسه مزخرف کلیرنس.
اما مژده که دو هفته دیگه تمومه یا اینوری یا اونوری.
این آفیسرهای سفارت هم در مورد پرونده های ایران منشی ارسال مدارک و اعلام جوابن. عملا هم که اگر پروسه طول بکشه هیچ کاری از دستشون بر نمیآد. خلاصه یا باید شرایط ویزای یکضربی رو داشته باشی یا اینکه آماده بشی برای اعصاب خردی.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، ebrahim1e ، samirakn ، بابراس ، areb1356 ، Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، moj21
دوستان دوستان،
يک خواهش از من حقير و اون اينکه، هر کي که واقعاً خسته و نوميد شده، به طوري که ديگه واقعاً داره منفجر مي شه، خودش را تو اين فوروم منفجر نکنه. اينجا همه شرايط تقريباً مشابه داريم و تحمل انرژي منفي بيشتر رو نداريم.
اگر واقعاً در شرف انصراف هستين نمي خواد کسي اينجا اعلام کنه ، خواهشاً دو سه روز اگه مي تونه اينجا نياد، وقتي برگرده که بارقه اي از اميد براش باقي مونده.
بي انگيزه کردن و نا اميد کردن بقيه کار خوبي نيست. خواهشاً فقط و فقط اينجا انرژي مثبت واريز کنيد. هر يک از نفرات منتظر تو اين فروم خودشون همين طوري که هستن کلي هست، اگر نمي تونيم بهشون انرژي بديم لااقل انرژي باقيمانده شون را تخليه نکنيم. من امروز با کلي انرژي تزريقي به خودم اومدم، ولي راقعاً از خوندن بعضي از پست ها سرم درد گرفته.
انشاء ا... به اميد کليري همه دوستان
++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: marya.1 ، بابراس ، homayoon1972 ، mordad ، A2000 ، 2015reza ، areb1356 ، Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR ، elnazd ، samane1363 ، behjan ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، moj21
(2015-09-15 ساعت 14:47)houshym نوشته:  دوستان
متن پیشنهادی من

با سلام و احترام
همانگونه که در مطلع هستید داریم به زمان پایان مهلت قانونی لاتاری نزدیک میشویم و هنوز کیسهای زیادی موفق به گرفتن ویزا نشده اند. توجه شما را به موارد ذیل جلب میکنم:
۱. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشتر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.
۲. ما الزام به دادن ویزا را حق خودمان نمیدانیم ولی بعد از تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه برای خود این حق را قایلیم که بدانیم مشکل پرونده ما کجاست.
۳. ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه همه در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی این مهم انجام نمیشود
۴. ما به بررسی امنیتی پرونده ها احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا به لحاظ اماری احتمال اینکه در این برندگان کسی وجود داشته باشد که تهدید امنیتی داشته باشد بسیار بسیار کم است.
لذا خواهشمندیم از منظر عملکرد بشردوستانه در خصوص کلیر شدن و صدور ویزا تسریع مقتضی صورت گیرد

دوستان همفکر کنید نامه تکمیل بشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: بابراس ، ebrahim1e ، mordad ، Janilla ، mahyaaa ، khalilkhah ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 11:17)babak90 نوشته:  ای خدا پس این آنکارا داره چی کار میکنه؟ ایروان و ابوظبی حداقل یه علایم حیاتی نشون میدن آنکارا انگار همشون خوابشون برده...
بابا کلیرمون کنین هزار تا کار داریم باید بریم دنبالش نشستیم اینجا هی سیس چک میکنیم!!!Smile

بابک جان طبق امار موثق انکارا عملکرد به نسبت بهتری نسبت به دو سفارت دیگه داره.
امیدت به خدا باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: بابراس ، 1362amin1362 ، homayoon1972 ، humsun ، mordad ، Siamak ، Janilla ، mahyaaa ، SAMBAR ، Alex 2014 ، nara ، AliReza.Sh ، Pariba
[عکس: rat6irns558jcjfgcqyz.jpg]
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، mordad ، Siamak ، areb1356 ، mahyaaa ، hamed shayan ، matin86 ، bidaad ، bahar101 ، Alex 2014 ، nara ، sunn789 ، AliReza.Sh ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:46)lotfe.kh نوشته:  جناب NO JUST YES!!!!!! خیلی مرد مستحکمی هستی........جدا........
فقط خواهشا جمعه که طوفان میاد محکم نباش بذار ببرد ..................

اين طوفانه كه مياد شماهارو ميره ميندازه رو ويزا.
ليستي ك دعا كردمو كه ب ترتيب كلير كنه ديدي؟؟
من نفر آخريه بودم بعد ييهو طوفان قطع ميشه من به ويزا نرسيده ميفتم تو حياط سفارت.
تازه جاي تروريست ميبرنم اونجا ك عرب ني انداخت!
عه راستي كسي رفته اونجا كه عرب ني انداخته؟؟ آدرسشو دارين بي زحمت بزارين من رفتم بگمءتاكسي بياد دنبالم. اگه البته GPS كار ميكنه آدرسم ندين ي كاريش ميكنم.
خلاصه تهش لنگ لنگون ميام خونمون ميبينم اين كاربر مخفيا در تاپيكم قفل كردن.
ميشم از اينجا مونده
از اونجا رونده
باحال گفتما هخهخهخ
تشکر کنندگان: بابراس ، m.ghoreishi ، homayoon1972 ، mordad ، samirakn ، Siamak ، A2000 ، Janilla ، areb1356 ، mahyaaa ، Azer ، hamed shayan ، matin86 ، elnazd ، samane1363 ، behjan ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، moj21
متن پیشنهادی من

با سلام و احترام
۱. بیش از 500 روز از اعلام برنده شدن ما میگذرد و کلیه مراحل را طی کرده ایم و فقط مراحل کلیرنس که طبق گفته سایت سفارت به طور نرمال تا 60 روز طول میکشد باقی مانده است. امضا کنندگان ذیل شهادت میدهند که دوره بسیار سخت و پرتنشی را گذرانده اند. این تنش واقعا به لحاظ بشتر دوستانه مناسب نیست .بعضی از ان ها بیش از نه ماه منتظر مانده اند.
۲. ما الزام به دادن ویزا را حق خودمان نمیدانیم ولی بعد از تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه برای خود این حق را قایلیم که بدانیم مشکل پرونده ما کجاست.
۳. ایرانیان به دلیل شرایط تحریم چندین ساله بیشترین متضررین لاتاری هستند علیرغم اینکه همه در نهایت کلیر میشوند ولی متاسفانه به دلیل محدودیت زمانی این مهم انجام نمیشود
۴. ما به بررسی امنیتی پرونده ها احترام میگذاریم .شانس برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان حدود 0.01 است و با نگاهی به روند عملکرد ایرانیان برنده شده در سالهای قبل در آمریکا و موفقیت ایرانی ها در جامعه آمریکا به لحاظ اماری احتمال اینکه در این برندگان کسی وجود داشته باشد که تهدید امنیتی داشته باشد بسیار بسیار کم است.
عالیه این متن

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، homayoon1972 ، بابراس ، mordad ، Janilla ، mahyaaa ، samane1363 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:40)parsa84 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
اون مخفيا رو ك كلير كردي قبلا
اون مهمونا رو هم كلير نكن تا بيان ثبت نام كنن والا

Sad من؟
حقشه منم بیام غر بزنم تا ازخدا بخواهید منم کلیر کنه Sad نه آخه این درسته من که ساکت یه گوشه نشستم کلییر نشم
(2015-09-15 ساعت 14:51)houshym نوشته:  
متن پیشنهادی من

با سلام و احترام

دوستان همفکر کنید نامه تکمیل بشه

متني كه نوشتين خوبه ولي يكي از اساتيد اگر زحمتش رو بكشه برگردونه به انگليسي عالي ميشه يكي از دوستان هم در پيغام خصوصي متني كه من گذاشتم رو به صورت ذيل تصحيح كردن با تشكر مجدد از ايشون متن به شكل زير مي باشد:
To whom it may concern

We are writing this letter of request for bringing your attention about delaying in administrative process for ۲۰۱۵ lottery winners.

While, according to your state department, Administrative Process should be completed within 60 days, it can be seen there are some cases waiting for more than 180 days. However, since we are in the final days of processing DV lottery ۲۰۱۵ (15 days left), long process of background checking became a big issue for most applicants. This issue makes us more nervous and stressful because we have noticed there were some problems such as technical problem in the CEAC database for the ۲۰۱۴ DV lottery program. Unfortunately, on that year many applicants were in the final stage of administrative process but they missed their chances as the deadline was passed because of these problems.

On the other hand, according to the several reports and Sara Grow speeches on VOA Persian, it was supposed to be finalized administrative process in a shorter period. Meanwhile, it is obvious that there were not any clear changes in this process particularly for Iranian citizens. So, we humbly request your consideration of this issue.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hamid99 ، mahyaaa ، teele ، vahid.sa ، Alex 2014 ، nara ، Pariba ، moj21
(2015-09-15 ساعت 14:40)mahyaaa نوشته:  yesorno عزيز تو رو خدا يه آمار از آنكارا بده.چرا مرده؟؟

آنکارا کلا روند کارش همینجوریه نوسانیه. نگرانش نباشین. یه مدت ساکته ی لیست تهیه می کنه میده اونور
بعد شبانه یه عالمه کلیر میشن
صبح میاین میبینین ییهو همون طوفانه اومده شما رو تو خواب برده.
همین فردا پس فردا خبر میشه
خیالتون راحت
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Siamak ، m.ghoreishi ، smpf ، homayoon1972 ، Janilla ، mahyaaa ، بابراس ، غنچه ، teele ، hamed shayan ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014 ، nara ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان