کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدایاخسته شدم ، 103 روزه که این سایتو چک میکنم وهیچ نتیجه ای نگرفتم .میگن خدا از رگ گردن به آدم نزدیکتره پس چرادعاهای ما شنیده نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید صلاح در اینه ....
شماره کیس ***5 as
تعدادافراد کیس 3نفر(شماره 1 نفر اصلی )
سفارت آنکارا
تاریخ مصاحبه 4 جون
شغل نفر اصلی کارمند وضعیت سربازی س
نتیجه مصاحبه AP ،آبدیت ها 10 جولای ،15،17،20 آگست ،1سپتامبر >باایمیل پیگری
خدایاهرچه به صلاح ماست آن شود
تشکر کنندگان: babak90 ، ebrahim1e ، بابراس ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 13:55)ARSAMNEW نوشته:  بچه ها باید بگم من دیگه واقعا بریدم و تحمل این همه استرس  برام سخته بخصوص اینکه سفارت ها با این روند کندشون  حسابی دارن به ما دهن کجی میکنن . برای من یکی دیگه واقعا میگم این ویزا حتی اگه یک درصد هم بهم بدن نمیچسبه چون من با دلخوشی این ویزا رو می خواستم و می خواستم خودم رو برای سختی اونور اماده کنم ولی دیگه هیچ انرژیی برای من باقی نمونده شاید خیلی بچه ها باشن که هنوز امیدوارن که ویزا رو تو این یک دوهفته بگیرن نمیخوام بهشون انرژی منفی بدم فقط می خوام بگم بقول یکی از دوستان میگفت وقتی ما وارد این پروسه شدیم یعنی همون موقع که ثبت نام میکردیم باید میدونستیم این به منزله گرفتن ویزا نیست و حقیقت اینه که قبلا به ما موقع قبولی این حرف رو زده بودن و ما الان نباید توقع بیجا داشته باشیم ولی متاسفانه این قضیه مثل مرگ میمونه و همیشه ادم فکر میکنه مرگ برای بقیه هست و هیچ وقت برای خودش اتفاق نمیفته  . ازاین به بعد هرکی ویزاشو گرفت مبارکش باشه من برای تمام بچه های اون لیست تا روز آخر دعا میکنم و از ته قلبم آرزو میکنم همشون ویزاشون رو بگیرین و خدا اونور هم دستشون رو بگیره. با اجازتون یه مدت از استرس های اینجا می خوام فاصله بگیریم چون واقعا رو ذهنم تاثیر گذاشته از همتون فعلا خداحافظی  می کنم .

موفق باشید
ارسام جان
زوده خیلی زوده برای ناامیدی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: babak90 ، بابراس ، ebrahim1e ، SAMBAR ، hamed shayan ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
من خواهش می کنم از دوستانی که کلیر شدن و این روزها می رن سفارت پیگیری کنن و بپرسن اینکه واقعا به بقیه می رسه و ویزا به اندازه کافی هست
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: babak90 ، ebrahim1e ، بابراس ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، Pariba
دوستان باقیمانده
میدونم همه نگرانی دارید ولی خواهشا خواهشا یه لحظه فکر کنید روزهای اخر بهتون بگن بیایید و باید بسیار اماده برای بلیط و ... باشید هفته اخر تعطیلات تابستانی است از این منظر هم فکر کنید دوستان
دلم میگیره وقتی اینجا بچه ها منفی میشن
طوفان در راهه نگران نباشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: babak90 ، homayoon1972 ، ebrahim1e ، بابراس ، SAMBAR ، Siamak ، alireza51 ، mahyaaa ، 2015reza ، Janilla ، samane1363 ، Alex 2014 ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:05)houshym نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 12:11)houshym نوشته:  دوستان
واقعا جای نگرانی نیست اونایی که هنوز شک دارن باز باشن ما بهشون انرژی مثبت میدیم زیاااااد
خدایا هیچکی امسال نمووووونه دوره سختی بود به اندازه کافی سخت بود و زودتر تمومش کن همه فوووولاد شدیم

میگن موقعی میخوان فولاد رو درست کنن اهن رو میزارن داغ میشه و بعد با چکش میزنن روش تا حدی که اگه یه ضربه دیگه بزنن خرد میشه ولی همون موقع میزارن توی اب یخ و اهن میشه فولاد

نگران نباشید به زودی فولاد میشید

دوستان تحمل داشته باشین به خدا وضعیت خوبه دارن با سرعت زیاد کار میکنن باور کنید من امروز میرم و اونجا به خاطر همه سوال میکنم میگم بهشون
ولی هنوز خیلی مونده با توجه به سرعتی که دارن

حداقل اگه کسی بخواد ناامید بشه باید تا جمعه صبر کنه

هوشیم جان سلام
ممنون دوست عزیز که هنوز به فکر ما هستید
حتما سوال کنید که چرا روند اینقدر کنده و کی میخوان سرعت بدهند و بگویید کلی ایرانی منتظر این هستند تکلیفشون روشن بشه و امید به گرفتن ویزا هستند و کل سوالات و دغدغه های دوستان را یادداشت کنید و از اونا سوال بفرمایید
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، babak90 ، SAMBAR ، hamed shayan ، Siamak ، alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:02)parsa84 نوشته:  
(2015-09-15 ساعت 13:22)صابري نوشته:  سلام دوستان از ابوظبي خبري نيست؟ فكر ميكنين ويزا تموم كردن؟

یعنی تموم شده؟اگه دوستان آمار جدید دارن لطفا بذارن ببینیم ویزا باقی مونده که دیگه اینقد چشم انتظار نباشیم منهم داره انرژیم تموم می شه و به قول یکی از دوستان می خوام برم و دیگه چک نکنم

بابا 2450 تا زوركي ايشود شده
اگه به 1050 هزارو پنجاه عدد ويزا ميشه گفت تموم شده خب باشه تموم شده هههههه
ويزا هست ي كار كنين كليرمون كنن فقط
تشکر کنندگان: SAMBAR ، babak90 ، ebrahim1e ، alireza51 ، mahyaaa ، بابراس ، ehsan_pars ، Janilla ، teele ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
هوشيم جان ممنون از انرژي مثبتي كه تزريق ميكنيد ، نگراني و نا اميدي دارد از پا درامان مي اورد مثل افراد محتضر شده ايم كه نفس هايمان به شماره افتاده است و روزها و لحظه ها را ميشمريم .
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: babak90 ، SAMBAR ، بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، mordad ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:14)ebrahim1e نوشته:  
واقعا جای نگرانی نیست اونایی که هنوز شک دارن باز باشن ما بهشون انرژی مثبت میدیم زیاااااد
خدایا هیچکی امسال نمووووونه دوره سختی بود به اندازه کافی سخت بود و زودتر تمومش کن همه فوووولاد شدیم

میگن موقعی میخوان فولاد رو درست کنن اهن رو میزارن داغ میشه و بعد با چکش میزنن روش تا حدی که اگه یه ضربه دیگه بزنن خرد میشه ولی همون موقع میزارن توی اب یخ و اهن میشه فولاد

دوستان تحمل داشته باشین به خدا وضعیت خوبه دارن با سرعت زیاد کار میکنن باور کنید من امروز میرم و اونجا به خاطر همه سوال میکنم میگم بهشون

هوشیم جان سلام
حتما سوال کنید که چرا روند اینقدر کنده و کی میخوان سرعت بدهند و بگویید کلی ایرانی منتظر این هستند تکلیفشون روشن بشه و امید به گرفتن ویزا هستند و کل سوالات و دغدغه های دوستان را یادداشت کنید و از اونا سوال بفرمایید
موفق باشید

راستی از صمیم قلب بتون تبریک میگم الان داشتم کیسها را چک میکردم دیدم 4 تا ویزای خوشکل واست ایشود شده
مبارکت باشه داداش
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، mordad ، SAMBAR ، babak90 ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:10)houshym نوشته:  دوستان باقیمانده
میدونم همه نگرانی دارید ولی خواهشا خواهشا یه لحظه فکر کنید روزهای اخر بهتون بگن بیایید و باید بسیار اماده برای بلیط و ... باشید هفته اخر تعطیلات تابستانی است از این منظر هم فکر کنید دوستان
دلم میگیره وقتی اینجا بچه ها منفی میشن
طوفان در راهه نگران نباشید

ميترسم این طوفان با گرد و خاک باشه فقط گرد و خاکش بره تو حلقمون از کلیری خبری نباشهCool
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: بابراس ، alireza51 ، mahyaaa ، mordad ، SAMBAR ، babak90 ، m.ghoreishi ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:14)ebrahim1e نوشته:  

هوشیم جان سلام
موفق باشید

سعی میکنم بپرسم گرچه توی این مرحله از دم در راه نمیدن بریم داخل ولی تلاشم رو خواهم کرد
تشکر کنندگان: بابراس ، homayoon1972 ، hamid99 ، ebrahim1e ، alireza51 ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90 ، Janilla ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، 3 ﻣﻬﻤﺎن yesorno، 7 ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
اون مخفيا رو ك كلير كردي قبلا
اون مهمونا رو هم كلير نكن تا بيان ثبت نام كنن والا
بچه ها
اگه تا 18ام خبری نشه یکی زحمت بکشه مثل همین روشی که اسامی همه جمع شد یه متن به صورت درخواست جمعی برای سه سفارت ارسال بشه که در خواست تسریع بشه ( مانند پتیشن) و برای سه سفارت ارسال بشه
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، babak90 ، بابراس ، Janilla ، teele ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن

یعنی 1 دقیقه من از این تاپیک رفتم بیرونا
تازه اونم رفتم که فایل excell و برای شما بفرستم
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، babak90 ، ebrahim1e ، بابراس ، Janilla ، samane1363 ، teele ، mfte.teacher ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:31)yesorno نوشته:  خدايا اينا رو كلير كن اينقدر غر نزنن مخمونو خوردن

123a ، 1362amin1362 ، 2015reza ، asg7 ، ebrahim1e ، elnazd ، hamed shayan ، homayoon1972 ، houshym ، lotfe.kh ، :ﮐﺎرﺑﺮان در ﺣﺎل ﺑﺎزدﯾﺪ اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع ﮐﺎرﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، ۳ ﻣﻬﻤﺎن yesorno، ۷ ،ﻣﻨﺼﻮری ، m.ghoreishi ، Memolkhan ، Miip ، mostafa67 ، parastoo23 ، rezasadeghi ، s.zare ، saber_s ، Shaft

به همين ترتيبم كلير كن
پس من کوووووو [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30]

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، SAMBAR ، mahyaaa ، babak90 ، بابراس ، ehsan_pars ، samane1363 ، teele ، Alex 2014 ، nara ، Pariba
(2015-09-15 ساعت 14:35)mordad نوشته:  

به همين ترتيبم كلير كن

یعنی ۱ دقیقه من از این تاپیک رفتم بیرونا
تازه اونم رفتم که فایل excell و برای شما بفرستم

درسا خانم میشه زحمت بکشی یه متن فارسی تهیه کنی که اینجا اپلود بشه به ترتیب بچه ها امضا کننن
نیازی نیست انگلیسی باشه البته اگه باشه بهتره
تشکر کنندگان: mahyaaa ، babak90 ، بابراس ، Janilla ، teele ، Alex 2014 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان