کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[font=Tahoma][font=Times New Roman][font=Courier]دوستان در انتظار بولتن اگر نمردیم
در انتظار سفرنامه حتما مردیم
جون خودتون بیاین و سفرنامه بنویسین
مردیم از فضولی
دستتون درد نکنه
[/font][/font][/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
(2014-10-23 ساعت 18:06)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:41)sasan4955 نوشته:  سلام. ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و یکضرب ویزا دادند. پاسامون سفارته. کسی میدونه چطور میشه چک کرد ویزا صادر شده

دوست عزیز تبریک فراوان . Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinشرایط کیستون رو واسمون بنویسید .
دوست عزيز : با تبريكات فراوان . Big GrinBig Grin سايت CEAC را چك كنيد . در صورت صدور ويزا وضعيت شما در اين سايت ISSUED خواهد شد. اينم لينكش :
https://ceac.state.gov/ceac
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: ramin5589 ، Melon2015 ، Ellena4000 ، ashkansoso65 ، soruosh ، goliii
(2014-10-26 ساعت 15:15)Touraj2014 نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 18:06)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:41)sasan4955 نوشته:  سلام. ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و یکضرب ویزا دادند. پاسامون سفارته. کسی میدونه چطور میشه چک کرد ویزا صادر شده

دوست عزیز تبریک فراوان . Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinشرایط کیستون رو واسمون بنویسید .
دوست عزيز : با تبريكات فراوان . Big GrinBig Grin سايت CEAC را چك كنيد . در صورت صدور ويزا وضعيت شما در اين سايت ISSUED خواهد شد. اينم لينكش :
https://ceac.state.gov/ceac
ممنون از لینک
فکر می کنم برای ۲۰۱۵ هنوز فعال نشده
اگه کسی امتحان کرده و فایلش توسط سیس شناسایی شده لطفا بگه که همه در اطلاع باشن
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، reza.aa ، ashkansoso65
(2014-10-26 ساعت 14:15)behdadK نوشته:  یک خبر خوب بدم که فکر کنم تنها این تاپیک جاش باشه.
اگر حوادث پارسال رو مرور کرده باشید میبینید که وقتی چراغ کلیر سفارت ها در 22 می روشن شد (که البته نسبت به سال قبلش با یک تاخیر به دلایل مختلف که فکر کنم اصلیش تعطیلی دولت آمریکا به خاطر دعوای دولت و مجلسشون بود) یک دفعه خیل عظیمی از دوستان همزمان و به فاصله 4 هفته هر اول هفته به ترتیب زمان مصاحبه (به جز چند مورد جای خالی) کلیر شدن از کیس هایی که اکتبر مصاحبه رفته بودند با شماره کیس های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی و 6 ماه منتظر بودند تا نوامبر و دسامبر و ژانویه و 6 فوریه آخرین سری کلیر ها بود که مصادف شد با هفته ای که به 20 جون میخورد.
بعد از این تاریخ عزیزان هر چه صبر کردند خبری از کلیر نشد. به جز موارد یکضربی و کلیرنسی های تک و توک در چند ماه بعد تقریبا تا آخر پروسه لاتاری نتیجه کلیرنسی نیامد و به علت پایان سهمیه های لاتاری به چند مورد خاص زنگ زدند که بیایید و جواب کلیرنس ها را بگیرید و کلیرنس های گروهی تعطیل شد. این وسط تعداد بالای کلیرنسی ها هم مزید بر علت شد که به دلایلی که برای ما روشن نیست نسبتش به سال قبلش به مراتب بیشتر بود.

حالا چرا 20 جون و چه بلایی سر کلیرهای گروهی آمد؟
20 جون مصادف با تاریخ خراب شدن دیتابیس اصلی سفارت آمریکا CCD یا با نام دیگر Consular One بود. این سیستم که کلیه اطلاعات ویزا در اون تهیه و تولید میشه و سیستم سیس یا سی اک ما هم به این دیتابیس وصله و سفارت ها هم درخواست ها رو به اون میزنن و نتیجه رو از اون دریافت میکنن بر پایه اوراکل 10g و روی ویندوز 2003 در چهار کلاستر با سی پی یو 16 کور نصب شده بود که بنا به توصیه اوراکل پچ جدید دیتابیس روش نصب شد که باعث شد دیتابیس Unstable بشه. سیستم تا چند روز عملا قطع و غیر قابل دسترس بود و بعد از اون هم سرعت بسیار پایینی داشت و در سایت تراول هم چند بار خبر زدند که در حال تعمیره و ویزاهای مهاجرتی در اولویته و ... اما در عمل باعث شد 2 ماه از 3 ماه باقیمانده لاتاری 2014 از دست بره و ماه پایانی هم ویزاهای یکضربی سهمیه را تمام کردند که باعث شد سر دوستانی که دیرتر از 6 فوریه به مصاحبه رفته بودند و کلیرنس خورده بودند بی کلاه بمونه. این داستانی که گفتم یکی از تلخ ترین خاطرات اکثر دوستان 2014 ای ماست.

من تقریبا هفته ای یکبار سرچ میکنم که سرانجام این مشکل چی شد که اتفاقا الان 10 روزی بود سرچ نکرده بودم که دیدم خبر جدید و خوبی از حل مشکل و توضیحش آمده
http://fcw.com/articles/2014/10/20/state...ash-1.aspx

دوستانی که بکگراند آی تی دارند بیشتر به دردشون میخوره. از اونجا که بنده هم با دیتابیس اوراکل و سایر محصولاتش آشنایی دارم میفهمم که چی کشیده اند:دی

خلاصه داستان رو که گفتم یه خورده جزئی ترش.
پچ اوراکل رو نصب کردند دیدند که ایوای من! پچ به جای اینکه استیبل کنه نود منیجر مشکل دار کرده و دیگه نمیتونن از 4 تا کلاستر استفاده کنند. همه رو سویچ کردن روی یک کلاستر و نود منیجر رو از کار انداختن. یک سرور هم که نمیتونه کار 4 تا سرور رو انجام بده و سرعت پایین بوده و مجبور شدن شبانه به HP درخواست بدن براشون دو تا سرور 40 هسته ای بسازه (یکی برای بکاپ) که چرا 40 هسته ای بوده چون با مایکروسافت مشورت کرده بودند و گفته بوده محدودیت ویندوز سرور 2003شون 40 هسته است و بیشتر از این نمیشه و حالا که ساختند دیدند که ای دل غافل ویندوز 2003 جواب نمیده و مجبور شدند 2008 کار کنند و نصب برنامه ها و تغییر نرم افزاری ویندوز و سفارشی سازی اش واسه این دیتابیس عظیم زمانبر شده ولی در حال حاضر این سرور بصورت تک و بدون کلاستر با ویندوز 2008 و اوراکل 11g داره کار میکنه. هرچند که سرعت دیتابیس به زمان قبل از خرابی برگشته اما جهت کاهش لود سرور دشبورد و یک سری گزارش هاش رو غیر فعال کردند تا زمانی که اوایل سال اینده (تا ژانویه 2015) سیستم رو ببرند روی لینوکس.
البته قول دادند هر کاری میتونند بکنند که دیگه تجربه تلخ گذشته تکرار نشه و این دفعه حسابی حواسشون جمعه. شما هم میتونید دعا کنید که مشکلی این دفعه پیش نیاد. همین که این مشکل حل شده جای شکرش باقیه
این خبر مصاحبه مستقیم با مسئول این سیستم مکانیزه است که خوندنش خالی از لطف نیست.

با سلام. فقط برای زنده شدن خاطرات قدیمی سر زدم اینجا. فقط یه نصیحت برادرانه. ماجرای پارسال یه ماجرای کاملا س ی ا س ی و عامدانه بود. همون زمان که به اصطلاح دیتا بیس خراب بود نپالی ها مث بنز ویزا گرفتن. اگه سیستم خرابه چرا از اواسط تیر به ایمیلهای بعضی دوستان جواب دادن که ویزا تمومه. چرا کلیرنس های بچه هایی که اول مصاحبه رفته بودن تا شیش ماه طول کشید در حالیکه سال قبل متوسط انتظار چهل روز بود. خیلی شواهد دیگه..پس به نظرم خیلی رو این تحلیل ها وقت نزارید. امسال هم اگه نخوان همون ماجرا تکرار میشه. توصیه من فقط اینه که اگه از خرداد به بعد خبری از سفارتها نشد سعی نکنید تحلیل های عجیب کنید.
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
سلام دوستان من
بر اساس تجربه سال های پیش به همتون توصیه میکنم از گذاشتن آمار و ارقام و نقل قول و خبر و ... بدون ذکر منبع موثق جداً خودداری کنین.
به نفع خودتون و همه اس!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: A_A ، قصه گو ، HERMES7 ، ریحانا ، r.bazargan ، آلیس-1980 ، ashkansoso65 ، miyu ، pari pari
(2014-10-26 ساعت 23:15)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
ببخشید کسی هست که با مدرک موقت لیسانس و ارشد رفته باشه مصاحبه؟!؟
مشکلی پیش نمیاد؟!؟
از دوستانی ک مطلع ام هستن خواهشمندم پاسخ بدن
مرسی

دوست عزیز هیچ مشکلی نیست فقط شما حتما حتما دیپلم 12 سالت همرات باشه ترجیحا آخرین مدرک تحصیلیت هم همرات باشه همین . موفق باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: reza_norouzi ، HERMES7 ، ریحانا ، laleht ، babak12 ، آلیس-1980 ، ashkansoso65
(2014-10-21 ساعت 22:47)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:38)shahin2737 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:27)ofrfar نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 22:21)shahin2737 نوشته:  یک سوال از مدیران عزیز. اگر نفربرنده کیس یکضرب ویزا رو بگیره و قبل از سپتامبر بره تکلیف کلیرنس نفر دوم چی میشه؟
مهم نفر اصلیه که به موقع بره بقیه هم درصورت گرفتن ویزا میتونن تا زمانی که وقت دارن تشریف ببرند.Cool
مگه نه اینکه تمام افراد کیس باید برای بار اول با هم وارد بشن؟ و مدت زمان مهلت اتمام دوره هنوز تمام نشده؟

نه نفرات فرعی باید با نفر اصلی وارد بشن یا نفر اصلی وارد شده باشه بعد اونا بتونن وارد بشن
اگر نفر اصلی ویزا نگیره ویزای بقیه باطل میشه.

سلام ببخشید شما مطمئن هستید؟ که حتما برنده اصلی اول باید بره چون ۲۰۱۳ انگار به این صورت نبوده
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 06:58)sun2015 نوشته:  سلام ببخشید شما مطمئن هستید؟ که حتما برنده اصلی اول باید بره چون ۲۰۱۳ انگار به این صورت نبوده

سلام دوست من
سالهاست كه به همين صورته و ممكن نيست كه نفرات فرعي بعد از نفر اصلي وارد بشن. هيچ سالي و يا كسي از اين قانون مستثني نيست.
اين جزو قوانين ورود به امريكاست و تو خود سايت وزارت امور خارجه هم نوشته.
ميتونين مطالعه كنين يا ايميل بزنين و ازشون بپرسين.
شاد باشين.
با سلام
کسی می دونه که سایت چه موقع برای کیس لاتاری اپدیت می شه یا جواب کلیرنس می یادش؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 08:33)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 06:58)sun2015 نوشته:  سلام ببخشید شما مطمئن هستید؟ که حتما برنده اصلی اول باید بره چون ۲۰۱۳ انگار به این صورت نبوده

سلام دوست من
سالهاست كه به همين صورته و ممكن نيست كه نفرات فرعي بعد از نفر اصلي وارد بشن. هيچ سالي و يا كسي از اين قانون مستثني نيست.
شاد باشين.

بسیار ممنون از پاسختون پس حتما اشتباه به من گفتن حتما سایت رو.میخونم
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 16:20)teacherm نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 14:15)behdadK نوشته:  یک خبر خوب بدم که فکر کنم تنها این تاپیک جاش باشه.
اگر حوادث پارسال رو مرور کرده باشید میبینید که وقتی چراغ کلیر سفارت ها در 22 می روشن شد (که البته نسبت به سال قبلش با یک تاخیر به دلایل مختلف که فکر کنم اصلیش تعطیلی دولت آمریکا به خاطر دعوای دولت و مجلسشون بود) یک دفعه خیل عظیمی از دوستان همزمان و به فاصله 4 هفته هر اول هفته به ترتیب زمان مصاحبه (به جز چند مورد جای خالی) کلیر شدن از کیس هایی که اکتبر مصاحبه رفته بودند با شماره کیس های تک رقمی و دو رقمی و سه رقمی و 6 ماه منتظر بودند تا نوامبر و دسامبر و ژانویه و 6 فوریه آخرین سری کلیر ها بود که مصادف شد با هفته ای که به 20 جون میخورد.
بعد از این تاریخ عزیزان هر چه صبر کردند خبری از کلیر نشد. به جز موارد یکضربی و کلیرنسی های تک و توک در چند ماه بعد تقریبا تا آخر پروسه لاتاری نتیجه کلیرنسی نیامد و به علت پایان سهمیه های لاتاری به چند مورد خاص زنگ زدند که بیایید و جواب کلیرنس ها را بگیرید و کلیرنس های گروهی تعطیل شد. این وسط تعداد بالای کلیرنسی ها هم مزید بر علت شد که به دلایلی که برای ما روشن نیست نسبتش به سال قبلش به مراتب بیشتر بود.

حالا چرا 20 جون و چه بلایی سر کلیرهای گروهی آمد؟
20 جون مصادف با تاریخ خراب شدن دیتابیس اصلی سفارت آمریکا CCD یا با نام دیگر Consular One بود. این سیستم که کلیه اطلاعات ویزا در اون تهیه و تولید میشه و سیستم سیس یا سی اک ما هم به این دیتابیس وصله و سفارت ها هم درخواست ها رو به اون میزنن و نتیجه رو از اون دریافت میکنن بر پایه اوراکل 10g و روی ویندوز 2003 در چهار کلاستر با سی پی یو 16 کور نصب شده بود که بنا به توصیه اوراکل پچ جدید دیتابیس روش نصب شد که باعث شد دیتابیس Unstable بشه. سیستم تا چند روز عملا قطع و غیر قابل دسترس بود و بعد از اون هم سرعت بسیار پایینی داشت و در سایت تراول هم چند بار خبر زدند که در حال تعمیره و ویزاهای مهاجرتی در اولویته و ... اما در عمل باعث شد 2 ماه از 3 ماه باقیمانده لاتاری 2014 از دست بره و ماه پایانی هم ویزاهای یکضربی سهمیه را تمام کردند که باعث شد سر دوستانی که دیرتر از 6 فوریه به مصاحبه رفته بودند و کلیرنس خورده بودند بی کلاه بمونه. این داستانی که گفتم یکی از تلخ ترین خاطرات اکثر دوستان 2014 ای ماست.

من تقریبا هفته ای یکبار سرچ میکنم که سرانجام این مشکل چی شد که اتفاقا الان 10 روزی بود سرچ نکرده بودم که دیدم خبر جدید و خوبی از حل مشکل و توضیحش آمده
http://fcw.com/articles/2014/10/20/state...ash-1.aspx

دوستانی که بکگراند آی تی دارند بیشتر به دردشون میخوره. از اونجا که بنده هم با دیتابیس اوراکل و سایر محصولاتش آشنایی دارم میفهمم که چی کشیده اند:دی

خلاصه داستان رو که گفتم یه خورده جزئی ترش.
پچ اوراکل رو نصب کردند دیدند که ایوای من! پچ به جای اینکه استیبل کنه نود منیجر مشکل دار کرده و دیگه نمیتونن از 4 تا کلاستر استفاده کنند. همه رو سویچ کردن روی یک کلاستر و نود منیجر رو از کار انداختن. یک سرور هم که نمیتونه کار 4 تا سرور رو انجام بده و سرعت پایین بوده و مجبور شدن شبانه به HP درخواست بدن براشون دو تا سرور 40 هسته ای بسازه (یکی برای بکاپ) که چرا 40 هسته ای بوده چون با مایکروسافت مشورت کرده بودند و گفته بوده محدودیت ویندوز سرور 2003شون 40 هسته است و بیشتر از این نمیشه و حالا که ساختند دیدند که ای دل غافل ویندوز 2003 جواب نمیده و مجبور شدند 2008 کار کنند و نصب برنامه ها و تغییر نرم افزاری ویندوز و سفارشی سازی اش واسه این دیتابیس عظیم زمانبر شده ولی در حال حاضر این سرور بصورت تک و بدون کلاستر با ویندوز 2008 و اوراکل 11g داره کار میکنه. هرچند که سرعت دیتابیس به زمان قبل از خرابی برگشته اما جهت کاهش لود سرور دشبورد و یک سری گزارش هاش رو غیر فعال کردند تا زمانی که اوایل سال اینده (تا ژانویه 2015) سیستم رو ببرند روی لینوکس.
البته قول دادند هر کاری میتونند بکنند که دیگه تجربه تلخ گذشته تکرار نشه و این دفعه حسابی حواسشون جمعه. شما هم میتونید دعا کنید که مشکلی این دفعه پیش نیاد. همین که این مشکل حل شده جای شکرش باقیه
این خبر مصاحبه مستقیم با مسئول این سیستم مکانیزه است که خوندنش خالی از لطف نیست.

با سلام. فقط برای زنده شدن خاطرات قدیمی سر زدم اینجا. فقط یه نصیحت برادرانه. ماجرای پارسال یه ماجرای کاملا س ی ا س ی و عامدانه بود. همون زمان که به اصطلاح دیتا بیس خراب بود نپالی ها مث بنز ویزا گرفتن. اگه سیستم خرابه چرا از اواسط تیر به ایمیلهای بعضی دوستان جواب دادن که ویزا تمومه. چرا کلیرنس های بچه هایی که اول مصاحبه رفته بودن تا شیش ماه طول کشید در حالیکه سال قبل متوسط انتظار چهل روز بود. خیلی شواهد دیگه..پس به نظرم خیلی رو این تحلیل ها وقت نزارید. امسال هم اگه نخوان همون ماجرا تکرار میشه. توصیه من فقط اینه که اگه از خرداد به بعد خبری از سفارتها نشد سعی نکنید تحلیل های عجیب کنید.

دقیقا درست می گین ( معلم خوشحالم می بینمتون )
وقتتون و روی تحلیل گذاشتن نکنین .
آخرین روز های سپتامبر که دیگه با بغض می رفتم سفارت تمام اصطلاعاتمو جم و حور کردم و رفتم پیششون . اصلا اجازه ندادن بهم که با آفیسر حرف بزنم و فقط سکیوریتی اوومد جلو . بهشون گفتم اوون از کارنت کردن امسال ،بعد 2 ماه خرابی در سیستم هاتون ، حالا از آگوست دارین می گین ویزا تموم شده .....
آهرش بهتون یگم سهمیه ایران و به کشور دیگه داده بودن و تمام این هاا هم از همون اول قبل مصاحبه رفتن هامون معلوم بوده .
خدا لعنتشون کنه که اینجوری با زندگیمون بازی کردن
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: A_A ، alitab ، abbas09 ، pari pari ، aidaz
(2014-10-28 ساعت 14:01)sun2015 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 08:33)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشين.

بسیار ممنون از پاسختون پس حتما اشتباه به من گفتن حتما سایت رو.میخونم

نفرات زیر مجموعه می تونن بعد و یا همراه نفر اصلی برن !
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان: A_A ، Lucky Luke
(2014-10-28 ساعت 12:17)Vandadi نوشته:  با سلام
کسی می دونه که سایت چه موقع برای کیس لاتاری اپدیت می شه یا جواب کلیرنس می یادش؟

دوست عزیز

توی مصاحبه آفیسر به شما می گه حدودا اینقده دیگه و هر هفته سایت سیس و چک کن .

اما یه زمانی می شه که دیگه کارت می شه رفش کردن مهاحرسرا و رفرش کردن سیس. روزی 24 ساعته هر 5 دقیقه یه بار رفرش می کنی.

هیج کس نمی دوونه که زمان کلیر شدن شما چه وقت خواهد بود
تشکر کنندگان: alitab ، قصه گو ، pari pari ، aidaz
یکی به من بگه ببینم کسی کلیر شده ؟
آمار چطوریه امسال ... یه آمار به من بدید لطفا !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: shadi79 ، قصه گو ، pari pari ، aidaz
(2014-10-28 ساعت 21:08)soli asali نوشته:  یکی به من بگه ببینم کسی کلیر شده ؟
آمار چطوریه امسال ... یه آمار به من بدید لطفا !

خیر سولی جان هنوز کلیر نشده تا این لحظه که من اطلاع دارم
هنوز یک ماه هم نشده واسه دوستانی که کلیرخوردن. ایشاالله کلیر میشن بزودی
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، A_A ، babak12 ، قصه گو ، Mahmood129 ، Mahboy ، soli asali ، r.bazargan ، pari pari ، atlantis770

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان