کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-10-28 ساعت 17:57)nasim نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 14:01)sun2015 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 08:33)reza_norouzi نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 06:58)sun2015 نوشته:  سلام ببخشید شما مطمئن هستید؟ که حتما برنده اصلی اول باید بره چون ۲۰۱۳ انگار به این صورت نبوده

سلام دوست من
سالهاست كه به همين صورته و ممكن نيست كه نفرات فرعي بعد از نفر اصلي وارد بشن. هيچ سالي و يا كسي از اين قانون مستثني نيست.
اين جزو قوانين ورود به امريكاست و تو خود سايت وزارت امور خارجه هم نوشته.
ميتونين مطالعه كنين يا ايميل بزنين و ازشون بپرسين.
شاد باشين.

بسیار ممنون از پاسختون پس حتما اشتباه به من گفتن حتما سایت رو.میخونم

نفرات زیر مجموعه می تونن بعد و یا همراه نفر اصلی برن !

سلام
جمله رو به این صورت اصلاح میکنم:
"ممكن نيست كه نفرات فرعي قبل از نفر اصلي وارد بشن." بله نفرات زیر مجموعه می تونن بعد و یا همراه نفر اصلی برن.
اشتباه لپی پیش اومد. عذر میخوام.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: reza.aa ، قصه گو ، ofrfar ، Mahboy ، Lucky Luke ، nasim ، soruosh ، r.bazargan ، pari pari ، behjat ، goliii
بچه ها زیاد نگران نباشید برید این رو بخونید

http://www.mohajersara.com/thread-6845-page-62.html

۲۰۱۴ نوابمر ۲۲ ، تازه واسه ۲۰۱۳ هشت نوامبر هم کلیر داشتن که واقعا عالیه اگه تا آخر نوامبر حداقلده کیس کلیر بشن هم عالیه

امید وارم بیشتً شبیه ۲۰۱۳ باشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، ofrfar ، Ellena4000 ، aria802 ، siminbiazar ، soruosh ، goliii
فردای روز مصاحبه از ما فرم نه سوالی و سی وی خواستن، ما هم براشون فرستادیم. فرداش یه ایمیل اومد که...

Dear Sir or Madam,
Thank you, we will process accordingly.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Consular Section

U.S. Embassy Ankara

چون جواب شون به نظرم یه جواب اتوماتیک اومد، لازمه ایمیل بزنم و بپرسم که نامه ام دریافت شده و سوال بیشتری ندارن؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 13:20)sasan4955 نوشته:  سلام به همه
خوشبختانه ویزا هم صادر شد.
ارزوی قبولی برای همه شما

خیلی خیلی خوشحال شدم و بهتون تبریک میگم
امیدوارم که موفق باشید ،

به پیج اولین سفر به امریکا بیاید و اونجا از پیشرفت کارهاتون واسه سفر بگید امیدوررم بتونیم اولین گروه رو با آمادگی تمام بفرستیم به امریکا
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: نیلان ، ofrfar ، k1_m_1358 ، behjat ، Elli2015 ، ashkansoso65 ، r.bazargan ، pari pari ، vahidbaq
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز،من یه اشتباهي کردم، که امروز متوجه شدم. من پارسال که برای لاتاری ثبت نام کردم، موقع ثبت نام، وقتی مشخصات همسر رو وارد می کردم، به اشتباه به جای عکس همسرم، عکس خودم رو گذاشتم!!! اصلا نمیدونم چرا همچین اشتباهي کردم،اصلا سیستم هم ارور نداده بوده، حالا جالب این جاست که امسال هم دوباره برای ثبت نام 2016، همین اشتباه رو مرتکب شدم!!! وباز هم سیستم ارور نداده.
حالا چی می شه??? دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن، این اشتباه من باعث رد شدن کیس میشه???
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، قصه گو
آخرین کووت سارا گرو: امسال مدت کلیرنس خیلی کمتره:دی

دقت کردین که چقدر تاکید داشت که این اف بی آی چک نیست و ربطی به اف بی آی نداره. یکنفر هم پرسید به خاطر سربازی سارا اصلا نه رد کرد نه تایید گفت یه سری چیزا نیومده که باید کامل بشه.
جالب این بود که اصلا در باغ نبود و میگفت که نزدیک 3500 تا پر شده 2014 سهمیه ایران
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-10-31 ساعت 23:54)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز،من یه اشتباهي کردم، که امروز متوجه شدم. من پارسال که برای لاتاری ثبت نام کردم، موقع ثبت نام، وقتی مشخصات همسر رو وارد می کردم، به اشتباه به جای عکس همسرم، عکس خودم رو گذاشتم!!! اصلا نمیدونم چرا همچین اشتباهي کردم،اصلا سیستم هم ارور نداده بوده، حالا جالب این جاست که امسال هم دوباره برای ثبت نام 2016، همین اشتباه رو مرتکب شدم!!! وباز هم سیستم ارور نداده.
حالا چی می شه??? دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن، این اشتباه من باعث رد شدن کیس میشه???

دوست عزیز
فکر نمی کنم رد بشید
چون تو سایت نوشته اسم اگه اشتباه تایپ بشه و ملیت اگه اشتباه بشه
حتما به کی سی سی ایمیل بزنید و اعلام کنید تا این اشتباه خدای نکرده به عمد طلقی نشه
به هرحال این اشتباه نتیجه ی یک روح در دو بدن بودن شما و همسرتون هست
Wink
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: milad.nas ، قصه گو ، ofrfar ، babak12 ، pari pari ، ashkansoso65 ، samirakn ، jojo_hami ، smhh7441
(2014-11-01 ساعت 08:12)نیلان نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 23:54)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

دوست عزیز
فکر نمی کنم رد بشید
چون تو سایت نوشته اسم اگه اشتباه تایپ بشه و ملیت اگه اشتباه بشه
حتما به کی سی سی ایمیل بزنید و اعلام کنید تا این اشتباه خدای نکرده به عمد طلقی نشه
به هرحال این اشتباه نتیجه ی یک روح در دو بدن بودن شما و همسرتون هست
Wink
دوست عزیز، سپاس از راهنمایی تون
این ایمیلی که ميخام به kcc بزنم،موضوعش رو چی بزارم بهتره?
بهتر نیس که نپرسم کیس رد میشه يا نه?
فقط قضیه رو توضیح بدم کافیه?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 00:00)behdadK نوشته:  آخرین کووت سارا گرو: امسال مدت کلیرنس خیلی کمتره:دی

دقت کردین که چقدر تاکید داشت که این اف بی آی چک نیست و ربطی به اف بی آی نداره. یکنفر هم پرسید به خاطر سربازی سارا اصلا نه رد کرد نه تایید گفت یه سری چیزا نیومده که باید کامل بشه.
جالب این بود که اصلا در باغ نبود و میگفت که نزدیک 3500 تا پر شده 2014 سهمیه ایران
بهداد عزیز با سلام

من هم برنامه را با دقت نگاه کردم .
اول اینکه روند اداری یا AP کلمه درسته و FBI چک غلط مصطلح می باشد( چون پرونده های مهاجرتی زیر نظر نهاد های بالاتری در سطوح بین الملی و البته داخلی عمه ریکا بررسی و کنترل می شود) و اینجاش رو درست گفته .
دوم اینکه ایشون در واقع سعی می کرد اطلاعات نده یا خیلی کلی و بدون اشاره به آمار واقعی جواب های کلی و تو لفافه ارائه کنه . هم ایشون خوب می دونه و هم همه بچه های گل مهاجر سرایی که سال 2014 از 3500 تا ویزا نامبر سهمیه ایران حدود 2000 تا 2200 عدد ویزا بیشتر به ایرانی ها ندادند ( که تو صحبت هاشون به تاریخ اتمام ویزا در اواخر آگست یا اوایل سپتامبر هم اشاره شد) و البته این اجحاف و بساطی که داشتن رو از یک تریبون رسمی نمی تونند و نمی خواهند اعلام کنند .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: kaamiran ، قصه گو ، سوین
(2014-11-01 ساعت 00:00)behdadK نوشته:  آخرین کووت سارا گرو: امسال مدت کلیرنس خیلی کمتره:دی

من ندیم کسی اگر لینک یوتیوب رو داره محبت کنه بزاره

با تشکر
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358 ، A_A ، ashkansoso65
(2014-11-01 ساعت 14:38)رضا2015 نوشته:  

با تشکر
من هم نصفه ديدم رضا جان
ولي فكر كنم ي سري به سايتش بزني بازپخشش هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، Memolk
(2014-11-01 ساعت 14:48)babak12 نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 14:38)رضا2015 نوشته:  

با تشکر
من هم نصفه ديدم رضا جان
ولي فكر كنم ي سري به سايتش بزني بازپخشش هست
رفتم بابک جان پیداش نکردم وقت گشتن نداشتم تقاضا گذاشتم Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی لطفا از قرار دادن لینک به سایت های دیگر مخصوصا سایت هایی که دارای مشکلات باز شدن هستن ( نیاز به فیلترشکن دارند ) خودداری کنید
با تشکر از توجه شماShy
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: نیلان ، Mahmood129 ، babak12
خوب خبر خوب واسه دوستان

امشب خانم سارا به طور واضح در VOA گفتند که امسال مدت کلیرنس بسیار کمتر از پارسال خواهد بود.

Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Memolk ، mbsamani ، ریحانا ، milad.nas ، قصه گو ، pari pari
(2014-11-01 ساعت 18:33)saboteur نوشته:  دوستان گرامی لطفا از قرار دادن لینک به سایت های دیگر مخصوصا سایت هایی که دارای مشکلات باز شدن هستن ( نیاز به سد غیرقابل عبورشکن دارند ) خودداری کنید
با تشکر از توجه شماShy

شما كه خبر ها را سانسور ميكنيد به عنوان يك مدير لااقل راه حلي هم جلوي پاي ما بگذاريد.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان