کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من بعد از این همه وقت به این نتیجه رسیدم که افیسرهای انکارا پرونده بچه های س رو میفرستن جایی که عرب نی انداخت واقعا روانی هستند به نظر من بچه های ۲۰۱۶که حس میکنند ممکن هست مثل ما بشن از همین الان یه وکیل بگیرن که بتونند کترهاشون رو از اون ور پیگیری کنند.این تنها چیزی هست که من افسوسش رو میخورم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، homayoon1972 ، hadir ، mordad ، Janilla ، alireza51 ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 12:27)mordad نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:28)2015reza نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:20)mordad نوشته:  وااای چه خوابی دیدم من دیشب. از بس فکرم درگیر از صبح تا شب به این ویزای لعنتی فکر میکنم.
خواب دیدم پاشدیم همینجوری رفتیم دم سفارت به زور پاس و دادیم به یه خانمی. اونم همونجا جلو چشممون تو کامپیوتد چک کرد و گفت به به مبارکه یه مهرم زد تو پاس و گفت بیاین اینم ویزا حالا برین مدیکال و تمدید کنین.
بعد ما عین خنگا پاشدیم اومدیم خونمون. وقتی رسیدیم گفتیم ااااا چرا یه شب بیشتر صبر نکردیم واسه مدیکال حالا این هنه راه و باید دوباره بریم.! جالب اینکه با ماشین هم رفته بودیم.جالب تر اینکه ما اصلا ماشین نداریم Smile)))): بادش بخیر میخواستیم ماشین بخریم اسممون لاتاری در اومد همه پولامون و رفتیم آنکارا و از اونجام رفتیم استانبول خرج کردیم.
خلاصه اینکه بعدشم از خواب پریدم.

دیگه اینکه جاتون خالی لحظات مسرت باری بود لحظات در دست داشتن اون ویزای کزایی
ایشالا واقعیش نصیب تک تکمون بشه.

شك نكنين درسا خانم كه تعبير ميشه. من دلم براي كيس شما خيلي روشنه. حتما تعبير ميشه. راستي من تصميم دارم سه روز آخر سپتامبر رو همينطوري بدون كلير شدن برم انكارا. به همسرتون بگين رضا دنبال همسفر مي گرده ،بياد با هم بريم. با اين خوابي كه ديدين شايد براي منم بد نشه Big GrinBig Grin

Smile نمیدونم والا اتفاقا اون آقایی هم که باهاشون صحبت کردیم گفتن که همیشه ۱۰ روز آخر ایرانیا میان اینجا حضوری ولی خوب بازم بگیر نگیر داره ممکنه قبول کنن ممکنم هست نکنن!
حالا ما موندیم بریم یا نه؟! آخه حتی یه آپ الکی هم نخوردیم ما که به دلخوشیه اون بریم.تازه مدیکال هم که نداریم. شما مدیکالتون تمدید نمیخواد؟
ولی با این همه چشم انتظار معجزه ایم تو این ۲ روز ۲شنبه و ۳ شنبه این هفته.

دوستان من. همسرم هم تو فكر رفتن به آنكارا هستيم.شايد جواب داد.

تبريك كلي تبريك به آقا امين و ساير دوستان.ما رو تو دعاهاتون فراموش نكنيد
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: mordad ، samane1363 ، Janilla ، SAMBAR ، alireza51 ، nara ، آزاده_امین
اخه مثلانم رفتین جلو سفارت.سفارت که بدون اجازه از اداره یو اس اجازه صدور ویزا نداره

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، َalikh ، mordad ، Janilla ، maryam2020 ، alireza51 ، nara
سفارت فقط مجریه کاری به احراز کردن صلاحیت نداره که.بالاییا با احراز کنند مارو.بمحض احراز سفارت اوکی میکنه ولاغیرررر.

ali farjadfar2

اگه اشتباه میگم دوستان نظر بدین اگه واقعا عقلانیه همگی بریم

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، Janilla ، ebrahim1e ، maryam2020 ، alireza51 ، nara
بچه ها متاسفم براي كيس هاي ابوظبي..... امارات از فردا تا هفته اينده تعطيل شده. تعطيلات عيد اخر هفته بود اما پسر شيخ فوت كرده، از فردا عزاي عمومي،،، فقط نميدونم گناه ما چيه !!! باز هم خبر دقيق به شما ميدم، با اين تفسير يعني سفارت ديگه تا هفته ديگه هيچ خبري نميده!!!! لطفا اگر نامهاي از سفارت براي هر كي اومد ، خبر بده كه بدونيم كار ميكنند يا نه
Big Grin
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، mordad ، Janilla ، ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، A2000 ، nara
(2015-09-19 ساعت 13:09)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  بچه ها متاسفم براي كيس هاي ابوظبي..... امارات از فردا تا هفته اينده تعطيل شده. تعطيلات عيد اخر هفته بود اما پسر شيخ فوت كرده، از فردا عزاي عمومي،،، فقط نميدونم گناه ما چيه !!! باز هم خبر دقيق به شما ميدم، با اين تفسير يعني سفارت ديگه تا هفته ديگه هيچ خبري نميده!!!! لطفا اگر نامهاي از سفارت براي هر كي اومد ، خبر بده كه بدونيم كار ميكنند يا نه

خدا خودش تا این جاش رو درست کرد، بقيش رو هم درست می کنه.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: mordad ، areb1356 ، Janilla ، ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، nara ، آزاده_امین
بچه ها شرمنده، عزاي عمومي هست اما نه تعطيل عمومي. يعني همه جا بازه، مگر بخواهند به اخترام تغطيل كنند كه بعيد ميدونم، چون ابوظبي خيلي عقب هست.
Big Grin
تشکر کنندگان: mordad ، peyman55 ، Janilla ، samirakn ، ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، nara
همین الان ۳تا پست خوندم پشت سر هم از لیلا خانم و سمیرا خانم و در انتهای پست اخر به خودم گفتم یادت نره با تمام ایمان و قلبت کارها رو به خدا بسپری.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، mordad ، mahyaaa ، areb1356 ، Janilla ، ahmad3ptop ، ebrahim1e ، samirakn ، alireza51 ، nara ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 13:03)alifarjadfar نوشته:  اخه مثلانم رفتین جلو سفارت.سفارت که بدون اجازه از اداره یو اس اجازه صدور ویزا نداره

ali farjadfar2

در توضیح این مورد باید خدمت دوستان عرض کنم که در سال 2014 خیلی از قبولشدگان ایرانی کلیر شده بودند ولی بعلت اتمام ویزا در ماه سپتامبر بهشون ویزا نرسید. بعضی از این دوستان ظاهرا در روز آخر و البته با اصرار زیاد تونستند چند تا ویزای آخر رو بگیرن. تاکید میکنم که این افراد همگی کلیر شده بودند و صد البته که بدون کلیر شدن تو سفارت راهشون نمیدادن. بنابراین رفتن به جلوی در سفارتها بدون کلیر شدن بی فایده است.
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Janilla ، mordad ، ebrahim1e ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، hamed shayan ، nara ، parsab ، آزاده_امین
دوستان سلام به امید موفقیت همگی
راستش فکر میکنم بیش از چیزی که فکر میکردید این ها کند کاران و واقعیت این که با حلوا حلوا گفتن دهنی شیرین نمیشه هرکس به صلاح خودش به نظرم ایمیل بزنه به kcc در آمریکا یا سازمان های مرتبط مطمعنم در این شرایط سفارت ها کاری نمیکنن و فقط وقت هدر میدن
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، nara
(2015-09-19 ساعت 12:58)SAMBAR نوشته:  من بعد از این همه وقت به این نتیجه رسیدم که افیسرهای انکارا پرونده بچه های س رو میفرستن جایی که عرب نی انداخت واقعا روانی هستند به نظر من بچه های ۲۰۱۶که حس میکنند ممکن هست مثل ما بشن از همین الان یه وکیل بگیرن که بتونند کترهاشون رو از اون ور پیگیری کنند.این تنها چیزی هست که من افسوسش رو میخورم.

اقا فرهاد اماری موجود هست که سفارت انکارا از بچه های س چند نفر رو کلیر کرده؟ کاش ابوظبی رو انتخاب می کردم
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، alireza51
(2015-09-19 ساعت 12:58)SAMBAR نوشته:  من بعد از این همه وقت به این نتیجه رسیدم که افیسرهای انکارا پرونده بچه های س رو میفرستن جایی که عرب نی انداخت واقعا روانی هستند به نظر من بچه های ۲۰۱۶که حس میکنند ممکن هست مثل ما بشن از همین الان یه وکیل بگیرن که بتونند کترهاشون رو از اون ور پیگیری کنند.این تنها چیزی هست که من افسوسش رو میخورم.

آخه وکیل هم فایده نداره. من با دفتر وکالت همین دکترکاملی معروف تماس گرفتم گفتم میخوام وکیل بگیرم پیگیری کنن گفتن واسه لاتاری هیچ کاری نمیشه کرد جز انتظار کشیدن و دعا کردن!!!
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، samane1363 ، nara ، آزاده_امین
جناب yesorno نظرتون چیه با توجه به 20 سپتامبر؟؟؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، nara ، yesorno
این پستو دوباره برای اون دوستایی می زارم که نخوندن
دوستان
دبی از ۴ شنبه هفته بعد تعطیله تا شنبه. یعنی ۴ شنبه و ۵ شنبه هفته آینده امکان تعطیل بودن سفارت هست. 30 سپتامبر دقیقا ۴ شنبه بعدی است. به این مفهوم که تا جمعه آینده هر کی آپ شبانه داشت هنوز امید هست فرقی نداره آنکارا باشی، ایروان باشی یا ابوظبی. هر کی هم نداشت باید دید سفارت چکار می کنه آیا راسا کلیر می کنه یا نه؟ در هر صورت تا جمعه آپدیت و تا ۱ شنبه کلیر برای همه امید هست. بعد از یک شنبه رو فقط باید به معجزه شبیه دونست. چون آپدیتها از دوشنبه بعدی که می شه سه شنبه ما شروع می شه.
دوستان من برای همه شما امید دارم که کلیر بشید اما خودم رو دیگه نمی دونم. اوس کریم همتون رو با دل شاد از این تاپیک بفرسته.
به امید کلیری تمام بچه های با معرفت مهاجر سرا. خدایا مطمئنیم که ویزا رو دادی. فقط تو پاسپورت باید بچسبه
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: Janilla ، aria802 ، ebrahim1e ، mahyaaa ، areb1356 ، mordad ، SAMBAR ، alireza51 ، farrokh33 ، A2000 ، nara ، Jefferson ، آزاده_امین
با سلام دوستان بنظرتون بهتر نیست اون ایمیلی که هفته پیش اماده کرده بودند اساتیدو زحمتشو بکشین بفرستیم فکرکنم دیگه تحمل بسه!!!! درنهایت فکرنکم چیزی از دست بدیم لااقل بفهمند ما نگرانیم

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، ahmad3ptop ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان