کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
باز هم ممنونم از زحمتی که می کشید به امید کلیری همه دوستان عزیز
کیس نامبر :2015 6*** تعداد افراد کیس 3 نفر  برنده اصلی خودم  2 نفر فوق لیسانس و بالاتر مصاحبه 3 جولای ارمنستان .چک اداری(اموزشی س) دریافت ویزا 22 سپتامبر-ورود به امریکا 28 دسامبر 2015 ,ساکن آلاباما
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، yesorno ، alireza51 ، hamid99 ، Janilla ، nara
یکی به من بگه کیا رو از لیست 78 نفری حذف کنم Big Grin

میخوام بفرستمشون برن بقیه هم برن تو اون یکی اتاق، در این اتاقو ببندیم. چه خبره 70 تا آدم این همه جا گرفتین بابا. پاشین ببینم، الهی زود تر برین از جلوی چشمام. دیگه هم تو این تاپیک نبینمتونا. راستی تو تاپیک اولین سفر شام و ناهار بهتری میدنا.

اونجا شام و ناهارش خارجکیه!!! Wink با الکل فراوان Big Grin
برین اونجا بی زحمت. از الانم بهتون 11 روز فرصت می دهم. هر کاری می تونین (ایمیل زدن) بکنین، نمی خوام ببینمتون

حالا یکی لیست کنه کلیر شده ها رو بندازیمشون بیرون Big Grin
Keep your chin up
SmileBetter days are ahead
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: alireza51 ، Siamak ، bahar101 ، 123a ، mordad ، hamid99 ، mahyaaa ، samane1363 ، Janilla ، 2015reza ، m.ghoreishi ، SAMBAR ، farrokh33 ، nara ، matin86 ، آزاده_امین
(2015-09-19 ساعت 11:13)sadeghebg نوشته:  شماره کیس:×××۵
مصاحبه : ۷ جولای
اخرین اپدیت :۴ اگوست
مجرد-خدمت ارتش نیروی زمینی
لیسانس برق
فعلا بیکار و منتظر
سلام به همه بچه های باحال در انتظار و کلیر شده مهاجرسرا
من همیشه پستارو میخونم ،ولی تا حالا یکی دو بار پست گذاشتم،راستش من وقتی پستارو میخونم امیدم بیشتر میشه که هممون ایشاله ویزا میگیریم،ولی به نظر شما باید تو این تایم مونده بهش فک کرد و انرژی مثبت داد یا اینکه بهش فک نکرد و هیچ حساسیتی نداشت ؟

سلام،خیلی از بچه ها تو روزای پایانی در سالهای قبل ویزا گرفتن،پس احتمالش هست،اما با کارنت آخری وقعا آدم نمی تونه پیش بینی کنه،دوست عزیزی دارم که تنها چند نفر مونده بود تا کارنت شن و در نهایت ناباوری اون اتفاق افتاد،باید برای هر چیز تو لاتاری آماده بود
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: ریحانا ، alireza51 ، mordad ، mahyaaa ، samane1363 ، Janilla ، SAMBAR ، farrokh33
آقا من میخوام از آفیسر بپرسم. نه شغل دولتی داشتیم نه سربازی چرا اینقدر طول کشیده ؟؟؟؟؟؟؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، mahyaaa ، Janilla ، SAMBAR ، farrokh33 ، nara
(2015-09-19 ساعت 11:55)aria802 نوشته:  آقا من میخوام از آفیسر بپرسم. نه شغل دولتی داشتیم نه سربازی چرا اینقدر طول کشیده ؟؟؟؟؟؟؟
کلیر خوردن یا کلیر شدن ، شانسیه.
تشکر کنندگان: maryam2020 ، 123a ، mahyaaa ، ebrahim1e ، nara
بچه های کلیر شده به همتون تبریک میگم. ایشالا که هر روز زندگیتون به اندازه امروز شاد باشه.
التماس دعا.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، yesorno ، mordad ، 123a ، sunn789 ، hamid99 ، peyman55 ، mahyaaa ، samane1363 ، nara ، آزاده_امین
سلام منو حذف نکنی سرجدت البت دوست دارم زودتر برم ولی انگاری فعلا باید درخدمتتون باشم.

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، alireza51 ، nara
اصلا وحید تو انگاری بری بهتره برو دیگه ، توبری فکرکنم خیلیا پشتت بیانا

ali farjadfar2

اصلا اسمت چیه ؟مردیم از بس اسمای الکی گفتیمو صدا کردیم

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: sunn789 ، ebrahim1e ، alireza51 ، nara ، yesorno
(2015-09-19 ساعت 10:28)2015reza نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 10:20)mordad نوشته:  وااای چه خوابی دیدم من دیشب. از بس فکرم درگیر از صبح تا شب به این ویزای لعنتی فکر میکنم.
خواب دیدم پاشدیم همینجوری رفتیم دم سفارت به زور پاس و دادیم به یه خانمی. اونم همونجا جلو چشممون تو کامپیوتد چک کرد و گفت به به مبارکه یه مهرم زد تو پاس و گفت بیاین اینم ویزا حالا برین مدیکال و تمدید کنین.
بعد ما عین خنگا پاشدیم اومدیم خونمون. وقتی رسیدیم گفتیم ااااا چرا یه شب بیشتر صبر نکردیم واسه مدیکال حالا این هنه راه و باید دوباره بریم.! جالب اینکه با ماشین هم رفته بودیم.جالب تر اینکه ما اصلا ماشین نداریم Smile)))): بادش بخیر میخواستیم ماشین بخریم اسممون لاتاری در اومد همه پولامون و رفتیم آنکارا و از اونجام رفتیم استانبول خرج کردیم.
خلاصه اینکه بعدشم از خواب پریدم.

دیگه اینکه جاتون خالی لحظات مسرت باری بود لحظات در دست داشتن اون ویزای کزایی
ایشالا واقعیش نصیب تک تکمون بشه.

شك نكنين درسا خانم كه تعبير ميشه. من دلم براي كيس شما خيلي روشنه. حتما تعبير ميشه. راستي من تصميم دارم سه روز آخر سپتامبر رو همينطوري بدون كلير شدن برم انكارا. به همسرتون بگين رضا دنبال همسفر مي گرده ،بياد با هم بريم. با اين خوابي كه ديدين شايد براي منم بد نشه Big GrinBig Grin

Smile نمیدونم والا اتفاقا اون آقایی هم که باهاشون صحبت کردیم گفتن که همیشه 10 روز آخر ایرانیا میان اینجا حضوری ولی خوب بازم بگیر نگیر داره ممکنه قبول کنن ممکنم هست نکنن!
حالا ما موندیم بریم یا نه؟! آخه حتی یه آپ الکی هم نخوردیم ما که به دلخوشیه اون بریم.تازه مدیکال هم که نداریم. شما مدیکالتون تمدید نمیخواد؟
ولی با این همه چشم انتظار معجزه ایم تو این 2 روز 2شنبه و 3 شنبه این هفته.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: sunn789 ، babak90 ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، nara ، آزاده_امین
میگم از انکارا هیچ خبری نشده ؟؟؟؟ گور پدرشون دارن کفری میکنن ادمو دیگه.اخه تکلیف چیه!!!!

ali farjadfar2

این دیگه خیلی نامردی بخدا اینهمه تعطیلی؟ زدن رودست ایرانیا

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: babak90 ، mahyaaa ، alireza51
وحید من یه اپ خشک خالیم نخوردم اخه! افیسره بمن گفت ۴تا ۶هفته طول میکشه.ازیطرفم اصلا ۵هفته ام نشده از طرف دیگه اصلا من به ۶هفته نمیرسمو سپتامبرم تموم میشه!!!!

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: mahyaaa ، alireza51
پریروز ایمیل زدم ولی جواب ندادن هیچ اپم نکردن میخوام گرررررریه کنم ولی بدبختی گرررریمم نمیاد .همیشه بمن میگفتن دوستام علی شانسی پس کووووو؟؟؟؟[emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji30] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31] [emoji31]

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51 ، nara
خب نتیجه چیه انکارا بریم درست میشه؟ سابقه ام داشته که کسی نتیجه گرفته باشه؟؟؟

ali farjadfar2
تشکر کنندگان: alireza51
درسا خانم,آقا رضا کاباید منتظر اون معجزه از ۲شنبه تا جمعه باشیم درسته انکارا تعطیله ولی اون اپ طلایی رو باید از یو اس بخوریم. ما تو هر روز ی تو این هفته که اپ بخوریم فرصت برای تمدید داریم نگران نباشین اقا رضا اصلا دلم نمیخواد به هفته اینده فکر کنم که چی میشه ولی اگه اوضاع بازم این طوری باشه فکر میکنم منم با شما بیام.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، samane1363 ، mordad ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، nara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان