کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خدايا به حق بزرگيت كمكم كن .....منتظرتم....
دوستان خوبم خواهش ميكنم من رو نيز در دعاي خير خودتون در نظر بگيريد...
چند روز خيلي نگرانم....واقعاً دوري از همسر سخته...نگراني براي اين موضوع كه همسرت رو تنها بفرستي بره و كسي رو در اونجا نداشته باشي ،عذاب دهنده است.......
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، Siamak ، ARSAMNEW ، Janilla ، Jefferson ، mordad ، behjan ، samirakn ، mahyaaa ، matin86 ، marya.1 ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، golia ، SAMBAR ، Arshia2000 ، APOLO5321
(2015-09-21 ساعت 12:55)بابراس نوشته:  خدايا به حق بزرگيت كمكم كن .....منتظرتم....
چند روز خيلي نگرانم....واقعاً دوري از همسر سخته...نگراني براي اين موضوع كه همسرت رو تنها بفرستي بره و كسي رو در اونجا نداشته باشي ،عذاب دهنده است.......

SadSad ایشالا خداوند کمکتون کنه به حق بزرگیش
تشکر کنندگان: ریحانا ، Janilla ، SAMBAR ، Jefferson ، satan ، mordad ، samirakn ، Siamak ، mahyaaa ، ebrahim1e ، بابراس
خدایا من مطمءنم تو اجازه نمیدی شانسی رو که خودت به ما دادی رو این آم ری کایی ها ازمون بگیرند.
من به خدا ایمان دارم.
من به معجزه ایمان دارم.
دوستان من به دعای شما ایمان دارم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Jefferson ، 123a ، satan ، mordad ، behjan ، 2015reza ، ahmad3ptop ، mahyaaa ، matin86 ، marya.1 ، ehsan_pars ، ebrahim1e
(2015-09-21 ساعت 12:55)بابراس نوشته:  خدايا به حق بزرگيت كمكم كن .....منتظرتم....

خوش به حال شما ای کاش ما هم بعد از یکسال و نیم استرس و اشفتگی که روی روان و زندگیمون تاثیر گذاشت حداقل یکیمون می تونست ویزا رو بگیره من که کاملا نا امید شدم
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، satan ، mordad ، 2015reza ، ahmad3ptop ، mahyaaa ، marya.1 ، ehsan_pars ، ebrahim1e ، بابراس ، Manamehr
(2015-09-21 ساعت 00:53)matin86 نوشته:  
(2015-09-20 ساعت 17:58)yesorno نوشته:  اگه اسم کسی رو قبلا نیاوردم و ازش تشکر نکردم اینجا به طور مخصوص ازش تشکر می کنم.Cool

این کیسا آپ های امروز ابوظبی هستن:
2015AS2567 ABD
2015AS3052 ABD
2015AS3463 ABD
2015AS3908 ABD
2015AS3967 ABD
2015AS4030 ABD
2015AS4396 ABD
2015AS5130 ABD
2015AS5549 ABD
2015AS5641 ABD
2015AS5683 ABD
2015AS5733 ABD
2015AS5741 ABD
2015AS6514 ABD
2015AS6579 ABD
2015AS7164 ABD
2015AS7176 ABD
2015AS7232 ABD
2015AS7252 ABD

علاوه بر تک تک بچه های تاپیک دعا می کنم آپ امروز مربوط به استعلام باشه و فردا شب این کیس ها هم آپدیت شبانه رو تجربه کنن (در حد حدس و گمانی که دوست دارم واقعی باشه).

از صميم قلبم بهتون تبريك ميگم !من از پريروز همش احساس ميكردم شما كلير شدين !واقعا مزد زحماتتون رو گرفتين و اونها هم فهميدن حيفه شما رو از دست بدن !اميدوارم هر جا ميرين روز به روز موفق تر بشين!
اميدوارم همينطور كه هواى دوستان ٢٠١٥ رو داشتين هواى ما ٢٠١٦ اى ها رو هم داشته باشين و راهنماييهاتون رو از ما دريغ نكنيد !

خیلی خیلی زیاد مبارک باشه
تشکر کنندگان: satan ، mahyaaa ، بابراس ، yesorno ، SAMBAR ، Arshia2000 ، 123a
به نظر من دوستاني كه مديكالشون اكسپاير شده، اگه براشون مهمه رفتن حتما برن تمديد كنند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: hadir ، ریحانا ، AliReza.Sh ، SAMBAR ، satan ، mahyaaa ، ehsan_pars
سلام دوستان انکارا کسی امروز اپ داشته؟؟؟ منکه از ۱۶سپتامبر که اونم از ایمیلم بوده الانم یکی دیگه فرستادم ولی دیگه جواب ندادن ،تفسیرتون چیه انکارارو چرا اصلا جواب نمیده[emoji17] [emoji17] [emoji17] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: satan
(2015-09-21 ساعت 12:43)vahid.sa نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 12:11)mordad نوشته:  [quote='vahid.sa' pid='664223' dateline='1442819887']
[quote='mordad' pid='664221' dateline='1442819615']
[quote='vahid.sa' pid='664218' dateline='1442819140']
دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟
مدیکال ما رو گرفت آفیسر موقع مصاحبه.فقط سی دی و فک کنم دوتا برگه دست ما مونده.همین.
ماله شما رو چطور؟
البته میتونین ریسک کنین و دوباره تمدیدش کنین...به هر حال خرج اضافس ولی اگر اعلام کننتون ارزش داره.
به هر حال ریسکه....
اگر من بودم می ذاشتم به حساب یه صدقه خیلی قوی.ینی به خودم می قبولوندم.
به هر حال زندگیه ما هر دقیقش در ایران با ریسک همراه.
نظر شخصیمه.

(2015-09-21 ساعت 11:47)nara نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 10:54)mordad نوشته:  نمیدونم چی بگم کلا تصمیم گیری برام سخت شده الان
نه از ما چیزی نگرفتن. cd و برگخ واکسیناسیون دست خودمونه.
احتمالا از اول نمیخواستن ویزا بدن که حتی مثل شما CD و هم نگرفتن ازمون
نه دوست عزیز.روال اینجوریه.
فقط اون پاکت و گرفتن ازمون.برگه واکسیناسیون و سی دی پیش ماس.

اره حق با شماست. اصلا یادم نبود یه پاکتم بودهRolleyesTongue
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR
دوستان سیس کار میکنه ؟ برای من جواب نمیده

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان:
دوستان ایمیل بزنید انکارا حداقل یه اپ خشک خالی بشین من الان اپ شدم ازین اپ الکیاهاااا.ولی باز بهتر از هیچچیه.ولی جوابی برام از طریق ایمیل نیومد فقط اپ خوردم.هنوزم پندینگ میزنه

ما موفق میشیم!!!!

مگیم این چقدر بررسیشون طول میکشه انگار میخوان فیل هوا کنن

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: lighthouse ، matin86 ، ebrahim1e ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 11:43)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 11:35)vahid.sa نوشته:  دوستان دوسال پیش واسه
زندایی اعیال بنده هم لاتری برنده شدن...
کیسشون ۳ نفر بود
زن، شوهر،بچه
متاسفانه به خاطر اقامت چند ساله در ژاپن که چندین سال پیش داشتن و اینکه نمی دونستن باید عدم سو پیشینه بیارن،پروندشون ناقص موند.
همچنین همشون ap خوردن.
ولی بعد از تهیه اون برگه سو پیشینه از ژاپن...نفر اصلی که خانه دار بود کلیر شد.پسرشون هم با نفر اصلی کلیر شد....البته پسرشون خدمت نداشت ولی رشته حساس تحصیل میکرد و همچنین در دانشگاه حساس(امیر کبیر)
همچنین نفر سوم کیس هم شغلش استاد همون داشگاه بود با رشته مکانیک و همچنین هم کاره خصوصی هم داشت که در تاریخ 29 یا 28 سپتامبر کلرش از انکارا اومد ولی نتونسته بود خودشو به موقع برسونه.
اگر از این تجربه بخوایم استفاده بکنیم...دارم فک میکنم که ۳ ۴ روز آخر بریم انکارا و جهنم ضرر اون ۳ ۴ روز...اونجا باشم اگر اعلام کردن،غافلگیر نشیم.
نظرتون چیه؟؟
البته دقیقا تاریخهایه بقیه کارایه کیسشونو نمی دونم ولی این که روزه آخری اعلام کردن رو دقیقا بهم گفتن.
که هیچی دیگه باعث شد ۱.۵ سال عقبتر از خانواده و از طریق دیگری و سفارت دبی اقدام کرد و گرین کارت گرفتن.

فکر خوبیه ولی من مشکلم با مدیکاله. اگه بخوان روز آخر اعلام کنن نمیرسیم مدیکال تمدید کنیم.به نظرتون بوده کسی که اول ویزا گرفته باشه بعد مدیکال و تمدید کرده باشه؟

درسا خانم به نظرم مسئله مديكال مسئله مهميه. چند روز پيش بهداد سري به تاپيك زد و گفت كه اولويت در كلير كردن روزهاي آخر با كساني هست كه مديكال داشته باشند. نظر من اين هست كه اگر شما رنج سفر رو تحمل مي كنيد و سه روز آخر رو مياييد آنكارا، هم بايد مديكالتون رو جهت اطمينان تمديد كنيد و هم اين مسئله رو با ايميل به سفارت اطلاع بديد كه اونها بدونن كه شما مديكالتون تمديد شده و زمان داره. به نظرم با بهداد (تو خصوصي يا ايميل) در اين مورد مشورت كنيد، چون واقعا مسئله سرنوشت سازيه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: lighthouse ، mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، AliReza.Sh ، 123a
عجب غلطی کردیم سربازی رفتیما !!! ولکن نیستن تا هستشو درنیارنا بیخیال نمیشن انگاری[emoji20] [emoji20]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: hamid99 ، areb1356 ، lighthouse ، vahid.sa ، ARSAMNEW ، SAMBAR
تا این ساعت در سه سفارت هیچکس آپ 21 ام نخورده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: 2015reza ، mahyaaa ، matin86 ، AliReza.Sh ، بابراس ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 12:07)mordad نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 12:00)ali_bf1 نوشته:  سلام سایت انکارا ابدیت 21سبتامبرشد

مرسی از خبر خوبتون
ایشالا یه خبرایی بشه امروز
آخه مگه چه مشکلی داره این آقای شوهر که 305 روزه کلیر نشدهSad

آپديت شدن سايت انكارا علامت خوبيه كه نشون ميده سفارت از تعطيلات ٩ روزه عيد قربان طبعيت نكرده و به تقويم خودش يعني ٢٣ تا ٢٧ عمل كرده.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، 123a
(2015-09-21 ساعت 14:02)khalilkhah نوشته:  تا این ساعت در سه سفارت هیچکس آپ 21 ام نخورده
جناب خلیلخواه پس اپ ۲۱من بخاطر ایمیل بوده؟؟پس چرا جواب ایمیلی نیومد برام استاد

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان