کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
لطفا عزیزانی که آمار دارن بفرمایند تا حالا برای آسیا چند ویزا صادر شده یا حداقل برای ایرانی ها

با تشکر
تشکر کنندگان: mahyaaa
آخرین تغییرات آنکارا بر اساس سایت آنکارا 21 سپتامبر
بر اساس تعداد کیس هستش نه تعداد نفر.

[عکس: BL8ea.jpg]
تشکر کنندگان: Jefferson ، ebrahim1e ، mordad ، mahyaaa ، Miip ، matin86 ، smpf ، AliReza.Sh
Mordad دوست عزيز و گرامى و
ساير بزرگواران
تا ٢٨ سپتمبر كارى نميشه كرد . سفارت و دكتر تركيه در تعطيلات هستن . روز ٢٨ سپتمبر وقت دكتر پُر شده و وقت نميده . من رزرو دكتر ٢٩ كردم ولى دوستم گفت اشنا براى دكتر اونجا داره كه همون ٢٨ انجام بده و تموم بشه .
نظر شخصى اين حقير ، دوستان همه چيز را به قضا و قدر نسپاريد . خودمون هم بايد سعى و تلاشى انجام بديم . اگه شد و ويزا گرفتيم كه خوش به سعادتمون و هم در اين دنيا و هم در آن دنيا رو سفيديم . اگر خداى ناكرده ، زبونم لال ، جور نشد ، چيزى از دست نداديم . حداقل نمى شينيم حسرت بخوريم و بگيم اگه اين كارو كرده بوديم يا اون كارو كرده بوديم ، الان اونجا بوديم .
هيچ دردى بدتر از اين نيست كه آدم به خودش بدهكار باشه . به نظر من براى ٢٧ برنامه ريزى كنيم انكارا باشيم خيلى بهتره تا اينكه بشينيم و از پشت موبايل هامون منتظر لطف خداوند بزرگ و معجزه باشيم .

اندكى صبر سحر نزديك است
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، 2015reza ، mahyaaa ، Arshia2000 ، nimanoush ، A2000 ، smpf
اگه کسی امشب آپدیت دید سریع پیام خصوصی کنه.
تشکر کنندگان: Jefferson ، hamed shayan ، SAMBAR ، mahyaaa ، nara ، A2000 ، smpf
(2015-09-21 ساعت 17:56)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:50)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:46)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:35)ebrahim1e نوشته:  دوستان یک هورای بلند واسه این ۴ تا کیس که فردا اول وقت اسمشون توی سایت ارمنستان هست و به تاریخ 21 سپتامبر آپ شدند
4633
5190
6171
6401
به امید اینکه امشب بازم آپدیت داشته باشیم

اگر اینها گه میگین کلیر بشن از گروه 28 جولای که 11 نفر بودیم من و یک کیس دیگه باقی می مونیم ...

دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده
انشالله امشب کیس شما هم آپ بخوره و فردا این موقع ایروان باشی دوست عزیز
اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

ایشالا ابراهیم جان کلیر شما هم سریع اعلام بشه امروز و فردا

Arsam امشب شب من و تو اين رو قول ميدم يه حس عجيبي دارم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ostokhan ، ebrahim1e ، Arash gh ، mordad ، mahyaaa ، Jefferson ، nara ، smpf
(2015-09-21 ساعت 19:26)mordad نوشته:  فرستادم آخرش ایمیل و اینام اخرش نوشته م. ولی هنوز دلم میخواد ۴ تا ف ح ش هم بدم بهشون.جیف که روم نشد.
305 days!!!!!!!!! Just tell me Why?
Why other embassies are working hard to clear cases but you are doing noting!
۱۰ months? Really do I deserve it?
Your Officer told me that it'll just take ۴ to ۶ months
but I'm waiting for ۱۰ MONTHS!
دوستم امیدوارم جواب شماروبدن میتونم درک کنم ۱۰ماه چیکشیدی ولی چیزی که من فهمیدم اصلا قاعده و اصول نداره کارشون بعضیا خیلی زود کلیر شدن مثل پسر خاله خودم انقدر راحت تازه کارمند رسمی ام بودش .اون رفت الانم اونجاست گرین کارتشم گرفته داره برمیگرده .انشاله توام بزودی اوکی شی ولی اینا خیلی ع وضین بخدا

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: ostokhan ، ARSAMNEW ، ehsan_pars ، Arash gh ، mordad ، mahyaaa ، Jefferson ، smpf
دوستان عزیز خسته نباشید خدا قوت
نمی دونم امشب تا الان خبر خوبی بوده یا نه
امید وارم همگی امشب تکلیفتون با خوبی و مثبت مشخص شه
یکی از دوستان نوشته بود که نمی تواند کارکند
من که تا الان هم دارم کار می کنم (8شب)فقط بخاطر کم کاری که دوماه جولای و آگوست داشتم که یخاطر کارنت نشدن و سرکیجه ای که داشتم از علت و حکمت آنچه شد.
پس خدا بداد کسایی برسه که از این پروسه ناموفق بیرون بیان, برای من که بسیار سخت بود .اما گذشت
به امید پیروزی دوستان
تشکر کنندگان: ostokhan ، Arash gh ، mordad ، hamid99 ، aria802 ، mahyaaa ، Jefferson ، nara ، smpf
(2015-09-21 ساعت 19:58)Aliparto نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:46)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:35)ebrahim1e نوشته:  دوستان یک هورای بلند واسه این ۴ تا کیس که فردا اول وقت اسمشون توی سایت ارمنستان هست و به تاریخ 21 سپتامبر آپ شدند
4633
5190
6171
6401
به امید اینکه امشب بازم آپدیت داشته باشیم

اگر اینها گه میگین کلیر بشن از گروه 28 جولای که 11 نفر بودیم من و یک کیس دیگه باقی می مونیم ...

دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده
اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

ایشالااااااااااااااااااااا شما هم از 28 جولای موندی ؟
راستی ابراهیم جان این کیس هم اپ 21 سپتامبر خورده 2015AS5910
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad ، hamed shayan ، hamid99 ، aria802 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-21 ساعت 20:07)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:46)ARSAMNEW نوشته:  اگر اینها گه میگین کلیر بشن از گروه 28 جولای که 11 نفر بودیم من و یک کیس دیگه باقی می مونیم ...

اره داداش نميدونم ديگه كسي هست يا نه
تشکر کنندگان: aria802 ، smpf
(2015-09-21 ساعت 20:12)Aliparto نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:50)ebrahim1e نوشته:  دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده

یک کیس هست که میشناسمش اونم هست اگه شما هم مونده باشی میشیم سه نفر البته یک دوتا 29 و 30 جولایی هم داریم
اونم هست اگه شما هم مونده باشی میشیم سه نفر البته یک دوتا 29 و 30 جولایی هم داریم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، aria802 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-21 ساعت 20:14)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 20:12)Aliparto نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:56)ARSAMNEW نوشته:  اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

یک کیس هست که میشناسمش اونم هست اگه شما هم مونده باشی میشیم سه نفر البته یک دوتا 29 و 30 جولایی هم داریم
اونم هست اگه شما هم مونده باشی میشیم سه نفر البته یک دوتا 29 و 30 جولایی هم داریم

ايشالله كه همه اين عزيزاني كه گفتي امشب با هم هورا بكشيم
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، aria802 ، hamed shayan ، mahyaaa ، ARSAMNEW ، samane1363 ، nara ، smpf
دیگه خسته شدم
خدایا مستاصل شدم
خودت رحم کن بهمون
حیف این عمرم که اینگونه تلف شد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Jefferson ، ehsan_pars ، Arshia2000 ، ARSAMNEW ، samane1363 ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، smpf
امشب شبیه واقعنا ازون شبای گریه زاری نباشه توروخدا اینهمه گذشته این ۲شبم روش .مایوس نباشید خدا هیچ وقت دیر نمیکنه!!!!

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: aria802 ، areb1356 ، mahyaaa ، Jefferson ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، samane1363 ، nara ، حاجی واشنگتن ، smpf
هرکی امادگیه رفتن انکارارو داره برای ۲۷سپتامبر بگه من ۲۷تا ۳۰ میخوام برم اونجا باشم هرکی دوست داره بگه همسفر بشیم

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: Miip ، ebrahim1e ، Arash gh ، ARSAMNEW ، vahid.sa ، smpf
(2015-09-21 ساعت 19:26)mordad نوشته:  فرستادم آخرش ایمیل و اینام اخرش نوشته م. ولی هنوز دلم میخواد ۴ تا ف ح ش هم بدم بهشون.جیف که روم نشد.
305 days!!!!!!!!! Just tell me Why?
Why other embassies are working hard to clear cases but you are doing noting!
۱۰ months? Really do I deserve it?
Your Officer told me that it'll just take ۴ to ۶ months
but I'm waiting for ۱۰ MONTHS!

به نظرم كار خوبي كرديد. عاليه. در مورد مديكال، حتي اگه وقت هم نگيريد، مسقيما خودتون مراجعه كنيد، كار رو راه ميندازن. شايد كمي معطل بشيد ولي نهايتا اجازه مي دن كه بريد داخل. خصوصا كه الان وقت خلوتي هم هست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Arash gh ، mordad ، A2000 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان