کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
عزیزان پیشکسوت ایا موافق با تماس به kcc هستند برای جویا شدن وضعیت کیس یا همون ایمیل کفایت میکنه؟؟

تشکر کنندگان: nara
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان: hamed shayan
یه ایمیل حاضر کردم بفرستم واسه آنکارا
آخرشم نوشتم چرا همه سفارتا دارن کار میکنن و کیس هارو کلیر میکنن ولی شما هیچ کاری نمیکنین.
ولی نفرستادم هنوز. هی میگم بیخیال خدا اگه بخواد بدون ایمیل هم میشه. اگه نخواد با 1000تا ایمیل هم نمیشه.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Arash gh ، nara ، matin86
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، Arash gh ، nara
(2015-09-21 ساعت 18:57)Sushiant نوشته:  عزیزان پیشکسوت ایا موافق با تماس به kcc هستند برای جویا شدن وضعیت کیس یا همون ایمیل کفایت میکنه؟؟

عزیزم من تماس گرفتم هم ایمیل هم تلفن ولی گفتن دست اونا نیست و پرونده رو ارجاع دادن به سفارت.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، nara
(2015-09-21 ساعت 19:12)mordad نوشته:  یه ایمیل حاضر کردم بفرستم واسه آنکارا
آخرشم نوشتم چرا همه سفارتا دارن کار میکنن و کیس هارو کلیر میکنن ولی شما هیچ کاری نمیکنین.
ولی نفرستادم هنوز. هی میگم بیخیال خدا اگه بخواد بدون ایمیل هم میشه. اگه نخواد با 1000تا ایمیل هم نمیشه.

من که فرستادم منتظرم یعنی چی آخه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 18:51)nara نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 18:15)yesorno نوشته:  من یه سری نکته ها قبلاً گفتم الان تکرار مکررات می کنم:

آپدیتی که توی سایت بچه ها ازش حرف می زنن آپدیت سایت سیس هستش و دو نوع داریم یا از سمت سفارت و یا از سمت آمریکا:

۱. آپدیت سیس :
الف. از سمت سفارت
a. فقط در بازه ای که سفارت باز هستش آپ میشین.
b. آپدیت میتونه به علت جواب ایمیل باشه، در این صورت جواب ایمیل شما حتماً داده شده و بعد آپدیت میشین. جواب ایمیل هم میتونه داخل Inbox یا داخل Spam Box ایمیل باشه و باید هر دو رو چک کنین.
c. آپدیت میتونه به علت استعلام وضعیت باشه در این صورت تغییری در وضعیت / یا or به وجود نخواهد آمد.
d. آپدیت می تونه به علت پاسخ به درخواست آمریکا باشه و ارسال اطلاعات.
e. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از شما باشه و در این صورت با ایمیل به شما خبر داده خواهد شد.
f. آپدیت میتونه به علت تبدیل وضعیت شما به or همراه با اعلام کلیری باشه
و از این حالات به نظر من خارج نیست.
g. آپدیت سفارت در روز شنبه در هیچ هفته ای دیده نشده ...

ب. از سمت آمریکا:
a. این گروه از آپدیت ها فقط و فقط در بازه ی زمانی بین ۶ عصر به وقت ایران تا ۴ بامداد رخ خواهد داد.
b. آپدیت می تونه به علت درخواست اطلاعات از فرد باشه که از سفارت درخواست اطلاعات کرده و سفارت یا خودش اطلاعات رو ارسال می کنه و یا از فرد می خواد تا اطلاعات رو برای سفارت ارسال کرده و در نهایت سفارت برای اونطرف ارسال می کنه.
c. آپدیت می تونه برای اعلام کلیری باشه. در این صورت در اولین روز کاری سفارت و به شرط موجود بودن ویزا، آپدیت بخش f سفارت رخ خواهد داد.
d. آپدیت از آمریکا تحت هیچ عنوانی در شب های شنبه و یکشنبه به وقت ایران دیده نمیشه. شب های دوشنبه تا جمعه هر هفته بخش آمریکایی باز و مشغول فعالیت است.

سایت ابوظبی:
عموماً فقط در دو نوبت آپدیت میشه:
الف. بعد از مصاحبه و ارسال اطلاعات کیس و انگشت نگاری به طرف مقابل آمریکا که ممکنه شامل چند آپدیت پی در پی و یا با فاصله باشه و این آپدیت ها نهایتاً بعد از دو تا سه هفته به پایان خواهد رسید.
ب. برای ارسال اطلاعات فرد به آمریکا
ج. برای کلیر شدن فرد و همراه با تغییر متن نوشته شده در سایت، همزمان با بخش f آپدیت سفارت و بخش c آپدیت آمریکا

سایت آنکارا:
این سایت عموماً در تاریخ های خاص و نامعلوم، کلیه اطلاعات کیس های سفارت آنکارا رو آپدیت می کنه و تنها مختص به کیس خاص نیست.
سایت تمامی کیس ها رو آپدیت خواهد کرد.
فاصله ی بین دو آپدیت سایت نا مشخص و از دو روز تا 14 روز دیده شده و در این بازه ی زمانی سفارت مشغول ایشود، جمع آوری اطلاعات، استعلام و اعلام کلیر شدن هستش.

سایت ایروان:
هرجند اطلاعات جامع در این زمینه ندارم، اما در این سایت امکان چک کردن هر کیس به طور جداگانه مانند دو سایت قبل وجود نداره.
به محض کلیر شدن فرد سایت فقط شماره کیس رو در بین شماره های کیس های کلیر شده قرار میده. سایت ارمنستان تقریباً فعال ترین سایت بین سه سفارت و ساده ترین سایت هستش.

اطلاعات بالا نتیجه ی کار و بررسی من بود و احتمال نقص یا خطا رو خواهد داشت.

دوست عزیز.....ضمن تشکر باید بگم متن شما منو دچار تناقض کرده )conflict )
من دیروز یکشنبه ساعت ۵ آپدیت شدم. بعد از ایمیل خودم و بدون دریافت هیچ ایمیلی از ابوظبی چه توی inbox چه تو spam. ... .همانطوری که خصوصی لطف کردید اعلام کردید ...مفهومش ممکنه این باشه که سفارت مدار ک منو روز تعطیل عمه ریکا برایKccفرستاده؟؟؟

شما که انتظار ندارین پرسنل سفارت منتظر بمونن که امریکا شروع به کار کنه و بعد استعلام بگیرن؟
مدارک که نه استعلام گرفتن احتمالا.
باید تا آخر هفته صبر کنین.

دارم روی آمار آنکارا کار می کنم.
لطفاً بهم فرصت بدینSad
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، mordad ، mahyaaa ، SAMBAR ، Arash gh ، ahmad3ptop ، nara ، vahid.sa ، matin86
ممنون از پاسختون ، توکل بخدا...
هر چه از دوست رسد نیکوست ایمان دارم که پرودگار بهترین ها رو برای ما میخواد...
ارزومندم تحقق ارزوهای تمامی دوستان با محبت مهاجرسرا هستم...
یا حق.

تشکر کنندگان: hamed shayan ، mordad ، mahyaaa ، Arash gh ، Jefferson ، nara
من با کی سی سی ایمیل دادم اونم بلافاصله فقط حواله داد به سفارت.سفارت ایمیل زدم لال مونی گزفته ۱هفتست.

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: Arash gh ، areb1356
هیچ خبری نیس و بااین روندی که در پیشه همین 400نفر فک کنم موندیم.چون درهفته یه روز اعلام کلییر میکنن.معنی سرعت زیاد سفازت در ماههای اخر رو هم فهمیدیم.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: mordad ، mahyaaa ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Arash gh ، satanicboy1 ، nara
مثل اینکه امشب ceacنمیخواد کسی رو آپ کنه.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، nara
من دارم اماده میشم برم انکارا بست بشینم.این ماه که کلا اصلا کار نکردم یعنی مخم نمیکشه واسه کارکردن.فقط از خونه میزنم بیرون میرم دفتر میشنم که خونه نباشم

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: Arash gh ، Jefferson
فرستادم آخرش ایمیل و اینام اخرش نوشته م. ولی هنوز دلم میخواد 4 تا ف ح ش هم بدم بهشون.جیف که روم نشد.
305 days!!!!!!!!! Just tell me Why?
Why other embassies are working hard to clear cases but you are doing noting!
10 months? Really do I deserve it?
Your Officer told me that it'll just take 4 to 6 months
but I'm waiting for 10 MONTHS!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Arash gh ، ehsan_pars ، mahyaaa ، satanicboy1 ، areb1356 ، hamed shayan ، 2015reza ، Jefferson ، A2000 ، matin86 ، sheinos
این واسه 2016 ایایی که میان این تاپیک و هی پیام میدن:

IV 2016AS359 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 15 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS406 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 15 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS421 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 15 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS439 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 14 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS47 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 14 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS675 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 16 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016AS82 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 14 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU3466 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 16 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU3666 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 17 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU3905 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 14 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU3957 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 14 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU5034 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 16 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU7312 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 15 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU8266 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 16 September 2015. 21-Sep-15
IV 2016EU853 Interview Scheduled Update email was sent to the principal applicant on 15 September 2015. 21-Sep-15

سفارت ها دارن آماده مصاحبه برای 2016 میشن.....

مشتری های منم کم کم دارن ازم کلافه می شن بس که بد قولی کردم.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، ebrahim1e ، ben123 ، nara ، asal1372 ، A2000 ، vahid.sa ، matin86 ، moj21 ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان