کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
در مورد اينكه گفته ميشه امسال سال طلايي لاتاريه، به نظرم سخن به گزاف نگفتن. ببينيد از مهاجر سرا فقط ٧٠ كيس باقي موندن. من الان دوستان قديمي رو نگاه مي كردم ، همه كلير شدند و رفتند. فقط ما مونديم و عملا تاپيك خلوت شده. بالاخره دل من هم گرفت. مي رم دعا ، براي هممون دعا مي كنم. انشاا... كه ما هم سهمي از ويزاهاي باقي مونده ببريم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-21 ساعت 20:42)2015reza نوشته:  در مورد اينكه گفته ميشه امسال سال طلايي لاتاريه، به نظرم سخن به گزاف نگفتن. ببينيد از مهاجر سرا فقط ٧٠ كيس باقي موندن. من الان دوستان قديمي رو نگاه مي كردم ، همه كلير شدند و رفتند. فقط ما مونديم و عملا تاپيك خلوت شده. بالاخره دل من هم گرفت. مي رم دعا ، براي هممون دعا مي كنم. انشاا... كه ما هم سهمي از ويزاهاي باقي مونده ببريم.

تا اونجایی که یادمه فقط از ایروان ۴۲ کیس موندن،بقیه سفارتا که بیشتر هم موندن
تعداد بیشتر از ۷۰ تاست

منم دلم گرفته ولی امیدم به خداست
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، ehsan_pars ، mordad ، samane1363 ، bahar101 ، hamid99 ، nimanoush
دوستان عزیز و گرامی درود بی پایان به همه شما چشم انتظارانی که این امریکن های نامرد یه تکونی به خودشون نمیدن تا قلبهایمان را شاد کنند.اساتید گرامی آیا ابوظبی واقعا 4 روز تعطیله ؟ 2 روزبرا عید قربان و جمعه و شنبه هم روش؟؟ آیا تعطیلی اینا نمیان اضافه کار؟؟بنظرمبارکتون اگه کیسی 30 سپتامبرکلیربشه سفارت مثلا تا 10 اکتبر وقت میده برا صدور ویزا؟؟؟؟ممنون از پاسخهاتون
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بداد این دست و جمع باصفا و دل شکسته برس و شادمون کن الهی آمین
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، sunn789 ، Arash gh ، ARSAMNEW ، pari pari ، mordad ، SAMBAR ، mahyaaa ، samane1363 ، hamid99 ، areb1356 ، nara ، A2000 ، matin86 ، moj21
الان داشتم تاپیک ۲۰۱۴ رو میخوندم درست در همین روز به بعدو اشکم دراومد خداییش.بابا ما خیلی باحالیم بخدا روحیمون ۲۰ ته.اونا که پس رفته بودن.اینم بگم پارسال خیلی زود ویزا تموم شده بوده ولی امسال خیلی ویزا باد کرده رو دستشون پس نشون میده امید داشته باشیم چون هنوز ویزا هست پس بهمه میرسه فقط صفو بهم نزنید من ته صفم!![emoji6] [emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!!
امروز ایمیل رو چک می کردم یه تبلغ اومده بود برام برای ثبت نام برای لاتاری یه بخته دو بخته برای هر نفر 19900 تومان میگیرن ثبت نام می کنن برای بچه های 18 سال
سه بخته میشه یعنی سه مرتبه ثبت نام میشه با مادر با پدر خودش تنها ، شش ماه پروسه طول میکشه بستگی به شرایط کیس داره کلی تبلغ پول بریزید تا اونا ثبت نام بکنن با مزه بود نمی دونن نزدیک دو سال طول میکشه پدر ما که در امد دق دادن مارو با این جواب دادنشون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، mahyaaa ، nara ، A2000 ، matin86
(2015-09-21 ساعت 20:51)Manamehr نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 20:42)2015reza نوشته:  در مورد اينكه گفته ميشه امسال سال طلايي لاتاريه، به نظرم سخن به گزاف نگفتن. ببينيد از مهاجر سرا فقط ٧٠ كيس باقي موندن. من الان دوستان قديمي رو نگاه مي كردم ، همه كلير شدند و رفتند. فقط ما مونديم و عملا تاپيك خلوت شده. بالاخره دل من هم گرفت. مي رم دعا ، براي هممون دعا مي كنم. انشاا... كه ما هم سهمي از ويزاهاي باقي مونده ببريم.

تا اونجایی که یادمه فقط از ایروان ۴۲ کیس موندن،بقیه سفارتا که بیشتر هم موندن
تعداد بیشتر از ۷۰ تاست

منم دلم گرفته ولی امیدم به خداست

Manamehr عزيز، منظورم از بچه هاي مهاجر سرا بود. ماشا... امسال بچه هاي مهاجر سرا خيلي خوب كلير شدن. اگه خدا بخواد و ما هم كلير بشيم كه ديگه واقعا طلايي ميشه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: sunn789 ، ARSAMNEW ، mordad ، SAMBAR ، hamed shayan ، mahyaaa ، samane1363 ، nara ، APOLO5321 ، A2000 ، moj21
الان داشتم تاپیک ۲۰۱۴ رو میخوندم درست در همین روز به بعدو اشکم دراومد خداییش.بابا ما خیلی باحالیم بخدا روحیمون ۲۰ ته.اونا که پس رفته بودن.اینم بگم پارسال خیلی زود ویزا تموم شده بوده ولی امسال خیلی ویزا باد کرده رو دستشون پس نشون میده امید داشته باشیم چون هنوز ویزا هست پس بهمه میرسه فقط صفو بهم نزنید من ته صفم!![emoji6] [emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mordad
تا ۳۰سپتامبر من که از رو نمیرم .امشب تا فردا عصر سفارت کار میکنه یعنی فردا تا عصر خبر موصق دارم بخدا باور کنید راست میگم والااا.

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mordad ، ebrahim1e ، mahyaaa ، samane1363 ، nara ، vahid.sa
(2015-09-21 ساعت 21:06)alifarjadfar نوشته:  الان داشتم تاپیک ۲۰۱۴ رو میخوندم درست در همین روز به بعدو اشکم دراومد خداییش.بابا ما خیلی باحالیم بخدا روحیمون ۲۰ ته.اونا که پس رفته بودن.اینم بگم پارسال خیلی زود ویزا تموم شده بوده ولی امسال خیلی ویزا باد کرده رو دستشون پس نشون میده امید داشته باشیم چون هنوز ویزا هست پس بهمه میرسه فقط صفو بهم نزنید من ته صفم!![emoji6] [emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!!
شما که ته صفی فرقی برات نمیکنه اتفاقا خوب میشه قاطی پاتی میشه میای جلوBig GrinBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، ebrahim1e ، hamed shayan ، mahyaaa ، nara ، A2000
(2015-09-21 ساعت 21:13)alifarjadfar نوشته:  تا ۳۰سپتامبر من که از رو نمیرم .امشب تا فردا عصر سفارت کار میکنه یعنی فردا تا عصر خبر موصق دارم بخدا باور کنید راست میگم والااا.

ما موفق میشیم!!!!

بچه ها اونایی که از دبی اومدن می گن س ف ا ر ت وحشتناک شلوغ بود. کارمنداش هم دارن سنگین کار می کنن.
توکل به خدا ایشالله درس میشه همه چی
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ebrahim1e ، mahyaaa ، Jefferson ، nara

اتفاقا این دقیقا سوال من بود. من توو صفحۀ نتایج نظر سنجی 2015 که نگاه کردم 778 نفر در نظر سنجی شرکت کرده بودن. به صورت حدودی افراد بالای کیس نامبر 7650 رو کم کردم موند 651 نفر. الان حدود 70 نفر موندن. یعنی 580 نفر دیگه ویزا گرفتن؟ البته همۀ افراد توو مهاجر سرا عضو نیستن و یا شاید به صورت مخفی میان یا نظر سنجی رو پر نکردن. ولی از این تعداد میشه به صورت آماری به این نتیجه رسید که از کلشون حدود 11% موندن. البته همش با احتمال و تقریب بود.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، 2015reza ، Jefferson ، nara ، matin86
(2015-09-21 ساعت 21:22)تدبیر نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 21:13)alifarjadfar نوشته:  تا ۳۰سپتامبر من که از رو نمیرم .امشب تا فردا عصر سفارت کار میکنه یعنی فردا تا عصر خبر موصق دارم بخدا باور کنید راست میگم والااا.

ما موفق میشیم!!!!

بچه ها اونایی که از دبی اومدن می گن س ف ا ر ت وحشتناک شلوغ بود. کارمنداش هم دارن سنگین کار می کنن.
توکل به خدا ایشالله درس میشه همه چی

خدا از زبونت بشنوه
خدایا معجزتو نشونمون بده زودتر
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، Jefferson
(2015-09-21 ساعت 21:18)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 21:06)alifarjadfar نوشته:  الان داشتم تاپیک ۲۰۱۴ رو میخوندم درست در همین روز به بعدو اشکم دراومد خداییش.بابا ما خیلی باحالیم بخدا روحیمون ۲۰ ته.اونا که پس رفته بودن.اینم بگم پارسال خیلی زود ویزا تموم شده بوده ولی امسال خیلی ویزا باد کرده رو دستشون پس نشون میده امید داشته باشیم چون هنوز ویزا هست پس بهمه میرسه فقط صفو بهم نزنید من ته صفم!![emoji6] [emoji6] [emoji6]

ما موفق میشیم!!!!
شما که ته صفی فرقی برات نمیکنه اتفاقا خوب میشه قاطی پاتی میشه میای جلوBig GrinBig Grin
خدارو چه دیدی یهو دیدی سیستماشون هنگ کرد. از اخر شروع کردن .[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa
(2015-09-21 ساعت 21:18)ARSAMNEW نوشته:  

ما موفق میشیم!!!!
خدارو چه دیدی یهو دیدی سیستماشون هنگ کرد. از اخر شروع کردن .[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR
دوستان اميدوارم که همه مون تا 30 سپتامبر اميدوار باقي بمونيم.
فقط يک سوال، اگه به فرض کسي 30 سپتامبر کلير بشه، چه طور مي تونه به ويزاش برسه. پروسه که 30 سپتامبر تمومه. یعني ويزا بدون حضور ما چاپ مي شه و بعداً مي گن بيان ببرين؟؟!!! يا اينکه...
بگذارين اينجور سوال را مطرح کنم. آخرين تاريخ کليري که مي شه اميد به دريافت ويزا داشت کي هست. 30 سپتامبره، 29 ، 28، 27 يا ... کي دقيقاً.
اگه کسي جواب قطعي اين سوال را بدونه مي تونه کمک بزرگي بکنه. انشاء ا... که همه مون همين روزها کلير بشيم، و نيازي به انتظار بيشتر نباشه.Rolleyes
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mahyaaa ، hamed shayan ، Arash gh ، Jefferson ، nara ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان