کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
در اون کشوری که ادعای اطلاعات خفنش گوش دنیارو کر کرده ولی قادر به تشخیص این نیست که سربازی اجباریه تعیین ارگان خدمتشم دست نظام هست، رو باید گل گرفت، عمرا اگه می گفتیم ارتش بودیم می فهمیدن چاخان کردیم
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: alireza51 ، Jefferson ، 2015reza ، nara ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
عليرضا خان، ممنونم بابت آرزوي سبزت، ايشالا رنگ اين جدول كلا سبز بشه. راستي فكر كنم با توجه به اين جدول، خودِ شما هم سبز شدي، نه؟
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: areb1356 ، alireza51 ، Jefferson ، nara ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 23:55)آسماني نوشته:  عليرضا خان، ممنونم بابت آرزوي سبزت، ايشالا رنگ اين جدول كلا سبز بشه. راستي فكر كنم با توجه به اين جدول، خودِ شما هم سبز شدي، نه؟

نه اتفاقن منم روسفیدم هنوز.
ولی امیدوارم هرچه زودتر سبز بشم Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: آسماني ، alireza51 ، Jefferson ، samane1363 ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 23:46)SAMBAR نوشته:  علی جان آنکارا الان ۳هفته هست مغز و قلب و روح ما رو ترکونده.
سامبار جان انگارا که نمیتونه ویزاهاشو دور بریزه احتمالا ۳روز اخر بیل بیل میریزه بیرون
تشکر کنندگان: alireza51 ، nara ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 23:55)آسماني نوشته:  عليرضا خان، ممنونم بابت آرزوي سبزت، ايشالا رنگ اين جدول كلا سبز بشه. راستي فكر كنم با توجه به اين جدول، خودِ شما هم سبز شدي، نه؟

نه نخودی جون
خودش هنوز سبز نشده داریم آب میدیم بهش بلکه جوونه بزنه سبز بشه. خولاصه هنوز سبزیجات نی
منم الان تنها تجهیزاتم ی گوشی جسده زورکی میام نت باهاش :-)
وگرنه آپ رو چک میکرم. علیرضا سر شب گفت نمیتونه منم گفتم زحمتش با خودته Big Grin
الان داره لطف میکنه چک میکنه.
تشکر کنندگان: areb1356 ، آسماني ، alireza51 ، Jefferson ، aria802 ، moj21 ، samane1363 ، nara ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo
من یسوال داشتم پس چرا انکارا جدول نداره ه ه؟ اخه این درسته؟؟؟؟[emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

حمیدجان این جدول انکارارو هم زحمتشو بکش.
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 23:53)comeonbaby نوشته:  در اون کشوری که ادعای اطلاعات خفنش گوش دنیارو کر کرده ولی قادر به تشخیص این نیست که سربازی اجباریه تعیین ارگان خدمتشم دست نظام هست، رو باید گل گرفت، عمرا اگه می گفتیم ارتش بودیم می فهمیدن چاخان کردیم

والا پدر من قبل از انقلاب سربازی رفته هنوز کلیر نشده! Sad
تشکر کنندگان: alireza51 ، Jefferson ، Pariba ، Daneshjo
داداش منم ۲۲ساله پیش رفتم اونم ارتش
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba
thanks simon for your kindly advise
I’m winner of 2015 with case number of 2015AS73** and unfortunately now i’m in AP and I has interview in Yerevan embassy in August 5th.
it is possible my case will be clear until end of September???

BritSimon
September 25, 2015 at 6:24 pm
Reply
It is possible – all you can do is wait a few more days to find out.
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، tamana2016 ، alireza51 ، 2015reza ، ben123 ، hamed shayan ، samane1363 ، A2000 ، Pariba ، bahar101
ابراهیم جان مبارکه ایملای هیجانی واست میاد این سیمون کیه؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، ebrahim1e ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 00:01)yesorno نوشته:  

نه نخودی جون
خودش هنوز سبز نشده داریم آب میدیم بهش بلکه جوونه بزنه سبز بشه. خولاصه هنوز سبزیجات نی

يعني امشب هم از طرف شما فايل اكسل با يه عالمه خط تيره مي گيريم؟ واي الان ميفهمم كم آوردن به معناي واقعي رو! خدا خودشم دونسته كه اينقدر هم نيازي به آزمودن صبر ما نيست، خيلي وقته fail شديم( البته خودمو ميگم) اما فكر كنم نشسته هِي مي خنده به من.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، yesorno ، Pariba
از آنکارا هیچ خبری نیست
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 00:15)آسماني نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:01)yesorno نوشته:  

نه نخودی جون

يعني امشب هم از طرف شما فايل اكسل با يه عالمه خط تيره مي گيريم؟ واي الان ميفهمم كم آوردن به معناي واقعي رو! خدا خودشم دونسته كه اينقدر هم نيازي به آزمودن صبر ما نيست، خيلي وقته fail شديم( البته خودمو ميگم) اما فكر كنم نشسته هِي مي خنده به من.

فایل رو ایشالا حمیدرضا خان برای فردا میدن تو بازار Big Grin
ولی امشب به محض اینکه سیاک جواب داد کیسها رو چک می کنم ایشالا اون شماره نخودیه هم میشه نخودسبز Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، samane1363 ، Pariba
خدا بداد هممون برسه والا .من بلیطم گرفتم برما یعنی چی حذف شدیم

[emoji32] [emoji32] [emoji32] [emoji33] [emoji33] [emoji33]
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
سلام
پارسال من هم کلیر خوردم.
سربازی سال 73 رفتم نیروی انتظامی.
شغل : آزاد و غیر دولتی
بیش از 200 روز انتظار و آخرهم AP ماند.
الان در پروسه F2A هستم.
هیچ منطقی در کلیر خوردن وجود ندارد الا سلیقه آفیسر.
موفق باشید.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: sunn789 ، A2000 ، Pariba ، h_researcher ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان