کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 00:14)alifarjadfar نوشته:  ابراهیم جان مبارکه ایملای هیجانی واست میاد این سیمون کیه؟

خبره ترین فرد در کار لاتاری هست تو دنیا علی جان
اینم سایتش
http://britsimonsays.com/easiest-way-to-...ment-20132
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo
اگه با شیلتر پکن دارین کانکت میشین....سیییس کار نمیکنه.
ببندین و ساده کانکت شین.
البته سرعت بالاتر می خواد.
شفارت ترکیه هم ترافیکش سنگینه انگار.
ادا میده.....
ولی به زبون خوش باز نشد بنا بر این با چی...... باز کردم.
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: alireza51 ، areb1356 ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo
اینکه باید جلوی سفارت منطقی و متمدن برخوردکنیم توش شکی نیست ولی من به شخصه از دوستانی که اعصابشون خرد و ناراحت هستند و ممکن هست چیزی بگن خرده نمیگیرم چون شرایط واقعا سختی داریم من فعلا نمیرم سفارت چون اگه برم دست خالی برنمیگردم حداقل یه افیسر بر میدارم باخودم میارم اینجا تاکسی درمیش میکنم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: آسماني ، alireza51 ، areb1356 ، behjan ، vahid.sa ، ben123 ، mehrdad_123 ، Rira_1982 ، yesorno ، samane1363 ، nara ، A2000 ، Pariba ، 2015reza ، ریحانا ، mahyaaa
(2015-09-26 ساعت 00:18)areb1356 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:15)آسماني نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:01)yesorno نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 23:55)آسماني نوشته:  عليرضا خان، ممنونم بابت آرزوي سبزت، ايشالا رنگ اين جدول كلا سبز بشه. راستي فكر كنم با توجه به اين جدول، خودِ شما هم سبز شدي، نه؟

نه نخودی جون
خودش هنوز سبز نشده داریم آب میدیم بهش بلکه جوونه بزنه سبز بشه. خولاصه هنوز سبزیجات نی
منم الان تنها تجهیزاتم ی گوشی جسده زورکی میام نت باهاش :-)
وگرنه آپ رو چک میکرم. علیرضا سر شب گفت نمیتونه منم گفتم زحمتش با خودته Big Grin
الان داره لطف میکنه چک میکنه.

يعني امشب هم از طرف شما فايل اكسل با يه عالمه خط تيره مي گيريم؟ واي الان ميفهمم كم آوردن به معناي واقعي رو! خدا خودشم دونسته كه اينقدر هم نيازي به آزمودن صبر ما نيست، خيلي وقته fail شديم( البته خودمو ميگم) اما فكر كنم نشسته هِي مي خنده به من.

فایل رو ایشالا حمیدرضا خان برای فردا میدن تو بازار Big Grin
ولی امشب به محض اینکه سیاک جواب داد کیسها رو چک می کنم ایشالا اون شماره نخودیه هم میشه نخودسبز Cool

الكي بگم اميدوارم، ديگه سياك هم داره ناز ميكنه،... باشه ما بريم اين شماره نخودي رو بكاريم تا فردا شايد سبز شد. اما يه چيزو كه بايد بگم حتي با اين حالم يه دست مريزاد حسابيه به شما عليرضاى گل، حميد خان عزيز و جناب خليل خواه و آقا ابراهيم بزرگوار كه تو اين مدت هرچي اطلاعات بوده رو بطور كامل در اختيار ما گذاشتن و ميذارن... ما كه كاري واسه جبرانش از دستمون بر نمياد، اميدوارم شما به اون مراد دلتون برسين.
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، areb1356 ، amir piri ، SAMBAR ، yesorno ، hamed shayan ، nara ، A2000 ، Pariba ، Mahboy ، arveen100
(2015-09-26 ساعت 00:36)آسماني نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:18)areb1356 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 23:55)آسماني نوشته:  عليرضا خان، ممنونم بابت آرزوي سبزت، ايشالا رنگ اين جدول كلا سبز بشه. راستي فكر كنم با توجه به اين جدول، خودِ شما هم سبز شدي، نه؟

نه نخودی جون
خودش هنوز سبز نشده داریم آب میدیم بهش بلکه جوونه بزنه سبز بشه. خولاصه هنوز سبزیجات نی

يعني امشب هم از طرف شما فايل اكسل با يه عالمه خط تيره مي گيريم؟ واي الان ميفهمم كم آوردن به معناي واقعي رو! خدا خودشم دونسته كه اينقدر هم نيازي به آزمودن صبر ما نيست، خيلي وقته fail شديم( البته خودمو ميگم) اما فكر كنم نشسته هِي مي خنده به من.

فایل رو ایشالا حمیدرضا خان برای فردا میدن تو بازار Big Grin
ولی امشب به محض اینکه سیاک جواب داد کیسها رو چک می کنم ایشالا اون شماره نخودیه هم میشه نخودسبز Cool

الكي بگم اميدوارم، ديگه سياك هم داره ناز ميكنه،... باشه ما بريم اين شماره نخودي رو بكاريم تا فردا شايد سبز شد. اما يه چيزو كه بايد بگم حتي با اين حالم يه دست مريزاد حسابيه به شما عليرضاى گل، حميد خان عزيز و جناب خليل خواه و آقا ابراهيم بزرگوار كه تو اين مدت هرچي اطلاعات بوده رو بطور كامل در اختيار ما گذاشتن و ميذارن... ما كه كاري واسه جبرانش از دستمون بر نمياد، اميدوارم شما به اون مراد دلتون برسين.

ممنون دوست عزیز شما به بنده لطف دارید
منم واستون آرزو میکنم تو این چند روز باقیمانده کلیر بشید
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، areb1356 ، آسماني ، hamed shayan ، Pariba ، ریحانا
یعنی بعد ۳۱۱ روز هنوز امار منو در نیوردن ؟ اقا ریجکت میکردی بخدا راضی بودیم تا این همه انتظار !!

این انکارا تا کی تعطیلن ؟
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، SAMBAR ، APOLO5321 ، hamed shayan ، Pariba ، Mahboy ، Janilla ، lotfe.kh ، mahyaaa ، arveen100
(2015-09-26 ساعت 00:27)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:14)alifarjadfar نوشته:  ابراهیم جان مبارکه ایملای هیجانی واست میاد این سیمون کیه؟

خبره ترین فرد در کار لاتاری هست تو دنیا علی جان
اینم سایتش
http://britsimonsays.com/easiest-way-to-...ment-20132

ابراهيم جان، خبرگى سيمون تا لاتاري ٢٠١٥ بود. ديگه با حضور اساتيد اين فروم، بايد واگذار كنه
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: alireza51 ، ben123 ، SAMBAR ، areb1356 ، Rira_1982 ، yesorno ، A2000 ، Pariba ، Janilla ، ebrahim1e

نه نخودی جون

دوست عزیز منظورت از خط تیره چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدی و بگی به چه دردی میخوره؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، areb1356 ، Pariba
من توی این 18 سال که شرکت میکنم هیچوقت قبول نشدم فقط خواهرم 2013 قبول شد که اونم اسم بچه رو ننوشته بود و طبعا" تو مصاحبه ریجکت شد .
ولی هر سال از وقتی که اینترنتی شد و از نامه نگاری دراومد ،این موقعها میام اینجا ، بخصوص توی این 3 سال اخیر که کلیرنس ها انقدر وحشتناک طولانی هست ! دست آخر یه عده خوشحال میشن و یه عده هم به ناگزیر تسلیم قضا و قدر میشن که بهر حال لحظات سختی رو سپری میکنن ، من با شادی اونهایی که کلیر میشن خوشحال وبا ناراحتی اونایی که خدای نکرده به ویزا نمیرسند ، ناراحت میشم . حالا امیدوارم امسال ختم به خیر بشه . پارسال که خیلی وحشتناک ملت رو نقره داغ کردن نامردا .
ولی خدایی تا 2012 شاید فقط یکی دو تا کیس کلیر نمیشدن و باقی همه تا 30 سپتامبر ویزاشون رو میگرفتند . عجیبه که تو این سه سال اولا آمار AP ها مخصوصا تو آنکارا انقدر زیاد شده و واسه ایرانی ها مخصوصا مردهایی که سربازی رفتن و یا کار دولتی داشتن !! انقدر سخت گیری میکنند که دور از انسانیت هست .

حالا سوال اینجاست که وقتی اینا شمشیر رو واسه ما از رو بستند چرا ما باید حتما حقیقت رو مثل شغل دولتی داشتن رو بگیم ؟؟ مگه میفهمن ؟؟ خوب میگفتین مغازه دار هستین یا یه شغل معمولی دیگه خلاصه ، مگه اسم همه کارمندای ادارات رو دارن ؟؟ چه کاریه آخه ؟ حالا سربازی رو از رو کارت نگاه میکنن میفهمن . شغل رو که نمیفهمن !!
ببینیم امسال چی میشه ؟ انتظار خیلی سخته و روزهای سختی رو سپری میکنید ولی از ته قلب براتون دعا میکنم که ختم به خیر بشه .
آمین
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Jefferson ، alireza51 ، hamed shayan ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، Mahboy ، h_researcher ، lotfe.kh ، mahyaaa ، bahar101
چی میشه گفت تو این روزهای اخر که کمی ادمو اروم کنه فقط اینکه تا اخرین لحظه امیدوار باشین اینکه مدتهاست کسی نتونسته سر از کار سفارت دربیاره اینکه نتیجه هر چی شد خودتونو سرزنش نکنین شما صادقانه جلو رفتین و اونهام طبق دستور العمل خودشون کارشون رو انجام دادن اینکه کاش اینو گفته بودم یا نگفته بودم کاش فلان جا کار نکرده بودم یا سربازی نرفته بودم همه دیدگاه ماست و خیلی وقتها عکسش ثابت شده من با چشم خودم دیدم به خانم معلم دبستانی که سالها پیش بازنشسته شده واسه ویزای توریستی که به عمل جراحی بچش برسه و پرستاریش کنه جواب نه دادن پس منتظر باشین و برای هر نتیجه ای خودتون رو سر زنش نکنین
دوستان ۳روز طلایی انکارا داره .خوبیش اینکه هنوز نمیگن خب دیگه تموم شد دیگه ویزا نداریم فکرکنم روی گفتن ندارن وباعمل دارن نشون میدن اخه خسته شدیدم انقدر بالا پایین کردیمو نامه نگاری وایمیل زدیم.تازه دیگه جواب ایمیلم. نمیدن اصلا انگار نه انگار sign out کردن رفتن.ولی ما تا خون در رگ داریم از رونمیریم.حالا ببینید ۲شنبه جلو سفارت چخبر میشه.!!!!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، Pariba ، Mahboy ، mahyaaa
(2015-09-26 ساعت 00:33)SAMBAR نوشته:  اینکه باید جلوی سفارت منطقی و متمدن برخوردکنیم توش شکی نیست ولی من به شخصه از دوستانی که اعصابشون خرد و ناراحت هستند و ممکن هست چیزی بگن خرده نمیگیرم چون شرایط واقعا سختی داریم من فعلا نمیرم سفارت چون اگه برم دست خالی برنمیگردم حداقل یه افیسر بر میدارم باخودم میارم اینجا تاکسی درمیش میکنم.

فرهاد جان میری شکار اون افیسر مو زرده عینکیه که با لهجه آلن ایر حرف میزنه را شکار کن . من باش کار دارم .................... .
کله باباش
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
اقایون این جدول کوفتی انکارا روهم بزنید ما چشممون بروی گلشون بافته حداقل دیده باشیم.
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-09-26 ساعت 00:45)aria802 نوشته:  

نه نخودی جون

دوست عزیز منظورت از خط تیره چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدی و بگی به چه دردی میخوره؟

والا اين خط تيره هم عينا همون داستان or مشهوره! با اين تفاوت كه or با چشم غير مسلح قابل رويت بود، اما اين خط تيره فقط از طريق فايل اكسلي كه حميد خان زحمتشو ميكشه، ديده ميشه. خلاصش اينكه روش دوم بعد or، جهت پيشگويي كليير شدن دوستانه. اميدوارم درست توضيح داده باشم! اگه لازمه تصحيح بفرماين بزرگان
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: areb1356 ، amir piri ، SAMBAR ، alireza51 ، A2000 ، Pariba
سلام دوستان شرمنده تو این شرایط سوال اینجوری میپرسم من بعد یک سال و خورده ای از این داستان اولین بار هستش که پست میزارم تو مهاجرسرا Big GrinBig Grin . امیدوارم که همه خبرهای خوبی رو بشنویم
و یک سوال داشتم ازتون من تو ceac یه بار کلن آپدیت شدم و اونم روز بعد از مصاحبه تاریخشه تو سایت سفارت ابوظبی هم فقط روز مصاحبم آپدیت داشتم
ایمیلم به سفارت زدم جوابمو نداده تا الان به نظرتون امیدی هست البته من امیدوارمBig GrinBig Grin ؟
تشکر کنندگان: areb1356 ، amir piri ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان