کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 18:24)meysam_nr نوشته:  سلام دوستان
آنکارا تو این چند روز اصلا ویزا صادر کرده

آنکارا تو این چند روز تعطیل بوده. فردا هم تعطیله
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، Pariba
سلام دوستان . خدا را شکر امروز صبح ایمیل کلیر برا من هم اومد . اینقدر گرفتار بودم که نرسیدم سر بزنم . به امید خدا همه کلیر بشید . راستی من امروز یه دردسر بزرگ برا پیکاپ ویزا داشتم . اما خدا را شکر فعلا پاس را فرستادیم امارات تا خدا چی می خواد
دوستان گرامي و عزيز وقتتون بخير فردا روز بزرگي و هفته انشاالله هفته اي شاد برا هممون باشه سوال بنده اينه چون درابوظبي فقط يك شنبه و سه شنبه پاسپورتهارو جهت ويزا دريافت ميكنند اگرمثلا خداخواست فردا خبركليري رسيد ميتونيم همون فردا پاسپورت بفرستيم ابوظبي( پاسپورت بنده يكماهه در دوبي داره خاك ميخوره)؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جناب عليرضا جناب yesoryes تا آخرشب منتظر خبرهاي فوق العاده شادي بخش ازشما عزيزان هستيم منتظرتان هستيم
بينهايت ممنون و سپاسگذاريم
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: smpf ، areb1356 ، alireza51 ، teele ، behjat ، SAMBAR ، Pariba
سلام
تکلیف بچه های انکارا چی میشه با توجه به اینکه انکارا فردا هم تعطیله؟
تشکر کنندگان: alireza51 ، Miip ، SAMBAR ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 19:10)Jefferson نوشته:  دوستان گرامي و عزيز وقتتون بخير فردا روز بزرگي و هفته انشاالله هفته اي شاد برا هممون باشه سوال بنده اينه چون درابوظبي فقط يك شنبه و سه شنبه پاسپورتهارو جهت ويزا دريافت ميكنند اگرمثلا خداخواست فردا خبركليري رسيد ميتونيم همون فردا پاسپورت بفرستيم ابوظبي( پاسپورت بنده يكماهه در دوبي داره خاك ميخوره)؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جناب عليرضا جناب yesoryes تا آخرشب منتظر خبرهاي فوق العاده شادي بخش ازشما عزيزان هستيم منتظرتان هستيم
بينهايت ممنون و سپاسگذاريم

سلام دوست و برادر عزیز
اول اینکه بازم از صمیم قلب آرزوی کلیر شدن شما و همه دوستان منتظر و البته خودم را دارم.
دوم اینکه سفارت هر روز پاسپورتها رو می گیره. توی سایت سفارت زمانی که کلیری یک کیس اعلام میشه اون پایین توی توضیحات گفته که هر روز کاری ( یعنی به جز جمعه و شنبه) ساعت 14 می توان پاسپورت را تحویل داد.
امیدوارم خدا حاجت هممون رو بده من هفت شنبه هم باشه پاسپورت رو تحویل می دم Wink
به امید کلیری همه منتظران
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: Jefferson ، nara ، alireza51 ، teele ، Azer ، SAMBAR ، میثم هاشملو ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 19:39)davouddavoud نوشته:  سلام

2شنبه تا4 شنبه ایشالا یه خبرایی میشه. اکثرا که داریم میریم آنکارا . شما نمیای؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: homayoon1972 ، alireza51 ، sunn789 ، SAMBAR ، میثم هاشملو ، mahyaaa ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 19:05)soshimohajer نوشته:  سلام دوستان . خدا را شکر امروز صبح ایمیل کلیر برا من هم اومد . اینقدر گرفتار بودم که نرسیدم سر بزنم . به امید خدا همه کلیر بشید . راستی من امروز یه دردسر بزرگ برا پیکاپ ویزا داشتم . اما خدا را شکر فعلا پاس را فرستادیم امارات تا خدا چی می خواد

شماره كيستون چند بوده
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، smpf ، Pariba
روزی که اسمم دراومد ناراحت شدم.
اصلا من خودمو ثبت نام نکرده بودم.
دوست نداشتم برم. به دلایلی که برای خودم مهم بود. اما خانوادم اصرار داشت برم.
تا این حد که قصد داشتم روز مصاحبه به افسر دری وری بگم تا ریجکت بشم.
اما زد و اتفاقاتی توی زندگیم افتاد که سه ماه قبل تصمیم گرفتم برم. و با وجودی که فکر میکردم یه ضرب ویزا میگیرم، ap خوردم.
حالا نمیدونم امتحان خداست یا دارم تنبیه میشم، که روی هوا و زمین بلا تکلیف موندم، و نرفتنم باعث شکست بزرگی برام میشه،
منم مث همه تون طعم تلخ انتظار رو دارم میچشم.
ولی از همه میخوام تا 12شب 30 سپتامبر امیدمون رو از دست ندیم، و دعا کنیم.
(2015-09-26 ساعت 19:05)soshimohajer نوشته:  سلام دوستان . خدا را شکر امروز صبح ایمیل کلیر برا من هم اومد . اینقدر گرفتار بودم که نرسیدم سر بزنم . به امید خدا همه کلیر بشید . راستی من امروز یه دردسر بزرگ برا پیکاپ ویزا داشتم . اما خدا را شکر فعلا پاس را فرستادیم امارات تا خدا چی می خواد

ببخشيد در ايميل شما گفته همون ساعت 2 ظهر برا تحويل پاسپورت بريد، يا هر ساعتي تونستيد مي تونيد بريد. ممنون مي شم جواب بديد!!

(2015-09-26 ساعت 20:44)teele نوشته:  روزی که اسمم دراومد ناراحت شدم.
اصلا من خودمو ثبت نام نکرده بودم.
دوست نداشتم برم. به دلایلی که برای خودم مهم بود. اما خانوادم اصرار داشت برم.
تا این حد که قصد داشتم روز مصاحبه به افسر دری وری بگم تا ریجکت بشم.
اما زد و اتفاقاتی توی زندگیم افتاد که سه ماه قبل تصمیم گرفتم برم. و با وجودی که فکر میکردم یه ضرب ویزا میگیرم، ap خوردم.
حالا نمیدونم امتحان خداست یا دارم تنبیه میشم، که روی هوا و زمین بلا تکلیف موندم، و نرفتنم باعث شکست بزرگی برام میشه،
منم مث همه تون طعم تلخ انتظار رو دارم میچشم.
ولی از همه میخوام تا 12شب 30 سپتامبر امیدمون رو از دست ندیم، و دعا کنیم.

آفرين به روحيه، تا 30 سپتامبر منتظر مي مونيم.Big GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: teele ، SAMBAR ، samane1363 ، میثم هاشملو ، alireza51 ، A2000 ، smpf ، Pariba
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: Azer ، SAMBAR ، alireza51 ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 20:31)Omid3003 نوشته:  

شماره كيستون چند بوده

65xx
تشکر کنندگان: Azer ، alireza51 ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:58)Aliparto نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:30)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 13:50)Aliparto نوشته:  گرفتی جامه فخر مرا از من
صبورانه کله را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم
اگر یکدانه گندم را لگد کردم
مرا یارب نمیخواهی گناه از تو
اگر نفرین به این دنیای بد کردم

دوستان بزرگواران براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم موفق باشيد
اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

۱- هنوز که راه به پايان نرسيده. ۲- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار مانیست شناسایی راز گل سرخ
کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم
پشت دانایی اردو بزنیم
دوست محترم حرفهاي شما افكار من تا چند روز پيش بود ولي وقتي بر ميگردم عقب نگاه ميكنم اين راهي نبود كه من انتخاب كرده بودم حتي خودمم خبر نداشتم توسط كسي ثبت نام شده بودم پس كلا گزينه خير و صلاح حذف ميشه اگه قرار به اين روز بود چرا مسير زندگيم رو عوض كرد تا قبل مصاحبه هم جاهايي بود كه به بن بست رسيدم باز هم رد شدم كه از ارتفاع بيشتري زمين بخورم....استرس زندگي خانوادم رو خراب كرد واقعا به خاطر اين چيزا بود كه من تو اين مسير قرار گرفتم؟ پس عدالت و بزگيش كجاست؟

من هيچ جوابي ندارم، ولي يک روز خودتون به اين سوالهاي خودتون جواب خواهيد داد. ما فقط مسئول چيزهايي هستيم که بر اونها کنترل داريم. و بهتره وقت انتخاب، بهترين را انتخاب کنيم.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، میثم هاشملو ، alireza51 ، smpf ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 20:13)mordad نوشته:  

۲شنبه تا۴ شنبه ایشالا یه خبرایی میشه. اکثرا که داریم میریم آنکارا . شما نمیای؟

منم با توجه به تجربه خودم و تجربه ای که تو این چند سال اخیر از خوندن نوشته های برنده های 2012 تا الان داشتم به شدت توصیه می کنم هر کسی که منتظر کلیر شدن هست این روزای آخر رو حتما و حتما بره آنکارا دوبی یا ایروان،
اگر بر فرض روز 28 29 یا 30 سپتامبر کلیر بشین احتمال اینکه بتونین پاس رو به سفارت برسونین خیلی کمه
به علاوه اینکه روزای آخر دم سفارت شلوغه و من خودم 3 روز رفتم دم سفارت تا بالاخره روز سوم موفق شدم برم تو و پاس رو تحویل بدم.
بهتره که این هزینه و وقت رو بذارین و این چند روز آخر رو نزدیک سفارت بگذرونین.
یه یادآوری کوچیک هم بکنم که فقط شخصی که برنده اصلی هست میتونه وارد سفارت شه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ben123 ، میثم هاشملو ، alireza51 ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-26 ساعت 21:00)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:58)Aliparto نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:30)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 13:50)Aliparto نوشته:  گرفتی جامه فخر مرا از من
صبورانه کله را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم
اگر یکدانه گندم را لگد کردم

دوستان بزرگواران براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم موفق باشيد
اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

۱- هنوز که راه به پايان نرسيده. ۲- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار مانیست شناسایی راز گل سرخ
کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم
پشت دانایی اردو بزنیم
دوست محترم حرفهاي شما افكار من تا چند روز پيش بود ولي وقتي بر ميگردم عقب نگاه ميكنم اين راهي نبود كه من انتخاب كرده بودم حتي خودمم خبر نداشتم توسط كسي ثبت نام شده بودم پس كلا گزينه خير و صلاح حذف ميشه اگه قرار به اين روز بود چرا مسير زندگيم رو عوض كرد تا قبل مصاحبه هم جاهايي بود كه به بن بست رسيدم باز هم رد شدم كه از ارتفاع بيشتري زمين بخورم....استرس زندگي خانوادم رو خراب كرد واقعا به خاطر اين چيزا بود كه من تو اين مسير قرار گرفتم؟ پس عدالت و بزگيش كجاست؟

من هيچ جوابي ندارم، ولي يک روز خودتون به اين سوالهاي خودتون جواب خواهيد داد. ما فقط مسئول چيزهايي هستيم که بر اونها کنترل داريم. و بهتره وقت انتخاب، بهترين را انتخاب کنيم.

نمیدونم شما کارتون در چه مرحله ایه ولی یادمه که دوستی بود که 6 ماه از تاریخ مصاحبه ش گذشته بود و روز 28 سپتامبر هنوز کلیر نشده بود ولی آنچنان امیدوار و با انرژی بود که ما به خودمون اجازه نا امید شدن نمی دادیم از خجالت ایشون.
اگر به موضوع لاتاری 2012 برید هنوز نوشته های ایشون هست.
آدم به امید زنده س.
اگر به خدا اعتقاد دارین نمیتونین بگین که وسط سختی و انتظار دستتون رو ول کرده چون با اعتقادتون جور در نمیاد این حرف
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، ehsan_pars ، mahyaaa ، smpf
(2015-09-26 ساعت 21:02)Srod نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 20:13)mordad نوشته:  

۲شنبه تا۴ شنبه ایشالا یه خبرایی میشه. اکثرا که داریم میریم آنکارا . شما نمیای؟

منم با توجه به تجربه خودم و تجربه ای که تو این چند سال اخیر از خوندن نوشته های برنده های ۲۰۱۲ تا الان داشتم به شدت توصیه می کنم هرایوایکه منتظر کلیر شدن هست این روزای آخر رو حتما و حتما بره آنکارا دوبی یا ایروان،
اگر بر فرض روز 28 29 یا 30 سپتامبر کلیر بشین احتمال اینکه بتونین پاس رو به سفارت برسونین خیلی کمه
به علاوه اینکه روزای آخر دم سفارت شلوغه و من خودم ۳ روز رفتم دم سفارت تا بالاخره روز سوم موفق شدم برم تو و پاس رو تحویل بدم.
بهتره که این هزینه و وقت رو بذارین و این چند روز آخر رو نزدیک سفارت بگذرونین.
یه یادآوری کوچیک هم بکنم که فقط شخصی که برنده اصلی هست میتونه وارد سفارت شه.

يعني اگه برنده اصلي ويزاشو هم گرفته باشه و همراهان که کلير نشدن، بايد با برنده اصلي برن!!! من که سر در نمي يارم. واسه دريافت ويزاي من، شوهرم با کارتي که داده بودند مراجعه کرد، و ويزا را بدون هيچ سوال و جوابي و حتي درخواست پاسپورت خود اون ، ويزاي منو بهش تحويل دادند.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، amir piri ، alireza51 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان