کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سارا خانوم ما دیروز پاسامونو دادیم سفارت بدون کلیری یا حتی اپ بهرحال اپ ۲۸ سپتامبرو خوردیم ولی جالبه امروز ساعت ۷ صبح دوباره اپ ۲۹ خوردیم تحلیله شما چیه؟؟؟
تشکر کنندگان: asal1372 ، amir piri ، bahar101 ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 20:48)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 20:20)DDDDD نوشته:  بعد از ایشود شدن تا چندروز بعد می توان به سفارت ابوظبی برای دریافت ویزا مراجعه کرد؟
دوستانی که امروز تو این روزا کلیر شدن تا کی وقته تحویل پاس رو دادن؟

تا 30سپتامبر، یعنی تقریبا دیگه تمومه....
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: 2015reza ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
درضمن در مورد انکارا میگم
تشکر کنندگان: alireza51
چند روز پیش دوستان کلیر شده می گفتن تا 4اکتبر وقت دارن پاس تحویل بدن؟!اگر خدا خواست و کسی فردا ایشود شد وقت تحویل پاس داره؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: A2000 ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 20:52)alifarjadfar نوشته:  سارا خانوم ما دیروز پاسامونو دادیم سفارت بدون کلیری یا حتی اپ بهرحال اپ ۲۸ سپتامبرو خوردیم ولی جالبه امروز ساعت ۷ صبح دوباره اپ ۲۹ خوردیم تحلیله شما چیه؟؟؟

با منین؟Shy
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba
دوستان سلام.

برای هر کدوم از دوستانی که تا قبل از پایان سپتامبر از طرف سفارت ویزا پرینت بشه میتونن تو اکتبر برن و ویزاشون رو توی پاسشون میزنن.مطمئنا پایان زمان مراجعه
به این دوستان از طریق ایمیل بهشون اعلام میشه.
برای دوبی و ایروان که جهت مراجعه به ویزا نیاز هست قطعا زمان بیشتری در نظر گرفته میشود.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2015-09-29 ساعت 20:59)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  چند روز پیش دوستان کلیر شده می گفتن تا ۴اکتبر وقت دارن پاس تحویل بدن؟!اگر خدا خواست و کسی فردا ایشود شد وقت تحویل پاس داره؟

بله قطعا . چون ویزا از سهمیه 30 سپتامبر صادر شده و ارتباطی به ماه اکتبر نداره
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: parsa.pormand@yahoo.com ، sce ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 20:59)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  چند روز پیش دوستان کلیر شده می گفتن تا ۴اکتبر وقت دارن پاس تحویل بدن؟!اگر خدا خواست و کسی فردا ایشود شد وقت تحویل پاس داره؟

صد در صد.... شک نکنین.....
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: sce ، farrokh33 ، A2000 ، alireza51 ، Pariba
با تشکر از همه دوستان که این یک سال و ۷/۸ ماه مزاحمشون بودیم Smile

باز هم میگم:

زندگی‌ زیباست‌ای زیبا پسند

زنده اندیشان به زیبایی رسند

آن قدر زیباست این بی‌ بازگشت

که از برایش می‌توان از جان گذشت

خدا نگهدار کلیرنس برندگان ۲۰۱۵
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: sce ، pari pari ، Siamak ، ebrahim1e ، farrokh33 ، h_researcher ، ben123 ، asal1372 ، M.d ، alireza51 ، matin86 ، 2015reza ، Pariba ، babak90 ، arveen100
(2015-09-29 ساعت 21:50)SAAM_60 نوشته:  با تشکر از همه دوستان که این یک سال و ۷/۸ ماه مزاحمشون بودیم Smile

باز هم میگم:

زندگی‌ زیباست‌ای زیبا پسند

زنده اندیشان به زیبایی رسند

آن قدر زیباست این بی‌ بازگشت

که از برایش می‌توان از جان گذشت

خدا نگهدار کلیرنس برندگان ۲۰۱۵
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
ما که نصف و نیمه شدیم. خلاصه یکیمون می ره تا ببینیم بعدیمون کی 3 یا 4 سال دیگه طول میکشه
بچه ها خداحافظ
روزهای پر امیدی بود و کلی احساس همه خرج کردن
موفق باشین
تشکر کنندگان: sce ، pari pari ، داود یو.اس ، bahar101 ، ebrahim1e ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، SAAM_60 ، h_researcher
اي بابا، هنوز زمان مونده. صبر كنيد. خداحافظي چيه!!! صبر كنيد. يكي ميره يكي ميمونه چيه، يا با هم، يا هيچ كدوم. مگه ميشه به خاطر يك ويزا جدايي بياد بين . تدبيو و بقيه دوستان من، من منتظر خبرهاي خوب از همتون هستم. دعا كنيد و از خدا بخواين، و نا اميد نشين. مطمئن باشيد امشب با يك خاطره خوب تموم ميشه. امين امين امين.
Big Grin
تشکر کنندگان: samane1363 ، ebrahim1e ، farrokh33 ، A2000 ، elnazd ، areb1356 ، Jefferson ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، mfte.teacher
ضمن تشکر از همه دوستاني که به هر صورت خصوصي عمومي تلفني تبريک گفتند. چند نکته به اطلاع همه برسونم.
1- آقا، خانم ما هنوز پاسپورت را نتونستيم بديم سفارت، اميدوارم بدون مشکل فردا بتونيم اين کار را بکنيم.
2- کسي مي خواد تو فروم بمونه، بره به خودش مربوطه، ولي خواهشاً هيچ شخصي نااميد نشه. من تا ساعت 5 صبح 29 سپتامبر (به وقت ايران) شرايط شما را داشتم. ولي هميشه گفتم و مي گم نا اميد نمي شم. چون واقعاً به نيروي فوق بشري، فوق فيزيکي، فوق تصوري ايمان دارم. اگه اون بخواد، حتي اگه تمام عالم هم نخواد باور کنيد مي شه.
من نمي تونم شرايط خودمون را بيشتر توضيح بدم، ولي شرايط شوهر من چندين برابر سخت تر از شرايط آقاي مستان1 بود، واسه همين فکر مي کردم اگه ايشون بعد 340 روز کلير نشه محاله شوهر من کلير بشه. انشاء ا... همين فردا مستان خان هم کلير بشه، ايشون را مي گم، جون از قديمي ترين عضوهاي فرومه.
اگه انشاءا... فردا کلير بشه و به ابوظبی برن، حتماً شوهر من و ايشون همديگر را مي شناسند. (جفتشون مال يک وزارت خونه و تقريباً شرايط مشابه دارند ولي تو ادارات مختلف)
به اميد کلير شدن همه برو بچ باحال و پر انرژي
تا شقايق هست، نااميد شدن قداغن.Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-09-29 ساعت 22:29)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اي بابا، هنوز زمان مونده. صبر كنيد. خداحافظي چيه!!! صبر كنيد. يكي ميره يكي ميمونه چيه، يا با هم، يا هيچ كدوم. مگه ميشه به خاطر يك ويزا جدايي بياد بين . تدبيو و بقيه دوستان من، من منتظر خبرهاي خوب از همتون هستم. دعا كنيد و از خدا بخواين، و نا اميد نشين. مطمئن باشيد امشب با يك خاطره خوب تموم ميشه. امين امين امين.

از صمیم قلب براتون آرزو می کنم امشب خبرهای خیلی خیلی خیلی خوب بشنوید.
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان: sce ، farrokh33 ، A2000 ، Jefferson ، alireza51 ، Pariba
سلام به همگی شما عزیزان.من که به شخصه کلی از شماها یاد گرفتم.ممنون به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربه هاتون.موفق و موید باشید دوستان
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: sce ، farrokh33 ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، moj21 ، Pariba
دوستانی که واقعا هدف به مهاجرت دارن انصافا با ۱۰ میلیون پول (در بیشترین حالت) از طریق اسکیل ورک یا مشاغل فنی حرفه ایی با زبان نسبتا خوب ظرف ۲ سال میتونن برای کانادا اقدام کنن و واقعا شانسی نیست و روی اصول کاراتون میره جلو اما اگر مثل من وضع مالی خوبی ندارید ویا بی تعارف برای بعضی دوستان که دنبال مفتی رفتنن باید بچسبیم به لاتاری حتی اگر در این راه زمان زیادی بذاریم
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: sce ، chakavakl ، farrokh33 ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، arveen100

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان