کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام اقاى jeffersonشرمنده چون تعداد ارسالام كم بود نتونستم جوابتونو بدم در هر حال همونطور ك قبلاً عرض كردم همسرم برنده ى اصلى - شغل داروساز- معاف از سربازى- بدون شغل دولتى پس از فارغ التحصيلى - خودم دندانپزشك بدون شغل دولتى -مصاحبه نيمه ى جون دخترم بالاى ١٨ سال - ١٠٤ روز انتظار اخرين اپديت اصلى ٣٠ جون - واپديت همگانى ١٠ اگست - اپديت ١٧ سپتامبر پس از ايميل - اپديت ٢٧ سپتامبر پس از ايميل مراجعه ب سفارت همان روز ودادن پاسها وبرگه ى ابى - اپديت شبانه ى خودم و همسرم ٢٩ سپتامبر و ايميل كليرى فرداى همانروز ب همراه اپ كل كيس در ضمن روزى ك ب سفارت رفتيم ي كيس سه نفره براى گرفتن ويزاشون امده بودن ك اقا برنده ى اصلى شغل دولتى وسربازى س بود بنظر من حتماً پاسپورتتون رو بفرستين سفارت . اگر اطلاعات دقيق ترى ميخواهيد لطفاً تو پيام خصوصى شماره تلفنتونو بذارين با شما تماس ميگيرم موفق باشيد در ضمن از تمام كسانى ك تبريك وتشكر ارسال كردند ممنون و متشكرم ب اميد كلير شدن همه ى عزيزان
تشکر کنندگان: chakavakl ، farrokh33 ، sunn789 ، nimashariat ، A2000 ، mari48 ، Jefferson ، samane1363 ، alireza51 ، 2015reza ، moj21 ، Pariba ، matin86 ، babak90 ، arveen100 ، ahfpca
دوستان بعد از کلی توییت که من واسه سارا گرو کردم گفت مرخصی زایمانه و دسترسی به چیزی نداره. همین!
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789 ، A2000 ، innerpeace ، alireza51 ، Pariba ، babak90
(2015-09-29 ساعت 20:47)arveen100 نوشته:  خب، از ما که گذشت. برای ۲۰۱۶ ها آرزوی موفقیت دارم. من چنان مطمئن بودم که حتی تو ۲۰۱۶ هم شرکت نکردم.
الان هم سوییچ میکنم روی Plan B
حیا ندارم، منتظر شروع ثبت نام 2017 هستم!
حالا یه چیزی بگم بخندین: تمام قوانین رانندگی ایالت ماساچوست رو الان از حفظم! چون می خواستم بدون فوت وقت گواهینامه بگیرم... انصافا دانش رانندگی ام رفت بالا Smile)
حتی دوستم ماشین و منزل رو هم برام مشخص کرده بود....
تا شقایق هست زندگی باید.
نا امید نشین. حتی بدون آمریکا هم زندگی شیرین و دوست داشتنیه.
همگی تان را دوست دارم.
تا شقایق هست زندگی باید کرد
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، Pariba
سلام و از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه ها چه جوری میشه از شارجه با اتوبوس رفت دبي؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 22:54)tamana2016 نوشته:  دوستانی که واقعا هدف به مهاجرت دارن انصافا با ۱۰ میلیون پول (در بیشترین حالت) از طریق اسکیل ورک یا مشاغل فنی حرفه ایی با زبان نسبتا خوب ظرف ۲ سال میتونن برای کانادا اقدام کنن و واقعا شانسی نیست و روی اصول کاراتون میره جلو اما اگر مثل من وضع مالی خوبی ندارید ویا بی تعارف برای بعضی دوستان که دنبال مفتی رفتنن باید بچسبیم به لاتاری حتی اگر در این راه زمان زیادی بذاریم
دوست عزیز لاتاری هم مفتی نیست
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
(2015-09-29 ساعت 23:24)comeonbaby نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 22:54)tamana2016 نوشته:  دوستانی که واقعا هدف به مهاجرت دارن انصافا با ۱۰ میلیون پول (در بیشترین حالت) از طریق اسکیل ورک یا مشاغل فنی حرفه ایی با زبان نسبتا خوب ظرف ۲ سال میتونن برای کانادا اقدام کنن و واقعا شانسی نیست و روی اصول کاراتون میره جلو اما اگر مثل من وضع مالی خوبی ندارید ویا بی تعارف برای بعضی دوستان که دنبال مفتی رفتنن باید بچسبیم به لاتاری حتی اگر در این راه زمان زیادی بذاریم
دوست عزیز لاتاری هم مفتی نیست

کلی هزینه داشت همین پروسه که به هیچ جا هم نرسید. ضمن اینکه کانادا هم کسی با 10 میلیون نمیتونه بیاد. خصوصا با این قیمت دلاز. کانادا از شما میخواد که نشون بدید 10000 دلار پول تو حسابتونه که میشه حدود 30000 تومان. حالا هزینه های دیگرش بماند. اون زمانی که من اومدم دلار 900 تومان بود و 10 میلیون تومان جواب می داد ولی الان خیر. Sad
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، babak90 ، arveen100
شما بفرمایید ارزون ترین راه کدام است که من خودم اولین نفرم.....۲۰ هزار دلار برای ۲ نفر تمکن مالی برای لاتاری اما هممون راه های پول رو به صورت موقت تهیه کنیم یاد داریم برای کانادا هم همین طور جزع خرج نیست پولی از جیب نرفته من ۲تا زوج تقریبا یکی ۱ سال پیش و دیگری ۴ ماه پیش با همین مبلغ رفتن
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، babak90
دوستان ما امروز عصر اپ خورديم البته كيس اصلي امروز من دو تا ايميل زده بودم ولي اميدوارم حداقل پروندمون را يه بررسي كرده باشند،به هر شكل هنوز اميدواريم به اميد كليري همه بچه ها،
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، babak90
(2015-09-29 ساعت 20:47)arveen100 نوشته:  خب، از ما که گذشت. برای ۲۰۱۶ ها آرزوی موفقیت دارم. من چنان مطمئن بودم که حتی تو ۲۰۱۶ هم شرکت نکردم.
الان هم سوییچ میکنم روی Plan B
حیا ندارم، منتظر شروع ثبت نام 2017 هستم!
حالا یه چیزی بگم بخندین: تمام قوانین رانندگی ایالت ماساچوست رو الان از حفظم! چون می خواستم بدون فوت وقت گواهینامه بگیرم... انصافا دانش رانندگی ام رفت بالا Smile)
حتی دوستم ماشین و منزل رو هم برام مشخص کرده بود....
تا شقایق هست زندگی باید.
نا امید نشین. حتی بدون آمریکا هم زندگی شیرین و دوست داشتنیه.
همگی تان را دوست دارم.

اقا دمت گرم با این همه روحیه منم پایه 2017 هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، babak90 ، h_researcher ، arveen100
(2015-09-29 ساعت 23:31)tamana2016 نوشته:  شما بفرمایید ارزون ترین راه کدام است که من خودم اولین نفرم.....

مهاجرت راه ارزون نداره متاسفانه. ولی باز اگر از طریق دانشجویی بیاین کمتر از جیب می دین چون دانشگاه بهتون اسکالرشیپ میده.
(2015-09-29 ساعت 23:34)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:31)tamana2016 نوشته:  شما بفرمایید ارزون ترین راه کدام است که من خودم اولین نفرم.....

مهاجرت راه ارزون نداره متاسفانه. ولی باز اگر از طریق دانشجویی بیاین کمتر از جیب می دین چون دانشگاه بهتون اسکالرشیپ میده.

اخه مسیله اینجاست که به ما دیگه دانشجویی هم نمیدن چون الان ثابت کردیم که قصد مهاجرت و موندن دایم داریم و این با ویزاهای دانشجویی تناقص دار6
تشکر کنندگان: farrokh33 ، tamana2016 ، A2000 ، victor2016 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 20:59)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  چند روز پیش دوستان کلیر شده می گفتن تا ۴اکتبر وقت دارن پاس تحویل بدن؟!اگر خدا خواست و کسی فردا ایشود شد وقت تحویل پاس داره؟
نظری دارم شاید اندک سوسوی چراغی باشد دراین لحظه های آخر.همه ساله اول می نتایج لاتاری رو میزدن ولی برای لاتاری2015 اعلام نتایج 5می بود شاید شاید از این طرف برای جبران چند روزی رو ادامه بدن مثلا تاجهارم اکتبر. دوست دارم که این باشد ولی نمیدانم میشود ؟واما راه دوم :میتوانند همه رو امشب کلیر کنندوفردادر30سپتامبرویزا برایشان وبه نامشان صادر کنندولی تا 4 اکتبر به اونا فرصت دهند که پاسپورتاشون رو ببرند سفارت .دوست دارم که این باشدولی نمیدانم میشود ؟چه کسی فکر میکرد که روزی برسد وزیر خارجه ایران با رییس جمهور آ م ر ی کا دست دوستی دهد ولی امروز انجام شد پس همه چیز امکان دارد .دوست دارم که....
تشکر کنندگان: h_researcher ، ARSAMNEW ، elnazd ، bahar101 ، Jefferson ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، marya.1
(2015-09-29 ساعت 23:36)ebrahim1e نوشته:  

اخه مسیله اینجاست که به ما دیگه دانشجویی هم نمیدن چون الان ثابت کردیم که قصد مهاجرت و موندن دایم داریم و این با ویزاهای دانشجویی تناقص دار۶

حتما باید برید آمریکا؟
(2015-09-29 ساعت 23:40)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:36)ebrahim1e نوشته:  

اخه مسیله اینجاست که به ما دیگه دانشجویی هم نمیدن چون الان ثابت کردیم که قصد مهاجرت و موندن دایم داریم و این با ویزاهای دانشجویی تناقص دار۶

حتما باید برید آمریکا؟
نه خب کانادا هم دوست دارم Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: tamana2016 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، aaraam
ابراهیم جان برو بخواب ته دیگشم دادن تموم شد بریم همگی بخوابیم شاید خواب امریکا و کلیری ببینیم تو واقعیت که نشد

کاربران در حال بازدید این موضوع: A2000، arash2014، ARSAMNEW، ebrahim1e، elnazd، farrokh33، ghsara، h_researcher، mehrdad_latery، mfarazz، PARISADELFAN، sinar، tamana2016، حاجی واشنگتن، داود یو.اس، 2 مهمان
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Siamak ، farrokh33 ، elnazd ، ebrahim1e ، Jefferson ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان