کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 14:51)ebrahim1e نوشته:  اقا خب ما هم بریم جلو سفارت ایروان بگیم پاسهامون را بدید
بالاخره یک جوابی میدهند
اخرش که چی ؟؟؟

ابراهيم جان داداش به نظر من امروز بيخيال پاس باش فردا صبح همه باهم ميريم ميگيريم، يا با ويزا يا بدون ويزا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، ben123 ، sce ، alireza51 ، Kia robani ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، moj21 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 15:10)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 15:07)A2000 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 14:48)A2000 نوشته:  [quote='2015reza' pid='668076' dateline='1443608094']
تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.
آیا احتمال داره از ساعت ۵-۶ بعدازظهر امروز (30 سپتامبر آمریکا) شخصی کلیر بشه و تا ساعت 12 شب که سفارت بازه بتونه ویزا بگیره ؟
آخدا میشه که بشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ؟

نمي دونم درست فهميدم تا اينجا يا نه دوستان كمك كنن
اگر تا شب كسي كلير بشه وقت براي رسوندن به سفارت تا چند روز آينده طبق ايميلي كه مياد داده ميشه
اگر اشتباه ميكنم تصحيح كنيد دوستان
احتمالا بستگی به سغارت داره که تماس بگیره همچنین ویزا رو ایشود کنه یا نه !
دوستان راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان: babak90 ، sce ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 15:12)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 14:51)ebrahim1e نوشته:  اقا خب ما هم بریم جلو سفارت ایروان بگیم پاسهامون را بدید
بالاخره یک جوابی میدهند
اخرش که چی ؟؟؟

ابراهيم جان داداش به نظر من امروز بيخيال پاس باش فردا صبح همه باهم ميريم ميگيريم، يا با ويزا يا بدون ويزا
امیدوارم براتون با ویزا باشه .
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak90 ، sce ، barfi1 ، maryam2020 ، alireza51 ، Kia robani ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 14:44)2015reza نوشته:  تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.

تا 12 شب ؟!!!
آدم فکر می کنه تو ایرانه که همه کارا انجامش میوفته به دقیقه ی 90!
آخه یکی نیست بهشون بگه : خب برادر من شما یه ماهه هیچ علایم حیاتی نشون نمیدی اون وقت گذاشتی روز آخر تا 12 شب بمونی!
امیدوارم حالا که زحمت میکشن میمونن، دقیقه 90 جبران مافات کنند.

من که هرچی میام آخرین پست این تاپیک رو بنویسم، میبینم خب زوده حالا.
اومدی و تا آخر شب کلیر شدیم. اون وقت دوباره باید بیام بگم سلاااااام، هوراااااا، همسرم کلیر شد! Big Grin
چه کاریه؟ یه روز دیگه هم چشم میدوزیم به سایت سیس و تقدیر و بعد والسلام!
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: yesorno ، MASTAN1 ، babak90 ، ریحانا ، sce ، غنچه ، barfi1 ، A2000 ، maryam2020 ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، asal1372 ، moj21 ، Pariba
دیگه تموم شد برید یرای سال 2017
تشکر کنندگان: alireza51 ، حاجی واشنگتن ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 14:44)2015reza نوشته:  تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.

خوش خبر باشین دوست عزیزم

امیدوارم همه دوستان دست پر از آنکارا برگردند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: A2000 ، maryam2020 ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، Pariba
بعد ازدو ماه دوباره اومدم مهاجرسرا
سلام به همه رفقا
تبریک به همه ی دوستانی که موفق شدن ویزا بگیرن .
امیدوارم بهترین ها در انتظارتون باشه...

یه سلام ویژه هم به رفقایی که کلیر نشدن
خیلی نگران نباشید ، گذر زمان ارومتون میکنه
فقط اینو بدونید که یه قدم از ماهایی که کارنت نشدیم جلو ترید و حداقل چشمتون به جمال سفارت روشن شده !!!!
زندگی تموم نشده
شانستون رو تو موندن امتحان کنید.

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2015-09-30 ساعت 15:39)meysam_nr نوشته:  دیگه تموم شد برید یرای سال 2017
------------------------------------------------------
28ام بود یکی از بچه هایی که رفته بود سفارت ابوظبی نوشته بود آفیسر گفته هنوز 3 روز دیگه وقت هست. پیش خودم گفتم چجوری حساب کرده 29و30 میشه دو روز. حدس زدم که به ساعت کاری آمریکا گفته و با این حساب روز 30ام کاری آمریکا هم در نظر گرفته.
الان که دوستان گفتند آنکارا تا 12 شب کار میکنه بیشتر مطمئن شدم. احتمالا امشب هر سه سفارت تا دیرموقع اضافه کاری وایسن.
پس دوستان امیدوار باشید شاید همه کلیر نشن یا مثلا 5 تاکیس در کل کلیر بشن
اما از کجا معلوم یکی از اونها شما نباشید؟؟
همونطور که بین هزاران نفر لاتاری برنده شدید.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

(2015-09-30 ساعت 15:55)s.zare نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 15:39)meysam_nr نوشته:  دیگه تموم شد برید یرای سال 2017
------------------------------------------------------
28ام بود یکی از بچه هایی که رفته بود سفارت ابوظبی نوشته بود آفیسر گفته هنوز ۳ روز دیگه وقت هست. پیش خودم گفتم چجوری حساب کرده 29و30 میشه دو روز. حدس زدم که به ساعت کاری آمریکا گفته و با این حساب روز 30ام کاری آمریکا هم در نظر گرفته.
الان که دوستان گفتند آنکارا تا 12 شب کار میکنه بیشتر مطمئن شدم. احتمالا امشب هر سه سفارت تا دیرموقع اضافه کاری وایسن.
پس دوستان امیدوار باشید شاید همه کلیر نشن یا مثلا ۵ تاکیس در کل کلیر بشن
اما از کجا معلوم یکی از اونها شما نباشید؟؟
همونطور که بین هزاران نفر لاتاری برنده شدید.
اگه ایروانه که از الان این پا اون پا میکنن کی ساعت پنج میشه برن خونه نکه این دو سه هفته خیلی پر کار بودن امشب وایمیسن اضافه کاری برا ما جهان سومی ها
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
باورم نمیشهSad
بخدا این حق من نبودSad
بیشتر بچه هایی که نیمه اول رفته بودن مصاحبه ویزا گرفتن...
چرا من آخه؟چرااااااااااا.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، A2000 ، 2015reza ، alireza51 ، hamed shayan ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، Pariba
سلام دوستان من الان زنگ زدم سفارت ابوظبی یه اقایی گوشی رو براشت که می تونست فارسی صحبت کنه مثل اینکه هندی بود گفت سفارت تعطیل شده کیس نامبرم رو خواست و گفت براتون ویزا نیومده و لاتاری تموم شده . متاسفام این رو می گم . برای همتون ارزوی موفقیت در بقیه مراحل زندگی رو دارم خودم که حالم خیلی بده و می خوام بلند بلند گریه کنم .خوش باشید و خداحافظ
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
(2015-09-30 ساعت 16:05)سجاد دال نوشته:  باورم نمیشهSad
بخدا این حق من نبودSad
بیشتر بچه هایی که نیمه اول رفته بودن مصاحبه ویزا گرفتن...
چرا من آخه؟چرااااااااااا.

همیشه یه عده ای باید قربونی بشن... این هم قسمت ما بود ..هیچ
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
دوستان عزیز از صمیم قلبم میخوام که کارتون خوب پیش بره .معجزه در یک لحظه اتفاق میفته پس هنوز هم دیر نشده.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، maryam2020 ، Janilla ، 2015reza ، alireza51 ، Siamak ، mfte.teacher ، sce ، elnazd ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba
سلام رفقا .
شاید دیر باشه . من متن ذیل رو از یکی از پستهاپیدا کردم . شاید کمکی باشه واسه رفقای 2016 .
من دارم یه متن آماده میکنم ولی نیاز به یه سری آمار و ارقام دارم که تا حالا چه اجحافی در حق ایرونیا شده . کسی هست به من یه آمار از چند سال اخیر بده تا ضمیمه نامه کنم ؟

دوستان عزیز من آدرس یک سایت را به شما معرفی می کنم که آقای اوباما شخصا" از همه خواسته اند هر گونه اعتراض یا پیشنهاد در روند اداری مربوط به آمریکا را مستقیما" با ایشان در میان بگذارند و قول مساعد براری بررسی و اقدام سریع داده اند . من فکر می کنم اگر از ایشان بخواهیم دستور کاهش مدت زمان کلیرینس (مراحل اداری) را در مورد ایرانیان بدهند مثمر ثمر واقع خواهد شد. این سایت بر خلاف برنامه آقای آلن (اعتراض FBی ) موردی و برای مدت زمان محدود نمی باشد. به امید اینکه این اقدام در جهت تسریع مراحل کلیرینس خودمان و آیندگان مثمر ثمر واقع شود. لازم به یادآوری است برای دسترسی به این سایت نیاز به پ یل ت ر ش ک . دارید . ضمنا"پس از تکمیل قسمت مشخصات در فیلدهای مربوطه در قسمت Subject حتما" گزینه Immigration را انتخاب کنید و در قسمت Message تقاضای خود را به زبان انگلیسی بنویسد. http://www.whitehouse.gov/contact?utm_so...gn=deficit<br/>

sent from phone.
تشکر کنندگان: غنچه ، HERMES7 ، mehdi380450 ، alireza51 ، sce ، APOLO5321 ، SAMBAR ، A2000 ، matin86 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 16:06)parsa84 نوشته:  سلام دوستان من الان زنگ زدم سفارت ابوظبی یه اقایی گوشی رو براشت که می تونست فارسی صحبت کنه مثل اینکه هندی بود گفت سفارت تعطیل شده کیس نامبرم رو خواست و گفت براتون ویزا نیومده و لاتاری تموم شده . متاسفام این رو می گم . برای همتون ارزوی موفقیت در بقیه مراحل زندگی رو دارم خودم که حالم خیلی بده و می خوام بلند بلند گریه کنم .خوش باشید و خداحافظ

دوست عزيز،
من خودم سفارت بودم، بهمون گفت ما امشب تا ١٢ هستيم و اگر كسي از امريكا اعلام بشه ويزاش را صادر مي كنيم.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان