کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان
امروز مصاحبمون بود. من و فرزندم يكضرب گرفتيم. ولي همسرم fbi checkخورد. يه سوال از دوستاي باتجربه و مديران دارم. بنظرتون ما وايسين پنج روز ديگه پاسپورتها رو بگيريم بياييم يا برگرديم منتظر كلير شدن همسرم بشيم كه اگه جور شد سه تا پاسها رو با هم بگيريم ويا اگه نشد بياييم پاس من و بچم رو بگيريم؟!
گفتن چهار ماه صبر كنه برا جواب؟ و ايا اينكه ما درخواست صدورش رو كرديم و اومديم بيرون، الان ميتونيم بگيم نه و بر گرديم پاسمون رو بگيريم؟ اگه در اين مورد كسي تجربه داره جواب بده.
ممنون
تشکر کنندگان: behjat ، kimfar ، babak12 ، goliii ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، luigiazzuri4 ، pari pari ، ramin5589 ، soruosh
(2014-11-19 ساعت 15:53)Samia نوشته:  سلام دوستان
امروز مصاحبمون بود. من و فرزندم يكضرب گرفتيم. ولي همسرم fbi checkخورد. يه سوال از دوستاي باتجربه و مديران دارم. بنظرتون ما وايسين پنج روز ديگه پاسپورتها رو بگيريم بياييم يا برگرديم منتظر كلير شدن همسرم بشيم كه اگه جور شد سه تا پاسها رو با هم بگيريم ويا اگه نشد بياييم پاس من و بچم رو بگيريم؟!
گفتن چهار ماه صبر كنه برا جواب؟ و ايا اينكه ما درخواست صدورش رو كرديم و اومديم بيرون، الان ميتونيم بگيم نه و بر گرديم پاسمون رو بگيريم؟ اگه در اين مورد كسي تجربه داره جواب بده.
ممنون

خدمتتون تبریک میگم. اون دوتا خانمی هم روز مدیکال با ما بودند مثل شما یکضرب گرفتند. شما معطل نکنید و ویزایتان را بگیرید همسرتان هم انشاء الله جدا بعدا میگیرند. اصولا در اینگونه موارد تعلل و تأخیر جایز نیست

ممنون

خدمتتون تبریک میگم. اون دوتا خانمی هم روز مدیکال با ما بودند مثل شما یکضرب گرفتند. شما معطل نکنید و ویزایتان را بگیرید همسرتان هم انشاء الله جدا بعدا میگیرند. اصولا در اینگونه موارد تعلل و تأخیر جایز نیست
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Samia ، rbrb-2015 ، hameddjj ، Memolk ، pari pari
سلام ، خوشحالیم که برای شما ویزا صادر شد ، در مورد اینکه صبر کنید و ویزا تون رو از پست نگیری استباه بزرگی است و این چند روز رو صبر کنید و یزاتون رو از پست تحویل بگیرید ، و در مورد اینکه ویزا تون رو با همسرتون بگیری باز هم دوستان به من پیشنهاد کردند که اگر اینچنین شد حتماً ویزاهای همراهیان رو بگیرم تا اگر برای خودم صادر نسد ، البته یک درصد ، خانواده در امریکا باشند و بتوانند برای اون یک نفر تلاش کنند ،
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Samia ، ofrfar ، hameddjj ، pari pari ، soruosh
مرسي دوستان
ولي من واقعا ناراحتم. Sad
تو ايران پول تو كار ازاده تو سفارت هم مشكل تو كاردولتي.
تشکر کنندگان: ofrfar ، rbrb-2015 ، Hadi_20 ، ashkansoso65 ، hameddjj ، babak12 ، goliii ، saboteur ، Memolk ، pari pari ، ریحانا ، abbas09
(2014-11-19 ساعت 16:20)Samia نوشته:  مرسي دوستان

اصلا فکرش رو هم نکنید که ویزاتون رو واسه بعداً بندازید . من اگه جای شما بودم میرفتم و حتی قبل از اینکه همسرتون کلیر بشه گریین کارت رو میگرفتم ،چرا نداره !!!!!!!
به هر حال وقتی شما گریین کارت امریکا رو داشته باشید و میتونید جدا از پرسه گریین کارت درخواست ویزا برای همسرتون بدید . اونا به هر طریق باشه آخرش به همسرتون ویزا میدن.
و اگه با پروسه لاتاری ویزا دادن هم چه بهتر گریین کارتتون رو گرفتید و یه حساب بانکی دارید که چند ماه اعتبار داره.

اینا که من گفتم تو رویا و این چیزاست در کل میگم نگران نباشید شما خرتون از پل گزشته ?ههههههه?
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Samia ، Memolk ، pari pari ، ریحانا ، soruosh
ممنون

دوست عزیز با عرض تبریک...دوست من نفر اصلی کیس اگر خودتون هستید حتما برید ویزا تونو بگیرید ولی اگر نفر اصلی کیس شوهرتون ماجرا جور دیگه ميشه چون برای ورود به آمریکا نفر اصلی کیس باید باشن یعنی ویزا داشته باشن و همراه شما باشن و گرنه اجازه ورود ندارین. ...
تشکر کنندگان: hameddjj ، Samia
سلام سلام سلام و 100 سلام :دی

خوبید همتون ؟ سلامتین ؟ دوشواری ندارید فک کنم خدا رو شکر چون فقط 27 صفحه .......... !!! عالیه ....

چه خبر دوستان ؟ چند نفر کلیرنس خوردن چند نفر کایر شدن ؟

دلم برای همتون تنگ شده بود مخصوصا دوستان 2014 ای !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

(2014-11-19 ساعت 20:02)soli asali نوشته:  سلام سلام سلام و 100 سلام :دی

خوبید همتون ؟ سلامتین ؟ دوشواری ندارید فک کنم خدا رو شکر چون فقط 27 صفحه .......... !!! عالیه ....

هزارتا علیک سلام
سولی جون خوش اومدی به تاپیک ما جدیدا ،
همونطور که میبینی امشال نسبتا کلیرنس کمتر بوده و یک ضربیا یکم بیشتر البته ماه قبل زیاد مصاحبه لاتاری نداشتیم . و بچه های ۲۰۱۴ بیش فعالی داشتن و تو این تاریخ شصتای پیج رو رکوزد زده بودن
البته ما هم به رو خودمون نمیاریم و با سیلی صورتمون رو سرخ نگه داشتیم .
وگرنه دلمون خونه ،خخخخخخخ
شما الان چه میکنید ؟؟؟
راسی یه سوال من برم امریکا یارانم چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ ههههههه
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: goliii ، Samia ، atlantis770 ، ofrfar ، pari pari ، ریحانا ، soli asali
(2014-11-19 ساعت 16:20)Samia نوشته:  مرسي دوستان

تبریک میگم ما هم مثل شماییم انشااله که همه زودکلیر بشیم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Samia ، atlantis770 ، pari pari
دوستان میخام این خبر خوبو بهتون بدم که تو سفارت ابوظبی به شدت زمان کلیرنس کوتاه شده و اگه مشکلات سال پیش اتفاق نیوفته و همه چیزه شخص مشخص باشه بیشتر از 4 ماه نمیشه برای ویزاهای خانوادگی این مشکل تا سال پیش بود ولی الان سرعت کلیر کردن افراد بالا رفته این موضوعو تو سفارت ابوظبی فقط من دیدم
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، نیلان ، m.ghoreishi ، babak12 ، pari pari ، goliii ، luigiazzuri4 ، milad.nas
(2014-11-20 ساعت 19:15)shandiz نوشته:  دوستان میخام این خبر خوبو بهتون بدم که تو سفارت ابوظبی به شدت زمان کلیرنس کوتاه شده و اگه مشکلات سال پیش اتفاق نیوفته و همه چیزه شخص مشخص باشه بیشتر از 4 ماه نمیشه برای ویزاهای خانوادگی این مشکل تا سال پیش بود ولی الان سرعت کلیر کردن افراد بالا رفته این موضوعو تو سفارت ابوظبی فقط من دیدم

تبریک بابت کلیرنس
اگه ممکنه شرایط کیس و روز مصاحبه تون رو مطرح کنید
ممنون
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: shandiz ، pari pari
(2014-11-19 ساعت 20:02)soli asali نوشته:  سلام سلام سلام و 100 سلام :دی

سلام سولی عزیز
خیلی منتظر بودم بیای به این تاپیک سر بزنی
ممنون که اومدی
امیدواریم از تجربیاتت زیاد بشنویم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: pari pari ، soli asali
(2014-11-20 ساعت 19:37)نیلان نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:15)shandiz نوشته:  دوستان میخام این خبر خوبو بهتون بدم که تو سفارت ابوظبی به شدت زمان کلیرنس کوتاه شده و اگه مشکلات سال پیش اتفاق نیوفته و همه چیزه شخص مشخص باشه بیشتر از 4 ماه نمیشه برای ویزاهای خانوادگی این مشکل تا سال پیش بود ولی الان سرعت کلیر کردن افراد بالا رفته این موضوعو تو سفارت ابوظبی فقط من دیدم

تبریک بابت کلیرنس
ممنون
موفق باشید
ممنونم سربازی ارتش شغل خصوصی هیچ ربطی هم به رشته تحصیلیم نداشت فکر میکنم برای سرباز کلیرنس خوردم. یکی از دوستانم که خانم بودن ایشون امروز کلیر شدن فقط 31 روز ap طول کشیده دعا کنید این روند ادامه پیدا کنه
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: pari pari
سلام.
امیدوارم روزای آخر کسی وارد این صفحه نشه و همه کلیر بشن.
خیلی خوشحالم که به این زودی جواب کلیرنس ها داره میاد. اما میشه بپرسم آیا این سرعت بالا فقط مربوط به ابوظبی میشه یا آنکارا هم کلیرنس داده؟

ممنون
Case No.: 2015-51XX - ارسال فرم 260: 19 می 2014 -نفرات کیس: 2
تاریخ کارنت: 24 مارچ 2015 تاریخ مصاحبه: 11 می 2015 - سفارت: ایروان - نتیجه: AP-
خودم و همسرم: شغل دولتی-همسرم: سربازی ارتش
آپدیت ها: 11-13-14-19 می و 2 جون (آپ سفارت)- آپدیت کلیرنس 20 جولای
کلیرنس:21 جولای Rolleyes - دریافت ویزا:28 جولای

تشکر کنندگان: pari pari ، reza.aa ، goliii
(2014-11-20 ساعت 20:21)shandiz نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 19:37)نیلان نوشته:  

تبریک بابت کلیرنس
ممنون
موفق باشید
ممنونم سربازی ارتش شغل خصوصی هیچ ربطی هم به رشته تحصیلیم نداشت فکر میکنم برای سرباز کلیرنس خوردم. یکی از دوستانم که خانم بودن ایشون امروز کلیر شدن فقط 31 روز ap طول کشیده دعا کنید این روند ادامه پیدا کنه
این دوستتون واسه چه ویزایی اقدام کرده بودن ؟؟؟؟
کدوم سفارت ؟؟؟
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: shandiz ، soruosh