کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
یه عذر خواهی از دوستان
من اپدیت 6 اپریل رو که گفتم ظاهرا دارن پرونده خانمم رو بررسی میکنن مربوط به ایمیل بودش. من روز 3 اپریل که با ایمیل کلیر خودمو اعلام کردن همونجا دوتا ایمیل زدم بهشون که چرا خانمم کلیر نشده که یکی رو 6 اپریل جواب دادن و یکی رو هم امروز 7 اپریل. از ذوق کلیر خودم کلا از ایمیلایی که فرستادم فراموشم شده بود واسه همین فک کردم که اپدیت مربوط به بررسی پرونده خانمم هستش
بابت اطلاع رسانی اشتباه شرمنده
به امید کلیری همه منتظرین ( به خصوص همسر گلی خانم) و گرفتن ویزا توسط تک تک دوستان عزیز
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Radwin ، Reza-2015 ، Siavash-M ، Alex 2014 ، mfte.teacher
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟
ماهم هستیمSad
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: jupiterx ، farrokh33 ، satanicboy1 ، satan ، Siavash-M ، Nima4185 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 23:48)jupiterx نوشته:  یه عذر خواهی از دوستان
من اپدیت 6 اپریل رو که گفتم ظاهرا دارن پرونده خانمم رو بررسی میکنن مربوط به ایمیل بودش. من روز 3 اپریل که با ایمیل کلیر خودمو اعلام کردن همونجا دوتا ایمیل زدم بهشون که چرا خانمم کلیر نشده که یکی رو 6 اپریل جواب دادن و یکی رو هم امروز 7 اپریل. از ذوق کلیر خودم کلا از ایمیلایی که فرستادم فراموشم شده بود واسه همین فک کردم که اپدیت مربوط به بررسی پرونده خانمم هستش
به امید کلیری همه منتظرین ( به خصوص همسر گلی خانم) و گرفتن ویزا توسط تک تک دوستان عزیز

jupiterx عزیز امکانش هست که بگید چه جوابی بهتون دادن؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 23:52)goliii نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 17:15)Nima4185 نوشته:  دوسان از اکتبری ها و نوامبریها چند نفر موندن؟
ماهم هستیمSad

تو مهاجرسرا ۱۰ تایی هستیم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: jupiterx ، Nima4185 ، Alex 2014
نقل قول:برای پست حتما وکالتنامه محضری ترجمه شده میخواد اگر نباشه بهیچ عنوان متصدی پست پاسپورت غیرازشخصی که حضور نداره را نمیده
دوست عزیز چه وکالت نامه ای میخواد اصلا کجا باید گرفت این وکالت نامه رو بعد باید بگیم چه وکالت نامه ای میخوایم؟؟؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-04-08 ساعت 00:15)habibhabib نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 23:48)jupiterx نوشته:  یه عذر خواهی از دوستان

jupiterx عزیز امکانش هست که بگید چه جوابی بهتون دادن؟

تو ایمیل اول گفته بودن که ما اطلاع نداریم که پروسه همسرتون چه وقت کامل میشه و بهتره که شما هم منتظر کامل شدن پروسه همسرتون نباشید و تا ددلاینی که تو ایمیل بهتون گفتیم بیاید ویزای خودتوونو بگیرید و تو ایمیل دوم هم بازم گفته بودن نمیدونیم کی کامل میشه پروسشون و به محض کامل شدن اعلام میکنیم
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: habibhabib ، Reza-2015 ، Siavash-M ، Alex 2014
Octobr . Man ham hastam

تشکر کنندگان: jupiterx ، amindv15 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 22:07)vahid1390 نوشته:  خداییش از زندگی افتادم،از 26 نوامبر که مصاحب شدیم تا الان برام ده سال گذشته،همه ی برنامه هامو هلد کردم و کلی متضرر شدم به خاطر این لاتاری،ولی بعد از 133 روز هنوز هیچ خبری نیست.چقدر اینها بیخیال و بی مسئولیت هستند،مگه دنبال چی میگردند؟؟؟؟؟

لطفا امضایتان را کامل نمایید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-04-08 ساعت 00:38)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 22:07)vahid1390 نوشته:  خداییش از زندگی افتادم،از 26 نوامبر که مصاحب شدیم تا الان برام ده سال گذشته،همه ی برنامه هامو هلد کردم و کلی متضرر شدم به خاطر این لاتاری،ولی بعد از 133 روز هنوز هیچ خبری نیست.چقدر اینها بیخیال و بی مسئولیت هستند،مگه دنبال چی میگردند؟؟؟؟؟

لطفا امضایتان را کامل نمایید

بنده خدا نمیتونند کامل کنند چون ارسالهایشان کمتر از 10 تاست.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014 ، Reza-2015
ممنون از اطلاعاتتون
ظاهرا چون شما پاسپورت رو عوض کردین فک کنم که نیاز به بروز کردن تاییدیه پست داری وگرنه فک نمیکنم که اگه پاستون عوض نشده نیاز باشه اینکار درسته ؟؟
در مورد مدیکالتون میشه بفرمایید به شما هم واکسن زد دکتر؟؟ چه تعداد؟؟ و کل هزینه مدیکال چقد شد؟؟ و اینکه ایا کارت زرد رو همراه داشتین یا خیر
با تشکر
[/quote]

بله، همان طور که داخل متن هم نوشتم خدمت دوستان من پاسپورتم را عوض کرده بودم . نکته این هست که در فرم پستی شماره پاس قبلی بودش که باید شماره پاس جدید می بود.

من مدیکال هر دو مرتبه با خانم دکتر بودم که خیلی آدم منظقی هستش. به من گفت واکسن دوم آبله مرغان را باید بزنم ( اولیش هم خود ایشون 5 ماه پیش تو مدیکال قبلی زده بود)
کارت زرد را برده بودم اما اصلا نگاه نکرد همون کارت واکسن سفید مربوط به خودشون را نگاه کرد.
هزینه اش هم مثل دفعه قبل 180 دلار شد.
تشکر کنندگان: jupiterx ، Siavash-M ، Alex 2014 ، Reza-2015
من یه سوال بیربط دارم ولی توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت خانواده فرم خودش شغل منو اشتباها خانه دار وارد کرده در صورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم
حالا چیکار باید بکنیم؟ راه حلی هست؟ یا فاتحه کیس مون خوندست؟!!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 22:37)reza.h نوشته:  چه سرعت عملی! Smile)
شما تو ایران دیگه واکسنی نزدی؟ فقط کارت زرد گرفتی؟
چون یکی از بچه ها که اونم امروز مدیکال بوده بهش ۳ تا واکسن زده و ۳۵۰ دلار گرفته.

رضا جان سرعت عمل شما که دست کم 5 تای منه ما که شاگرد شماییمSmile

نه واکسن دیگه ای نزدم فقط همونطور که قبلا هم گفتم برگه سفید واکسیناسیون رو بردم که واکسن قبلی اونگان رو هم توش وارد کنند و همچنین مرحله سوم هپاتیت رو هم قبلا زده بودم که اونم وارد کردند.

بله متاسفانه این اونگان ظاهرا سیستمش همین ـه و کاریش هم نمیشه کرد؛ قیمت هارو هم متفاوت میگیره که کسی شک نکنهBig Grin
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، jupiterx
تو رو خدا کسی نمیدونه ما باید چکار کنیم؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-04 ساعت 03:17)babak12 نوشته:  سلامممم به همه دوستای عزیزممم
امیدوارم که همه خوب باشید
ی نبریک حسابی به همه دوستانی که کلیر شدن کلی جای خوشحالی داره
و امیدوارم هر چه زودتر همه دوستان منتظر کلیر بشن که این خوشحالی چندین برابر بشه
خوب در اخر اعلام می کنم که
..........
من هم کلیر شدم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

....................
خوب از اینجا به بعد خیلی مهم هست و باید با برنامه ریزی حساب شده عمل کنیم
برای همه عزیزان ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارممم
به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه منتظراااااا
دوست و همراه عزیز،babak12 جان ،الان خبر شیرین کلیر شدنتو دیدم،از صمیم قلب خوشحالم برات:-) :-) :-) منم میگم هوراااااا
برای ویزای منو پسرم هم دعا کن چون نقص مدرک خوردیم و دوباره باید بریم ایروان!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، r.bazargan ، sami_rg ، jupiterx ، Reza-2015 ، goliii
دوستان یک حس قوی بهم میگه تا نیمه این ماه همه اکتبریها و نوامبریها کلیر میشیم.انشاالله.فکر میکنم با این حساب 10-15 نفر دیگه مونده باشه.منتظر ایمیل شادی باشین.به زودی میاد.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Radwin ، jupiterx ، Reza-2015 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان