کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 15:51)sunn789 نوشته:  دوستا ن ایمیل کلیر برای برنده اصلی میاد یا برای کسی که ap خورده

قطعا واسه برنده اصلي ولي خوب كار از محكم كاري عيب نميكنه همه ايميل ها رو چك كنيد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: sunn789
به به تبریک به دوستان انکارایی !
کلیر هم عین فوتبال شده ! از صبح هستی خبری نیست! میری دو دقیقه یه کاری انجام بدی بیای! Big Grin میبینی کلی کلیری داریم! Smile

هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: habibhabib ، hrghoreshi ، amindv15 ، Mahboy ، hilda60 ، hesam427 ، jupiterx ، Reza-2015 ، turadjk ، Alex 2014 ، oldman ، farrokh33 ، k1_m_1358 ، tandis_n_m
به دوستان کلیر شده تبریک عرض میکنم و صمیمانه برای دوست عزیزمون mordad آرزو میکنم ایشان هم زودتر کلیر بشن
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: habibhabib ، mick ، Mahboy ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 16:05)رضا2015 نوشته:  به به تبریک به دوستان انکارایی !
کلیر هم عین فوتبال شده ! از صبح هستی خبری نیست! میری دو دقیقه یه کاری انجام بدی بیای! Big Grin میبینی کلی کلیری داریم! Smile

هووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
از بقيه دوستان ژانويه اي هم خبري نشد كه آپديتهاشون مثل ما بود؟!
از صميم قلب آرزو ميكنم همه كسايي كه چند ماهه منتظرن به همين زودي كلير بشن مخصوصا كيسهايي كه ويزاي نصفه گرفتن Rolleyes

نكته: من سهميه رتبه امروزم رو تموم كردم براي دوستايي كه كلير شدن ولي خوش انصافها يكي هم به من رتبه بده خوب!! Big GrinBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: habibhabib ، mick ، jupiterx ، farrokh33 ، mamali121
(2015-04-14 ساعت 16:10)hrghoreshi نوشته:  به دوستان کلیر شده تبریک عرض میکنم و صمیمانه برای دوست عزیزمون mordad آرزو میکنم ایشان هم زودتر کلیر بشن

قریشی جان ممنون از لطف شما و من هم برای همه، مخصوصا کسانی که خیلی وقته منتظرن این آرزو رو دارم.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: mick
(2015-04-14 ساعت 16:13)Mahboy نوشته:  

از صميم قلب آرزو ميكنم همه كسايي كه چند ماهه منتظرن به همين زودي كلير بشن مخصوصا كيسهايي كه ويزاي نصفه گرفتن Rolleyes

نكته: من سهميه رتبه امروزم رو تموم كردم براي دوستايي كه كلير شدن ولي خوش انصافها يكي هم به من رتبه بده خوب!! Big GrinBig Grin
Mahboy جان خدایش خیلی دوست داشتم بهتون رتبه بدم ولی چه کنم که دست و بالم فعلا بستست و به محض اینکه به مرحله رتبه دادن رسیدم اینکارو میکنمWink
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

البته خانم من هم هستش که هنوز کلیر نشده.ایمیل هم که زدم میگه فعلا خبری نیست هروقت خبر شد میگیم بهتون
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Mahboy ، behdadK ، habibhabib ، Reza-2015 ، Siavash-M
دوستان خوبم خیلی خوشحالم که خبر کلیر شدن همه شما ها رو میبینم
ان شا الله در تمام طول زندگیتون شاد و موفق و سلامت باشید.....
برای افراد کم طاقت مثل من و همسرم دعا کنید که ما هم زودتر کلیر بشیم و ویزا رو بگیریم و با هم بریم پیش خانوادمون امریکا
Smile Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Mahboy ، habibhabib ، laleht ، Reza-2015 ، farrokh33 ، behjat ، k1_m_1358 ، ARSAMNEW
(2015-04-14 ساعت 15:47)amindv15 نوشته:  آقا بهداد کیس ما الان آپدیت شد هر دو نفر،این به خاطر ایمیلیه که زدم یا نه خبرای خوبه/؟؟؟
فک نکنم دوست من چون من شنبه ایمیل زدم، دیروز جوابم اومد اما بازم آپدیت نداشتم واسه ابوطبی. و به نظر بهداد خان ابو ظبی معمولا برای ایمیل آپ نمیزنه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: behdadK
(2015-04-14 ساعت 16:13)Mahboy نوشته:  

بهتون رتبه دادم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Mahboy ، k1_m_1358
يه سوال:
با توجه به مهلت داده شده (تا 31 مي) براي گرفتن ويزا بهتره همين هفته ديگه بريم يا بذاريم اول ماه مي بريم آنكارا؟ به خاطر بحث احتمال تموم شدن ويزاها در آخر هرماه و ... اين سوال رو مي پرسم؟ Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh33
همین هفت و شاید همین فردا. معلوم نیست ماه بعد سهمیه ای به کلیر شده های باقی مونده از این ماه بدن. ویزا رو جدی بگیرید. یکدفعه خدای نکرده به خرابی سیستم و هزار تا مشکل دیگه ممکنه بخورید و سماق بمکید.
ترکیه ویزا نداره و همین امشب هم میتونید برید. قیمت ها هم که مناسبه. ضمنا اگر تمدید مدیکال نمیکنید جمعه هم ویزا ممکنه دستتون باشه! اگر تمدید مدیکال میکنید میتونید بگذارید اول هفته بعد برید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، oldman ، farrokh33 ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 15:41)mick نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:43)Radwin نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 13:18)MARY31 نوشته:  انصافا این آنکارا پدر ما رو در آورده...جونش در مییاد تا چهار تا کیس اعلام کنه

عزیزان پشت سر این آنکارای بدبخت انقدر حرف نزنید یادتون رفته ده آپریل 60 تا کیس کلیر کرده؟ تازه یکی دو نفر هم که بعدش کلیر کرد میخواین همه را یکجا کلیر کنه. تازه ریتمش ادامه خواهد داشت و این هفته چهار تا پنج نفر دیگه هم ایمیل کلیر دریافت خواهند کرد. این که چیزی نیست. این دوماه پیش رو باز هم کولاک میکنه. از آغاز کلیرها تاکنون 113 کیس در آنکارا کلیر شده اند. ولی علت اینکه زیاد به چشم نمی آید تعداد زیادتر مصاحبه شونده و البته توقع بالای کلیرنس خورنده هاستBig GrinBig Grin
پشت سر آنکارا حرف نزنید مسئله دیگه حیثیتیهBig GrinBig Grin

رادوین جان ما روی 188 روزیم بنظرت حق داریم پشت سر این آنکارای .... حرف بزنیم ؟
رادوین جان قربون دستت برا این دوستمون هم یه سفارش بکن WinkWink
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: mick ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 16:32)hilda60 نوشته:  دوستان خوبم خیلی خوشحالم که خبر کلیر شدن همه شما ها رو میبینم
ان شا الله در تمام طول زندگیتون شاد و موفق و سلامت باشید.....
برای افراد کم طاقت مثل من و همسرم دعا کنید که ما هم زودتر کلیر بشیم و ویزا رو بگیریم و با هم بریم پیش خانوادمون آمریکا
Smile Smile
hilda60 خانم به یه چشم بهم زدن همسر شما کلیر میشن انشالا و بهتون اطمینان میدم بعد از یکمی صبر از نگرانی درمیآید.Rolleyes
تشکر کنندگان: hilda60 ، ARSAMNEW
ما هم هورا شدیم اما برای خانمم این مدارک رو خواسته اینا یعنی چی آقا بهداد؟
Documents and/or Actions Required: Biometric oath. Please come to the consular section so we can verify your fingerprints and update your application oath.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان