کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 17:54)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
با تبریک ب پاک شدگان و آرزو برای پاک شدن منتظران Smile
با ارز شرمندگی ک این پستو اینجا میزارم
من فردا مصاحبمه، چون این تاپیک بازدیدکنندگانش لحظه ای هست و منم دیگه وقت ندارم اینجا میزارم :
اول
ای لیست مدارک، اگه کمو کسر داره بگین :
مدارکی ک میخام بدم :
۲ تا عکس ۵*۵ پشنویسی، جواب مدیکال ۳۳۰ دلار، اصل پاسپورت ، شناسنامه، کارت ملی و معافیت Smile
اصل مدرک موقت ارشد + اصل دیپلم و پیش
فرم 260 با کانفرمیشنش، نامه دوم، تمکن مالی
ترجمه مدرک موقت ارشد ( ریز نمره اگه خواست میدم) ، دیپلم و پیش با ریز نمراتش
ترجمه شناسنامه کارت ملی و معافیت
کپی صفحه اول پاسپورت

اینا ک میزارم زاپاس:
ریز نمرات ارشد( ترجمه نیست ب زبان اصلی از دانشگاه پلمپ گرفتم)
مدرک موقت لیسانس و ترجمش
اساتید و علما، چیزی هست ک از قلم انداخته باشم!
سی وی ندارم با تبلت درست کنم؟
اگه سی وی بخاد و نداشته باشم چی کار میشه!؟
ممنون
بازم شرمنده

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

1- اگر مسافرت خارج داشتی لیستش رو همراه داشته باش ( مقصد - تاریخ - قصد از مسافرت مثلا تفریحی یا کاری )
2- اگر در فرمهای 260 به جزییات کارت هم اشتره کرده باشی بعیده سی وی بخواد ولی اگر خواست می تونی براش ایمیل کنی. نگران نباش برای همراه نداشتن سی وی کلیرنس نمیده بلکه اگر قبلا تصمیم گرفته باشه ممکنه بخواد که سی وی بدید.
3. با امید و انرژی زیاد برو ایشالله یکصرب میگیری
Interview: October ---- Embassy: Ankara -----Status: Issued (After 7 month)
تشکر کنندگان: farrokh33
ممنون mick جون
قربون محبتت[emoji6]
مسافرت خارجی نداشتم
کارمم یه شرکت ک کارش بهره ب رداری و نگ هداری از ن ی ر و گ ا ه گ ا ز ی و س ی ک ل تر کی بی هست،
حالا نمیدونم چی بگم ب استیو !!!
آخه اسم شرکت ک براشون زدم اصلا کلمه ن ی ر و گ اه توش نیستو نوشته شر کت مد یر یت تو لید برق x [emoji23]
حالا راسه حسینی بگم ب استیو یا بزارم پاپیچ بشه!؟
کمک پلیز
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: farrokh33 ، reza.aa
(2015-04-14 ساعت 18:14)mick نوشته:  
من فردا مصاحبمه، چون این تاپیک بازدیدکنندگانش لحظه ای هست و منم دیگه وقت ندارم اینجا میزارم :
اول
مدارکی ک میخام بدم :
۲ تا عکس ۵*۵ پشنویسی، جواب مدیکال ۳۳۰ دلار، اصل پاسپورت ، شناسنامه، کارت ملی و معافیت Smile
کپی صفحه اول پاسپورت

اینا ک میزارم زاپاس:
مدرک موقت لیسانس و ترجمش
ممنون
بازم شرمنده

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

1- اگر مسافرت خارج داشتی لیستش رو همراه داشته باش ( مقصد - تاریخ - قصد از مسافرت مثلا تفریحی یا کاری )
2- اگر در فرمهای 260 به جزییات کارت هم اشتره کرده باشی بعیده سی وی بخواد ولی اگر خواست می تونی براش ایمیل کنی. نگران نباش برای همراه نداشتن سی وی کلیرنس نمیده بلکه اگر قبلا تصمیم گرفته باشه ممکنه بخواد که سی وی بدید.
هتل ها یه قسمت بیزینس دارن که کامیپوتر با پرینتر میزارن توش برو ببین اگه میشه یه رزومه برا خودت بنویس دو صفحه ای پیرینت کن همرات باشه
نامه اولت هم همرات باشه
یه نگاه به سفرنامه بهداد بنداز من از رو اون اوکی کردم
اخر وقت هم این پست هاتو پاک میکنم! Wink
تشکر کنندگان: habibhabib ، laleht ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 16:48)mamali121 نوشته:  ما هم هورا شدیم اما برای خانمم این مدارک رو خواسته اینا یعنی چی آقا بهداد؟
Documents and/or Actions Required: Biometric oath. Please come to the consular section so we can verify your fingerprints and update your application oath.

٥ امين رتبه رو تقديم كردم كه بتونيد به ما بي ويزاها رتبه بديد?
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: farrokh33 ، mamali121
(2015-04-14 ساعت 18:24)sara mohajer نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 16:48)mamali121 نوشته:  ما هم هورا شدیم اما برای خانمم این مدارک رو خواسته اینا یعنی چی آقا بهداد؟
Documents and/or Actions Required: Biometric oath. Please come to the consular section so we can verify your fingerprints and update your application oath.

٥ امين رتبه رو تقديم كردم كه بتونيد به ما بي ويزاها رتبه بديد?

باید دوباره برای انگشت نگاری همسرتون به سفارت مربوطه مراجعه کنید و باید دوباره قسم بخورید. دلیلش رو نمی دونم و تا به حال نشنیده بودم. شاید اثر انگشت دفعه ی اول خانم شما رو نتونستن درست بگیرن و تطابق اشتباهی صورت گرفته.

(2015-04-14 ساعت 18:22)Iaccept نوشته:  ممنون mick جون
قربون محبتت[emoji6]
مسافرت خارجی نداشتم
کارمم یه شرکت ک کارش بهره ب رداری و نگ هداری از ن ی ر و گ ا ه گ ا ز ی و س ی ک ل تر کی بی هست،
آخه اسم شرکت ک براشون زدم اصلا کلمه ن ی ر و گ اه توش نیستو نوشته شر کت مد یر یت تو لید برق x [emoji23]
کمک پلیز

راستش رو بگید.
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 18:14)mick نوشته:  
اول
مدارکی ک میخام بدم :
کپی صفحه اول پاسپورت

اینا ک میزارم زاپاس:
مدرک موقت لیسانس و ترجمش
ممنون
بازم شرمنده

Smile زندگی زیباست Smile

عزیزم اون طرف اینقدر ارزش نداره که اسممونو پاک شدگان بزاری؟
من و خانواده و تمام دوستام به همه عشق میورزیم کار همنوعان از هر ملیت و نژاد و قوم مذهبی را راه انداختیم بدی هیچ فردی را نمیخواهم عاشق طبیعت و گیاهان و تمام جانورانم از بدی وپلیدی وگناه دوریم پاک شدگان ترجمه خودتان را تو این روزا برای خودت میذاشتی
من استرس ندارم در لیستت نامه اول را هم یادت نره موفق باشی
دوستان عزيز Mahboy، habibhabib، MARY31 و mamali121 كلير شدنتون رو تبريك ميگم و براتون آرزوي سلامتي و موفقيتهاي بيشتر دارم.
براي شادباش بيشتر، هر نفر يك رتبه ناقابل تقديم شما Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: laleht ، MARY31 ، Mahboy ، farrokh33 ، mamali121 ، omid man
ممنون turadjk عزیز
شوخی بود بابا، ب دل نگیر [emoji6]
بازم عذر میخام، دیگه تکرار نمیشه[emoji106]

Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-04-14 ساعت 18:22)Iaccept نوشته:  ممنون mick جون
قربون محبتت[emoji6]
مسافرت خارجی نداشتم
کمک پلیز

راجع به کار شرکت نمی خواد توضیح بدی ولی راجع به کار خودت توضیح بده
Interview: October ---- Embassy: Ankara -----Status: Issued (After 7 month)
تشکر کنندگان: laleht ، farrokh33
سلام
یه سوال دارم که تکراریه ولی جواب دقیقش رو نتونستم توی ارسالهای قبلی دوستان پیدا کنم.
توی تاییدیه CSC اومده که پست پاسپورت رو به هریک از اعضای خانواده تحویل میده. ولی بعضی از دوستان گفته بودن که پست علاوه بر مدارک شناسایی، وکالتنامه نیز لازم داره. البته هیچیک از دوستانی که خودشون تجربه گرفتن پاسپورت همراهان رو داشتن جواب این سوال رو ندادن. ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه دارند راهنمایی کنند.
سپاس

متن تاییدیه CSC:
گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.
و اينم متن انگليسي CSC:
The passport can only be delivered to the family members and/or to the ward of applicant below 18 years old. The deliverer should present his/her ID and as well as the passport owner’s ID.
If a third party is picking up the visa, the individual must provide a letter notarized by Turkish Authorities from the applicant or a document showing a court decision. PTT will collect the ID data of the deliverer.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
(2015-04-14 ساعت 18:39)Reza-2015 نوشته:  دوستان عزيز Mahboy، habibhabib، MARY31 و mamali121 كلير شدنتون رو تبريك ميگم و براتون آرزوي سلامتي و موفقيتهاي بيشتر دارم.
براي شادباش بيشتر، هر نفر يك رتبه ناقابل تقديم شما Smile

رضا جان مرسی از لطفتون. منم به خاطر مرامتون یه رتبه بهتون تقدیم میکنمWink
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 17:55)mirchenari نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 16:33)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:47)amindv15 نوشته:  آقا بهداد کیس ما الان آپدیت شد هر دو نفر،این به خاطر ایمیلیه که زدم یا نه خبرای خوبه/؟؟؟
فک نکنم دوست من چون من شنبه ایمیل زدم، دیروز جوابم اومد اما بازم آپدیت نداشتم واسه ابوطبی. و به نظر بهداد خان ابو ظبی معمولا برای ایمیل آپ نمیزنه

منم ایمیل زدم 2 سری ولی جواب ندادن ما هم 10 فوریه مصاحبه بودیم ایشالا همین روزا آپدیت شیم و خدا بخواد زودتر کلیر

یعنی به نظرتون این از اون آپدیتهای با ارزشه؟ چرا هر دو نفر آپدیت شدیم؟!!!!!!!
امیدوارم همین روزا آپدیتهای پشت سر هم و با ارزش برای هممون شروع بشه و انتظارمون به سر بیاد
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: habibhabib ، Reza-2015 ، laleht
تبریک فراوان به هم قطاریهای کلیر شده! علی الخصوص آقای mahboy که نزدیکترین آپدیت ها رو با من دارن Smile . بقیمون انشالا فردا Wink
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: amindv15 ، habibhabib ، Reza-2015 ، rbrb-2015 ، zohreh-gh ، Mahboy ، farrokh33 ، mamali121
(2015-04-14 ساعت 18:50)Iaccept نوشته:  ممنون turadjk عزیز
شوخی بود بابا، ب دل نگیر [emoji6]
بازم عذر میخام، دیگه تکرار نمیشه[emoji106]

Smile زندگی زیباست Smile
نامه دوم که همون نامه دعوت به مصاحبه هست رو فراموش نکن استرس هم نداشته باش . تو مصاحبه چیز اضافه تر از چیزی که افیسر ازت میپرسه نگو تمام برو که موفق هستی داداش
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: farrokh33 ، habibhabib
اقا تبریک میگم به تمام دوستان کلیر شده ببینم این تاپیک میتونه تا اخر سپتامبر فقط 500 تا صفحه پر کنه و رکورد بزنه تازه بیشتر صفحه ها هم هووووووووررررررررااااااااا باشه
من برم اسپند دود کنم واسه سفارتا
برین زندگی کنید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان