کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-14 ساعت 16:48)mamali121 نوشته:  ما هم هورا شدیم اما برای خانمم این مدارک رو خواسته اینا یعنی چی آقا بهداد؟
Documents and/or Actions Required: Biometric oath. Please come to the consular section so we can verify your fingerprints and update your application oath.

چيزي نيست دوست عزيز انگشت نگاري مجدد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Mahboy ، behdadK ، mamali121 ، jupiterx
ما دیروز cvرو ایمیل کردیم امردز ظهر از سفارت زنگ زدن نیومده دوباره بفرستین ویه اپدیت هم امروز تو سیس داشتیم به نظرتون به خاطره همون تلفن زدنشونه؟ در ضمن دوستانی که ابوظبی ایمیل زدن جواب گرفتن میشه توضیح بدین چطوری ایمیل کردین اخه ما هم از همون سایت ایمیل زدیم نمیدونم چرا نرسیده
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: p00ya2001
شما به همون ایمیلی هم که از سفارت اومده ریپلای بدید. به علاوه از سایت هم ایمیل بزنید.
حتما بعدش هم تلفنی با سفارت هماهنگ کنید.
بله آپدیت به خاطر نیامدن CV هست. سریعتر ایمیل کنید و پیگیری کنید که شاید همین یکی دو روزه شما رو کلیر کردند. به نظر سفارت داره عجله میکنه که شما رو در سهمیه های کلیر این ماهش استفاده کنه. شل بیایید رفتید واسه ماه بعد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، turadjk ، lotttery2015 ، farrokh33
به همه کلیر شده ها تبریک میگم و خیلی براتون خوشحالم
انگار دیگه رو غلطک افتادن و داره کارا خوب پیش میره

با رضای عزیز کاملاَ موافقم
یه چند دقیقه نیستم کلی پیج میترکه
میگم کلن برم همتون کلیر شینا Big GrinBig GrinBig Grin

خیلی خوشحالم
و
خیلی هووووورررررررررااااااااااااااااااا
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: habibhabib ، fati.d ، Reza-2015 ، Mahboy ، farrokh33 ، mamali121 ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 17:01)behdadK نوشته:  شما به همون ایمیلی هم که از سفارت اومده ریپلای بدید. به علاوه از سایت هم ایمیل بزنید.
حتما بعدش هم تلفنی با سفارت هماهنگ کنید.
بله آپدیت به خاطر نیامدن CV هست. سریعتر ایمیل کنید و پیگیری کنید که شاید همین یکی دو روزه شما رو کلیر کردند. به نظر سفارت داره عجله میکنه که شما رو در سهمیه های کلیر این ماهش استفاده کنه. شل بیایید رفتید واسه ماه بعد.
اقا بهداد به همون شماره ای که زنگ زده بودن زنگ زدیم کسی جواب نداد کامپیوتری بود شما شماره دیگه ای دارین؟ و در ضمنبه همون ادرس که میگین زدیم ایمیل زدن که از سایت ایمیل بزنین
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: laleht
بخش درست رو انتخاب کردید؟
I already had my immigrant visa interview in Abu Dhabi

I'm Providing missing document requested by abudhabi
به همراه مشخصات کامل از جمله شماره کیس نامبر و نوع ویزا و زمان مصاحبه ؟

تلفن اگر اشتباه نکنم منشی تلفنی است که با زدن دکمه های مربوطه به اپراتور متصل میشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-04-14 ساعت 17:17)behdadK نوشته:  بخش درست رو انتخاب کردید؟

تلفن اگر اشتباه نکنم منشی تلفنی است که با زدن دکمه های مربوطه به اپراتور متصل میشید.
بله ایمیل رو دقیقا همین طور فرستادیم تلفنم منشی هست ولی به اپراتور وصل نمیشه میگه نمیتونیم جواب بدیم
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 17:25)rima4499 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 17:17)behdadK نوشته:  بخش درست رو انتخاب کردید؟

بله ایمیل رو دقیقا همین طور فرستادیم تلفنم منشی هست ولی به اپراتور وصل نمیشه میگه نمیتونیم جواب بدیم

شاید به خاطر این که وقت اداری گذشته
من این دو شماره رو هم پیدا کردم
971-04-376-8311

و
971-2-414-2200

نقدا یک بار دیگه براشون ارسال کنید و با این شماره ها سعی کنید ارتباط برقرار کنید.
تشکر کنندگان: rima4499 ، laleht ، Mahboy ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 15:40)habibhabib نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:35)behdadK نوشته:  یادمه کلا 6 نفر تو مهاجرسرا بودن از آنکارا که قبل از ژانویه کلیر نشده بودن. الان سه نفرتون کلیر شدین از اون سه نفر دیگه هم خبری نیست.
کیا موندن از آنکارا قبل از ژانویه که کلیر نشده باشن؟ شماها که قبل از ژانویه بودین و کلیر نشدید آیا ایمیل پیگیری زدید؟

بهداد جان اولا ممنون بابت همه چی و ثانیا من ایمیل نزدم و قصد داشتم همین روزا اینکارو بکنم که دیگه لازم نشد. باز هم ممنون
سلام من ایمیل زدم گفتن شما تو مرحله ap هستی ووقتی جواب اومد در اسرع وقت بهت خبر میدیم .پرونده شما در جریان هست ولی فعلا که خبری نیست.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 16:58)rima4499 نوشته:  ما دیروز cvرو ایمیل کردیم امردز ظهر از سفارت زنگ زدن نیومده دوباره بفرستین ویه اپدیت هم امروز تو سیس داشتیم به نظرتون به خاطره همون تلفن زدنشونه؟ در ضمن دوستانی که ابوظبی ایمیل زدن جواب گرفتن میشه توضیح بدین چطوری ایمیل کردین اخه ما هم از همون سایت ایمیل زدیم نمیدونم چرا نرسیده

من 2 دفعه ایمیل زدم از همون contact us خود سایت ابوظبی ولی جواب ندادن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
با تبریک ب پاک شدگان و آرزو برای پاک شدن منتظران Smile
با ارز شرمندگی ک این پستو اینجا میزارم
من فردا مصاحبمه، چون این تاپیک بازدیدکنندگانش لحظه ای هست و منم دیگه وقت ندارم اینجا میزارم :
اول
ای لیست مدارک، اگه کمو کسر داره بگین :
مدارکی ک میخام بدم :
۲ تا عکس ۵*۵ پشنویسی، جواب مدیکال ۳۳۰ دلار، اصل پاسپورت ، شناسنامه، کارت ملی و معافیت Smile
اصل مدرک موقت ارشد + اصل دیپلم و پیش
فرم 260 با کانفرمیشنش، نامه دوم، تمکن مالی
ترجمه مدرک موقت ارشد ( ریز نمره اگه خواست میدم) ، دیپلم و پیش با ریز نمراتش
ترجمه شناسنامه کارت ملی و معافیت
کپی صفحه اول پاسپورت

اینا ک میزارم زاپاس:
ریز نمرات ارشد( ترجمه نیست ب زبان اصلی از دانشگاه پلمپ گرفتم)
مدرک موقت لیسانس و ترجمش
اساتید و علما، چیزی هست ک از قلم انداخته باشم!
سی وی ندارم با تبلت درست کنم؟
اگه سی وی بخاد و نداشته باشم چی کار میشه!؟
ممنون
بازم شرمنده

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: farrokh33 ، k1_m_1358 ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 16:33)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 15:47)amindv15 نوشته:  آقا بهداد کیس ما الان آپدیت شد هر دو نفر،این به خاطر ایمیلیه که زدم یا نه خبرای خوبه/؟؟؟
فک نکنم دوست من چون من شنبه ایمیل زدم، دیروز جوابم اومد اما بازم آپدیت نداشتم واسه ابوطبی. و به نظر بهداد خان ابو ظبی معمولا برای ایمیل آپ نمیزنه

منم ایمیل زدم 2 سری ولی جواب ندادن ما هم 10 فوریه مصاحبه بودیم ایشالا همین روزا آپدیت شیم و خدا بخواد زودتر کلیر
تشکر کنندگان:
به دوستان کلیر شده تبریک عرض میکنم
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، habibhabib ، Reza-2015 ، Mahboy ، mfte.teacher ، mamali121
(2015-04-14 ساعت 17:54)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
با تبریک ب پاک شدگان و آرزو برای پاک شدن منتظران Smile
با ارز شرمندگی ک این پستو اینجا میزارم
من فردا مصاحبمه، چون این تاپیک بازدیدکنندگانش لحظه ای هست و منم دیگه وقت ندارم اینجا میزارم :
اول
ای لیست مدارک، اگه کمو کسر داره بگین :
مدارکی ک میخام بدم :
۲ تا عکس ۵*۵ پشنویسی، جواب مدیکال ۳۳۰ دلار، اصل پاسپورت ، شناسنامه، کارت ملی و معافیت Smile
اصل مدرک موقت ارشد + اصل دیپلم و پیش
فرم 260 با کانفرمیشنش، نامه دوم، تمکن مالی
ترجمه مدرک موقت ارشد ( ریز نمره اگه خواست میدم) ، دیپلم و پیش با ریز نمراتش
ترجمه شناسنامه کارت ملی و معافیت
کپی صفحه اول پاسپورت

اینا ک میزارم زاپاس:
ریز نمرات ارشد( ترجمه نیست ب زبان اصلی از دانشگاه پلمپ گرفتم)
مدرک موقت لیسانس و ترجمش
اساتید و علما، چیزی هست ک از قلم انداخته باشم!
سی وی ندارم با تبلت درست کنم؟
اگه سی وی بخاد و نداشته باشم چی کار میشه!؟
ممنون
بازم شرمنده

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

همینه داداش
برو که یه ضربی
WinkWinkWink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: farrokh33
منم کلیر شدگان تازه رو به همه دوستان تبریک میگم و انشالله که هر روز بیشتر از دیروز کلیر ادامه بیابد.
راستی امروز منم اومدم تو جمع بچه های انتظار ،فقط به خاطر نرسیدن مدارک مدیکالم.خدا کنه زیاد طولانی نباشه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، turadjk ، habibhabib ، Mahboy ، farrokh33 ، mamali121 ، bahar101 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان