کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
فکر کنم دیگه از قدیمیای منتظرسرا شدم و همچنان بدون هیچ تکونی تو پرونده....
کلا دپرس شدم اما واستون خیلی خوشحالم شاد باشید.....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: Mahboy ، Reza-2015 ، farrokh33 ، habibhabib ، Samia ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 18:39)Reza-2015 نوشته:  دوستان عزيز Mahboy، habibhabib، MARY31 و mamali121 كلير شدنتون رو تبريك ميگم و براتون آرزوي سلامتي و موفقيتهاي بيشتر دارم.
براي شادباش بيشتر، هر نفر يك رتبه ناقابل تقديم شما Smile

تشکر ویژه از همه ی دوستان به خاطر رتبه...شرمنده کردید
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Mahboy ، Reza-2015 ، habibhabib ، mamali121 ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 19:50)mordad نوشته:  فکر کنم دیگه از قدیمیای منتظرسرا شدم و همچنان بدون هیچ تکونی تو پرونده....
کلا دپرس شدم اما واستون خیلی خوشحالم شاد باشید.....

ایشالا به زودی هورااای شما رو هم بشنویم
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: Mahboy ، Reza-2015 ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 19:49)aghamilad نوشته:  برین زندگی کنید
بذا کلیر شیم. میریم زندگی می کنیم. Wink
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: aghamilad ، Mahboy ، farrokh33 ، bahar101
سلام دوستان
بعد از ديشب كه حدود ساعت ٩:٠٠ شب كيس ما آپديت داشت، امروز هم حدود ٧:٠٠ عصر براي دومين بار پياپي آپديت شديم.
فقط نميدونم اين آپديت دومي در اين ساعت از روز از كجاست؟ تركيه يا امريكا؟ Rolleyes
به اميد ويزاي همه بچه هاي ٢٠١٥ مهاجرسرا Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Abdorrezaa ، laleht ، negar6043 ، habibhabib ، mamali121 ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 20:28)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
بعد از ديشب كه حدود ساعت ٩:٠٠ شب كيس ما آپديت داشت، امروز هم حدود ٧:٠٠ عصر براي دومين بار پياپي آپديت شديم.
فقط نميدونم اين آپديت دومي در اين ساعت از روز از كجاست؟ تركيه يا امريكا؟
این آپدیت دوم از سیاره مارس و توسط آدم فضاییاست. حواست به پروندت باشه Big Grin Big Grin
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، bahar101
بچه ها
دوستان
عزیزان
همراهان
هم قطاران
و.......
نمی دونم خوشحال باشم یا نه؟؟؟؟؟؟؟
یکی به داد ما برسه اخه
دوستم الان از امریکا تماس گرفته میگه مهمترین آپدیت کیستونو ار امریکا داشتین و فردا برین ویزای امارات بگیرین تا یکی دو روز دیگه تو سایت کلیر میشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: bahar101
تبریک میگم به تمام دوستان کلیر شده
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: habibhabib ، bahar101 ، jadooo
ما امروز بین ۳ و ۴ بعد از ظهر هر دو مون آپدیت شدیم
چرا هیچ کس نظر نمیده!!!!!؟؟؟؟؟؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
ممنون از همه دوستان گلم که با تبریک و دادن رتبه شرمنده کردن Shy آرزو میکنم این صفحه همیشه همینطور مثبت و پرانرژی باشه و خیلی زود کلا درش رو تخته کنبم و همگی با هم بریم برای مسافرت آماده شیم Big GrinBig Grin
از دوستانی که برای بار دوم رفتن آنکار کسی میتونه بگه این آپدیت کردن شعبه پستی دیگه چیه؟! Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Reza-2015 ، lotttery2015 ، mamali121 ، bahar101 ، ARSAMNEW
دوستان و همراهان گرامي ، من هم ايميل كلير شدنم بعد از بيش از ٥ ماه امروز اومد .
نميدونيد چه حالي دارم ، اينجا ميخوام اول خدا رو شكر كنم و بعدش از دو تا از دوستان عزيز و گراميم ، رادوين و اشكان از ته قلب به خاطر لطف ، توجه ، دعاهاشون و انرژي هاي مثبتشون از ته دل تشكر كنم ،
مخلصسشونم دربست تا ته دنيا
ايشالا تمام دوستان منتظر هم زود زود كلير بشند .
پس با اجازه همگي ، هوووووووورااااااااااااا
[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji122]?[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
(2015-04-14 ساعت 21:00)Mahboy نوشته:  ممنون از همه دوستان گلم که با تبریک و دادن رتبه شرمنده کردن Shy آرزو میکنم این صفحه همیشه همینطور مثبت و پرانرژی باشه و خیلی زود کلا درش رو تخته کنبم و همگی با هم بریم برای مسافرت آماده شیم Big GrinBig Grin
از دوستانی که برای بار دوم رفتن آنکار کسی میتونه بگه این آپدیت کردن شعبه پستی دیگه چیه؟! Wink
اگر بعد مصاحبه گذرنامه رو عوض کنید باید ptt تون رو آپدیت کنید و شماره جدید گذرنامه رو توش وارد کنید
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy ، bahar101 ، jupiterx
تبریک نمیگین حداقل رتبه بدین Big Grin

دست و هورای بلند Smile

سلام به همه دوستان
امیدوارم همه سریع این مرحله رو پشت سر بیزارن.
درضمن از دوستانی که واقعا واسه سایت زحمت میکشن تشکر میکنم.
از خودمم واسه خوندن تمام پستها تشکر میکنمCool
***/2015 .....1 نفر......آنکارا.......DS260:29 jun ......مصاحبه 12jan.....آپدیت:14jan و 2April ,3April , 8April , 10April
14April

کلیر 14April

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، behdadK ، Mahboy ، laleht ، Radwin ، MARY31 ، habibhabib ، satan ، Siavash-M ، lotttery2015 ، mamali121 ، bahar101 ، Samia ، jupiterx ، mel ، Amir shayan ، hu24505
سلام به همه ، باز هم تبريك ، كسي ميدونه پاسپورت وكه تحويل سفارت توي آنكارا ميديم ايميل مياد كه رفته پست يا نه؟؟؟
تشکر کنندگان:
تبريك به همه دوستاني كه كلير شدين، چند نفر هستين از ژانويه موندين هنوز؟؟؟ كي نوبت ما ميشه پس
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jadooo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان