کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-25 ساعت 08:10)amirgharibi نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 14:30)sunn789 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 13:18)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 12:54)sunn789 نوشته:  سلام من هم بعد از سه ماه آپدیتی نداشتم دیگه دارم نگران میشم نمی دونم چه کار باید انجام بدم ؟ ابوظبی ژانویه هارو کلیر کرده اما انکارا هنوز نه، زندگیم مختل شده.Sad

دوست عزیز هنوز خیلی زوده برای دل باختن و همچنین مختل شدن زندگی. اونوقت ما باید چه کنیم. سعی کنین به کارهای روز مره رسیدگی کنین .چواب هم تو راه هست به زودی میاد انشاالله.

ممنون دوست عزیز خواسته نا خواسته تاثیر می ذاره دل نباختم اما همه آپدیت شدن اما من هنوز نه ، پس اینا چه کار میکنن دست بجنبونین تو رو خدا ما زندگی داریم

شما باز هم 3 مارچ با ایمیل آپدیت شدی، من اصلا نشدم
امید به خدا
ایشالاه میشیم
ما كه ٤.٥ماه منتظريم و هيج خبري نيست.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان:
بچه ها بابا اینقدر امواج منفی تو مهاجر سرا پخش نکنید ماتم سرا میشه ها .امسال انشالله کسی نمی مونه و همه اونورن حالا یه دو ماه این ور یا اون ور فقط توکل کنید و زبان رو بچسپین.بزارین اینجا همیشه حرف از شادی باشه و انرژی .فوق اخرش از اول می بازم دو سه تا طوفان میشه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: hilda60 ، SAAM_60 ، jadooo
ببخشید بهداد جان و بقیه دوستان ممکنه سوالم مربوط به این تاپیک نباشه ولی چون عمری رو با این تاپیک طی کردم وابستگی خاصی دارم به اینجا
میخاستم ببینم لاتاری امسال دور دوم داشته یا نه
ممنونم ایشالا حادثه پارسال تکرار نشه و روز آخر سپتامبر همه رو خوشحال و ویزا بدست ببینم
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، حاجی واشنگتن ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-04-26 ساعت 07:29)alimomen نوشته:  ببخشید بهداد جان و بقیه دوستان ممکنه سوالم مربوط به این تاپیک نباشه ولی چون عمری رو با این تاپیک طی کردم وابستگی خاصی دارم به اینجا
ممنونم ایشالا حادثه پارسال تکرار نشه و روز آخر سپتامبر همه رو خوشحال و ویزا بدست ببینم

سلام دوست عزيز
منظورتون از دور دوم چيه؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من مصاحبه ام اكتبر بوده اما هنوز هيچ خبري نشده ٢ بار هم ايميل زدم سفارت كه جواب نداد امريكا هم نوشت در حال بررسي... از زمان مصاحبه تا الان آپديتي هم نداشتم[emoji19]به نظرتون چيكار كنم ٦ ماه گذشته هنوز اميدي هست؟
تشکر کنندگان: Samia
(2015-04-26 ساعت 07:29)alimomen نوشته:  ببخشید بهداد جان و بقیه دوستان ممکنه سوالم مربوط به این تاپیک نباشه ولی چون عمری رو با این تاپیک طی کردم وابستگی خاصی دارم به اینجا
سلام علی جان.
نخیر دور دوم خبری نبوده. همون سال 2012 بود و با این تعداد که قبولی اعلام کردن بعید میدونم دیگه دور دومی ببینیم.
حالا کجایی ؟ رفتی کانادا؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، r.bazargan
(2015-04-26 ساعت 08:19)behdadK نوشته:  
سلام علی جان.
نخیر دور دوم خبری نبوده. همون سال 2012 بود و با این تعداد که قبولی اعلام کردن بعید میدونم دیگه دور دومی ببینیم.

آره ونکوور هستم اگر اومدی سیاتل تنها حدود یکساعت فاصله داریم.راستی تبریک بابت ویزات ایشالا موفق باشی توی زندگی جدیدت
case no=4xxx,abu dhabi
تشکر کنندگان: behdadK ، حاجی واشنگتن ، SAAM_60 ، hesam427
(2015-04-26 ساعت 08:52)alimomen نوشته:  
سلام علی جان.

آره ونکوور هستم اگر اومدی سیاتل تنها حدود یکساعت فاصله داریم.راستی تبریک بابت ویزات ایشالا موفق باشی توی زندگی جدیدت
به به چه عالی.
ممنون علی جان. امیدوارم همیشه موفق باشی. ما که اون پایین ماینا میریم هیوستون.
به امید ویزای همه دوستای منتظر Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: alimomen ، negar6043 ، حاجی واشنگتن ، r.bazargan ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-04-26 ساعت 08:55)behdadK نوشته:  
سلام علی جان.

به به چه عالی.
چه خوب منم میخاستم تگزاس برم که متاسفانه نشد شاید با دعای شما دوستان امسال باز برنده شدم
case no=4xxx,abu dhabi
(2015-04-26 ساعت 08:00)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام اكتبر بوده اما هنوز هيچ خبري نشده ٢ بار هم ايميل زدم سفارت كه جواب نداد امريكا هم نوشت در حال بررسي... از زمان مصاحبه تا الان آپديتي هم نداشتم[emoji19]به نظرتون چيكار كنم ٦ ماه گذشته هنوز اميدي هست؟

دوست عزیز به نظر من دوباره ایمیل بزن و پیگیری کن ایشالله به زودی برات خبرای خوب بیاد
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، samane1363
داش علی سلام... خوبی دادا...
آقا قدم رنجه کردیدن، این تاپیک متعلق به شماست... Wink
پارسال یادت میاد کیس ها رو دونه دونه اعلام می کردی، همه هورا می کشیدن!!!Big GrinWink
چه خبرا خوبی، از کانادا چه خبر...
به امید خدا امسال برنده ای Smile
علی جان بعید می دونم دور دوم داشته باشه

تشکر کنندگان: alimomen
(2015-04-26 ساعت 09:14)حاجی واشنگتن نوشته:  
داش علی سلام... خوبی دادا...
آقا قدم رنجه کردیدن، این تاپیک متعلق به شماست... Wink
پارسال یادت میاد کیس ها رو دونه دونه اعلام می کردی، همه هورا می کشیدن!!!Big GrinWink
چه خبرا خوبی، از کانادا چه خبر...
به امید خدا امسال برنده ای Smile
علی جان بعید می دونم دور دوم داشته باشه

به به رفیق قدیمی حاجی جون کجایی؟امریکایی؟
آره یادش بخیر چه دورانی بود چه زود گذشت-چه لحظات تاریخی رو با دوستان مجازی زندگی کردیم و گذروندیم
چقدر باهم خندیدیم و اشک ریختیم
دوستان این دوران توی مهاجرسرا مثل دوران مدرسه میمونه که دوست داری زودتر بگذره ولی وقتی گذشت افسوسش رو میخوری به عنوان یک ناکام در لاتاری به شما نصیحت میکنم اینقدر حرص نخورید خیلی از مسایل از دست ماها خارجه و قدر لحظه رو بدونید اگر تقدیر باشه ویزا بگیرید مثل سال قبل حتی امکان داره از بین هزاران برنده توی دقایق اخر زنگ بزنن که شما بیا ویزا بگیر همونطور که واسه چن نفر اتفاق افتاد اگر هم تقدیرتون به امریکا نباشه یکدفعه مثل من از کانادا سر در میارید
بهرحال موفقیت همتون رو آرزومندم
case no=4xxx,abu dhabi
تشکر کنندگان: Shaft ، satan ، negar6043 ، r.bazargan ، milad.m1986 ، SAAM_60 ، samane1363 ، jupiterx
(2015-04-26 ساعت 08:00)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام اكتبر بوده اما هنوز هيچ خبري نشده ٢ بار هم ايميل زدم سفارت كه جواب نداد امريكا هم نوشت در حال بررسي... از زمان مصاحبه تا الان آپديتي هم نداشتم[emoji19]به نظرتون چيكار كنم ٦ ماه گذشته هنوز اميدي هست؟

حتما حتما ايميل پيگيري با جزييات بفرستين. البته همسر منم از نوامبر هنوز كلير مشده
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Reza-2015
(2015-04-26 ساعت 09:00)alimomen نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 08:55)behdadK نوشته:  
سلام علی جان.

به به چه عالی.
چه خوب منم میخاستم تگزاس برم که متاسفانه نشد شاید با دعای شما دوستان امسال باز برنده شدم

سلام مدیران و پیشکسوتان عزیز همه دارین میگین کجایین گفتم منم یه پیام بازرگانی بیام وسط
ما هم الان ایرانیییمWink
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:

معلومه امیدی هست. حتما باید ایمیل پیگیری بفرستید و ایمیلتان هم فقط بصورت کسب اطلاع نباشد دقیقا اینکه شش ماه گذشته را بیان کنید و ایمیل جونداری بفرستید چون خودشان هم شش ماه را گفته اند و بیشتر از شش ماه خودشان هم خودشان را پاسخگو میدانند و قطعا جواب خواهند داد. و دائم پیگیر باشید و رها نکنید. تمام دوستان که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند باید اینگونه پیگیر باشند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، Reza-2015 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان