کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام آقا بهداد
ضمن تبریک به آتلانتیس من هنوز تو کلیرنس هستم البته بدون شناخته شدن کیس نامبر از طرف سایت ابوظبی.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: atlantis770 ، milad.nas
(2014-12-05 ساعت 18:35)MASTAN1 نوشته:  سلام آقا بهداد
ضمن تبریک به آتلانتیس من هنوز تو کلیرنس هستم البته بدون شناخته شدن کیس نامبر از طرف سایت ابوظبی.

مستان جان حتما از طریق سایت ابوظبی بهشون ایمیل بزن.
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-12-05 ساعت 19:16)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 18:35)MASTAN1 نوشته:  سلام آقا بهداد

مستان جان حتما از طریق سایت ابوظبی بهشون ایمیل بزن.

زدم منتظرم برای جواب متشکرم
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال کیس ما رو سایت ابوظبی میشناسه ولی از 2 نوامبر تا الان هیچ آپدیتی نداشتیم به نظر شما ما هم میل بزنیم یا صبر کنیم
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان:
برای سفارت انکارا update را از کجا بفهمیم
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
آپدیت در سایت آنکارا گذاشته نمی شود و فقط زمانی که سایت سیس کیسها را بشناسد آپدیت ها قابل مشاهده خواهند بود
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، HERMES7 ، A_A
دوستان سلام یه سوال ایا برای پیگیری وضعیت کلیرنسی فقط باید همین دو سایت رو چکنیم http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
و سایت https://ceac.state.gov/ceac/
جای دیگه ای هم هست واسه چک کردن اخه این سیس هنوز کیس مارو نمیشناسه بچه های سالهای قبل رسیدن مدارکشون قبل مصاحبه هم از این سیس چککردن مال مارو یکماه بعداز مصاحبه نمیشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 22:54)goliii نوشته:  دوستان سلام یه سوال ایا برای پیگیری وضعیت کلیرنسی فقط باید همین دو سایت رو چکنیم http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
و سایت https://ceac.state.gov/ceac/
جای دیگه ای هم هست واسه چک کردن اخه این سیس هنوز کیس مارو نمیشناسه بچه های سالهای قبل رسیدن مدارکشون قبل مصاحبه هم از این سیس چککردن مال مارو یکماه بعداز مصاحبه نمیشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بله دوست عزیز فعلا فقط باید از همین دو سایت چگ گنید
برای پارسال هم سایت سیس از اول ژانویه فعال شد و احتمالا امسال هم از همون حدودا فعال میشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: goliii ، babak12 ، atlantis770 ، ofrfar ، HERMES7 ، A_A
[quote='luigiazzuri4' pid='566565' dateline='1417788258']
بچه ها منم کلیر شدم Smile

جالبه که دیشب ایمیل زدم همینجوری که 2 ماه گذشته از مصاحبه، کیس من تو چه وضعیتیه؟ 7:30 صبح ایمیل زد که دیروز کلیر شدی، امروز ویزات رو میزنیم. (پاسپورتم دستشون بود)

هنوز این بخش امضا واسم فعال نشده در نتیجه این شرایطم:

کیس: 2015AS8XX
کنسولگری: استکهلم، سوئد
تاریخ مصاحبه: Oct 3
کلیرنس : Dec 5
سربازی معاف بودم، کار دولتی هم نداشتم. دانشجوی فوق لیسانس نرم افزار
============
به به مبارکه دوست گرامی
در واقع شما از قبل کلیر بوده اید ( چون پاسپورتتون دستشون بود ) و فقط ویزاتون آماده شده است .
به هر حال مبارک باشه
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
[font=Tahoma]امیدوارم تا بسته شدن پرونده ی لاتاری امسال این صفحات همیشه همین طوری شاد بمونه[/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
[font=Times New Roman]سلام دوستان یه خواهش کوچیک ازتون دارم
لطفا به منتظر سرا مراجعه کنید و اطلاعات کیس تون رو وارد کنید
وقت کمی می گیره، قول میدم بهتون
فقط برای جمع آوری آماره
به خصوص الان که بچه ها دارن کلیر می شن
اگه بتونیم ببینیم حدودا طول مدت پروسه چقدر شده، خیلی عالی میشه
می دونم که دوستان همدلی هستید و همکاری می کنید
ازتون ممنونم
[/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: reza.aa ، atlantis770 ، Samia ، m.ghoreishi ، luigiazzuri4 ، goliii
(2014-12-05 ساعت 22:18)ramin5589 نوشته:  سلام دوستان یه سوال کیس ما رو سایت ابوظبی میشناسه ولی از 2 نوامبر تا الان هیچ آپدیتی نداشتیم به نظر شما ما هم میل بزنیم یا صبر کنیم
دوست عزیز تا زمانی که شما کلیر نشید و یا از شما اطلاع جدیدی نخوان سایت ابوظبی به تاریخ روز مصاحبتون ثابت میمونه
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: reza.aa ، ramin5589
دوستان به نظرتون این انکارا یها تنبل تر از ابوظبین یا دقیقترن چقدر طولش میدن ؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Samia
سلام
ایا امکانش هست ما به kcc و سفارت ایمیل یا زنگ بزنیم و بپرسیم پرونده ما در چه وضیعتی هستش اخه بعضی ها می گن پرونده گم میشه یا می ندازن پشت شوفاز و این حرف ها ایا اونا می گن پرونده در چه وضعیتی هستش؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-12-07 ساعت 01:35)Vandadi نوشته:  سلام
ایا امکانش هست ما به kcc و سفارت ایمیل یا زنگ بزنیم و بپرسیم پرونده ما در چه وضیعتی هستش اخه بعضی ها می گن پرونده گم میشه یا می ندازن پشت شوفاز و این حرف ها ایا اونا می گن پرونده در چه وضعیتی هستش؟

در مور تماس با KCC شما مختارید ولی معمولا کسی این تماسو میگیره که مثلا منتظر کلییره وخیلی طولانی شده یا کیس نامبرش کارنت شده ولی نامه دوم براش نیومده نه اینکه الان تا 3250 کارنت شده بعد شخصی با شماره 5000 تماس بگیره و سراغ پروندشو بگیره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان