کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-30 ساعت 15:58)behjat نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:53)laleht نوشته:  بمب خبرى
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
نفر اصلى خودم با كار دولتى و فوق ليسانس رشته حساس كلير در ٢١ روز!!!!!!!
شوهرم كار خصوصى سربازى ارتش همچنان Sad AP
مصاحبه ٣١ مارچ - كلير من و پسرم ٢١ آپريل
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سفرنامه اصلى ايشالا هفته آينده
سلام مبارکه لاله جان من هم امروز کلیر شدن همسرم را فهمیدم انشاالله شوهرت هم بزودی ویزاشو میگیره مبارکت باشه مهربان

مرسى عزيزم شما هم مباركتون باشه
منم مجردى اومدم واسه ويزا ولى جرات برگشت ندارم بسكه خريد كردم Big Grin پيركاردين حراج ٩٠٪ كرده بود و منم خودكشى Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Nima4185 ، hamed shayan ، lotttery2015 ، behjat ، ehsan_pars ، p00ya2001 ، hilda60 ، negar6043 ، SAAM_60 ، zohreh-gh ، samane1363
هورررررررررررررررااااااااااااااااااا
همسر بهجت خانم هم از ایروان کلییر شدن

مبارک باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، mel ، Nima4185 ، behjat ، ehsan_pars ، hilda60 ، arash.hs ، k1_m_1358 ، samane1363 ، amindv15
(2015-04-30 ساعت 15:58)رضا2015 نوشته:  در اون حد نيست كه كلش رو دادن به شما ظاهرا ؛)

نه ترسيدن بگم منو اين همه خوشبختى محاله و ذوق مرگ بشم Big Grin Big Grin Big Grin
با هم از قايق پياده ميشيم رفيق
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mel ، m.ghoreishi ، SAAM_60 ، behdadK ، samane1363
(2015-04-30 ساعت 16:20)m.ghoreishi نوشته:  هورررررررررررررررااااااااااااااااااا
همسر بهجت خانم هم از ایروان کلییر شدن

مبارک باشه

هورااااااااااااا ايروان چه ميكنه Smile)))))
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Nima4185 ، mfte.teacher ، behjat ، ehsan_pars ، hilda60 ، k1_m_1358
(2015-04-30 ساعت 15:47)behjat نوشته:  سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم

ضمن تبریک مجدد اگر تصمیم به مسافرت زمینی دارید سعی کنید با اتوبوس یکشنبه برید که انشالا دوشنبه صبح یا ظهر ایروان باشید و تا قبل از ساعت 5 برید سفارت و پاسپورتو تحویل بدین معمولا 2 تا 3 روز بعد باتون تماس میگیرن و برید پاس و پاکت زرد معروف رو تحویل بگیرید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، h_researcher ، turadjk ، laleht ، samane1363
بچه ها
حالا كه خداروشكر ويزاهاتون و ميگيرين و شاد و سرحالين لطف كنين امضاها و اطلاعات منتظرسراتون و كامل كنين كه همونجور كه ما از اطلاعات دوستان و ايرانيهاي عزيز و مسووليت پذير سالهاي گذشته استفاده كرديم بقيه هموطناي گلمون هم بتونن از اين اطلاعات استفاده كنن.
اين حداقل كاريه كه ميتونيم به پاس قدرداني از مهرباني دوستان و هموطنامون انجام بديم.
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: Nima4185 ، m.ghoreishi ، behjat ، hilda60 ، laleht ، somayeh1363
(2015-04-30 ساعت 14:07)Aghaman نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:56)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:14)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:49)mehdiii82 نوشته:  اقا يا علي واسه مارچي هاااااااا

آقا بیاین یه تکونش بدیم این فوریه ای هارو زودتر برن جلو نوبت مام برسه. Alireza 67،Aghaman بیاین داداش کمک

دوستان فوریه یه همتی بکنن زودتر از این تاپیک برن، خدا شاهده اینجا خیلی جا تنگهBig Grin

بابا ما كه مدام بهشون میگیم ، نمیرن دیگه
میخواین ما بریم اگر اونا نمیرن !!!!
آقایون اگه کمک خواستین رو منم میتونین حساب کنین .
پرچم مارچی ها بالاااااااااا
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-30 ساعت 16:27)lotttery2015 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:14)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 00:49)mehdiii82 نوشته:  اقا يا علي واسه مارچي هاااااااا

آقا بیاین یه تکونش بدیم این فوریه ای هارو زودتر برن جلو نوبت مام برسه. Alireza 67،Aghaman بیاین داداش کمک

دوستان فوریه یه همتی بکنن زودتر از این تاپیک برن، خدا شاهده اینجا خیلی جا تنگهBig Grin

لاتاری جان اینکه دعوت نمی خاد کار همه مونه بفرمایین گوشه سمت فوریه رو بگیر هل بده
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، hilda60 ، laleht
تبریکات فراوان به همه دوستان کلیر شده مخصوصا اون کیس های نصفه نیمه که ویزاشون تکمیل شد که واقعا از ته دل خیلی خوشحال شدم . تبریک دیگه واسه خانم لاله که باز مجددا یه غیبت صغری داشتن . حالا حواسم هست انشاالله برا کلیری همسرشون که یه دفعه غیب شدن من سریع بیام اینجا زودتر اعلام کنم
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat ، ehsan_pars ، Nima4185 ، hilda60 ، laleht
(2015-04-30 ساعت 15:47)behjat نوشته:  سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم
هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من که به شخصه خیلی خیلی خوشحال شدم.. .....
برای ما هم دعا کنید SmileSmileSmile
فقط یه چیزی خانوم بهجت من روزی که خواستم ویزای خودمو بگیرم ، از خانومی که پاسپورت و مدارک رو میداد پرسیدم بعد از کلیر شدن همسرم باید حتما خودش باشه برای گرفتن ویزا؟ .. گفت بله حتما شخص باید خودش حضور داشته باشه...
به نظر من هرچه سریعتر برید... یکشنبه صبح هوایی با ماهان برید دوشنبه تحویل بدید .... ولی اگه زمینی میخوایید برید اون دیگه مسئله اش جداس و اطلاعی ندارم ...
باز هم
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااSmileSmileSmileSmileSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: storagemeter ، fa15 ، laleht ، somayeh1363 ، behjat
(2015-04-30 ساعت 16:33)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:27)lotttery2015 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 13:14)mfte.teacher نوشته:  آقا بیاین یه تکونش بدیم این فوریه ای هارو زودتر برن جلو نوبت مام برسه. Alireza 67،Aghaman بیاین داداش کمک

لاتاری جان اینکه دعوت نمی خاد کار همه مونه بفرمایین گوشه سمت فوریه رو بگیر هل بده
ما که از خدامونه زودتر از این تاپیک و ... کوچ کنیم اما مثل اینکه دوستان سفارت نمیخوان،مگر اینکه شماها بهشون یه چی بگید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، lotttery2015 ، zohreh-gh ، behjat
(2015-04-30 ساعت 16:17)laleht نوشته:  
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سلام مبارکه لاله جان من هم امروز کلیر شدن همسرم را فهمیدم انشاالله شوهرت هم بزودی ویزاشو میگیره مبارکت باشه مهربان

منم مجردى اومدم واسه ويزا ولى جرات برگشت ندارم بسكه خريد كردم Big Grin پيركاردين حراج ٩٠٪ كرده بود و منم خودكشى Big Grin

مبارکه لاله خانم
بزودی شوهرتون هم کلیر بشن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، samane1363
(2015-04-30 ساعت 18:14)p00ya2001 نوشته:  
Good Afternoon America
و اما
چرا بمب خبرى :

مبارکه لاله خانم
تبریک فرااااوااااان لاله خانوم با ارزوی کلیر هر چه زودتر برای همسرتون
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: laleht
بهداد فكر ميكني خبري از كلير گروهي باشه اين چند روزه؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 18:14)p00ya2001 نوشته:  
Good Afternoon America
و اما
چرا بمب خبرى :

مبارکه لاله خانم

پويا جان سلام و مرسى
درخصوص پسرتون امروز تو سفارت سوال كردم گفتن دقيق نميدونن اما موقع ورود به امريكا كه دارين كارهاى مهاجرت رو انجام ميدين از آفيسر سوال كنين راهنمايى ميكنن كه كى كجا چطور اقدام كنين و زمان رو هم ميگن حالا از اون دوستمون هم كه گفتم تو چند روز آينده زنگ ميزنم و ميپرسم
با آرزوى موفقيت شما و خانواده محترم
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان