کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هوراااااااااااااااااااااااااا برای همه کلیری ها
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برای کلیرهای ایروان
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، fa15 ، somayeh1363 ، behjat ، negar6043 ، hilda60
(2015-04-30 ساعت 15:53)laleht نوشته:  بمب خبرى
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
نفر اصلى خودم با كار دولتى و فوق ليسانس رشته حساس كلير در ٢١ روز!!!!!!!
شوهرم كار خصوصى سربازى ارتش همچنان Sad AP
مصاحبه ٣١ مارچ - كلير من و پسرم ٢١ آپريل
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سفرنامه اصلى ايشالا هفته آينده

مبببببببببببببارررررررررررررررک ایشاا... به سلامتی

(2015-04-30 ساعت 15:47)behjat نوشته:  سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم

چه احساس خوبی شما هم مبارکنون باشه به سلامتی SmileSmile
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: laleht ، fa15 ، somayeh1363 ، behjat ، hilda60 ، r.bazargan ، turadjk
چقدر خوبه چند ساعت اين تاپيكو چك نكني بعد بياي ببيني چند صفحه رفته جلو و بفهمي حتما يه خبرايي هست.
هوررررااااااا.... تبريك ميگم به همه كلير شده ها
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، laleht ، somayeh1363 ، behjat ، lotttery2015 ، negar6043 ، hilda60 ، Aghaman
فردا سایت انکارا یه تکونی میخوره انشاالله
تشکر کنندگان: zohreh-gh
برا اینکه تعداد صفحات تا ۳۰ سپتامبر بیشتر از ۵۰۰ نشه[emoji6]
من ب تمام دوستان تبریک و دست و جیغ و هوراووو هولو لو لو میگممممم [emoji118] [emoji575] [emoji574] [emoji631] [emoji108] [emoji16]
ایشالا همه کارشون ردیف بشه بلندصلوآآآآت[emoji23] [emoji122]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، somayeh1363 ، behjat ، lotttery2015 ، negar6043 ، SAAM_60 ، samane1363 ، Samia ، hilda60 ، fati.d ، rima4499
(2015-04-30 ساعت 13:12)Radwin نوشته:  عزیزان باز هم و باز هم تاکید امسال سال بسیار خوبیست. همه چیز کاملا بر روی رواله مرتبه. دارند کاملا دقیق ویزا میدهند و میایند جلو. الان زمانی است که باید شادی واقعی داشته باشید و حتی نه انرژی مثبت خیالی. اگر یکماه پیش بود چون همه چیز ناامید کننده بود باز حق داشتیم ناامید باشیم ولی وقتی میبینیم که از یکماه گذشته به این سو کاملا ورق برگشته پس فقط شادی کنید و انرژی مثبت پراکنده کنید. به امید هوراهاهای ممتد و تمام نشدنی.

سلام

از انرژیه مثبتی که میدین به شخصه ممنونم و خواستم تشکر کرده باشم.
به امید بهترینها برای همه
تشکر کنندگان: laleht ، zohreh-gh ، somayeh1363 ، behjat ، samane1363 ، hilda60
(2015-04-30 ساعت 15:47)behjat نوشته:  سلام دوستان یک هوررررررررررراااااااااای بلند برای من بکشید که کیس شوهر منن هم بعد از دو تا آپدیت پشت سرهم بعد از دو ماه و بیست روز کلیر شد البته از اول هم شوهر من هم معاف زمان شاه بود هم کار شخصی داشت ولی خوب بالاخره کار ما هم درست شد هرچند که من با اعتماد به نفس کامل بلیطمونو همان اول گرفتم برای دو نفر امیدوازم بزودی کار همه دوستان مخصوصا بچه های ایروان هیلدا و بقیه دوستان هم درست شه من برم که آماده بشم برای یک سفر مجردی به ایروان! تو هر سنی سفر مجردی میچسبه بازهم هورآاااااااا فقط بگید کی برم بهتره زمینی البته دوشنبه برسم پاسپورت شوهرم رابدم تا چهارشنبه بگیرم ؟ از همه دوستان که به من رتبه دادند وآرزوی موفقیت کردند ممنونم و متقابلا همین آرزو را برای همه دوستان دارم

بهجت خانوم سلام

من یکی از کسایی هستم که مارچ مصاحبه داشتیم با همسرم و با آیدیه قبلیم با شما در ارتباط بودم.خیلی خوشحال شدم همسرتون کلیر شدن.واقعا بهتون تبریک میگم.به امید بهترینها برای همه.
برای ما هم دعا کنید.
تشکر کنندگان: laleht ، behjat ، hilda60 ، Iaccept
اميدوارم انكارا هم همين روزا يه كلير گروهي بزنه دل همه بخصوص كيسهاي نصفه نيمه رو شاد كنه
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، jupiterx ، negar6043 ، Samia ، Iaccept
سلام .به نظرتون ابوظبی کیس های فوریه رو کلیر گروهی کی می کنه؟روزای کلیر معمولا چه روزایی از هفته است؟ما ۱۰فوریه مصاحبه داشتیم و هردو نفرمون بعد از ۶۵روز ۲۳و۲۷و۲۸و۲۹اپریل اپدیت داشتیم فکر کردیم امروز کلیر میشیم؟به نطرتون نزدیکه؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
شما که تو این همه جمعیت تو لاتاری برنده شدید واقعا خوش شانس هستید! خوش به حالتون
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، mel ، hilda60 ، r.bazargan ، Iaccept
(2015-04-30 ساعت 21:18)arash56 نوشته:  

بهجت خانوم سلام

من یکی از کسایی هستم که مارچ مصاحبه داشتیم با همسرم و با آیدیه قبلیم با شما در ارتباط بودم.خیلی خوشحال شدم همسرتون کلیر شدن.واقعا بهتون تبریک میگم.به امید بهترینها برای همه.
برای ما هم دعا کنید.

سلام ممنونم برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، m.ghoreishi ، Iaccept
سلام دوستای خوبم
طبق معمول سوال Smile
تو ایمیلی که از سفارت برام اومده ، دو تا قسمتش برام نامفهوم بود ،
1- گفته قبل از اومدن ویزا بولتن رو چک کنم !!! یعنی چیو دقیقا چک کنم ؟
2- مگه ما پاکت مدیکال رو تحویل سفارت ندادیم ، پس دیگه چی از مدیکال رو باید همراه خودمون داشته باشیم که به سفارت تحویل بدیم ؟
3- ادرس PTT رو اگه بخوام می تونم تغییر بدم یا باید همونی باشه که به سفارت تحویل دادم ؟
ممنون میشم اگه مـثل همیشه راهنماییم کنید Smile
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: Iaccept
مبارک باشه لاله خانم . بهجت خانم شما هم حسابی مبارکه.
در خصوص سئوال من آپدیت ها رو دیگه فرصت ندارم پیگیری کنم از فردا هم میرم مرخصی تا یه مدت یکی دو ماه درگیر کارم. فقط از چیزایی که دیدم و شنیدم به نظر یه کلیر گروهی برای باقیمانده ژانویه ای ها و بعضی از فوریه ای ها بخصوص اونهایی که 28 ام آمریکا و 29 ام ابوظبی کل کیس آپدیت خوردن هفته آینده اتفاق می افته. احتمالا دوشنبه یا سه شنبه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، mel ، behjat ، somayeh1363 ، SAAM_60 ، samane1363 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، laleht
(2015-04-30 ساعت 22:12)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستای خوبم
طبق معمول سوال Smile
2- مگه ما پاکت مدیکال رو تحویل سفارت ندادیم ، پس دیگه چی از مدیکال رو باید همراه خودمون داشته باشیم که به سفارت تحویل بدیم ؟
3- ادرس PTT رو اگه بخوام می تونم تغییر بدم یا باید همونی باشه که به سفارت تحویل دادم ؟

1- این چک بولتن ویزا برای ویزاهای خانوادگی دیگر است که ذکر شده و ربطی به لاتاری ندارد
2- اینمورد مدیکال هم برای کسانی است که به سبب کمبود زمان اعتبار ویزاشون مدیکال مجدد گرفته اند و برای کسانی که تمدید مدیکال ندارند نیست
3- نه ptt همون قبلی باید باشد و پرینت آنرا باید به سفارت تحویل دهید. اصلا من نمیدانم اینهمه بحث بر سر محل ptt چیه که هموطنان ما بحث بر سر آنرا از اول فرستادن مدارک داشته اند تا حالا؟
شما برای گرفتن ویزا کارت صورتی، پاسپورت و پرینت csc را باید تحویل دهید و اگر مدیکال خود را تمدید میفرمائید پاکت مدیکال نیز باید تحویل داده شود. و هیچ چیز دیگر نمیخواهد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، Mahboy ، Samia ، hilda60 ، turadjk ، negar6043
(2015-04-30 ساعت 22:38)Radwin نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 22:12)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستای خوبم
طبق معمول سوال Smile

1- این چک بولتن ویزا برای ویزاهای خانوادگی دیگر است که ذکر شده و ربطی به لاتاری ندارد
2- اینمورد مدیکال هم برای کسانی است که به سبب کمبود زمان اعتبار ویزاشون مدیکال مجدد گرفته اند و برای کسانی که تمدید مدیکال ندارند نیست
3- نه ptt همون قبلی باید باشد و پرینت آنرا باید به سفارت تحویل دهید. اصلا من نمیدانم اینهمه بحث بر سر محل ptt چیه که هموطنان ما بحث بر سر آنرا از اول فرستادن مدارک داشته اند تا حالا؟
شما برای گرفتن ویزا کارت صورتی، پاسپورت و پرینت csc را باید تحویل دهید و اگر مدیکال خود را تمدید میفرمائید پاکت مدیکال نیز باید تحویل داده شود. و هیچ چیز دیگر نمیخواهد.
ممنون از راهنماییتون، کامل و دقیق بودSmile
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان