کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-30 ساعت 22:17)behdadK نوشته:  مبارک باشه لاله خانم . بهجت خانم شما هم حسابی مبارکه.
در خصوص سئوال من آپدیت ها رو دیگه فرصت ندارم پیگیری کنم از فردا هم میرم مرخصی تا یه مدت یکی دو ماه درگیر کارم. فقط از چیزایی که دیدم و شنیدم به نظر یه کلیر گروهی برای باقیمانده ژانویه ای ها و بعضی از فوریه ای ها بخصوص اونهایی که 28 ام آمریکا و 29 ام ابوظبی کل کیس آپدیت خوردن هفته آینده اتفاق می افته. احتمالا دوشنبه یا سه شنبه.

سلام ممنون از لطفتون و امیدوارم همیشه موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001
(2015-04-30 ساعت 18:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 16:17)laleht نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:58)behjat نوشته:  
(2015-04-30 ساعت 15:53)laleht نوشته:  بمب خبرى
Good Afternoon America
همين الان از سفارت برگشتم با دو تا ويزاى خوشگل خودم و پسرم Big Grin البته شوهرم همچنان AP هست Sad
راستش من از بزرگان فروم ياد گرفتم كه اول برم ويزامو بگيرم بيام بعد اعلام كنم وگرنه خيلى هم آدم تو دارى نيستم
البته بروبچ با معرفت كه متوجه غيبت من شدن پيام خصوصى دادن و من بهشون گفتم و اون بنده خدا ها هم امانتدارى كردن دوستان مدير هم كه خودشون ماشالا شماره كيس منو با ذكاوت خود كشف كرده بودن و فهميدن Big Grin
و اما
چرا بمب خبرى :
نفر اصلى خودم با كار دولتى و فوق ليسانس رشته حساس كلير در ٢١ روز!!!!!!!
شوهرم كار خصوصى سربازى ارتش همچنان Sad AP
مصاحبه ٣١ مارچ - كلير من و پسرم ٢١ آپريل
سه شنبه بعد از ظهر ساعت ١٥:٣٠ سايت ابوظبى كليرنس من و پسرم رو اعلام كرد - چهارشنبه صبح اقدام براى ويزا و بليط - يكشنبه صبح پرواز با الاتحاد مستقيم به ابوظبى - تحويل پاسپورتها همون روز به سفارت - دريافت ويزا همين الان - نصف شب هم پرواز برگشت دارم به ايران
سفرنامه اصلى ايشالا هفته آينده
سلام مبارکه لاله جان من هم امروز کلیر شدن همسرم را فهمیدم انشاالله شوهرت هم بزودی ویزاشو میگیره مبارکت باشه مهربان

مرسى عزيزم شما هم مباركتون باشه
منم مجردى اومدم واسه ويزا ولى جرات برگشت ندارم بسكه خريد كردم Big Grin پيركاردين حراج ٩٠٪ كرده بود و منم خودكشى Big Grin

مبارکه لاله خانم
بزودی شوهرتون هم کلیر بشن

مبارک باشه لاله جان... خیلی خوشحال شدم حتما بزودی همسرتون هم کلیر میشن +++++++++
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، aryano ، laleht ، Iaccept
سلام دوستان عزیزم من خودم میخوام شنبه برم ایروان ویزای شوهرم را بگیرم شماره ای از سفارت دارید زنگ بزنم ببینم به من میدهند یا باید شوهرم خودش بره؟ ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، aryano ، laleht ، Iaccept
(2015-04-30 ساعت 22:17)behdadK نوشته:  مبارک باشه لاله خانم . بهجت خانم شما هم حسابی مبارکه.
در خصوص سئوال من آپدیت ها رو دیگه فرصت ندارم پیگیری کنم از فردا هم میرم مرخصی تا یه مدت یکی دو ماه درگیر کارم. فقط از چیزایی که دیدم و شنیدم به نظر یه کلیر گروهی برای باقیمانده ژانویه ای ها و بعضی از فوریه ای ها بخصوص اونهایی که 28 ام آمریکا و 29 ام ابوظبی کل کیس آپدیت خوردن هفته آینده اتفاق می افته. احتمالا دوشنبه یا سه شنبه.
بهداد جان لازم میدونم یه بار دیگه از زحماتی که اینجا برا همه کشیدی و اطلاعات ارزشمند و مفید خودت رو با ما به اشتراک گذاشتی تشکر کنم . امیدوارم زندگی بسیار خوبی رو اونجا شروع کنی موفق و موید باشی .
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Samia ، amindv15 ، laleht ، behdadK ، Iaccept ، samane1363
دوستان عزيز ، ما امروز و ديروز آپديت داشتيم اين ميتونه خوشايند باشه ؟
ولى تو سايت سفارت ابوظبى هيچ تغييرى نكرده همون آپديت ٢٩ اپريل رو داره نشون ميده
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: behdadK ، Iaccept
آپدیت های نزدیک مصاحبه زیاد اهمیتی ندارن و برای ردو بدل اطلاعات بین سازمان های مربوطه هستند
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: SAAM_60 ، laleht ، Iaccept
سلام بر اساتید گرام

حسم با توجه به تحلیل ناقصم میگه که ما باید از یکی دو هفته آینده منتظر شروع آپدیتها باشیم...درسته ؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، Iaccept
(2015-04-30 ساعت 23:21)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم من خودم میخوام شنبه برم ایروان ویزای شوهرم را بگیرم شماره ای از سفارت دارید زنگ بزنم ببینم به من میدهند یا باید شوهرم خودش بره؟ ممنونم

سلام
فكر ميكنم چون شما نفر اصلى كيس هستى از اين بابت مشكلى به وجود نمياد ولى برا احتياط از سفارت بپرسيد كه ضرر نداره، شماره سفارت ٠٠٣٧٤١٠٤٩٤٦٨٦ و فكس سفارت ٠٠٣٧٤١٠٤٦٤٧٣٧
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، aryano ، laleht ، lotttery2015 ، Iaccept
(2015-05-01 ساعت 00:02)SAAM_60 نوشته:  دوستان عزيز ، ما امروز و ديروز آپديت داشتيم اين ميتونه خوشايند باشه ؟
ولى تو سايت سفارت ابوظبى هيچ تغييرى نكرده همون آپديت ٢٩ اپريل رو داره نشون ميده

دوست عزيز
خوشايند كه از ابتداى اعلام نتايج ٢٠١٥ بودهWink
ولى در مورد اپديتها با توجه به تاريخ مصاحبه شما اين اپديتهاى اوليه خيلى مهم نبوده ولى بى تاثيرم نيستند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، hilda60 ، laleht
سلام دوستان گل،تبریک میگم به دوستان تازه کلیر شده ،انشالا زندگیتون رو موج مثبت از این به بعد سوار باشه،عزیزان امروز پاسپورت ما هم به ویزامون مزین شد،خدا نصیبتون کنه،خیلی حال خوبی به آدم دست میده،برامون دعا کنین حالا مضطربیم کجا بریم بهتره،فروش اوازممون و خیلی کارای دیگه،اما سختترینش انتخاب ایالته
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: Aghaman ، p00ya2001 ، laleht ، Samia ، lotttery2015 ، Iaccept ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-30 ساعت 23:10)behjat نوشته:  

سلام ممنون از لطفتون و امیدوارم همیشه موفق باشید

بهجت خانم مباركه و يه هوووررراي بلند
موفق باشين

(2015-05-01 ساعت 04:17)amindv15 نوشته:  سلام دوستان گل،تبریک میگم به دوستان تازه کلیر شده ،انشالا زندگیتون رو موج مثبت از این به بعد سوار باشه،عزیزان امروز پاسپورت ما هم به ویزامون مزین شد،خدا نصیبتون کنه،خیلی حال خوبی به آدم دست میده،برامون دعا کنین حالا مضطربیم کجا بریم بهتره،فروش اوازممون و خیلی کارای دیگه،اما سختترینش انتخاب ایالته

مباركه amindv انشاءالله سفر خوبي داشته باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، mfte.teacher ، behjat
تبریک میگم به همه کسانی که کلیر شدید.وامیدوارم این امواج مثبت هرروز ادامه داشته باشه.ماهم داریم آماده میشیم برا مصاحبه.ماروهم دعا کنید که انشالا با موفقیت مثل همتون این تاپیک رو شروع و خیلی زودهم ازش کوچ کنیم.به امید شادی همتون و هوراهای دسته جمعی دوستان عزیزم تو روزای آینده
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: aryano ، somayeh1363 ، fati.d
(2015-05-01 ساعت 04:17)amindv15 نوشته:  سلام دوستان گل،تبریک میگم به دوستان تازه کلیر شده ،انشالا زندگیتون رو موج مثبت از این به بعد سوار باشه،عزیزان امروز پاسپورت ما هم به ویزامون مزین شد،خدا نصیبتون کنه،خیلی حال خوبی به آدم دست میده،برامون دعا کنین حالا مضطربیم کجا بریم بهتره،فروش اوازممون و خیلی کارای دیگه،اما سختترینش انتخاب ایالته

من و شما با هم تو ٢١ آپريل كلير شديم و هردو ديروز پنج شنبه ويزا رو گرفتيم پس چرا من اصلا شما رو چه يكشنبه چه پنج شنبه تو سفارت نديدم !!!! Big Grin Big Grin Cool
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: سوار ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، Iaccept ، fati.d
(2015-05-01 ساعت 01:40)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام بر اساتید گرام

حسم با توجه به تحلیل ناقصم میگه که ما باید از یکی دو هفته آینده منتظر شروع آپدیتها باشیم...درسته ؟؟؟

دوست گرامی آپدیتها قطع نشده که بخواهد شروع بشود. در حال حاضر حدود حداقل ده دوازده کیس هر هفته تازه فقط از اعضاء مهاجرسرا کلیر میشوند که در مقیاس کلی از این تعداد به مراتب بیشتر است. ولی اگر منظورتان آپدیتهای منتج به کلیر گروهی است، به نظر من اواسط می یک سوپرکلیر گروهی انجام خواهد شد که کارنامه ژانویه، فوریه و مارچ را خواهد بست. و تا آن زمان بهمین صورت که الان کلیر میشوند کلیر انجام میشود و تا آن کلیر به نظرم دیگر هیچیک از دوستان اکتبر، نوامبر و دسامبر نمانده اند و همگی ویزا دریافت کرده اند . این دوستانی که اکنون بصورت شش هفت تایی کلیر میشوند زودتر بروند ویزایشان را بگیرند که توی می تعداد زیادی کلیر میشوند و ویزایشان با مشکل روبرو میشود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
سلام
نمیدونم سوالام مرتبط با این تاپیک هست یا نه (ولی گفتم بچه های اینجا باتجربه ان)
مفروض اگر لاتاری برنده بشیم امسال ، از لحاظ شرایط بنده فقط 2 سال سابقه کار دارم که قریب به 6 ماه آن بیمه نداره (یعنی تو بیمه ثبت نشده) ولی
میتونم از ارگان مربوطه مدرک بر دال این قضیه بیارم
آیا مشکلی برای پروسه لاتاری ایجاد میشه ؟؟ آیا مدارکم ناقص هست؟؟
از طرفی ترم آخر کاردانی هم هستم و احتمالا تا 4 ماه دیگه فوق دیپلمم رو میگیرم ... آیا از لحاظ کنسولگری این یک باگ است ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان