کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-09 ساعت 10:25)arezoue نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 09:45)Radwin نوشته:  دوستان خدا رو شکر استقبال خیلی خوب کردند آقا رضای مدیر هم که پیشنهاد به این خوبی داد. پس زودتر باید یک قسمت تحت عنوان گروه ایرانیان در آمریکا راه اندازی کنیم که بتونه سنگ بنای جامعه ایرانی را در آمریکا را بگذاره که دوستان بتوانند از طریق آن کاملا با هم در تماس باشند و به هم کمک کنند و جامعه ایرانی در آمریکا از این حالت جدا دربیاید و در این گروه از هر تخصص و حرفه ای داشته باشیم آنهم نه فقط در کالیفرنیا که در سرتاسر آمریکا از نیویورک تا فیلادلفیا از تگزاس تا شیکاگو و از لس آنجلس تا سن فرانسیسکو. دوستانی هم که روی دوری از ایرانیها فکر میکنند بدانند مهمترین چیز در سرزمین غربت همراهی و همکاری ماست کما اینکه مکزیکنها، اسپنیش ها، چینیها و... برای خود در آمریکا جوامع بزرگی دارند که با این جوامع در تغییر سیاست آمریکا و تصویب قوانین موثرند. نمونه اش قانون اخیر دولت اوباما بود که کوبایی هایی که قاچاق وارد آمریکا شده بودند اجازه اخراج وجود ندارد. دوستان همه تان این ماه یا ماه دیگر یا تا پایان مدت لاتاری امسال کلیر خواهید شد و ویزا خواهید گرفت. از الان باید فکر وفق دادن خودتان با یک جامعه قانون مدار و بر پایه رای شخص به شخص افراد باشید. از حالت تفکرات بسته داخل ایران باید خارج شد. مزیت جامعه ایرانی اینه که از هر شغل و حرفه و توانایی بهترینش را صادر میکند و ایرانیها در همه جا مخصوصا آمریکا نشان داده اند که به هیچ جا انسان بیکار صادر نمیکنند. در هنر، مهندسی، پزشکی، تجارت و ... ایرانیان بهترینها را دارند و انقدر وجود ایرانیان برای ایالات متحده اهمیت دارد که خود ریاست جمهوری سال نو را به ما تبریک میگوید اینها همه پیام است که ما اهمیت شما را میدانیم. نتها مشکل ما ایرانیها نداشتن همصدایی و همدلی و همبستگیست. اگر ما بتوانیم جامعه ای با قدرت ایجاد کنیم مطمئن باشید برش ما به حداکثر و مشکلات ما به حداقل خواهد رسید. این را هم فکر نکنید که مثلا خواهر یا برادر یا خاله و دایی آنجا دارم و بهتره با بقیه کاری نداشته باشم. ما هستیم که باید به هم کمک کنیم و همه مطمئنا محتاج کمک هم خواهیم بود. این سایت بسیار ارزشمند تمرین همین با ما بودن ماست. واقعا وجود همچنین سایتی را به فال نیک بگیرید و اینکه افرادی را مثل مدیران محترم و سایر دوستان میبینید که بدون چشمداشت به دیگران کمک میکنند، پس بدانید ما هم میتوانیم با هم باشیم و عقیده شخصی من اینه که دوستیهایی که در دوران سختی و انتظار و استرس شکل میگیرند، دوستیهای مستحکمی هستند. پس همگی بیایید این پروژه را از حد حرف خارج کنیم و به عمل برسانیم. دوستان متخصص در کامپیوتر و IT هم چهارچوب درستی برایش درست کنند که با وجود بنیه علمی و توانیهای بالای جامعه ایرانی البته فعلا درحد اعضاء این سایت فوق العاده ارزشمند، طرحی نو دراندازیم. پیشاپیش از همه دوستانی که در راه تحقق این آرزو یاریمان خواهند کرد و با جان و دل همراهی میکنند نهایت تشکر را دارم.

بهتون تبریک می گم که اینجوری پشت همید. امیدوارم که شما سختی های ما را نکشیید. من ۱۴ سال آمریکا زندگی میکنم و ساکن کالیفرنیا هستم. خوشحال می شم کمکی از دستم بر بیاد

رادوين جان شما فكر خيلي خوبي رو مطرح كرديد اكر خدا خواست و ما هم ويزا كرفتيم تمام تلاش رو ميكنم قبل رفتن همديكرر رو ملاقات هم بكنيم ما يه بسر دو ساله هم داريم كه نميخوام از جامعه ايراني دور بمونه از داشتن دوستان خوبي مثل شما خيلي خوشحالم مقصد ما هنوز مشخص نيست اما در اولين فرصت كه با خانمم به نتيجه برسيم اعلام ميكنم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، SAAM_60 ، arezoue ، lotttery2015 ، somayeh1363 ، بابراس ، آتوسا٣٩
(2015-05-08 ساعت 18:36)houshym نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 18:31)Nima4185 نوشته:  ممنونم از همه دوستانی(مخصوصا رادوین عزیز )که به من انرژی دادند تا من تونستم این لحظات سخت رو سپری کنم و همچنین کسانی که تبریک گفتن.امیدوارم دوستانی که منتظر هستن به زودی کلیر بشن و براشون هورا بکشیم که ارزوی قلبیم این هست.به قول دوست خوبمون امسال سال خوبی هست دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره .همه امیدوار باشین و بازم متشکرم
اقای نیما خان
اگه ممکنه تحلیلتون رو از این کلیرنس طولانی بگید یا خلاصه ای از مشخصاتتون که بدانیم به چه دلیل این همه زمانبرده است
ایا سفرنامه دارید؟
سلام.اول یه عذر خواهی کوچیک به خاطر غیبتی که داشتم به خاطر امدن به انکارا و انجام مدیکال تست.وضیعت کیس من این هست
دانشجوی دکترا سربازی معاف ۶ سال سابقه کار غیر دولتی
من با توجه به به تجربه هایی که داشتم و همچنین صحبتهایی که با بازماندگان ۲۰۱۴ داشتم به این نتیجه رسیدم که هرچه قدر مدراک تحصلیلی بالاتری داشته باشی(به اصلاح کارهای تخصصی بتونی انجام بدی)خیلی سخت تر بهتون ویزا میدن.از دوستان ۲ تا دلیل شنیدم
۱-میگن کسانی که دارای مدارج عالی هستند میتونن راحت تر تو شغلهای حساس نفوذ کنن به این دلیل بررسی بشتری روشون انجام میگیره.
۲- به خاطر بازار کاری آمریکا هست.کسانی که دارای مدارک تحصیلی پایین هستند تن به کارهای سخت و سطح پایین میدهند.ولی افراد تحصیل کرده خیر.در نتیجه بازار کاری اشباع میگردد.
اما در مورد خودم فکر میکنم به خاطر سابقه کار زیادم و مدرک تحصیلیم و همچنین زندگی کردن بیش از ۵ سال در خارج از کشور خیلی طول کشید.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، lotttery2015 ، SAAM_60 ، laleht ، areb1356 ، rezahoorjandi ، hilda60 ، jupiterx ، afshin.as
(2015-05-09 ساعت 14:34)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 18:36)houshym نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 18:31)Nima4185 نوشته:  ممنونم از همه دوستانی(مخصوصا رادوین عزیز )که به من انرژی دادند تا من تونستم این لحظات سخت رو سپری کنم و همچنین کسانی که تبریک گفتن.امیدوارم دوستانی که منتظر هستن به زودی کلیر بشن و براشون هورا بکشیم که ارزوی قلبیم این هست.به قول دوست خوبمون امسال سال خوبی هست دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره .همه امیدوار باشین و بازم متشکرم
اقای نیما خان
اگه ممکنه تحلیلتون رو از این کلیرنس طولانی بگید یا خلاصه ای از مشخصاتتون که بدانیم به چه دلیل این همه زمانبرده است
ایا سفرنامه دارید؟
سلام.اول یه عذر خواهی کوچیک به خاطر غیبتی که داشتم به خاطر امدن به انکارا و انجام مدیکال تست.وضیعت کیس من این هست
دانشجوی دکترا سربازی معاف ۶ سال سابقه کار غیر دولتی
من با توجه به به تجربه هایی که داشتم و همچنین صحبتهایی که با بازماندگان ۲۰۱۴ داشتم به این نتیجه رسیدم که هرچه قدر مدراک تحصلیلی بالاتری داشته باشی(به اصلاح کارهای تخصصی بتونی انجام بدی)خیلی سخت تر بهتون ویزا میدن.از دوستان ۲ تا دلیل شنیدم
۱-میگن کسانی که دارای مدارج عالی هستند میتونن راحت تر تو شغلهای حساس نفوذ کنن به این دلیل بررسی بشتری روشون انجام میگیره.
۲- به خاطر بازار کاری آمریکا هست.کسانی که دارای مدارک تحصیلی پایین هستند تن به کارهای سخت و سطح پایین میدهند.ولی افراد تحصیل کرده خیر.در نتیجه بازار کاری اشباع میگردد.
اما در مورد خودم فکر میکنم به خاطر سابقه کار زیادم و مدرک تحصیلیم و همچنین زندگی کردن بیش از ۵ سال در خارج از کشور خیلی طول کشید.
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: arezoue ، Daneshjo
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

دو تا سوال داشتم
همونطور که از امضام مشخصه من برنده نیستم و فقط پدرم منتظر جواب کلیرشون هستند

1- آیا من میتونم با اینکه جزو کیس نیستم پاسپورت رو به سفارت تحویل بدم ؟؟؟ پدرم شاغل هستند شاید نتونن تو اون تایم برن ترکیه. البته میدونم برای تحویل از پست احتیاج به وکالت نامه هست.

2- الان حدودا چند روز از تاریخ تحویل پاس طول میکشه تا ویزا به دست پست برسه ؟؟؟

ممنون
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 19:36)سپیده زمان نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 00:09)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 23:18)Radwin نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن

نیماجان از صمیم قلب به تو تبریک میگم. اگرچه پر واضح بود که این هفته کلیر میشی. حالا دیگه الوعد وفا. دیگه همانجور که گفتم باید اسکناس بریزی استاد.
رادوین جان من ارادت دارم خدمتت وممنونم از راهنماییهات و دلگرمیهایی که همیشه به من دادی
نیماجان شما موقع مصاحبه بهتون ۹ سوالی خورد که کلیرنس شما ۷ ماه طول کشید؟ آخه ب ما هم گفتن ۱ تا ۴ ماه آینده جواب میدن ولی ۹ سوالی نخوردیم. میخواستم بدونم چرا انقدر کلیرنس شما طول کشید؟ به ما هم ک گفتن ۱ تا ۴ ماه باید ۷ماه صبر کنیم؟
خیر من همه چیز رو کامل پر کردم.افیسر گفت چیزی نیازی نیست انرزی مثبت بدید انشالله میاد.از انرزی مثبت رادوین استفاده کنین معجزه میکنه
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mohammad384 ، SAAM_60 ، Daneshjo
من با نظر شما موافق نیس نمونه ان همسر خودم رشته و شغل حساس با سابقه کار بالا ظرف ۴۰ روز کلیبر شد
Case 2015AS31##
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: Daneshjo
افراد زیادی با سطح علمی بالا به راحتی ویزا گرفته اند چون نوع ویزا گوناگونی فرهنگهاست ما نباید شرایط هر سال رابا سالهای قبل مقایسه کنیم حتی نمیتوانیم شرایط هر کیس را در یک سال مقایسه کنیمچون فاکتورهای متفاوتی برای ارزیابی هست و نوع مصاحبه افراد
Case 2015AS31##
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، SAAM_60 ، Daneshjo
رادوین و رضای عزیز از حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه ها .خوب بسم الله بگین دیگه.ایجاد صفحه که وقت گیر نیست.بچه ها هم که موافقن خودشون صفحه رو گرم میکنننننننند.انشالله این ماه بقیه هم کلیر میشن
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Nima4185 ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، Daneshjo
(2015-05-09 ساعت 14:38)darkmatter نوشته:  من با نظر شما موافق نیس نمونه ان همسر خودم رشته و شغل حساس با سابقه کار بالا ظرف ۴۰ روز کلیبر شد

دوست عزیز در هر مورد استثنائی هست مهمترین نظر نظر افیسر هست.معمولا دربعضی موارد با ملایمت بیشتری رفتار میشه.

(2015-05-09 ساعت 14:42)omid man نوشته:  رادوین و رضای عزیز از حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه ها .خوب بسم الله بگین دیگه.ایجاد صفحه که وقت گیر نیست.بچه ها هم که موافقن خودشون صفحه رو گرم میکنننننننند.انشالله این ماه بقیه هم کلیر میشن

من بانظر دوستان موافقم به نظرم خیلی عالی هست پس یا علی رو بگید.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
اتفاقا این تصور ما هست در مورد خود من برعکس بود ما تصور میکردیم همسرم کلرین طولانی داشته باشد و من یک ضرب در حالیکه شغل من حساس و دولتی نبود ولی ککلرین من ۴ ماه طول کشید ولی همسرم از نظر ما حساستر ۴۰ روزه کلیبر شدهبود
Case 2015AS31##
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Daneshjo
من با قسمت از صحبت شما موافقم که برای خانمها ویزا راحتتر صادر میشود چون تعداد زیادی از خانمها در کشور ما بیکار هستند یا اگر شاغل هستند معمولا موقعیتهای حساسی ندارند و خدمت سربازی ندارند ولی اگر افسر به موضوعات حساس برخورد کند برای او فرقی از لحاظ زن یا مرد بودن ندارد مثلا اگر متوجه شود خانم شغل دولتی دارد بلااستثنا کلیونس میخوردی موارد حساس دیگر
Case 2015AS31##
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
(2015-05-09 ساعت 11:49)رضا2015 نوشته:  عبدالرضا جان تاپیک تو همین مهاجرسراخواهد بود انشالله ! متاسفانه امکان نمایش لینک سایت های دیگر رو ندارم ! :دی

اقا بپر دیگه ! ( من تو هواپیما منتظر بلند شدن Big Grin )

مدير به اين ميگن؛ در زمان غيبت هم پست ميذاره!! Big GrinBig GrinBig GrinWinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi ، Daneshjo
(2015-05-08 ساعت 21:32)Radwin نوشته:  دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر
به آرزوی موفقیت همه برندگان طلایی ترین سال لاتاری

موافقم.
پیغام خصوصی ارسال شد.Smile
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-09 ساعت 15:05)darkmatter نوشته:  من با قسمت از صحبت شما موافقم که برای خانمها ویزا راحتتر صادر میشود چون تعداد زیادی از خانمها در کشور ما بیکار هستند یا اگر شاغل هستند معمولا موقعیتهای حساسی ندارند و خدمت سربازی ندارند ولی اگر افسر به موضوعات حساس برخورد کند برای او فرقی از لحاظ زن یا مرد بودن ندارد مثلا اگر متوجه شود خانم شغل دولتی دارد بلااستثنا کلیونس میخوردی موارد حساس دیگر

ببینید دوستان ، اینجا بازم بر میگردیم به همان نظر آفیسر / اگه شرایط من رو در نظر بگیرید بازم به این نتیجه میرسیم که کلا زن یا مرد بودن ربطی‌ به چک خوردن یا نخوردن نداره،

من که برنده اصلی‌ بودم

۱. معافیت خدمت سربازی

۲. شغل آزاد (صرافی)

۳. بیش از ۲۰ سال اقامت در خارج از ایران

یک ضرب گرفتم

ولی‌ خانم بنده چک خوردن که اصلا خودمون هم نفهمیدیم چرا !!!
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
با سلام
بعد از کلیر شدن باید دوباره تو csc برای پست ثبت نام کرد؟ ما یکبار برای مصاحبه که رفته بودیم ثبت نام کرده بودیم به اسم خانومم که برنده اصلی بود. الان من به نام حودم باید دوباره ثبت نام کنم یا همون پرینت سری اول کافیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان