کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-09 ساعت 09:54)mehrdad_123 نوشته:  با سلام
دوستان ۱۰ ساعت قبل مصاخبه نامه اومد که cv میخواند و من ندیده بودم روز مصاحبه خانومی که مدارک را میگرفت گفت cv من گفتم ندارم گفت برو پیش افیسر اگه خواست بهت میگم . من رفتم مصاحبه برا افیسر توضیح دادم بعد بهش گفتم cv میخوایید گفت نه لازم نیست و فهمیدم البته من فرمم کامل بود به جز شرکت اخرم که مدارکش را دادم کامل شد حالا به نظرتون cv ارسال کنم

شما کلیرنس خورده اید؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 10:00)Radwin نوشته:  
دوستان ۱۰ ساعت قبل مصاخبه نامه اومد که cv میخواند و من ندیده بودم روز مصاحبه خانومی که مدارک را میگرفت گفت cv من گفتم ندارم گفت برو پیش افیسر اگه خواست بهت میگم . من رفتم مصاحبه برا افیسر توضیح دادم بعد بهش گفتم cv میخوایید گفت نه لازم نیست و فهمیدم البته من فرمم کامل بود به جز شرکت اخرم که مدارکش را دادم کامل شد حالا به نظرتون cv ارسال کنم

شما کلیرنس خورده اید؟
بعله و بسیار تازه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، mel ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-09 ساعت 09:45)Radwin نوشته:  دوستان خدا رو شکر استقبال خیلی خوب کردند آقا رضای مدیر هم که پیشنهاد به این خوبی داد. پس زودتر باید یک قسمت تحت عنوان گروه ایرانیان در آمریکا راه اندازی کنیم که بتونه سنگ بنای جامعه ایرانی را در آمریکا را بگذاره که دوستان بتوانند از طریق آن کاملا با هم در تماس باشند و به هم کمک کنند و جامعه ایرانی در آمریکا از این حالت جدا دربیاید و در این گروه از هر تخصص و حرفه ای داشته باشیم آنهم نه فقط در کالیفرنیا که در سرتاسر آمریکا از نیویورک تا فیلادلفیا از تگزاس تا شیکاگو و از لس آنجلس تا سن فرانسیسکو. دوستانی هم که روی دوری از ایرانیها فکر میکنند بدانند مهمترین چیز در سرزمین غربت همراهی و همکاری ماست کما اینکه مکزیکنها، اسپنیش ها، چینیها و... برای خود در آمریکا جوامع بزرگی دارند که با این جوامع در تغییر سیاست آمریکا و تصویب قوانین موثرند. نمونه اش قانون اخیر دولت اوباما بود که کوبایی هایی که قاچاق وارد آمریکا شده بودند اجازه اخراج وجود ندارد. دوستان همه تان این ماه یا ماه دیگر یا تا پایان مدت لاتاری امسال کلیر خواهید شد و ویزا خواهید گرفت. از الان باید فکر وفق دادن خودتان با یک جامعه قانون مدار و بر پایه رای شخص به شخص افراد باشید. از حالت تفکرات بسته داخل ایران باید خارج شد. مزیت جامعه ایرانی اینه که از هر شغل و حرفه و توانایی بهترینش را صادر میکند و ایرانیها در همه جا مخصوصا آمریکا نشان داده اند که به هیچ جا انسان بیکار صادر نمیکنند. در هنر، مهندسی، پزشکی، تجارت و ... ایرانیان بهترینها را دارند و انقدر وجود ایرانیان برای ایالات متحده اهمیت دارد که خود ریاست جمهوری سال نو را به ما تبریک میگوید اینها همه پیام است که ما اهمیت شما را میدانیم. نتها مشکل ما ایرانیها نداشتن همصدایی و همدلی و همبستگیست. اگر ما بتوانیم جامعه ای با قدرت ایجاد کنیم مطمئن باشید برش ما به حداکثر و مشکلات ما به حداقل خواهد رسید. این را هم فکر نکنید که مثلا خواهر یا برادر یا خاله و دایی آنجا دارم و بهتره با بقیه کاری نداشته باشم. ما هستیم که باید به هم کمک کنیم و همه مطمئنا محتاج کمک هم خواهیم بود. این سایت بسیار ارزشمند تمرین همین با ما بودن ماست. واقعا وجود همچنین سایتی را به فال نیک بگیرید و اینکه افرادی را مثل مدیران محترم و سایر دوستان میبینید که بدون چشمداشت به دیگران کمک میکنند، پس بدانید ما هم میتوانیم با هم باشیم و عقیده شخصی من اینه که دوستیهایی که در دوران سختی و انتظار و استرس شکل میگیرند، دوستیهای مستحکمی هستند. پس همگی بیایید این پروژه را از حد حرف خارج کنیم و به عمل برسانیم. دوستان متخصص در کامپیوتر و IT هم چهارچوب درستی برایش درست کنند که با وجود بنیه علمی و توانیهای بالای جامعه ایرانی البته فعلا درحد اعضاء این سایت فوق العاده ارزشمند، طرحی نو دراندازیم. پیشاپیش از همه دوستانی که در راه تحقق این آرزو یاریمان خواهند کرد و با جان و دل همراهی میکنند نهایت تشکر را دارم.

بهتون تبریک می گم که اینجوری پشت همید. امیدوارم که شما سختی های ما را نکشیید. من ۱۴ سال امریکا زندگی میکنم و ساکن کالیفرنیا هستم. خوشحال می شم کمکی از دستم بر بیاد
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: hilda60 ، Shaft ، zohreh-gh ، mel ، p00ya2001 ، fati.d ، SAAM_60 ، h_researcher ، Radwin ، omid man ، lotttery2015 ، behjat ، jupiterx ، afshin.as
(2015-05-09 ساعت 10:17)mehrdad_123 نوشته:  

شما کلیرنس خورده اید؟
بعله و بسیار تازه

وقتی که آفیسر بهتون گفته نمیخواد یعنی نمیخواد، ولی شما برای اطمینان خاطر CV تهیه بفرمائید چون ممکنه با نامه کلیر ازتون CV بخواهند. اگر خواستند ارائه کنید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-09 ساعت 09:45)Radwin نوشته:  دوستان خدا رو شکر استقبال خیلی خوب کردند آقا رضای مدیر هم که پیشنهاد به این خوبی داد. پس زودتر باید یک قسمت تحت عنوان گروه ایرانیان در آمریکا راه اندازی کنیم که بتونه سنگ بنای جامعه ایرانی را در آمریکا را بگذاره که دوستان بتوانند از طریق آن کاملا با هم در تماس باشند و به هم کمک کنند و جامعه ایرانی در آمریکا از این حالت جدا دربیاید و در این گروه از هر تخصص و حرفه ای داشته باشیم آنهم نه فقط در کالیفرنیا که در سرتاسر آمریکا از نیویورک تا فیلادلفیا از تگزاس تا شیکاگو و از لس آنجلس تا سن فرانسیسکو. دوستانی هم که روی دوری از ایرانیها فکر میکنند بدانند مهمترین چیز در سرزمین غربت همراهی و همکاری ماست کما اینکه مکزیکنها، اسپنیش ها، چینیها و... برای خود در آمریکا جوامع بزرگی دارند که با این جوامع در تغییر سیاست آمریکا و تصویب قوانین موثرند. نمونه اش قانون اخیر دولت اوباما بود که کوبایی هایی که قاچاق وارد آمریکا شده بودند اجازه اخراج وجود ندارد. دوستان همه تان این ماه یا ماه دیگر یا تا پایان مدت لاتاری امسال کلیر خواهید شد و ویزا خواهید گرفت. از الان باید فکر وفق دادن خودتان با یک جامعه قانون مدار و بر پایه رای شخص به شخص افراد باشید. از حالت تفکرات بسته داخل ایران باید خارج شد. مزیت جامعه ایرانی اینه که از هر شغل و حرفه و توانایی بهترینش را صادر میکند و ایرانیها در همه جا مخصوصا آمریکا نشان داده اند که به هیچ جا انسان بیکار صادر نمیکنند. در هنر، مهندسی، پزشکی، تجارت و ... ایرانیان بهترینها را دارند و انقدر وجود ایرانیان برای ایالات متحده اهمیت دارد که خود ریاست جمهوری سال نو را به ما تبریک میگوید اینها همه پیام است که ما اهمیت شما را میدانیم. نتها مشکل ما ایرانیها نداشتن همصدایی و همدلی و همبستگیست. اگر ما بتوانیم جامعه ای با قدرت ایجاد کنیم مطمئن باشید برش ما به حداکثر و مشکلات ما به حداقل خواهد رسید. این را هم فکر نکنید که مثلا خواهر یا برادر یا خاله و دایی آنجا دارم و بهتره با بقیه کاری نداشته باشم. ما هستیم که باید به هم کمک کنیم و همه مطمئنا محتاج کمک هم خواهیم بود. این سایت بسیار ارزشمند تمرین همین با ما بودن ماست. واقعا وجود همچنین سایتی را به فال نیک بگیرید و اینکه افرادی را مثل مدیران محترم و سایر دوستان میبینید که بدون چشمداشت به دیگران کمک میکنند، پس بدانید ما هم میتوانیم با هم باشیم و عقیده شخصی من اینه که دوستیهایی که در دوران سختی و انتظار و استرس شکل میگیرند، دوستیهای مستحکمی هستند. پس همگی بیایید این پروژه را از حد حرف خارج کنیم و به عمل برسانیم. دوستان متخصص در کامپیوتر و IT هم چهارچوب درستی برایش درست کنند که با وجود بنیه علمی و توانیهای بالای جامعه ایرانی البته فعلا درحد اعضاء این سایت فوق العاده ارزشمند، طرحی نو دراندازیم. پیشاپیش از همه دوستانی که در راه تحقق این آرزو یاریمان خواهند کرد و با جان و دل همراهی میکنند نهایت تشکر را دارم.
در فیس بوک پیجی است به نام قوانین امریکا که اشنایی با ان شاید بتواند در راستای ادامه یافتن دوستیها و برطرف کردن مشکلات آتی همراهان مهاجرسرایی کمکی به دوستان عزیز نماید:
https://www.facebook.com/groups/US.Rules/
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، SAAM_60 ، rbrb-2015 ، Daneshjo
اگر نقد یا نظری راجبه این طرحی که من گفتم دارید بفرمایید.
یک مساله هست و اونم اینکه معلوم نیست افرادی که درخواست joinشدن در گروه رو میدن بچه های اینجان یا نه. پس بیزحمت پیش از joinکردن یک پیام بدید "مهاجرسرا" که فعلا فقط خودمون باشیم.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fati.d
سلام دوستان...من دوماهی میشه که منتظرم کلیرنسم تموم بشه...پاسپورتم تا اواخر2016اعتبار داره که درواقع 6ماه اخرش بدون کاربرده.....حالا موندم پاسمو تعویض کنم یانه؟ایرادی پیش نمیاد آخه شماره پاسپورتو ازمون گرفتند اونجا...
کسی اگه تجربه ای داره بگه من چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
عبدالرضا جان تاپیک تو همین مهاجرسراخواهد بود انشالله ! متاسفانه امکان نمایش لینک سایت های دیگر رو ندارم ! :دی

اقا بپر دیگه ! ( من تو هواپیما منتظر بلند شدن Big Grin )
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Mahboy ، areb1356 ، behjat
با سلام
بعد از کلیر شدن باید دوباره تو csc برای پست ثبت نام کرد؟ ما یکبار برای مصاحبه که رفته بودیم ثبت نام کرده بودیم به اسم خانومم که برنده اصلی بود. الان من به نام حودم باید دوباره ثبت نام کنم یا همون پرینت سری اول کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 11:49)رضا2015 نوشته:  عبدالرضا جان تاپیک تو همین مهاجرسراخواهد بود انشالله ! متاسفانه امکان نمایش لینک سایت های دیگر رو ندارم ! :دی
نشد دیگه، اومدی سر ناسازگاری بذاری، حتما فردا هم که خونه مشترک گرفتیم میخوای بگی bathroom تو اتاق تو باشه. غذا درست کردنم میخوای بندازی گردن من.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: Radwin
(2015-05-09 ساعت 11:49)رضا2015 نوشته:  عبدالرضا جان تاپیک تو همین مهاجرسراخواهد بود انشالله ! متاسفانه امکان نمایش لینک سایت های دیگر رو ندارم ! :دی

من هم کاملا با رضای عزیز موافقم یک تاپیک توی مهاجرسرا خیلی خوبه که همه دوستان هم دسترسی آسان به آن دارند فقط دوست دارم یک گروهی راه بیندازیم که همه کیف کنندWinkWink
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Mahboy ، fati.d ، areb1356
رادوین جان با نوع نگاهتون کاملا موافقم و هر کاری در این مسیر پیش بیاد در خدمتم.
بخش مهم این ساختار از تفکرات درست دوستان تغذیه میشه و اینکه باور داشته باشیم با تفکر درست و پشتکار و همکاری میشه اصول رو طوری چید که ادامه دار و در جهت مثبت باشه.
من پای کار هستم.
تشکر کنندگان: Radwin ، p00ya2001 ، fati.d ، smhh7441 ، behjat

شما کلیرنس خورده اید؟
بعله و بسیار تازه
امیدوارم زود کلیر بشین شما مورد خوبی هستین ببینیم با نزیدیک شدن به انتها زمان کلیر شدن کم میشه یا نه
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 13:41)َalikh نوشته:  

شما کلیرنس خورده اید؟
بعله و بسیار تازه
امیدوارم زود کلیر بشین شما مورد خوبی هستین ببینیم با نزیدیک شدن به انتها زمان کلیر شدن کم میشه یا نه

(2015-05-09 ساعت 13:41)َalikh نوشته:  

شما کلیرنس خورده اید؟
بعله و بسیار تازه
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان:
شما هرچه سریعتر cvخود را ارسال کنید اگر سربازی نداشته باشید حدود ۴۰ بعد کلیبر میشوید بر اساس تجربه شخصی
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان