کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-09 ساعت 02:14)Amir shayan نوشته:  باسلام خدمت همه دوستان و خصوصاً Radwin عزيز كه براى كمك و اميدوارنگهداشتن همه ما وقت ميگذاره وباتحليلهاى درستش زمان انتظار رو برامون كوتاهتر ميكنه و من شخصاً از خوندن پستهاى اون چيزهاى زيادى ياد گرفتم و همين جا ازش تشكرميكنم .
ازمديران سايت هم واقعاً ممنونم .
من هم با پيشنهاد عالى آقا Radwin موافقم ، البته اگه خدا بخواد و براى ما هم ويزا صادر بشه .
هزاربار سلام به همه دوستان گل،من هم کاملأ موافقم،ضمن اینکه با خانمم اونجا خیلی تنهاییم،این واقعأ شانس خیلی بزرگیه که بتونیم دوستانی مثل شما داشته باشیم،جالبه ما ویزا گرفتیم اما هنوز نمی دونیم کجا بریم،این موضوع واقعأ نگرانم کرده
ضمنأ به همه عزیزان تازه کلیر شده تبریک میگم
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، laleht ، Radwin ، SAAM_60 ، behjat ، Iaccept
عاليه رادوين
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، Radwin
(2015-05-08 ساعت 23:03)sadri54 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 21:32)Radwin نوشته:  دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر
به آرزوی موفقیت همه برندگان طلایی ترین سال لاتاری

(2015-05-08 ساعت 22:02)Shaft نوشته:  من كاملا موافق هستم و همين الان هم با دوست عزيزم m.ghoreshi اين قرار رو داريم كه هيچوقت از همديگر غافل نشيم با اينكه اونجا آشنا داريم ولي بايد پشت همديگر رو داشته باشيم ، من همينجا عرض ميكنم كه نظر جناب رادوين عاليه و بايد اين رو به نظر خواهي گذاشت و ببينم بقيه دوستان چه نظري دارند.
فعلا رادوين ،من و دوست عزيزم قريشي
با سلام ، اگه ماروهم تو جمعتون راه بدید من هم هستم.
با عرض سلام.ببخشید من هم نوبت بگیرم تا شلوغ نشده.هر چند تو صفحه همسفر هم نوبت گذاشتم.بسیییییییییار پسندیدست این عملکرد سبز
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Radwin ، behjat
رادوین عزیز الان که پیشنهاد به این خوبی رو بیان فرمودید لطف کنید مسئولیت مدیریت گروه رو بدست بگیرید که هماهنگی های لازم شروع بشه اخه بعضی ها رفتن .منم که تا اخر این ماه میرم بچه های دیگه هم انشالله میان.واگر بشه کارها و پیغام ها تو یه صفحه دیگه انتقال داده شه که این صفحه هم برگه هاش بمونه واسه هورای بچه ها
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Radwin ، SAAM_60
سلام من هم هستم رادوین جان .
ایده خوبیه میتوان فرومی تحت همین عنوان در تاپیک برندگان 2015 ایجاد کرد تا اونهایی هم که رفتن متوجه بشن و بتونن ملحق بشوند .
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: Radwin ، SAAM_60
خوب اين گروه كي تشكيل ميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: بابراس ، Radwin
(2015-05-09 ساعت 02:28)amindv15 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 02:14)Amir shayan نوشته:  باسلام خدمت همه دوستان و خصوصاً Radwin عزيز كه براى كمك و اميدوارنگهداشتن همه ما وقت ميگذاره وباتحليلهاى درستش زمان انتظار رو برامون كوتاهتر ميكنه و من شخصاً از خوندن پستهاى اون چيزهاى زيادى ياد گرفتم و همين جا ازش تشكرميكنم .
ازمديران سايت هم واقعاً ممنونم .
من هم با پيشنهاد عالى آقا Radwin موافقم ، البته اگه خدا بخواد و براى ما هم ويزا صادر بشه .
هزاربار سلام به همه دوستان گل،من هم کاملأ موافقم،ضمن اینکه با خانمم اونجا خیلی تنهاییم،این واقعأ شانس خیلی بزرگیه که بتونیم دوستانی مثل شما داشته باشیم،جالبه ما ویزا گرفتیم اما هنوز نمی دونیم کجا بریم،این موضوع واقعأ نگرانم کرده
ضمنأ به همه عزیزان تازه کلیر شده تبریک میگم
بادرود
آقا منم دریابید منم موافقم آقا رادوین .تشکر
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: Radwin ، SAAM_60
مرسی از رادوین انشاله یکم بریم جلوتر و کلیرنس گروهی رو پشت سر بزاریم تاپیک همراهی در امریکا رو راه اندازی میکنیم ! دوستان تا اون موقع دنبال یه اسم مناسب باشن Smile
من با عرض معذرت یه چند وقتی درگیر کار و سفر میشم .دوستانی که به کمک بنده نیاز دارد برام پیغام بزارن در اولین فرصت پاسخگو هستم .
(2015-05-09 ساعت 08:27)رضا2015 نوشته:  مرسی از رادوین انشاله یکم بریم جلوتر و کلیرنس گروهی رو پشت سر بزاریم تاپیک همراهی در آمریکا رو راه اندازی میکنیم ! دوستان تا اون موقع دنبال یه اسم مناسب باشن Smile
من با عرض معذرت یه چند وقتی درگیر کار و سفر میشم .دوستانی که به کمک بنده نیاز دارد برام پیغام بزارن در اولین فرصت پاسخگو هستم .

کد پی‌اچ‌پی:
معلومه که رفتنی شدید 
مدیر محترم سفر خوش
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، HERMES7 ، SAAM_60
دوستان زمانی که ایمیل کلیر بیاد یا در سایت اعلام بشه کلیر شدیم آیا در زمان خاص و محدودی باید مراجعه برای ویزا کنیم یا اگر به ماه بعد هم بیفته اشکال نداره اینو واسه زمانی میگم که کلیر به آخر ماه میفته . ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-09 ساعت 08:56)dashtibox نوشته:  دوستان زمانی که ایمیل کلیر بیاد یا در سایت اعلام بشه کلیر شدیم آیا در زمان خاص و محدودی باید مراجعه برای ویزا کنیم یا اگر به ماه بعد هم بیفته اشکال نداره اینو واسه زمانی میگم که کلیر به آخر ماه میفته . ممنون از پاسختون

دوست عزیز به محض دریافت ایمیل کلیر باید بروید برای گرفتن ویزا به تاریخ انقضاء هم توجه نکنید. درسته ممکنه زمان تعیین شده برای اینکه شما مراجعه کنید مثلا 30 می اعلام شده باشد ولی شما اگر در اواخر مراجعه نماییدممکنست ویزانامبر نباشد و برای شما گرفتاری ایجاد شود. کلیر که شدید زمان انقضاء دارد و به این و آن ماه کاری ندارد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-05-09 ساعت 08:56)dashtibox نوشته:  دوستان زمانی که ایمیل کلیر بیاد یا در سایت اعلام بشه کلیر شدیم آیا در زمان خاص و محدودی باید مراجعه برای ویزا کنیم یا اگر به ماه بعد هم بیفته اشکال نداره اینو واسه زمانی میگم که کلیر به آخر ماه میفته . ممنون از پاسختون

سلام دوست عزيز
در ايميل كلير شدنت مدت زمان گرفتن ويزا توش نوشته شده و صد البته نبايد لحظه اي درنگ كنيدSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، SAAM_60
دوستان خدا رو شکر استقبال خیلی خوب کردند آقا رضای مدیر هم که پیشنهاد به این خوبی داد. پس زودتر باید یک قسمت تحت عنوان گروه ایرانیان در آمریکا راه اندازی کنیم که بتونه سنگ بنای جامعه ایرانی را در آمریکا را بگذاره که دوستان بتوانند از طریق آن کاملا با هم در تماس باشند و به هم کمک کنند و جامعه ایرانی در آمریکا از این حالت جدا دربیاید و در این گروه از هر تخصص و حرفه ای داشته باشیم آنهم نه فقط در کالیفرنیا که در سرتاسر آمریکا از نیویورک تا فیلادلفیا از تگزاس تا شیکاگو و از لس آنجلس تا سن فرانسیسکو. دوستانی هم که روی دوری از ایرانیها فکر میکنند بدانند مهمترین چیز در سرزمین غربت همراهی و همکاری ماست کما اینکه مکزیکنها، اسپنیش ها، چینیها و... برای خود در آمریکا جوامع بزرگی دارند که با این جوامع در تغییر سیاست آمریکا و تصویب قوانین موثرند. نمونه اش قانون اخیر دولت اوباما بود که کوبایی هایی که قاچاق وارد آمریکا شده بودند اجازه اخراج وجود ندارد. دوستان همه تان این ماه یا ماه دیگر یا تا پایان مدت لاتاری امسال کلیر خواهید شد و ویزا خواهید گرفت. از الان باید فکر وفق دادن خودتان با یک جامعه قانون مدار و بر پایه رای شخص به شخص افراد باشید. از حالت تفکرات بسته داخل ایران باید خارج شد. مزیت جامعه ایرانی اینه که از هر شغل و حرفه و توانایی بهترینش را صادر میکند و ایرانیها در همه جا مخصوصا آمریکا نشان داده اند که به هیچ جا انسان بیکار صادر نمیکنند. در هنر، مهندسی، پزشکی، تجارت و ... ایرانیان بهترینها را دارند و انقدر وجود ایرانیان برای ایالات متحده اهمیت دارد که خود ریاست جمهوری سال نو را به ما تبریک میگوید اینها همه پیام است که ما اهمیت شما را میدانیم. نتها مشکل ما ایرانیها نداشتن همصدایی و همدلی و همبستگیست. اگر ما بتوانیم جامعه ای با قدرت ایجاد کنیم مطمئن باشید برش ما به حداکثر و مشکلات ما به حداقل خواهد رسید. این را هم فکر نکنید که مثلا خواهر یا برادر یا خاله و دایی آنجا دارم و بهتره با بقیه کاری نداشته باشم. ما هستیم که باید به هم کمک کنیم و همه مطمئنا محتاج کمک هم خواهیم بود. این سایت بسیار ارزشمند تمرین همین با ما بودن ماست. واقعا وجود همچنین سایتی را به فال نیک بگیرید و اینکه افرادی را مثل مدیران محترم و سایر دوستان میبینید که بدون چشمداشت به دیگران کمک میکنند، پس بدانید ما هم میتوانیم با هم باشیم و عقیده شخصی من اینه که دوستیهایی که در دوران سختی و انتظار و استرس شکل میگیرند، دوستیهای مستحکمی هستند. پس همگی بیایید این پروژه را از حد حرف خارج کنیم و به عمل برسانیم. دوستان متخصص در کامپیوتر و IT هم چهارچوب درستی برایش درست کنند که با وجود بنیه علمی و توانیهای بالای جامعه ایرانی البته فعلا درحد اعضاء این سایت فوق العاده ارزشمند، طرحی نو دراندازیم. پیشاپیش از همه دوستانی که در راه تحقق این آرزو یاریمان خواهند کرد و با جان و دل همراهی میکنند نهایت تشکر را دارم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
با سلام
دوستان 10 ساعت قبل مصاخبه نامه اومد که cv میخواند و من ندیده بودم روز مصاحبه خانومی که مدارک را میگرفت گفت cv من گفتم ندارم گفت برو پیش افیسر اگه خواست بهت میگم . من رفتم مصاحبه برا افیسر توضیح دادم بعد بهش گفتم cv میخوایید گفت نه لازم نیست و فهمیدم البته من فرمم کامل بود به جز شرکت اخرم که مدارکش را دادم کامل شد حالا به نظرتون cv ارسال کنم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: mel
(2015-05-08 ساعت 21:32)Radwin نوشته:  دوستان گرامی با اجازه مدیران محترم میخواستم چون این بخش فروم پر مراجعه کننده ترین قسمت فروم میباشد پیشنهادی را با سایر دوستان و مدیران عزیز مطرح بکنم که چنانچه موافقند قسمتی ایجاد شود که این مجموعه که در دوران انتظار و استرس در کنار هم هستیم و همراه، انشاء الله در آمریکا هم این ارتباط را نزدیکتر کنیم و در آنجا هم یار و مددکار هم باشیم. چون به نظرم این دوستیهایی که در این شرایط شکل میگیرند دوستیهای زیبایی هستند و در ضمن همه ما در آنجا میتوانیم هر یک به نحوی گره از کار یکدیگر باز کنیم. هر کدام از دوستان که موافقند یا نظر خاصی دارند لطف کنند برای اینکه مزاحم صفحات مباحث نشویم برای من پیغام خصوصی بگذارند. تا به یک جمع بندی واحد برسیم.
با تشکر
به آرزوی موفقیت همه برندگان طلایی ترین سال لاتاری

پیشنهاد بسیار خوبیهT
امیدوارم این قضیه باعث بشه تا حدی مشکلات مهاجرت برای تمامی دوستان کمتر بشه و زودتر خودشون رو با شرایط اونجا وفق بدن
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان